Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Mosqu!to válasza Break (#96) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ha rajtunk múlik akkor lesz! :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#102) RAM válasza Break (#96) üzenetére


RAM
őstag

Játékról bővebb infót tudsz/tudtok mondani?

Csak tisztán

(#103) Ye_Nő válasza Kalandor (#100) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF

Hogyan írjak neked mélt? :O

//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#104) slug válasza Ye_Nő (#103) üzenetére


slug
senior tag

ﭖﭻﮎﺊﺆﺲ(a)ﺽﺐ(o)ﻊָﻎֽ

LoL

(#105) dzsoni válasza kamikaze boci (#98) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hát hárman nálam is bőségesen elférünk, és akkor nem kell külön mennünk. Elméletileg be tudunk tuszkolni 4-5 gépet a kocsiba, max kiszórunk néhány felesleges dolgot (pl. pótkerék, elsősegélydoboz, első ülések, kormány :))). Na majd meglátjuk, lehet, hogy még többen is leszünk a környékről.

(#106) dzsoni


dzsoni
senior tag

Hehe, királyos lesz. Hat éve nem játszok semmivel :), kivéve az Empire Earth-öt, de azzal is csak félévente 1x egy pár napig :DD

(#107) csudri


csudri
őstag

Írjatok fel engem is (majdnem tuti, hogy megyek).

Viszont követelem, hogy legyen quake1 v. doom! Adjunk egy kicsit a nosztalgiának!!!

(#108) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Hányan lenné(tek)nk összesen? + Ez egy full home made party lenne. vagy valaki biztosítaná mongyuk a switcheket, stb.. ??

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#109) [amne] válasza Joey_the_man (#108) üzenetére


[amne]
senior tag

Jelenlegi állás szerint 24+ 5, max 10. Teljesen homa made, még nincs egy napja hogy a téma felvetődött. Hálózati eszközöket, pedig felajánlások alapján szerezzük. Azaz aki tud hozni az hozza, mi vigyázunk rá.

(#110) slug válasza Joey_the_man (#108) üzenetére


slug
senior tag

Nem, mindenki azt hoz ,amit tud, de teljes erőbedobással, hozz magaddal minimum egy patch kábelt (nembaj ha crosslink), és játékokat, de installva a gépre (de azér a cd-ket is hozd)

(#111) Joey_the_man válasza Joey_the_man (#108) üzenetére


Joey_the_man
tag

A hányan lennénk kérdést visszavonom, már láttam a számokt, de a többi marad.. :)

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#112) Memphis válasza [amne] (#81) üzenetére


Memphis
tag

amne a morpheus én lennék? :DD jo tudom,tudom....

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#113) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Mekérdem a haverokat sztem max (2-3) tudnának eljönni és ha megyünk akkor egy 8-as Planet switchet is be tudunk dobni a közösbe meg egy pár UTP-t is.. de ez még nem biztos uyhogy még ne írj fel... Milyen korosztályról lenne szó amúgy? Teljesen vegyes? vagy hogy?

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#114) Memphis válasza Joey_the_man (#113) üzenetére


Memphis
tag

erre én is tudok szerintem válaszolni. teljesen vegyes

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#115) Joey_the_man válasza Memphis (#114) üzenetére


Joey_the_man
tag

6-120 :)

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#116) tomcs válasza csudri (#107) üzenetére


tomcs
őstag

ha lesz nosztalgiaize akkor le7 alnezek foleg hogy agybafobe igertem hogy m1ek a talira aztan nem mentem :)

(#117) Memphis válasza Joey_the_man (#115) üzenetére


Memphis
tag

valahogy úgy :P

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#118) [amne] válasza tomcs (#116) üzenetére


[amne]
senior tag

Rendben, minden játék lesz amire igény van, nosztalgia cuccokra is van úgyhogy gyere. Felírjalak?

(#119) tomcs válasza [amne] (#118) üzenetére


tomcs
őstag

ne irj biztosra mert csak akkor ha nem lesz mas dolgom es pesten leszek :)

gepet biztos nem tudok vinni csak a hangulat meg a nep kedveert max

(#120) launcser


launcser
senior tag

de mostmár ahogy látom egy 16os szviccs fél fogunkra se lesz elég
32-es neccesen :)
és itt jönnek a kábelek
nekem 4 méteresek vannak főleg, ami ugy nem sokra elég ennyi embernél
de legalább szét lehet több részre oszlani ha valaki nem szereti autóversenyest stratégiázik addig ehe
meg nagy hely is kéne

tütüü

(#121) [amne] válasza launcser (#120) üzenetére


[amne]
senior tag

Hát igen, hely az már valószínű hogy lesz, találtam pár bérelhető tornatermet, kérdés az hogy gépekkel is lehete menni, vagy tornászoknak kell álcáznunk magunkat (sok sport játékot viszünk vagy mi). Ezek árban olyan 1000-1500/óra szinten vannak tehát 24 órára számolva ez olyan 24-36000 Ft, tehát ha mindenki olyan 2-max3000 Ft-al jön akkor megvan a terem bérlés és össze tudnuk dobni vmi kajára is.

(#122) launcser válasza [amne] (#121) üzenetére


launcser
senior tag

kaját én nomádként gondoltam
otthon pakolok 1 táska konzervet meg veszek előtte kiló kenyeret meg elmegyek veszek 1 karton ásványvizet meg 1 kocka sört
amúgy a bérlés se olyan egyszerű
mivel előtte összekéne dobni hálót meg ilyeneket meg mire mindenki megérkezik pont, tehát kedvezményesen kéne bérelni .) 1 hétvégét akcióósan
végén focizunk is
tornateremben nincs asztal az meg baj, mindenki mire hoz az már gáz nem?

tütüü

(#123) dzsoni válasza [amne] (#121) üzenetére


dzsoni
senior tag

Kaja-kaja-kaja!!! :)

Vmi pizzarendelő hely kellene a környéken, mert nincs kedvem hűtőszekrényt meg mikrót is magammal cipelni :DD

(#124) [amne] válasza launcser (#122) üzenetére


[amne]
senior tag

Rendben, ketté választjuk akkor a dolgot, mindenki hozza a bérlet pénzt, és utána lehet csoportosulni ha kaja rendelés van, akinek meg van kajája azét elvesszük..öö..

Terem: ezekre mind rá fogok kérdezni, de jó hogy mondod azért.

(#126) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

télleg az hogyan golndoltátok hogy 27-28.-a??? valamelyik a 2 közül? vagy ottalszunk a teremben:DD?
amúgy lehet h ki tom bérelni a sulim tornatermét, és esetleg még asztalok+székeket is tok szerezni, és szerintem 1 full nap 10-20e-nél több nem lenne! mindenesetre ez hétfőn dől el, mert akkor megyek be az oskolába! parkolás: mivel kertváros ezért az utcán is meg lehet állni, meg a tornaterem mögött is van 1 ilyen homokos rész.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#127) [amne] válasza Mosqu!to (#126) üzenetére


[amne]
senior tag

Mindkét nap, ott lennénk, alvás nem kell :)

Szállást igen kérdezd meg légyszíves. Aztén mailben jelezz a fejleményekről.

(#128) launcser válasza [amne] (#127) üzenetére


launcser
senior tag

jaja
alvás ilyenkor nuku
szombat reggel 8ra becsoportosulunk és megy vasárnap este 8ig mondjuk vagy ilyesmi
azt hétfőn bekómázunk munkahelyre meg suliba :)

tütüü

(#129) Mosqu!to válasza [amne] (#127) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hátőő... ottaludni biztos hogy nem lehet, otthagyni cuccokat szerintem az is biztos... ez 1 iskola, nem kollégium. az meg a másik h akkor már megy keményen az iskola, szal vmikor tanulni is kell, meg nem akarok hétfőn beesni az iskolába szép nagy karikás szemekkel, meg 0 életjellel :) szal amit én tok az bisztos h csak 1 nap... de azért megkérdezem, de sokra ne számítsatok!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#130) [amne] válasza Mosqu!to (#129) üzenetére


[amne]
senior tag

Rendben, de egy kérdés, suli első hónapjában mit tanulsz? :)

(#131) Mosqu!to válasza [amne] (#130) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hátőő... úgysem fogok tanulni, cska mindig elhatározom hogy''majd fogok tanulni, és kitűnő leszek'' aztán általában szeptember oktober az ellenőrzőmben egy nagy kapa sor... aztán utána januárig javítás, februárban megint kapák, aztán megint tanulás, és az uccsó hónap pedig lazsálás+tanulás... az eddigi éveimben mindig ez volt :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#132) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#131) üzenetére


Mosqu!to
addikt

pöpö: tavaly év elején 3,05 3,2 volt az átlagom, és év végére felhoztam kerek 4-esre... term ha eminens lennék, akkor 5* lennék, de f@szomnak van kedve tanulni, inkább a PH! :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#133) [amne] válasza Mosqu!to (#132) üzenetére


[amne]
senior tag

Hát ismerős a helyzet azzal a különbséggel hogy átlagom fentebb volt de csak kicsivel, sose tanultam, kivéve érettségi előtt 1 héttel összeültünk páran, kihoztam egy 8 pontos érettségit :)

(#134) slug válasza launcser (#122) üzenetére


slug
senior tag

Asztal adnak, ha bérelsz tornatermet, csak le kell beszélni!

(#135) Memphis


Memphis
tag

1 nap???? 1 nap mint reggeltől estig vagy 1 nap mint 24 óra? mert ha szombat reggeltől vasárnap koradélutánig játszunk az szerintem pont jó lesz és még nem is leszünk hullák hétfőre

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#136) csudri


csudri
őstag

Vajon bekukkant a BSA? :))

(#137) Mosqu!to válasza Memphis (#135) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nemtom, majd le lesz tárgyalva, türelem, tornaterem :DD:DD:DD (ez pont ide illik!)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#138) dzsoni válasza Mosqu!to (#137) üzenetére


dzsoni
senior tag

LOL

(#139) Mosqu!to válasza csudri (#136) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hova kukkantana be? úgyis mailben lesz a pontos idő, és cím letárgyalva, hacsak nem a bsa-nál dolgozik vmelyik tégla ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#140) [amne] válasza Memphis (#135) üzenetére


[amne]
senior tag

Úgy mint 24 óra, szombat déltől vasárnap délig kb. én így tervezem.

(#141) [amne] válasza csudri (#136) üzenetére


[amne]
senior tag

BSA nem fog bekukkantani, mert a részletek mélben lesznek, ezért is kérem hogy aki nem a valós mélcímét adta meg az adatoknál az jelezzen ide vagy amnezia@mail.datanet.hu -ra. thx

(#142) Memphis válasza [amne] (#140) üzenetére


Memphis
tag

hmm...akkor javasolhatnám a reggelt mert mire összejön mindenki meg az összes gép az eleve 4 óra

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#144) Memphis válasza Kalandor (#143) üzenetére


Memphis
tag

na igen..3 új vindóz a minimum

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#145) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

lehet tudok hozni 1 havert aki nagy lanszakértő, és tudna hozni 1-2 hub-ot is!
lehet ismeritek, az 1PMA honlapját is ő csinálja, Dudi
term ez még nem fix, vele sem beszéltem, mert jelenleg nincs otthon, de a gyerek nagy game-s és biztos benne lenne 1 party-ban!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#146) slug válasza Mosqu!to (#126) üzenetére


slug
senior tag

Kertváros? Hol laksz?

(#147) Mosqu!to válasza slug (#146) üzenetére


Mosqu!to
addikt

IV. ker(újpest)
még miel5t kérdés lenne, igen itt van káposztás megyer, de nem ott, hanem még elötte! a közelban amúgy van 1 éjjelnappali büfé, 1 pizzázó(isteni pizzát sütnek!!!) 1 kisközért ami szintén éjjelnappali, 1 sztk(ha vkit megcsap a 220 :DDD)stb... mindenesetre jó környék, lopásmentes, csendes...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#148) [amne] válasza Mosqu!to (#147) üzenetére


[amne]
senior tag

Slug és én képsztásiak vagyunk :)

(#149) slug válasza Mosqu!to (#147) üzenetére


slug
senior tag

BAzze! Te is újpesti vagy? Én Káp megyeri! :DDDDDDDDDDDDD Mien utca?

(#150) Mosqu!to válasza slug (#149) üzenetére


Mosqu!to
addikt

loller nemáááár :DDD vmikor 1 mini ph! meeting? amúgy tudod, ahol van a tungsram, meg chinoin, dunacipő sportpálya. na azok mellett a chunoin kapujával szemben, berzsenyi tér!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.