Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BudaPH!esti Teatalálkák

Hozzászólások

(#3001) Wolverine válasza elmoraan (r) (#2993) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is szoktam rázni, de én ezt betudom annak, hogy a hosszú hajam miatt töltődöm fel; elég gyakran kell felugrálnom a székemből... (annak a támláján a műanyag szövetű kabátom van -> dörzsölődik -> minden alkalommal, amikor fémhez vagy valaki máshoz érek, baromi nagy szikra csattan el... :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3002) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#2974) üzenetére


Tim82
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy a Gyaloggalopp Fekete Lovagja közelebb áll hozzám, mint a Bádogember, ha érted, mire gondolok :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3003) Foglalt név válasza Tim82 (#3002) üzenetére


Foglalt név
addikt

Köpönyegforgató vagy? ;] :DDD

(#3004) 7 válasza Tim82 (#3002) üzenetére


7
addikt

Nézd meg a Pesti mesét, ott volt igazán elemében a Bádogember :DDD

(#3005) Cs.Orsolya válasza Tim82 (#3002) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tőlem annak tartod magadat, akinek csak akarod. Én meg majd annak érezlek, amilyennek akarlak. :P Nekem Bádogember maradsz, mert ezt találónak tartom. :K

Yeti: ÖÖÖ, elfelejtettem, mit akartam írni... :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3006) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#3005) üzenetére


Tim82
nagyúr

ahogy érzed. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3007) Cs.Orsolya válasza Tim82 (#3006) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ez intuitív érzet, nem érzelem. És így... :K

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3008) Krono


Krono
csendes tag

Orsi, hogy megy a dobolás?

(#3009) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#3007) üzenetére


Tim82
nagyúr

pont ez a szép a magyar nyelvben. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3010) Cs.Orsolya válasza Krono (#3008) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Thanx. Tegnap is megdicsértek, bár, nem akartak megdicsérni, nehogy elégedett legyek magammal, és visszavessen a gyakorlástól. Most keresem a megfelelő helyzetet a doboláshoz ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3011) Krono válasza Cs.Orsolya (#3010) üzenetére


Krono
csendes tag

Milyen helyzetet keresel?
S csak a doboláshoz? ;)

(#3012) Cs.Orsolya válasza Krono (#3011) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát, hogy két gépelés és tévézés között is tudjak dobolni, mert mechanikussá kell tenni a mozdulatokat, ami unalmas is tud lenni. De nincs semmi támaszom, amire rá tudnám tenni a gumilapot.
Máshoz nem keresek helyzetet;o))

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3013) Krono válasza Cs.Orsolya (#3012) üzenetére


Krono
csendes tag

Mit ne mondjak, másfajta hangszert tudnék Neked elképzelni. :K

(#3014) Cs.Orsolya válasza Krono (#3013) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hallgatlak;o)
Tanultam zongorázni is, de ahhoz gyakorló eszközt beszerezni meglehetősen költséges lenne. Tanultam énekelni is, de most nem találtam olyna énektanárt, akire tudnék hallgatni.
És ez teljesen illik ahhoz, amit csinálok. Beilleszthető a harcművészetbe...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3015) Krono válasza Cs.Orsolya (#3014) üzenetére


Krono
csendes tag

Én a hárfára gondoltam...(tudom, Te másra...) :U gondoltál.
Az o betűnél hiányzik a nyitó zárójel! :C
Nahát...

[ Szerkesztve ]

(#3016) Cs.Orsolya válasza Krono (#3015) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

;o) = kacsintós szmájli, de kicsit szélesebb mosollyal, mint ami itt van kódolva.

Hárfa? Hm. Fura képzeteid vannak rólam;o)) Számomra a hárfa valami egészen éteren túli világot jelképez.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3017) Krono válasza Cs.Orsolya (#3016) üzenetére


Krono
csendes tag

Majd küldök egyet MMS-ben a mobilodra mert igy nincs a képben a smárli.
A hárfa vagy a hangja az ami túlvilági érzetet okoz? (hmm. :kinek a pap, kinek a lánya...) :C

(#3018) bolondember válasza Cs.Orsolya (#2990) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

felelősséghárítás?
nem tudom. Szerintem nem.

Sok mindennel jár én lenni. Nem mindig, mert néha gyűlölöm magam. de ja.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3019) Cs.Orsolya válasza bolondember (#3018) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nah, ez a gyűlölöm magam, ebben van a kulcs...

Krono: A hangja.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3020) Krono válasza Cs.Orsolya (#3019) üzenetére


Krono
csendes tag

Nem hallotad (érezted) sohasem a szférák zenéjét? :( :(( :B

(#3021) bolondember válasza Cs.Orsolya (#3019) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Igen, mert a francos elvárásoknak is meg kell felelni, amit a társadalom támaszt velünk szemben.
Amikor legszivesebben leüvölteném valaki fejét, de mint kollégáét, de nem mint emberét. Megtennék valamit, de nem szabad.
És örlődök, mert kinyitnám a szám, de mégse, de mégis, és ez a visszásság - mert... Mert.
Nem szabad. emberként kedvelem (bár a kisebbségi komplexusától rosszul vagyok), de vezetőként nem, sőt, igazából szvsz nem nagy eresztés.

És, ez nem normális, és ezt gyűlölöm magamban pölö.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3022) Cs.Orsolya válasza bolondember (#3021) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Jogosak az érzéseid, mert Rajtad veri el a kisebbrendűségéből fakadó önemésztrésének porát. rabolja az nergiáidat, mert önmagát is kifoyztja. Ilyenkor a legtermészetesebb reakció, hogy haragszol rá, mert ki akar zsákmányolni, holott együtt kellene dolgoznia Veled. Én ezért nem gyűlölném magamat, inkább megkeresném a módját, hogyan lehetne ennek a dolognak másképpen az elejét venni. Higgy magadban, mert te vagy kettőtök közül az értelmesebb és józanabb! Én inkább büszke lennék magamra a helyedben az önfegyelem, és a tisztánlátás miatt... :B

Krono: Nem. Nem vagyok angyal.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3023) werttzui válasza bolondember (#3021) üzenetére


werttzui
őstag

Minden főnök,hülye mi ebben a meglepő? Ha le akarod ugatni ugasd is le (max kirúg) ;]

PENTAX

(#3024) Tim82 válasza bolondember (#3021) üzenetére


Tim82
nagyúr

felesleges gyűlölni magad. ráadásul ez nem túl erős érzés egy ilyen dologért?

és most nevezd meg: mi a bajod Tébéessel! ;] :)) (akkora ziccer, nem hagyhatom ki - ezért sem fogok pszihomókusnak menni :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3025) tbs válasza werttzui (#3023) üzenetére


tbs
addikt

kabbe. ;] Tim, te is beálhacc a sorba... :DDD

Esetleg még leányok..? Kevésbé frusztrálna a szituációban... :B

[ Szerkesztve ]

(#3026) Tim82 válasza tbs (#3025) üzenetére


Tim82
nagyúr

csócsáltat nem fogok. :P :DDD

különben meg: [link] :DD (és ha tudnád, milyen csúnyán röhögtem... :)) )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3027) tbs válasza Tim82 (#3026) üzenetére


tbs
addikt

Tényleg Orsi esetleg fura párterápiban rendezhetnéd ezt a problémát, ha érintett vagyok. Hajlok rá. :K

#3028, Orsi: :Y Úristen... :U Miket képzelsz te rólam?!? ;] Átlagosnál, khm, nyíltabb a szexuális életünk, de explicit kakiszexig még nem merészkedtünk. :B

[ Szerkesztve ]

(#3028) Cs.Orsolya válasza tbs (#3025) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Sajnos nem lehet. A mamám már fél éves koromban megmondta, hogy ne vegyek minden szart a számba, mert megjárhatom! Azóta is próbálok leszokni róla, és most éppen nagyon erősen önmegtartóztató életet kell éljek ezen a téren is, úgyhogy, ne biztass! Légy jó velem! :P ;] :DDD

A terápiát megoldhatjuk. Csinálok munkahelyi szupervíziót is. ;) De nem hiszem, hogy Te volnál az érintett. Még nem kaptalak kisebbrendűségen... :U

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3029) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#3028) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Még nem kaptalak kisebbrendűségen"

ezek szerint kizsákmányoláson már igen. :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3030) 7 válasza Cs.Orsolya (#3028) üzenetére


7
addikt

Találd ki, mit akartál nekem mondani. :D

(#3031) Cs.Orsolya válasza tbs (#3027) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A Mamám szerint ennek explicite nincs jelentősége. Szerinte orálisan kontaktust létesíteni olyan dologgal, amit először nem vizsgáltam meg alaposan, nem ismertem ki a természetét, és nem fedeztem fel a legszélesebb explorációs eszközökkel, hanem azonnal a számba veszem, az "szar"-t venni a számba jelenség. és ennek semmi köze ahhoz, hogy konkrétan mi az eredete az adott dolognak. A Mamámnak általában igaza szokott lenni. Amit persze ritkán ismerek el, de jobb hallgatni rá ilyen téren. Még a végén tényleg átcsúszok a courtesan fogalmi keretei közé... Ilyen jelentésbeli slisszolásokkal pedig óvatosan kell bánni a köreimben. Az óradíjamra is ezért kell nagyon ügyelnem! :U :DDD

Yeti: Fogalmam sincs. Vagy annyira fontos volt, hogy szót sem érdemel, vagy annyira érdektelen, hogy napokig lehetett volna beszélni róla... :B

Tim: Öööö, arra sem emlékszem. Sőt, erre a szóra sem emlékeztem... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3032) 7 válasza Cs.Orsolya (#3031) üzenetére


7
addikt

Nézz Moonlightingot, meraznekedjólesz. :)

(#3033) Cs.Orsolya válasza 7 (#3032) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Azt hiszem láttam már. Egy órája kapcsoltam ki a tévét, mert zavart... Most zenét hallgatok.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3034) 7 válasza Cs.Orsolya (#3033) üzenetére


7
addikt

Nem szombatonként adták a Dunán mostanság? :D

(#3035) Cs.Orsolya válasza 7 (#3034) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mostanában nem láttam sem a Dunán, sem máshol. Talán régebben. Elég régen.

Nah, jó éjt! Kimerültem...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3036) 7 válasza Cs.Orsolya (#3035) üzenetére


7
addikt

Jóccak nekem is. Mióta tolmácsoltam vajon? :D

Ah, megvan. Csak fél 7 óta... éjfélig... :D

[ Szerkesztve ]

(#3037) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A sok bagoly...

(#3038) Sipi válasza Foglalt név (#3037) üzenetére


Sipi
addikt

Höhh... Mondja a kiélt szemű. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#3039) Racecam válasza Foglalt név (#3037) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mondja verébnek.....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3040) tbs válasza Cs.Orsolya (#3028) üzenetére


tbs
addikt

Oké Kedves, alkalomadtán jóleszek Veled... ;) ;] (És megnyaltam a szemöldököm... :B )

(#3041) elmoraan (r) válasza Foglalt név (#3037) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ezek itten nem baglyok, mon capitan. Ezek denevérek. Ameddig mások az igazak álmát alusszák, szerteszéjjel csaponganak az éjszakában. Még szerencse, hogy a hozzád hasonló éjszakai ragadozók kordában tartják őket, így én nyugodtan durmolhatok. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#3042) Tim82 válasza Cs.Orsolya (#3031) üzenetére


Tim82
nagyúr

még mindig a #3022 alapján szívatom kicsit tbs-t. ;)

Elmo: FN messze van a ragadozótól, szvsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3043) werttzui válasza tbs (#3025) üzenetére


werttzui
őstag

De ez természetes dolog az ég kék a fű zöld a főnök hülye :) Az a főnök szerepe,hogy hülye legyen a dolgozónak meg,hogy nyomatékositsa :K :D

PENTAX

(#3044) Foglalt név válasza Tim82 (#3042) üzenetére


Foglalt név
addikt

Lehet stílusosan is ölni néha, nem kell mindig brutálisan. A tegnap például ilyen volt. Ellensúlyozni kellett a másik Gábort, aki mindenkit az arcán akart kikísérni a lába helyett :U És messziről látszott rajta, hogy élvezi ;] :DDD

(#3045) Cs.Orsolya válasza Foglalt név (#3044) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Szeretnélek egyszer ilyennek látni. de az is lehet, hoyg nem. belédszeretnék még a végén, és Te lennél a soron következő, aki összetöri a szívemet... :U

Elmo: Nem vagyok bagoly, sem denevér. mellesleg a denevér ragadozó, ha csak nem gyümölcsevő, de az csak a trópusokon él, nem pedig kontinentális éghajlaton. Itt a környéken meglehetősen sok denevér él, és egy-kettőt már fogtam meg a szobámban is, ami elég izgalmas, és nehezen kivitelezhető dolog volt, lévén, néha nem lehetett eldönteni, ki fél jobban a másiktól. Ő nyert, meg a kimerülésben is ő nyert, mert a gáztűzhelyen pihegve sikerült végre elkapnom egyszer az egyiket. A többit sikerült kiterelni azon az útvonalon, ahol bejöttek. Egyszer régebben tesóm hozott haza egyet. Próbáltuk etetni, de nem evett halott állatot. Másnap a kezeim között halt meg. Nagyon sírtam a tehetetlenségtől. Így halt meg már madárfióka is a kezemben. Nehéz ez...

Visszatérve, én maximum vámpír lehetek. ;]

TBS: Ne izgass, mert a következő talin kérdés nélkül leteperlek, hogy még levegőt venni sem lesz időd! :P ;] És legfeljebb oda sem megyünk többet... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3046) tbs válasza Cs.Orsolya (#3045) üzenetére


tbs
addikt

Majd igyekszem nem leizzadtan menni, és akkor máris kevésbé lesz "vonzó" a gondolatom... :B FNnel lehet jobban járnál: fiatal, jobban bírja a tempót... :DDD Persze megértem, ha minőségre vágynál... :U ( ;] )

Kedden megyek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3047) Cs.Orsolya válasza tbs (#3046) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem csak minőségről van itt szó. Már öreg vagyok ahhoz, hogy én teperjek a pasik után. Nekem arra van szükségem, hogy rám legyen szükség, és arra, aki vagyok, és nem holmi álmok megvalósításához, vagy mindenféle fantáziaképnek való megfeleléshez ill. megfeleltetéshez... FN meg teljesen absztinens rám. Innentől mit erőltessem? Túl vagyok én már az önigazolós görcsöléseken, de még nem ettem meg a kenyerem javát... ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3048) Krono


Krono
csendes tag

Orsi, hiányzik a szerelem? :Y
Ne tartsd vissza magad! :K

(#3049) Foglalt név válasza tbs (#3046) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ismered azt a mondást, hogy más f*szával ne verd a csalánt? ;] :DDD De Neked elnézem, sőt legközelebb vendégem vagy egy mozsárra vagy mit szoktál kérni ;)

(#3050) Cs.Orsolya válasza Krono (#3048) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Gy. hiányzik... A szerelem nem. Mivel szerelmes vagyok...
Sőt, azt hiszem, igen erőteljesen le kellene szokni eme tevékenységről, mert meglehetősen kellemetlen következményei vannak. De nem vagyok még elég fejlett ehhez. A jógamester terapeuta kiképzőm szerint el lehet érni ezt is. Azon vagyok, hogy elérjem. Úgyhogy, alapvetően az mondható, az hiányzik, hogy a szerelem ne így legyen...vagy legalább is, ne olyan hatása legyen rám, ami bármilyen formában is elmozdítana a nyugalmi pontomról. Osho szerint a meditáció, és a megvilágosodás olyan állapot, amikor az egész Létezésbe szerelmes vagy. Ezt keresem. Egy férfi nehezen tolerálná ezt tőlem, ha nem elég fejlett lény, nem ugyanerre törekszik, és nem tudna ehhez olyan társ lenni, akivel kölcsönösen tudnánk emelni a másikon ezen az úton haladva. A legtöbb férfi önmaga és az élete részévé akarna tenni, és nem kérdezi meg tőlem sosem, én mit is szeretnék. Amikor meg kiderül, akkor meg nem értik, hogy ebben a másiknak hatalmas szerepe van, és ez a valódi lélektani szövetség és elköteleződés. Mindegy. nehéz lenne ezt megfelelően leírni...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BudaPH!esti Teatalálkák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.