Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Nemrég költöztünk egy dohos, vizes, penészes 120 éves ház földszinti lakásából, egy első emeleti panelba. Minden szép és jó, csak az alattunk lévő szomszéd dohányzik. A wcben egyértelműen a szellőzőn jön fel, de a gyerekszobában, nem teljesen tiszta honnét jön a cigifüst. Mit lehet tenni? technikailag, jogilag, és nem jogilag?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2) Eugene Roe válasza zorzy4 (#1) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Bézbóz ütő, ha magával szemben is annyira igénytelen, hogy bent csinálja, akkor nem érted fog megváltozni.

Esetleg egy alacsony fordulaton a szellőzőbe fújó ventillátor? Biztosan meg lehet oldani igényesen is, nem feltétlenül kell egy 8cm-es pc venti. Végülis a lényeg, hogy kivigye a párát és szagokat, nem pedig, hogy behozza a "friss" levegőt.

Ahol jön fel a radiátorcső, ott a cső egy másik csőben van, és nem hermetikusan tölti ki azt! Vagy egyszerűen csak az ablaktömítés kihúzza a wc-ből a levegőt.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#3) zorzy4 válasza Eugene Roe (#2) üzenetére


zorzy4
őstag

Én arra gondoltam, úgyis lesz két szellőző az ablakon, (konyha, gyerekszoba), utána letakarom a központi szellőzőt. olvastam, konnektornál is jöhet fel a szag.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.