Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Lehet hogy én nem vagyok figyelmes, de olyan igazi modding témában nem sok cikk van, illetve vhogy nem sok ''termelődik''.

Kérdésem arra utal, hogy nem ismerem pontosan, hogy ez a része it, hogy alakul, de lehetséges e például, hogy vki ír egy cikket vmi témában képekkel illusztrálva majd azt küldi vkinek és aztán szépen bekerül ide?

Mert ha ez megoldható lenne akkor én szívesen osztanám meg saját ''moddolásaimat'' egy szép kerek ''tanásadó'' ''segítség nyújtó'' formában már persze ha vki vevő rá.

Itt arra gondoltam, mint ami a mod siteokon szokott lenni, hogy hogyan lehet az egeret átmoddolni lézeres bombabemérővé meg hasonlók...

Szóval, kíváncsian várom a fejleményeket!

Üdv. Papa

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

És még lóvét sem kérnék érte, csupa jó szándék :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#3) WolfByte válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


WolfByte
tag

Hi!

Elég sok ilyen cikk van, keress rá a témákban a mod, modding vagy casemod szócskákra, illetve amiket kiemeltem és meglepően igényes cikkeket fogsz találni, a (3) Hűtés rovatba írhatod.

Csak hogy néhányat említsek a temérdek munka közül: PeliScan parafa-tuning babett project fedőnevű háza :)

Egyéb linkek:
[L]http://mod.lap.hu[/L]
[L]http://www.radikalmod.hu[/L]

Szerintem ha ezek nem igazi modding témák, akkor javítsatok ki :P

(#4) WolfByte


WolfByte
tag

SliccerÚr nagyon korrekt beszólás, valamint a ''Visított a disznó, ólat építettem neki'' aranyköpés is örök érvényű (bocs ha nem sikerült szó szerint idézni :B)

(#5) Parci válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Van rá lehetőség, de kicsit macerás -- egyrészt, egy megadott formátumban kell megírni, ha elküldesz egy Word doksit, soha nem kerül fel, mert nincs idő/energia megcsinálni.

Másrészt, stiláris és egyéb követelményeknek is meg kell felelnie.

A lényeg röviden: annyi melónk van, hogy nincs semmi idő külsős anyagokkal foglalkozni, tehát akkor kerül fel jó eséllyel, ha kevés munkánk van vele.

Miről írnál pontosan?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Papa-Georgo válasza Parci (#5) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Milyen formátumban kell??

Konkrétan olyan modra gondoltam, hogy mondjuk egérbe led, meg hasonlók, szal nem csak maga a házra vonatkozólag.

Stilárisan megoldható a dolog, a sulirádiót is én szerkesztem ezzel csak elboldogulok, aztán ha nem tetszik dobjátok, egy emilt elolvasni csak van időtök nem akarok itt oldalas tanulmány t írni

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#7) anulu válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


anulu
félisten

Ez a kérdés engem is foglalkoztat, csak én nem mod, hanem processzorok. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) 2.Kid


2.Kid
csendes tag

Még először írok témákat. Valaki segítene???:F

2.Kid a nagy Rocker

(#9) burgatshow válasza anulu (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

Arról nem nehéz! Intel ala AMD! :DDD ;]

(#10) b0unCe


b0unCe
aktív tag

monnyuk egy festes vagy vizhutes cikknek sokan orulnenek.
esetleg neoncsovek stb.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#11) tildy válasza WolfByte (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Szokott lenni modding tema, bar igazsag szerint en legutoljara majd 3 honapja lattam.Kene pedig....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) burgatshow válasza tildy (#11) üzenetére


burgatshow
veterán

Nő létedre moddingolsz? /*csillag asszem el kell kezdeni a barátnőmet felzárkoztatni;] */

(#13) tildy válasza burgatshow (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Még nem.Majd akkor ha megjön az a házikó , amit ''szét akarok vágni'':)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) burgatshow válasza tildy (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

hajrá!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.