Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BudaPH!esti Teatalálkák

Hozzászólások

(#3801) Krono válasza Cs.Orsolya (#3800) üzenetére


Krono
csendes tag

Igenis, meghunyászkodtam! :(((

(#3802) rarri válasza Cs.Orsolya (#3800) üzenetére


rarri
senior tag

Tudom hogy te is szereted a keleti életfilozófiát, ezért nem értem hogy miért nehéz neked az, hogy elfogadd a dolgokat úgy ahogy vannak, és ha rossz történik, azt nem fentről nézed, hanem onnan ahol csak magadat látod, és ezért fáj annyira, és ezért akarod magváltoztatni. Ha rosszul látom akkor elnézésedet kérem. :) Attól hogy az élet szar, még nem kell azonosulnunk vele, úgy gondolom. És remélem , te is így gondolod. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3803) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Gyerekek, lazuljunk egy kicsit!! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3804) Cs.Orsolya válasza rarri (#3802) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Kíváncsi lennék, hogy az én koromban, miként gondolkodtál. De azért, persze, ez így nagyon szép és igaz.... :K

Jó éjt Mindenkinek!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3805) rarri válasza Racecam (#3803) üzenetére


rarri
senior tag

Ez Király volt! De a Shuszter Lóri a P, Mobilban volt , biztos valami közös fellépéskor készült. :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3806) rarri válasza Cs.Orsolya (#3804) üzenetére


rarri
senior tag

Valóban nem így mint most. Én is megjártam a "hadak útját" . Aludj jól, álmodj szépeket ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3807) Racecam válasza rarri (#3805) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kopaszkutya film. ;)

(Azon gondolkodtam, hogy akár én is lehetnék ott az őrjöngők között, bár már elég öreg voltam, 19 éves. :D )

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3808) Krono válasza Cs.Orsolya (#3804) üzenetére


Krono
csendes tag

Nincs egy kicsit korán ágybabújni?
Mindentől függetlenül, szép álmokat.

Ne haragudj de hirtelen jutott eszembe:

"Este ha lefekszik, álmodozzon rólam
Aranyhal leszek egy elátkozott tóban..."

[ Szerkesztve ]

(#3809) rarri válasza Racecam (#3807) üzenetére


rarri
senior tag

Én állítólag Koltai Heavy Medál c. filmjében vagyok benne, többen is mondták, de én még nem tudtam megnézni. Már egy csomószor láttam a Kopaszkutyát, de nem vágtam le, hogy ez abból egy részlet. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3810) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Orsi, ezt Neked is küldtem. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3811) Hold


Hold
őstag

Köszönöm mindenkinek aki ma eljött, és bánhatják azok akik kihagyták

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3812) Tim82 válasza Racecam (#3777) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha kell, holnap bevihetem valahova a városba.

Vagy egyébként szerdán, TP-talin. ;)

mod: jó este volt, köszönöm mindenkinek. bár még mindig nem hallottam eleget Karosról. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3813) Racecam válasza Tim82 (#3812) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem sűrgős, majd addig tapogatok. ;)

Szerintem, már mindenkinek elege lett. Karosból is. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3814) Tim82 válasza Racecam (#3813) üzenetére


Tim82
nagyúr

újszülöttnek (mint én) minden vicc új. :)

ha mégis kell, szólj nyugodtan - nem fáradság.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3815) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Jóvolt:) Élveztem.. amikor hagytak inni is :)
Winnerrel is jóvolt:D jól odataláltunk:D
Jóvolt hazafele is jót beszélgettünk:)
Köszi Ájm fuvart :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3816) I_Am válasza VoDaFoNe (#3815) üzenetére


I_Am
veterán

Nincs mit. Én meg köszi a vizet. :))

Remélem szőrelőemberkezdeményóriásék is berendezkedtek már és rendet is sikerült raknia. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3817) Winner_hun válasza VoDaFoNe (#3815) üzenetére


Winner_hun
félisten

Légy szíves és idegenvezetőnek NE menj el, köszi;]:D;)
:B
ps:

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3818) VoDaFoNe válasza Winner_hun (#3817) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

jóvan én is tévedhetek néha.. mondom csak csekkoltalak:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3819) Tim82 válasza I_Am (#3816) üzenetére


Tim82
nagyúr

vizet? ejj, hát minek kaptál kisüstit? :Y :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3820) Hold válasza Tim82 (#3819) üzenetére


Hold
őstag

Na srácok az ilyen estéket szívesen megismételném, esetleg hasonló stilusban de valami erőteljesebb itallappal, májam nagyon tiltakozott, hogy mi ez a tea meg turmix :)
Ne tegyetek tönre ilyenekkel, rendezzünk egy iszogatósat is, nem kell az asztal alá inni magunkat de 1-2 sör igazán rámfért volna ezután a hét után :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3821) tildy


tildy
nagyúr

Szép jó reggelt...
nem aludtam valami túl jól,sokszor felébredtem...
Egy főtt tojást ayért sikerült megennem...
Bahhh yeti meg a dvorak kiosztás,áááááááá. gamer bill sem sokkal jobb :DDD :DDD

teatali jó volt, csak kicsit bekészültem....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3822) Hold válasza tildy (#3821) üzenetére


Hold
őstag

Szia neked is Szép reggelt
Főtt tojás ? Ne vidd tulzásba :DDD
Igaz még nem ettem de 9 kor kirámolom a hűtőt :)
Jó volt a tegnap este, igaz veled nem sokat beszélgettem, mint ahogy az asztal másik felével sem :(

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3823) tildy válasza Hold (#3822) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem viszem túlzásba :P
Örülök hogy az is lement a torkomon tegnap, nomeg az az egy csoki , amit vettünk.

Hát ja, asztal másik felén lévőkkel én sem sokat beszélgettem,,, Pl. montoya, te yeti...
bár ez utóbbit este bepótoltuk :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3824) Hold válasza tildy (#3823) üzenetére


Hold
őstag

Akkor legközelebbit úgy tervezzük hogy kajálós iszogatós helyre..
Akkor nem kell megfagyni a Móriczon egy csokiért :)
Mondtam hogy utánna megvettem a Vidikártyámat is ? :DDD

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3825) 7


7
addikt

Jó volt, köszönöm. :)

Egész kényelmes volt itthon kint azon a 4 széken aludni a hideg radiátorhoz hozzásimulva :D
De amúgy tényleg. :)

(#3826) Hold válasza 7 (#3825) üzenetére


Hold
őstag

Kirakott az asszony ? :D

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3827) I_Am válasza 7 (#3825) üzenetére


I_Am
veterán

4 szék? A padló ilyen esetben kényelmesebb. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3828) Hold válasza I_Am (#3827) üzenetére


Hold
őstag

Üdv
Tetszett az este ? Bár valamennyire lemaradtál, de csak értek impulzusok :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3829) I_Am válasza Hold (#3828) üzenetére


I_Am
veterán

Persze!

Én minden személyes ismerettséget nagyra becsülök. Ha csak egy percre is találkozok valakivel, már az is gazdagít. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3830) Hold válasza I_Am (#3829) üzenetére


Hold
őstag

Én nagyon visszahúzódó vagyok, ritkán mozgok társaságban, de hiányom van megismerni azokat akikkel naponta rontom itt a levegőt :DDD

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3831) Tim82 válasza Hold (#3820) üzenetére


Tim82
nagyúr

esetleg majd belga sör. úgyis mindig pedzegetve van. :DDD

jó reggelt mindenkinek!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3832) tildy válasza Hold (#3824) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs, annyira meg nem voltam készen, hogy ne emlékeznek ra, hogy elmentünk videókártyát venni....
Bár azt hittem a teaház előtt, hogy télapónak el kell kapnia :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3833) Racecam válasza tildy (#3832) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én is, készültem rá! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3834) Hold válasza tildy (#3832) üzenetére


Hold
őstag

De én másik VGA-t is vettem utánna .. kis gépbe, én arra írtam hogy vettem még 1et :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3835) tildy válasza Hold (#3834) üzenetére


tildy
nagyúr

Az oké hogy hold vagy és az éjjel fenn van, de hogy még éjjel üzletelsz :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3836) Hold válasza tildy (#3835) üzenetére


Hold
őstag

Nekem mindegy mennyi az idő.. Számomra csak egy támpont, néha éjjel is eszembe jut motorozni kicsit :)
Sőt imádom amikor nincs elöttem senki :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3837) 7 válasza Hold (#3826) üzenetére


7
addikt

Dehogy. Ági otthon aludt, én meg itthon. Csak ugye a szobámban Tildy foglalt helyet, mert egy estére szállást kapott, én pedig Áginak megígértem, hogy nem alszom Tildyvel egy szobában, nehogy még a gyanú gondolatának csírája is elmerengjen azon, hogy kibújjon-e levegőzni. :P

(#3838) Hold válasza 7 (#3837) üzenetére


Hold
őstag

Na ezt jó tudni, miket meg nem tud az ember :)
De hát ez van ha az ember idő elött lelép :(

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3839) Tim82 válasza Hold (#3838) üzenetére


Tim82
nagyúr

bölcs bizniszmanus magához rendeli az ügyfeleket. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3840) tildy válasza 7 (#3837) üzenetére


tildy
nagyúr

Ágit megnyugtathatom, nekem te nem kellenél :DDD :DDD
Na nem azért mert rossz pasi lennél, hanem mert... Mert egyszerűen nem.
Mondhatni tabu vagy :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3841) Hold válasza Tim82 (#3839) üzenetére


Hold
őstag

Bizony ám, legtöbb esetben én vagyok az eladó így hozzám jönnek :)
Árulok mindent amiben 1 ft haszon is van :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3842) Tim82 válasza Hold (#3841) üzenetére


Tim82
nagyúr

Árulok mindent amiben 1 ft haszon is van

A legkisebb is számít... TESCO. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3843) Hold válasza Tim82 (#3842) üzenetére


Hold
őstag

A kisebbség is számít HOLD :)
de gyenge ááá

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3844) Tim82 válasza Hold (#3843) üzenetére


Tim82
nagyúr

sebaj, még reggel van, én is most megyek kávét főzni magamnak. addig még zombi vagyok. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3845) I_Am válasza Tim82 (#3844) üzenetére


I_Am
veterán

Amugy is zombi vagy....mindig. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3846) Tim82 válasza I_Am (#3845) üzenetére


Tim82
nagyúr

most lebuktam. pedig annyi tartósítószert használok... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3847) Hold válasza Tim82 (#3846) üzenetére


Hold
őstag

Tea nem tartósít, na majd legközelebb ütősebbel probálkozunk

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3848) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Itt lennének a képek.. sajnos sok homályos lett :O [link]

[ Módosította: Racecam ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3849) Racecam válasza VoDaFoNe (#3848) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezek tényleg nagyon homályosak. :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3850) Tim82 válasza Racecam (#3849) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dehogy, tisztán látszott a Not Found felirat. :DDD

Hold: azért kiskorúakat nem itatunk! mint Vodát, EQ-t... Yetikét, aki szellemileg kiskorú... ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BudaPH!esti Teatalálkák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.