Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Klánok, Ligák, Versenyek  »  Ph-s TDU-sok Baráti Köre (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Azzal a céllal indítom ezt a topikot, mert szerintem egy nagyon jó társaság alakult ki a TDU-s topikban, és már többször szó volt arról, hogy kéne találkoznunk élőben is. Tehát remélem működni fog a topik.

üdv.: Bale_E (mohosenator) :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Átraktam LOKÁL-ba.

Feel Good Inc.

(#3) Sirpi válasza m0h0senator (#1) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hú, én pont tegnap gondoltam erre, király lenne nagyon, támogatom!

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4) m0h0senator válasza Pompi (#2) üzenetére


m0h0senator
őstag

Köszi :B :U

Sirpi: Örülök h tetszik, remélem a többiek is így gondolják majd.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#5) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

jo ötlet,reméljük életképes lesz :R

(#6) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Én nem akarok találkozni élőben Bélivel, az kéne még csak, belőle épp elég ennyi, jóbol is megárt a sok.. :DDD ettől függetlenül természetesen én mint Föncsi támogatom a topicot mindenben. :)

Kezdetnek előre is bocsájtanám egyik kedvenc helyemet (igen, a bajnokok..), ahol előszeretettel tekintek meg BL-meccset egy jó fekete ginisz társaságában, legközelebb pl. a manU-Barca összecsapást, akinek lesz majd kedve, ott találkozhat személyesen is az arcommal..
..Te nem, Béli ( :DDD )

(#7) m0h0senator válasza Tibiajax (#6) üzenetére


m0h0senator
őstag

Egyesek h bánnak itt az emberrel ;] :DD :DD , Na egyszer már csak azért is megleslek Föncsi ;] Meg természetesen mindenki jöjjön, és akkor lehet "piszkálni" Drága Föncsinket ;] :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8) bazso29 válasza m0h0senator (#7) üzenetére


bazso29
aktív tag

Én már láttam őt fotón, volt belőle nagy röhögés. :DDD :P (csak vicc)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#9) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nem szeretem a nagy darab, kopasz, félelmetes embereket, úgyhogy inkább maradok itthon... ;] :P ;) :C :R

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) m0h0senator válasza bazso29 (#8) üzenetére


m0h0senator
őstag

Eltudom képzelni:D ahogy ül a tv előtt meccset néz kezében a söre másikban a yojstick h félidőben nyomjon pár km-t:D:D:D :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11) Tibiajax válasza m0h0senator (#10) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD höhöhö...

Teszko cimbi. Most nyugtatlak meg, nincs szó nagydarab kopasz emberekről, átlagos 176cm magas, barna fiú vagyok, átlagosnál picivel jobbképűbb, átlagosnál picivel kevesebb izmú és pénzű
Moho is hasonló, csak ő magasabb és oldalra kell majd fordulnia az ajton ha bejön az arca miatt, Opelos pedig egyszerüen csak egy fülig-Jimmy style. :DDD

(#12) m0h0senator válasza Tibiajax (#11) üzenetére


m0h0senator
őstag

:DDD :DD :DD Ezt jólmegaszontad :D :D

Zsömi: természetesen, ezért jó a tdu..:D

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Itt már mindenki ismer mindenkit?? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) bazso29 válasza Tibiajax (#11) üzenetére


bazso29
aktív tag

Nagy darab kopasz emberek? Na ha megláttok nevetni fogtok. Inkább előre iszok, hogy fel tudjam dolgozni a váratlan sokkot. :DDD Persze ha mi egyszer talizunk biztos nem focit fogunk nézni.
"fülig-Jimmy". Kösz cimbi. :P
"átlagosnál picivel jobbképűbb". Önbizalomban nincs hiány. :DDD Helyes.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#15) bazso29


bazso29
aktív tag

Tetszik ez a hely, itt mindenkit ki lehet dumálni. Igazi pletykafészek. :D

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#16) Tibiajax válasza bazso29 (#15) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Pletykálni? nna akkor már csak egyvalaki hiányzik.. :D :B

(#17) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, jo volt a tegnap éjjeli móka, a végén a gyártelepi fogocska Opelossal kész volt :DDD attol fügetlenül h tök kussba kellet lennem ugye, meg sötét van, mert ugye alszanak mögöttem, a végén már fájt a hasam a sok kacagástol...:) Gyerekek, ha egy jót akartok szórakozni, irány a donwtown-i kapitalista kisértet gyártelep, és kérjetek egy menet kapj-el-Opelos-ha-tudsz-ot Bazsótol :D Garantált móka és kacagás, némi adrenalinszintnöveléssel

(#18) bazso29 válasza Tibiajax (#16) üzenetére


bazso29
aktív tag

Ha ide nem is jön a talin mindenképp ott a helye. :)

A tegnapi fogócska nem azért volt jó mert bénán kergettelek és sokáig tudtál menekülni, hanem mert logikusan mindig bevágtam eléd. Csak néha elkapkodtam. :D

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#19) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Itt már milyen "perverzkedések" mennek ;] :DD nna majd talán ma este ha nem csúszik nő a dologba én is beszállok ;] :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#20) Tibiajax válasza m0h0senator (#19) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nne a nő csússzon a dologba, hanem te a ....... nna :DDD

(#21) bazso29 válasza Tibiajax (#20) üzenetére


bazso29
aktív tag

Vagy a nő csússzon a dologra. :DDD

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#22) m0h0senator válasza bazso29 (#21) üzenetére


m0h0senator
őstag

Huuh gyerekek, ez nem semmi h megy itt a "kisgyerek" felvilágosítása :C :DD :DD :DD Am még mindig melózom :W h minek azt nem tom ;] :P

Hozzátok ide a többi TDU-st is, Fel-t Bronco-t és a többieket!!!!!

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#23) Tibiajax válasza m0h0senator (#22) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Fel mostanában hanyagol bennüneket, ezért külön el fogok vele beszélgetni még :((( Többiek meg majd csak ide találnak..

(#24) Sirpi


Sirpi
senior tag

Tök jó, hogy most már ennyien összejöttünk itt, de ki fog valami ontopik dolog is bontakozni? :) Mármint a TDU-talira gondolok. Emellett persze jó, hogy itt hülyültök, abba ne hagyjátok :K

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#25) bazso29 válasza m0h0senator (#22) üzenetére


bazso29
aktív tag

Arra gondolsz amire akarsz. Pl. a medence vízfelszínére, játszótéren a frissen gereblyézett homokra, tdu-ban a dombról az útra... :P

Végülis végig ontopik van, nem csak a taliról szól, hanem egy laza kötetlen baráti beszélgetésről. :K (Lehet egy kicsit túl laza? :D )

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#26) Tibiajax válasza bazso29 (#25) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Igen, a topicot Béli amiatt nyitott meg, h ne a tdu-totyikot offoljuk széjjel, hanem itt hülyülhetünk, ha már ílyen jó kis barátságok szövődtek már.

A tali egyébként vasárnap délután/este fele lesz, lehet rá gyúrni, klubtagok megjelenése ugye kötelező. Aki várhatóan lesz: Fel (ha minden igaz..), Opelos, Moho, Sirpi, TESCO-Zsömle, szacsee, bendeguz 76

epilogus. nemtom amugy Fel-lel mi van... biztos valami csaj van a dologban....

[ Szerkesztve ]

(#27) m0h0senator válasza Tibiajax (#26) üzenetére


m0h0senator
őstag

:DD :DDD Háát :DDD Akkor is üzenhetne h most épp foglalt vok ;] majd talizunk fiúk v vmi ilyesmit.
És igen Tibcsi jól látod h mért nyitottam a topikot, uh pörögjünk barátkozzunk ismerkedjünk, legyenek csajok is a "dologban" ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#28) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

hát már az én nőm-nek sem tetszik ez a TDU-zás."nem elég,hogy egész nap vezetsz ha hazaérsz itthon is ezt csinálod nem vagy normális.mint a gyerekek" :)) :))

(#29) Sirpi válasza Tibiajax (#26) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hát nem félreért a főnök úr? ;) Offline talira gondoltam, ahogy a nyitó hsz-ben is van, de persze a vasárnap délután klubtalira is jövök mindenképp. Kocsit választhatsz bármit, végre sikerült az összeset beszereznem. Belegondoltam, hogy ha kijön a carpack, kicsit durva lesz egy-egy versenyre autót választani a listából, már most se piskóta :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#30) Tibiajax válasza bendeguz 76 (#28) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

uhh, de ismerős szöveg, azta... :((( nálam majd ugyanez, főleg a második fele stimmel :U

Moho. Nem, nem, lányokat nem kellene erőltetni, éppen elég khmm galibám volt belőle, az utóbbi időben.....

(#31) Tibiajax válasza Sirpi (#29) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, de jo lesz az azért, a mostaniakat már kicsit unom :DDD Hanem, hamarosan Tibi bácsinak uj és egyedi négykerekűje lesz, igaz, csak mod-verzio, ergo vagy látjátok majd v nem. A lényeg, h én fogom.. :)

(#32) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

tessék ajánlani nekem valami fasza házat.a mostani alkatrészek elférjenek benn kényelmesen.jo hűtése legyen minimális hanggal.világitó ledes csicsa-micsa házak nem tetszenek.néztem párat de annyi féle van mint égen a csillag.

(#33) m0h0senator válasza Tibiajax (#30) üzenetére


m0h0senator
őstag

Oksi értettem. És igazad van szorri, nna most keresek vmit Bendegúznak..vmi házat [link] kezdésre ezt találtam, bár nem tom h mik az igények, fekete v fehér (godolom táp nélkülit szeretnél) és maximum ár..stb

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#34) bazso29


bazso29
aktív tag

Senki nem megy hétvégén Eger rallira? :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#35) Tibiajax válasza bendeguz 76 (#32) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Teszed ezt rögtön offba!! .. :((( :DDD
Itt a neked való ház Bende [link] :D

(#36) m0h0senator válasza Tibiajax (#35) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hjajj Tibcsi ezzel az a "baj" h van benne táp!! ;] :P De majd akkor rak bele kettőt :C :DD

Tibcsi!!! mi az h őstag lettél???? Én is azakrok lenni :O :)) Remélem kérsz magadnak vmi szép avatart, persze csak ha nincs büntid..

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#37) Tibiajax válasza m0h0senator (#36) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

... ó de még milyen táp...
jah, megvan már az avatar :B majd beküldöm a skacoknak a jövő héten, ugyis kell neki sok idő, mire lesz belöle valami

[ Szerkesztve ]

(#38) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

köszönöm a segitséget :R

(#39) bendeguz 76 válasza m0h0senator (#33) üzenetére


bendeguz 76
tag

táp nélkül fekete max 30körül

(#40) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ha már Vagamo így megmutatta magát "odaát" akkor:

NI! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#40) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áháá, ott egy Zsömle.. :D

Na, egye fene, akkor itt az ideje h Föncsi is megmutassa az arcát.. :B
[link]

(#42) Sirpi válasza Tibiajax (#41) üzenetére


Sirpi
senior tag

Jujj, ijesztgeted itt az embert :)

Egyébként rólam is van kép (az utolsón vagyok rajta, a többin csak valami szakadt verda).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#43) bazso29 válasza Tibiajax (#41) üzenetére


bazso29
aktív tag

És még én vagyok a fülig Jimmy style... :DDD :P

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#44) Cucori válasza m0h0senator (#27) üzenetére


Cucori
tag

pörögjünk barátkozzunk ismerkedjünk, legyenek csajok is a "dologban"

Csaj? Dolog? :U
Szokásomhoz híven csak bekukk, talira meg úccsetudnékmenni (egyelőre), lehet megnyugodni :P
Titokban meg lesem a képeiteket, höhö :DDD

Common sense is not so common anymore...

(#45) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Szépen pörög a totyik, örülök neki. Háát Tibcsi pont így képzeltelek el :C ;] :DD :DDD

Sirpi tényleg van ott 1 gagyi autó a képen :Y :DDD

Cucori, aki egyszer ide beír annak kötelező továbbra is írkálni ide!! :P ;] :))

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#46) Cucori válasza m0h0senator (#45) üzenetére


Cucori
tag

Az írással nincs gáz, az megy bármikor :))

Common sense is not so common anymore...

(#47) Sirpi válasza m0h0senator (#45) üzenetére


Sirpi
senior tag

Mármint melyik kocsira mondtad, hogy gagyi, az Audi R8-ra, a Gallardora, a Maseratira vagy a Bentley-re? :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#48) Tibiajax válasza Sirpi (#47) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neki mind gagyi, mert tudja, sosem lesz olyanja, max kispolszkija

viszont a Maserati gyönyörű. :B

(#49) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#41) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Uhh! Ez üt így heggesztés után...

És téged ilyen arccal beengednek a sport-kocsmába??? :DDD

Egyébként MI van a képen?? :F ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Megyek ma bulizni és a Ti egésségetekre fogok inni!!!! Különösen Drága Tibcsiére!! :C :C :C

An odyssey through the realm of consciousness.

Útvonal

Fórumok  »  Klánok, Ligák, Versenyek  »  Ph-s TDU-sok Baráti Köre (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.