Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sperafico


Sperafico
tag

Most vettem P4 3.0E 800/1MB Prescott procit, amit egy Gigabyte 8IPE-1000G lapban hajtok.
Kivéncsi lennék nektek mennyi a vége?

Ui: Nekem még 3,6GHz-en elindúlt

(#2) Loretto válasza Sperafico (#1) üzenetére


Loretto
veterán

bocsi hogy igy hopp le...lak de van egy P4 proci tuning topic.talán ott érdemesebb lenne.

Soirée...

(#3) LLKobe


LLKobe
veterán

Csatlakoznék az elöttem szólóhoz. Amugy ugytudom a prescottok annyira nem tuningbarátok.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4) Digital válasza LLKobe (#3) üzenetére


Digital
addikt

Én meg úgy tudom hogy azok [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=311&p=13[/L]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) Loretto válasza LLKobe (#3) üzenetére


Loretto
veterán

lehet őket cibálni de baromira megnő a fűtése:)

Soirée...

(#6) Digital válasza LLKobe (#3) üzenetére


Digital
addikt

A szorzózár-mentes mintapéldányt 3800 MHz-ig tudtuk stabilan túlhajtani, ehhez az 1,35 voltos alapfeszültséget 1,425 voltra kellett emelni (a CPU-Z kevesebbet mutat). A legjobb teljesítményt úgy sajtoltuk ki a rendszerből, hogy a szorzót 15-szörösre állítottuk, az FSB-t pedig 253 MHz-re. A túlhajtás során persze nem a kevéssé tuningbarát Intel-alaplapot, hanem egy Abit IC7-et (1.1-es verzió), majd egy Epox 4PCA3i-t használtunk. Mindkét lap probléma nélkül vette az akadályt, a Prescott processzor hibátlanul működött bennük.
Ez a lényeg!
Én is vettem egy ilyet:DD

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) LLKobe válasza Digital (#4) üzenetére


LLKobe
veterán

Én nemrég mikor procivásárláson gondolkodtam, a hardverpiacon mindenki óva intett a prescottól, mondván hogy: k*vára melegszik, de legalább még lassabb is mint a nortvúd...:F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8) Digital válasza LLKobe (#7) üzenetére


Digital
addikt

Ezek szerint nem olvastad a tesz tuningolás utáni részét!?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#9) LLKobe válasza Digital (#8) üzenetére


LLKobe
veterán

De. Most.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) channel válasza Digital (#4) üzenetére


channel
tag

P4 3,2 E Northwood/IC7/Kingmax Hardcore 500
3 824 MHz/239 FSB/Vcore 1,550 V
Everest read: 6101, write: 2073
és elég hideg ...

Jja és nem vagyok Prescott párti (még). Majd a későbbi szériáknál...

[Szerkesztve]

Could you live without music ?

(#11) hangfalcsapd


hangfalcsapd
csendes tag

4,6 Ghz,de ezen már nem indul.
Egyik ismerősöm töltött le hozzá HT égetőt és elég jól működik 4,2 GHz-n,de a hűtésre szánj egy 500 ropógós dolcsit.Ha kell házhoz mennek.

(#12) Speed


Speed
őstag

Nekem a 3Ghz-s Prescott 3,6-en vígan elfutkos alapfeszen!

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.