Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) warmaster


warmaster
aktív tag

Na skacok!
Most én is benéztem... :))
Hát ez a blogos dolog kissé veszélyesen hangzik, de azért majd megpróbálom...
Most még én sem tudok semmi jó időpontot mondani, mert most hétvégén ünnepeljük családi viszonylatban a 30. szülinapom, utánna hétvégén el kell utaznom, és nem tudom, hogy a másik napon azasszony mennyire örülne, ha játszanánk egyet, aztán még 1 hetet külföldön leszek. Ráadásul lehet, hogy mennem kell a Raiffeisen bankba adattárházat építeni.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#1152) Wildmage válasza warmaster (#1151) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nem kötelező a blogozás, de azért majd ha kapunk mondjuk 3000 xp-t, akkor jól jön az a +600 is :) Egyszer az egyik srác 180000-et kapott, mert meghalt mindenki más 1 ember kivételével, így megkapta az összes xp-t:((

[Szerkesztve]

(#1153) Ergil válasza Wildmage (#1152) üzenetére


Ergil
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy fix megkapjátok a 20%-ot, hanem hogy lehet annyi bónuszt kapni az élvezetes naplóért. Majd eldöntöm...

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1154) Wildmage válasza Ergil (#1153) üzenetére


Wildmage
senior tag

Jóvanna:DDD Jó marketingesként nyomtam oda azt a 20%-ot:D

(#1155) Ergil válasza Wildmage (#1154) üzenetére


Ergil
aktív tag

Azért el kell ismernem nem volt rossz próbálkozás :D

Újra elindítottam az FTP-t, mivel nem voltam pár napig és áramszünet volt - nem ment

Akinek van egy kis ideje és jobban látja már az augusztusát az frissítse a listát

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1156) Wildmage válasza Ergil (#1155) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nekem nuku változás a rögzített programok tekintetében.

(#1157) Wildmage


Wildmage
senior tag

Na, ma megkaptam az értesítést a felvételimről.... Örültem is nagyon, de csak egy darabig. Kiderült, hogy szeptemberben már -az angolon kívül- el kell kezdenem a második nyelvet is méghozzá nem is a semmiről, hanem min. középhaladó szinten. Ez eléggé vicces, mert semmilyen más idegen nyelven nem beszélek. Ezek alapján úgy néz ki a dolog, hogy kell keresnem valami hiper-szuperintenzív nyelvtanfolyamot, ami lehet bekavar a játékkal kapcsolatos programomba:(
Majd szülok mi lett végül.

(#1158) Ergil válasza Wildmage (#1157) üzenetére


Ergil
aktív tag

Milyen iskola is ez?

Van már tipped melyik nyelvet választod?

Nálam a cégtől nagy hallgatás, szerintem vadul keresnek mást a munkára, így minden marad a régiben és én a közelben. Igazából nem bánom.

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1159) Predator666 válasza Wildmage (#1157) üzenetére


Predator666
aktív tag

Nem akarok beleszólni, de sztem érdemes a németet választani.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1160) Wildmage válasza Ergil (#1158) üzenetére


Wildmage
senior tag

BGF-KVIFK kereskedelmi szak, rövidített képzés az előző 2 év miatt.
A nyelvek közül a francia tömény sistergés, a német ronda és körülményes, az orosz problémás, az olasz hadarás és gányos, így maradna a spanyol, ami állítólag nehéz. Nekem ez jönne be igazán. Tetszik is a duma és jóval több helyen beszélnek spanyolul, mint németül. A gond az, hogy valószínűleg az életem nagy részét Európában töltöm, ahol meg a német a nyerő :(( A jövendőbeli munkám miatt pedig szintén sajnos kénytelen leszek azt választani, ha megnézem kivel is üzletel az ország nagy része.(Németo., többi EU tagállam, USA)

Szóval aki tud egy jó hiper-szuperintenzív tanfolyamot német kezdőről 1 hónapra, az ne kíméljen. Próbáltam ma keresni, de csak sima intenzívek vannak. Ami tetszett volna, abból nem indult német kezdő csoport.:(
Ha pedig neadjisten lenne valami olcsó, de jó némettanár ismerőse az se kíméljen. Fiatal, jó csajok előnyben természetesen :D

[Szerkesztve]

(#1161) Ergil válasza Wildmage (#1160) üzenetére


Ergil
aktív tag

No igen a nyelvtanfolyamon történő csajozásról nekem is kellemes amlékeim vanak :D

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1162) Predator666 válasza Wildmage (#1160) üzenetére


Predator666
aktív tag

Lehet, hogy tudnék csak Krétán nyaral.
Még 1-2 hét nem lesz ingyen.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1163) Predator666


Predator666
aktív tag

Egy kicsit utána szaglásztam és kiderült a nyelviskolák közül az Európa Nyelviskoláról jókat mondanak
Napi 3óra sztem kellene.
Meg van egy nemsokára diplomázó tanár akinek szüksége lesz pézre.
Ezt az utóbbit Péntekig elkéne dönteni Különben lefújom.
Oksa.
Ennyi.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1164) Predator666


Predator666
aktív tag

http://www.europainyelvek.hu/intenz.html
Ez pl meg teszi
nem tom, hogy kell linket

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1165) Predator666


Predator666
aktív tag

Ez mind pesti

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1166) Wildmage válasza Predator666 (#1163) üzenetére


Wildmage
senior tag

Köszönöm. Én is egész nap nyelviskolák után nézelődtem. Péntekig meg szinte tuti nem lesz semmi döntés a dologról, ahogy a pénzügyeink állnak perpill. Azért köszi. Egyébként, ami tetszett az nem napi 3 óra volt, hanem egész agusztusban h-p 7 óra/nap. Ebből azonban nem indítottak német kezdő csoportot.

(#1167) Predator666


Predator666
aktív tag

Igazóból vasárnap kell, hogy vissza szóljak, csak otthon nuku net hétvégén meg nem melózok.
De ha felhísz telcsin akkor hétvégén is van időd dönteni.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1168) Ergil


Ergil
aktív tag

Srácok! Hogy állunk a most hétvégével? Nálam az asszony lemegy vidékre, és ha nincs alkatrész a kocsihoz, akkor szabad a lakásom meg az időm a hétvégén...

[Szerkesztve]

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1169) deer válasza Ergil (#1168) üzenetére


deer
csendes tag

Nekem jó vmelyik nap,ha megtárgyaljuk h melyik,mondjuk szombat lenne a jobb...nekem
off: jé kisütött a Nap,..hopp mégse..:DDD

''Fürgén kutasd az új rosszat s új jót, Állj ki minden elnyomás ellen.''( Ezra Pound)

(#1170) Wildmage válasza Ergil (#1168) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nekem meg családi banzáj lesz valamelyik nap lehet, igy az passz, de a másik jó. Az, hogy melyik nap még nemtom, mert most nem vette fel anyám a telefont. Ja és az requestedet acceptoltam. Mivel vagy fent? ICQ,MSN,AIM?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1171) mzprox válasza Ergil (#1168) üzenetére


mzprox
tag

Nekem is jó lehet a hétvége. A minap véletlenül ráléptem egy kockára és már nem is emlékeztem, hogy mire való...:))

(#1172) Ergil válasza Wildmage (#1170) üzenetére


Ergil
aktív tag

GAIM, Mivel foleg AIM-et hasznalok, es ez tobbet is kezel, most latom, hogy engedelyeztel, de nem latlak online

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1173) Wildmage válasza Ergil (#1172) üzenetére


Wildmage
senior tag

Most online vagyok, de elmegyek diablo 2-t tolni a haverokkal. Utána megkérdezem anyámat mikor lesz a banzáj nálunk. Én meg asszem nem tudtalak a contact listhez hozzáadni.

[Szerkesztve]

(#1174) Ergil válasza Wildmage (#1173) üzenetére


Ergil
aktív tag

Hmm, nekem is engedélyeznem kell, de ezt nem találom a GAIM-ben, talán még is fel kell tennem egy ICQ-t... Pedig nem akartam...
AIM-et, vagy kompatibilis üzengetőt nem használsz?

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1175) Wildmage válasza Ergil (#1174) üzenetére


Wildmage
senior tag

Trilliant hasznalok. Tudja az AIM,ICQ,MSN,IRC,Yahoo egyben. Próbáld meg újra esetleg és küld már el nekem is az AIM id-dat, hogy én is megpróbálhassalak hozzáadni a listhez.

(#1176) Ergil válasza Wildmage (#1175) üzenetére


Ergil
aktív tag

aim, az egyszerű, ''csabanagytum''

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1177) Wildmage


Wildmage
senior tag

Nekem csak a vasárnap jó a héten már. Holnap este vásárolni kell mennem, szombaton meg buli van nálunk.

(#1178) warmaster válasza Wildmage (#1177) üzenetére


warmaster
aktív tag

Én nekem meg szombat lett volna jó, mert vasárnap ünnepeljük a szülinapomat.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#1179) Predator666 válasza warmaster (#1178) üzenetére


Predator666
aktív tag

Boldog szülinapot!
Hány leszel?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#1180) Wildmage válasza warmaster (#1178) üzenetére


Wildmage
senior tag

Ahogy látom Deernek is a szombat lenne a nyerő, de én sajnos nem tudok mit csinálni. Játszatok nélkülem. Du. felírom ide a lovagom adatait, amennyiben Gambit is rábólint a dologra, mert Ő mostanában eléggé halgatag volt a témával kapcsolatban. Ha neki is Ok, akkor told az én lovagommal is nyugodtan.
Ja és Boldog Születésnapot! :C

[Szerkesztve]

(#1181) Ergil


Ergil
aktív tag

Még ne vegyetek mérget rá, hogy lesz valami, szeretném befejezni a kocsit, hogy mozgatható legyen és a haverom megy ki USA-ba jövő héten, addig már nem szeretném elhúzni. (alkatrésztől függ, most keresem)

Egyébként PH!-s találkozóra nem akart menni senki? Azt is szombat estére szervezték úgy láttam.

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1182) warmaster válasza Predator666 (#1179) üzenetére


warmaster
aktív tag

Köszi!

30.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#1183) warmaster válasza Ergil (#1181) üzenetére


warmaster
aktív tag

Én biztos nem megyek PH! talira.
Akkor várom ,hogy lesz e valami szombaton.
Ja és ha lesz akor nálam kellene lennie...szokáss szerint.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#1184) Wildmage válasza Ergil (#1181) üzenetére


Wildmage
senior tag

Én nem.

(#1185) deer válasza Wildmage (#1180) üzenetére


deer
csendes tag

Asszem Gambit edzőtáborban van még és talán hétvégén jön haza...úgy látom nem nagyon jön össze a csapat, meg nem is lennék csak páran a hszek szerint.

''Fürgén kutasd az új rosszat s új jót, Állj ki minden elnyomás ellen.''( Ezra Pound)

(#1186) Ergil


Ergil
aktív tag

Azért gondolkozzatok rajta, itt maradtam hétvégén, mert nincs alkatrész, lehet, hogy hétfő este is ráérnék...

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#1187) deer válasza Ergil (#1186) üzenetére


deer
csendes tag

Úgy látom a hétvége kilőve...:(
Max 3. ember jönne össze...
Hétfőn én 7től tudok menni ha lesz valami, de legfeljebb bekapcsolódok ha előbb elkezditek :)

''Fürgén kutasd az új rosszat s új jót, Állj ki minden elnyomás ellen.''( Ezra Pound)

(#1188) Wildmage válasza Ergil (#1186) üzenetére


Wildmage
senior tag

Hétfő ok.

(#1189) mzprox


mzprox
tag

Hát..a hétfő nekem nagyon zűrös.. :( sokáig dolgoznom kellene, pedig 15 éve nem látott rokonok jönnek hozzánk villámlátogatóba, s amikor ezt még nem tudtam akkor már eligérkeztem egy bulira és tegnap derült ki, hogy holnapra végre talán érkezik egy vese, aminek a transzplantációjára már évek óta várok, DE valahogy majd megoldom és ott leszek hétfőn hétkor, ha ti is....

A fodrászt, a fogorvost, a pszichológust, ideggyógyászt majd átrakom következő hétfőre...

láthatjátok: nekem semmi se akadály :DDD

(#1190) Wildmage válasza mzprox (#1189) üzenetére


Wildmage
senior tag

:)

(#1191) Gambit


Gambit
őstag

Na üdv mindenkinek! Csak beköszöntem, mert megjöttem az edzőtáborból, de már megyek is le holnap balcsira, és nem is jövök fel szeptemberig szerintem. Idenyomassam az adataimat?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1192) Wildmage válasza Gambit (#1191) üzenetére


Wildmage
senior tag

Azt megköszönnénk, bár nem hiszem, hogy 1-2 játéknál több lenne addíg. Jó nyaralást!

(#1193) Gambit válasza Wildmage (#1192) üzenetére


Gambit
őstag

Na, akkor írom:

HP: jelenleg 10, de azért, mert a betegség miatt leesett a constim 12-ről 8-ra, ha elmúlik a betegség, majd ki kell dobni a szintlépett HP-t.

Erő: 7
Ügy: 18
Áll: 12
Int: 20
Böl: 12
Kar: 16

Mentők:

Kitartás: +1
Reflex: +4
Akarat: +4

Harcértékek:

Kezdemény: +4
Közelharc: -1
Távolsági: +5

Szakértelmek: Alkímia (+4), Csendes mozgás (+4), Hallgatózás (+6), Koncentráció (+4), Varázslás (+4)

Nyelvek: Elf, Közös, Sárkány, Ork, Gnóm, Goblin, Törpe

0. szintű varázslatok: 4db bódulat, 1 mágia észlelése, 1 varázslatos kéz
1. szintű varázslatok: (Memorizált: *)
Álomvarázs (*)
Csendes képmás
Hátas
Mágikus lövedék (*)
Pókmászás
Rettegés keltése (*)
Személy bűvölése
Sziporkázó permet (*)
Tenser repülő csészeallja
Varázslók vértje

Fegyver: Könnyű számszeríj

Tám. bónusz: +4

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1194) Wildmage


Wildmage
senior tag

Na akkor mi lesz holnap? Mzprox jön, Deer jön, én megyek, de egyáltalán lesz-e, illetve Warmaster ráér-e? Csak azért, mert akkor úgy szervezem a napomat, mivel egész nap rohangálni fogok.

(#1195) warmaster


warmaster
aktív tag

Én még nem tudom, ha lesz valami, megpróbálok odaérni, de még meg kell beszélnem a feleségemmel, meg aztán ma kezdődött egy új projekt a Raiffeisen bankban. és még nem tudom, hogyan tudok eljönni innen.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#1196) Wildmage válasza warmaster (#1195) üzenetére


Wildmage
senior tag

Ha megtudod, akkor írd fel ide plz!

(#1197) warmaster válasza Wildmage (#1196) üzenetére


warmaster
aktív tag

Attól függ, mikor kezdenénk, mert nincs nálam a karakterlapom, és haza kellene mennem, ami szt jelenti, hogy kb. fél7-re tudnék odaérni.(Talán)

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#1198) Wildmage válasza warmaster (#1197) üzenetére


Wildmage
senior tag

Egy rövid játékra jó lenne a dolog, mint a múltkor. Deernek is 7-től jó, de azt mondta kezdhetünk nélküle is. Ergil viszont nem biztos, hogy ráér ma, mert fennforgások vannak a munkahelyén. Most beszéltem vele AIM-on.

[Szerkesztve]

(#1199) Wildmage


Wildmage
senior tag

Na elindulok itthonról a dolgomra. Viszek magammal karakterlapot is hátha lesz játék, annak ellenére, hogy nem úgy néz ki egyelőre. Ha mégis lenne, akkor valaki legyen oly szíves és küldjön egy sms-t, hogy mikortól lehet menni! A számom az adataimnál.
Köszönöm!

(#1200) mzprox


mzprox
tag

Lassan ideje lenne Ergilnek nyilatkoznia ráér-e ma este. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.