Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zottty


zottty
aktív tag

Hello! szereztem egy ilyen alaplapot de nem tudom mekkora procit bír meg ilyesmi.. Google.hu-ról kiderítettem hogy az alaplap gyártója FIC, Socket 7 -van rajta 4PCI,4ISA foglalatot találtam RAM-ból nem tudom milyen kell neki és asszem VIA chipsetes de ez egyáltalán nem biztos.

kérlek ne azt írjátok ide hogy a google a barátod haem linket írjatok ide vagy valami sagítséget. köszi :U

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#2) zottty


zottty
aktív tag

ujabb hír: ha minden igaz AMD K6-2-ő proci is megy ele de nem tudom hány MHZ-ig meg milyen..help..

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#3) zottty


zottty
aktív tag

A SOCKET-7 az PPGA vagy az milyen foglalat???????:F

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#4) Lortech válasza zottty (#3) üzenetére


Lortech
addikt

Socket7 az socket 7! Ezt eredetileg P1-es prociknak szánták, de más procigyártók is csináltak ebbe való processzort (asszem sima k6, de lehet, h k6-2 is, bár arra inkább super7 foglalat rémlik, meg valamelyik Cyrix változat). EDO és SDRAM foglalat szokott rajtuk lenni. Leginkább előbbi, az ''újabbakon'' utóbbi, vagy mindkettő vegyesen.

Thank you to god for making me an atheist

(#5) zottty


zottty
aktív tag

ezen mind2-ő van vegyessen..akkor ez a socket-7 az nem PPGA?

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#6) Lortech válasza zottty (#5) üzenetére


Lortech
addikt

Nem. a PPGA P2-esekhez van.

Thank you to god for making me an atheist

(#7) Lortech


Lortech
addikt

Itt vannak a lapról infók: Bővebben: link
A támogatott procik listáját pedig itt találod:
Bővebben: link

Thank you to god for making me an atheist

(#8) Lortech


Lortech
addikt

Ahogy nézem, ebbe K6-2 nem fog belemenni. A leggyorsabb procik -gyártó szerint-, amit még bele tudsz tenni, a Pentium 233MMX, k6 233 vagy 300 (66*4,5) (PCB verziótól függően), Cyrix PR233 (75*2,5) vagy Cyrix MII 300 GP (66*3,5), szintén attól függően, melyik PCB verziód van.

Thank you to god for making me an atheist

(#9) zottty


zottty
aktív tag

aha! köszi szépen!

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#10) zottty


zottty
aktív tag

Nem kell valakinek egy ilyen alaplap??baromi cool szerintem.

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#11) zottty


zottty
aktív tag

ez igazi OLD timer..bár 300MHZ-s proci is belemegy amin ugye XP is elvan..

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#12) zottty


zottty
aktív tag

sőt nemtom hány MB-ramot kezel de megy rajta win XP. akinek van ebbe való procija olcsón szóljon!

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.