Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sziklai


sziklai
csendes tag

nekem egy P4 2.6 GHz (hyper tre....), ati shappire 9600xt, abit is7 alaplapon, 2x 512 MB pc3200 ddr 400 MHz (dualba). a ház 400 wattos

A biosba megnéztem ha felhuzom a cpu órajelét 200-ról 412-re (ez a max) 5.33 Ghz-es lenne a 2.6 Ghz-ből. Ez valós.

Meg az nem baj hogy a cpu kb. 60 fokos (85 a határ ennél tilt) és a vidikártya kb. 55 fokos (70-nél van a határ).

Ja és miért csak 200 MHz-en kommunikál a gép. hogy lehet ezt megváltoztatni

Tuning vagy valami hasznos beállítás érdekelne!!!

Előre is köszi.

(#2) Picimaci


Picimaci
tag

Nos 5.33 Ghz-en tuti hogy nem fog menni a géped!!!:F
A 200Mhz az alap psb-je a procidnak, ezt szorozza meg 4-el, így kapod a 800 Mhz-es fsb-t!

(#3) HTamás


HTamás
csendes tag

Sziasztok!
Win. XP újratelepítése közben nem engedi magát partícionálni. Nem engedi az előző partíciót törölni ( C: -60 gigás ), és formázni sem tudom. :( Tud valaki segíteni? Hogy tudnám formázni az NTFS rendszerű winchestert? :O
Kösz előre!

Segítsen valaki!!!

(#5) moonman válasza HTamás (#3) üzenetére


moonman
titán

mi lenne ha nem tennéd be ezt a hozzászólást MINDEN topicba? alapelveket kéretik elolvasni és ülj a seggeden, amig valaki segít. több topicban is kérdeztem vissza, basztál válaszolni :(((

(#6) MarKoo válasza sziklai (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem kötözködő hozzászólás, de ilyen tapasztalatok mellett ne tuningolj. Olvas sok témát, mert 2.6 Ghz-ről 5.33-ra húzni valamit..... Még a világrekord sincs ennyi..... :U

(#7) HTamás válasza moonman (#5) üzenetére


HTamás
csendes tag

Itt vagyok írj!!!

Segítsen valaki!!!

(#8) MarKoo válasza moonman (#5) üzenetére


MarKoo
őstag

De csúnyán sem beszélünk. :B :U

(#9) moonman válasza HTamás (#7) üzenetére


moonman
titán

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=69552[/L]

(#10) moonman válasza MarKoo (#8) üzenetére


moonman
titán

bocs. tök jó volt, hogy az összes topicról kaptam értesítőt és mindenhol ugyanazt láttam :(((

(#11) MarKoo válasza moonman (#10) üzenetére


MarKoo
őstag

Tudom... :U

(#12) HTamás


HTamás
csendes tag

Bocs de nekem is nagyon kell megoldás. Kösz :DDD

Segítsen valaki!!!

(#13) bim válasza HTamás (#12) üzenetére


bim
veterán

szerintem probáld meg a win 98 inditolemezével elrendezni a formatot és utána rakd be az xp lemezt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.