Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 halal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simi_def


simi_def
csendes tag

sziasztok !

van egy 5 hetes prescott magos 3ghz es p4-em.(nemtom a szamat)
a kovetkezo hibajelenseget tapasztaltam :
- windows leall kekhalallal
- kovetkezo bootnal semmi
- kiszedtem a procit, visszateszem, es bebootol a windows, loginnal kikapcsol a a gep
- ezutan bekapcsolas utan az alaplap ''CPU test failed'' hibauzenettel megall

van a p4-es procik sarkan egy lyuk
[link]

nos, ezt a lyukat sikerult megtoltenem hovezeto pasztaval, majd mikor megprobaltam kiszedni, szetkentem a lyuk alatt, a kornyeken is.

nem tudja valaki miert van ott a lyuk ?
egy tanarom szerint tajolasra a robotoknak osszeszereleskor.

emiatt lehet ''cpu test failed'' marmint tonkreteheti ez a paszta a procit ?
nemtudom, hogy ezustos paszta-e vagy tartalmaz-e valamilyen femet vagy vezeto anyagot, de gyari,intel huto van rajta.

utannaolvasgattam, intelek azt ajanljak, hogy minden bordalevetelnel le kell takaritani a procit es a bordat is a pasztatol es ujat kell ra tenni. viszont en tobbszor is levettem mar es nem csereltem a pasztat.

milyen pasztat ajanlatok es mivel lehet professzinalisan leszedni a regi pasztat?
intelek szerinte ez nagyon fontos es szerintem emiatt lehet gondom a procimmal.
ja, es egy asus p4c800 deluxe alaplapom van ami nem hoszem hogy meghibasodott volna.

velemeny ? tapasztalat ?

(#2) Rez_Grof válasza simi_def (#1) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Szerintem ide befért volna:
[link]

Na de mindegy, majd záratjuk a hsz szövegét átmásolom a linkelt topicba.

Oda megy a válasz is. ;)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3) Loretto válasza Rez_Grof (#2) üzenetére


Loretto
veterán

Így van, ezt zárom is.

Soirée...

(#4) Batman válasza simi_def (#1) üzenetére


Batman
őstag

[link]

Ezt a topicot többen nézik már a hsz-ed is átmásolták, szal inkabb használd azt.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) robyeger válasza simi_def (#1) üzenetére


robyeger
addikt

mPGA tokozás lyukaiba ment paszta, mert akkor kiiktathattál pár proci lábat, amiknél rossz lehet az elektromos kontakt?

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 halal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.