Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óvodások homokozója

Hozzászólások

(#151) leeate válasza lúzer (#147) üzenetére


leeate
senior tag

Ilyen nicknévvel én nem szólogatnék be.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#152) lúzer válasza leeate (#151) üzenetére


lúzer
veterán

hát ehhez nem hinném hogy sok közöd lenne, főleg hogy fel sem fogtad a hsz lényegét

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#153) leeate válasza lúzer (#152) üzenetére


leeate
senior tag

Nem hát!

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#154) Szplöttyy válasza Racecam (#148) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:O Az már kezd átmenni... hát én már nem is tudom mibe...

Smoke & Torque

(#155) mephi666


mephi666
nagyúr

BANán szezon van, úgy néz ki... 2nap alatt 5... (amit láttam) elég szép termés...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156) KilgoreTrout válasza Racecam (#148) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Mi lenne, ha preventív jelleggel mindenkit kitiltanál három napra nóném kivételével?
Legalább akkor a topicjait sem offolná szét senki.

[ Szerkesztve ]

(#157) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Szerintem nem baj ha kitiltanak a modik mindenkit. Kell az a kis pihenő, velem csodákat tett.

DIÓ!

(#158) Racecam válasza Szplöttyy (#154) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

No, mi a probléma? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#159) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Vegyétek már észre ami itt folyik!!! Egyre több vita, személyeskedés, egyre több tempban... Jó ez így bárkinek is? Értelmes vitát lehet folytatni, de ne öljétek már egymást nyilvánosan, akinek baja van a másikkal intézze az anyázást privátban, így könnyebb az olvasóknak is, kevesebb az indulat és kevesebb lesz a bannolás is... Nem lenne így jobb? És mindez miért? Egy kitalált karakter kib*****tt írásai miatt... félelmetes, hogy milyen lavinát indított ez el...

(#160) Szplöttyy válasza Racecam (#158) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Azért az egy hsz-ért egyből BAN? Nem akarok, és nem is szólhatok bele, de nagyon bőkezűen bántok a BAN-okkal, nem? Tényleg ez a megoldás?

Smoke & Torque

(#161) South Velen válasza Szplöttyy (#160) üzenetére


South Velen
addikt

engem leféreg-ezett a szemembe, nyílt támadó szándékkal csimav = csak egy figyelmeztetés...
CsíkosMókus jellemzett valakit, 3 nap, hehe, hahaha. :)

[ Szerkesztve ]

(#162) Racecam válasza Szplöttyy (#160) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ebben a szituációban, ebben a témában, két figyelmeztetéssel és egy 1 napos bannal a háta mögött, visszaesőként, ez bizony 3 nap.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#163) Szplöttyy válasza Racecam (#162) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

A háttérről nem tudtam, sorry. De nem lehetne ezt az egészet valahogy megbeszélni? Nem hiszem hogy csak így lehet, "le kéne ülni" noname, és a többiek, meg a moderátorok és valamit kitalálni, mert ennek is semmi értelme, hogy folyamatosan Ban egy rakás embernek... Jó, valamit tényleg tenni kell, de nem feltétlen ezt. :R

Smoke & Torque

(#164) South Velen válasza Racecam (#162) üzenetére


South Velen
addikt

Plusz az indulatod is nyomós ok volt, hogy 3 nap legyen.

(#165) tildy : :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165) tildy válasza South Velen (#164) üzenetére


tildy
nagyúr

Racecam személyeskedésért 3 nap ban :DDD :DDD
6 órás bannal a háta mögött, visszaesőként....
Bocsánat :DDD

Kételkedem: tudom. Azóta sem kért emiatt elnézést .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#166) Tom57


Tom57
csendes tag

Ez egy üzenet a jövőbe ! :)
Kedves Edina!

Leírom azt h. mennyire ismerlek, ha bekövetkeznek azok amiket állitok akkor azt mondhatom h. igen kiismertelek részben egészben ...
Mai nap szakítottunk(( tom forumozó barátaim fájó pont ez mindenkinek ...;) de kell h. igazoljon vmi szal cska egy üzenet :) )) és igyekszem leírni azt , amit ezen a héten fogok tapasztalni ...
szal 1. sorban kedves haverjaidban fogod megkeresni az új szeretőt társat és ki se lenne erre alkalmasabb mint aki midnig ott volt melletted mikor velem "gond" votl ( zolira gondolok ,de lehet egy másik haver ) A gondokat nem velem beszélted meg emiatt kezdtünk elhidegülni , a fájó része az h. emiatt végig engem okoltál miközben te folyamatosan, közel ,még közelebb engedted a srácot .. Látod emiatt nem bíztam benned és féltettelek .. ok nélkül nyílván? :) sajnálom , de tovább lépek még akkor is ,ha te rám tapostál és még megis forgattad gyönge lábaidat ...
A sráccal nincs gondom sztem biztosan összeilletek, csak az fáj h. nem szóltál sose elkellett volna hamarabb ereszteni egymást ...
Én msot is őszinte vagyok és te talán sose voltál az pedig mennyire állítottad .

ui.: mire nem jó az internet?:O

Tamás a "ficsúr fiúcska"

Abit Nf7 alaplap, Amd 1,8 Ghz, 1280mb Ram ,Nv 6600Gt VGa 128mb ,80giga vinyó, codegen 400W táp

(#167) kételkedem válasza tildy (#165) üzenetére


kételkedem
addikt

hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#168) Racecam válasza South Velen (#164) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már leírtam sokszor, sok helyen, tudom, hogy felesleges, meg úgyis hazudok, de soha nem vagyok indulatos. :N

Tildy: Nem az a baj, hogy rosszul olvasol, hanem az, hogy emiatt azt hiszed igazad van. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#169) Psychonaut válasza Szplöttyy (#163) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem semmi, hogy egy kitalált személyiség ilyen szinten képes megosztani a Logoutot...még a modikat is vonjuk bele...hihetetlen. Szerintem hagyni kellene magának, akkor abbahagyná(k) az(ok) aki(k) mögötte áll(nak).

(#170) mephi666 válasza Psychonaut (#169) üzenetére


mephi666
nagyúr

előbb félig beírtam, de kitöröltem:

"no name" lehet, h csak uri geller utódjának készül és a mentalista képességeivel káoszt próbált teremteni az oldalon (sikerrel), aminek következményeként fél tucat ban szét lett osztva hirtelen... (összeesküvés elmélet szagú a dolog) durva, hogy elfajultak a dolgok... részben a cikizés/poénkodás, másik oldalról pedig a törődés következményeképp... semlegesként nem sokan mentek el mellette...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171) Racecam válasza Psychonaut (#169) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A kitalált személyiségre bármilyen bizonyítékot, de akár közvetettet is, szívesen vennénk. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#172) Alexios válasza Racecam (#171) üzenetére


Alexios
veterán

hát a zufók mondták, tegnap megálmodtam, tuti kitalált személyiség

Amúgy az a durva, hogy még mindig vannak aki azt hiszik, hogy no name csinálta a feszültséget, és hogy miatta van ez az egész. Ő pont hogy nem csinált semmit, de szerintem ez el lett mondva párszor nemfogom én is ismételgetni őket:)

(#173) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

133+134 hsz-ra reakció?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#174) Psychonaut válasza Racecam (#171) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy létezzen ilyen személy. Ennyi, nem több. :)

SZERK: @adam014: Nem, valóban nem no name keltette a feszültséget, én csak azt mondtam miatta van. A pártolói és az ellenpárt miatt. Ami kis vitának indult, az egyszerűen teljesen elfajult és ez lett belőle.Szigorúan magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

(#175) #02683648


#02683648
törölt tag

Sztem no name a fanklubjával meg mindenével együtt kezd olyan internetes mém lenni mint Szalacsi vagy Polgárjenő vagy Uhrin Benedek. De ha jobban belegondolunk az is vmi hasonló volt: mert ki is (volt) Sz.S. ? Egy jobb sorsa érdemes szerencsétlen öreg alkoholista, akiből egy netre felrakott helyi kábeltv footage szupersztárt csinált.
No offense, én is röhögtem anno a Szalacsi-s cuccokon, de vmi hasonlót érzek no name esetében is (már ha tényleg létezik)

(#176) Tim82 válasza leeate (#137) üzenetére


Tim82
nagyúr

Írhatsz, de előtte közjegyző által hitelesített írásos bizonyítékot kell benyújtanod a modiknak, hogy tényleg elolvastad a Rejtő-könyveket, megnézted a Mézga-epizódokat. Szóval hajrá. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#177) leeate


leeate
senior tag

Én még nem írtam arról, akiről a topik szól, de most már elmondom a véleményem. Szóval jobb lesz most az ő szemszögéből nézni a dolgokat, bár nem ismerem, csak azok alapján, amiket itt írtatok, egy típusra tudok gondolni.

Higgyétek el, ha valaki egyszer is az életében úgy érzi, hogy mindenki elfordul(t) tőle, onnantól kezdve megváltozik minden. Jobb esetben megmakacsolja magát, és csinál valamit, rosszabb esetben (ha pl. ez az egész fokozatosan történik), hajlandó arra, hogy részben szándékosan falakat állítson maga és a külvilág közé. És aztán ezeket a falakat nem lehet olyan könnyen lerombolni. Mondtátok páran, hogy adtatok neki tanácsokat, amit ő támadásnak fogott fel, ezt pedig ti fogtátok fel, mint negatív dolgot. Bár nálatok jogos a sérelem (nem hallgatta meg a tanácsotokat, stb.), de azon nem agyaltok, ő vajon miért vette támadásként a tanácsokat. Talán azért, mert nem bízik annyira magában. És ez egy öngerjesztő folyamat, tehát nem mondhatod neki csak azt, hogy "Ember! Kezdj már élni!". Ő nem fogja tudni, miről beszélsz, hiszen ha tudna "élni", mint ti, valószínűleg inkább úgy tenne.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#178) WD40


WD40
aktív tag

Mi történt? 3-4 nap alatt a Logouton mindenhol "no name" -ről lehet olvasni. Ezt a topikot el is olvastam, nagyjából képet alkottam a probléma okozójáról, de miért kell ennyit lovagolni rajta? Gondolom lesz még pár jó kis beejgyzés, ha egy hét alatt ilyen termékeny volt... Akkor mi lesz? Tele lesz fosva szeméttel ez a site.
És főleg, miért muszáj rájuk reagálni, generálni ezzel a jobbnál jobb gúny-bejegyzéseket? Talátam fentebb egy linket. Onnan egy újabbat, fikázó, csöppet sem vicces bejegyzésre mutatva (mintha az "eredeti" nem lenne éppen elég), onnan még egyre...
Takarítani kéne szerintem, mert jó, hogy személyes bejegyzés kategória, de totál fölöslegesen fikázásból beírni szándékosan pocsék helyesírással néhány sort....? Ez már nem az a Logout, ha ez ennyire elfogadott....

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#179) #02683648 válasza WD40 (#178) üzenetére


#02683648
törölt tag

Erre írtam, h szerintem is a "just ignore" lenne a célravezető, mind a kissé bizarr fantábor (IWIW-klub stb.), mind a parodizációk azt a látszatot keltik a kollégában, hogy ő most májer, ő most híres, ő most csinált valamit. Szerintem Szalacsi Sándor élete sem változott meg túlzottan h tele volt vele a net, csak ő max nem tudott róla. No name-nek ez viszont bíztatás, közben épp ez a probléma, hogy betű-betű-szám-szám világban tengeti napjait. Felhoznám ide Gábor Zsazsa 1. tételét, miszerint "mindegy hogy mit írnak, csak írjanak rólam". Kb ez érvényesül itt is.
Ahogy olvastam, több szülői ösztönökkel rendelkező idősebb fórumoló kolléga próbálta jobb irányba terelni no name-t, kevés sikerrel. Sztem hagyni kellene, trial and error módon vagy rájön az évek során hogy ez így nemkóser, vagy nem, de ez szerintem nem egy IT fórum problémája kellene h legyen. Szerintem.

(#180) mexicanraven válasza WD40 (#178) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

"fölöslegesen fikázásból beírni szándékosan pocsék helyesírással néhány sort"

Az említett fiatal srác sem tett többet azt hiszem... Pár értelmetlen, hibás sor lényegében. Töröljék az összes hozzászólást a logouton és bannoljanak mindenkit egy hétre. :)

when the sun shines, we'll shine together

(#181) vwpolopg válasza mexicanraven (#180) üzenetére


vwpolopg
őstag

töröljék a tagot, az összes írást és kapcsolódó írást, kapcsolódó kommenteket, nyomtalalnul irtsunk ki mindent és megvan oldva... ez sem megoldás, de ha senki nem tud kitalálni semmit, valami megoldás kell.

(#182) mephi666 válasza vwpolopg (#181) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy ne küldjünk vissza inkább egy t1000-est az időben, hogy ölje meg az anyját? ;] ;] ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#183) mexicanraven válasza vwpolopg (#181) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Először poénból írtam, de ahogy mondod nem rossz ötlet! ;]

when the sun shines, we'll shine together

(#184) Mr X


Mr X
veterán

Most komolyan! Mi olyan nehéz abban, hogy ha látjátok, hogy ő az adott írás szerzője, nem kattintatok rá?

(#185) vwpolopg válasza mephi666 (#182) üzenetére


vwpolopg
őstag

Tudsz jobbat ami megvalósítható úgy, hogy nem bannolnak több embert, nem fogják egymást ölni a fórumozók és nem lesz több személyeskedő komment? Én csak leírtam valamit, ami mint azt le is írtam, nem megoldás, de ha ló nincs....

(#186) #72042496 válasza mephi666 (#182) üzenetére


#72042496
törölt tag

Te beteg vagy. ;] :D

Én azt mondom elég lenne, ha a hasonlóan minősíthetetlen írások topicjait a moderátorok kérésre bezárnák, akár a kezdtek kezdetén. Így nem lenne flame, s talán a szerző is kapcsolna, hogy valami nem stimmel.

(#187) 7 válasza #72042496 (#186) üzenetére


7
addikt

Itt már reagáltam majdnem ugyanerre: jelezzétek a modkerben, és meglátjuk. :)

(#188) mephi666 válasza vwpolopg (#185) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak viccből írtam, amit írtam :) másik topikban is már mondtam, hogy nehéz lesz megoldást találni... nem megoldás szerintem a gyereket lapátra tenni, mert joga van itt lenni és írogatni, ha akar... az sem jó, ha az írásai részben kiváltják pár emberből azokat a dolgokat, amik pár napja voltak és banoltatják magukat... (habár ez felfogható egyfajta tiltakozásnak is)

ami talán megoldás lehetne: igényességre buzdítás pár ember esetében, hogy ne jelenhessenek meg cikiző postok se (amikből hirtelen jött vagy 1 tucat) és az érintett igénytelenül író emberek ne publikálhassanak akármikor/akármit... alapjáraton meg lehetne oldani, hogy mindenkinek az 1. írása ellenőrizve legyen és ha az kellően igényes, akkor onnantól kezdve azonnal publikálhasson bármit (addig, amíg nem megy át igénytelenbe a stílus) ezzel kicsit kötöttebbek lennének az offtopic írások, de ha ez kell, szerintem belefér...
ahogy látom: a ph lapcsalád eléggé megnőtt és fontos része a logout offtopic oldala is... ennek az "igénytelenedése" azért kihat szerintem az egészre... oké, hogy ingyenes az egész, de ha belegondolsz, hogy veszed mondjuk az "asd" nevű újságot, ami elég széles körben kielégíti az igényeidet, de egyre több benne az olyan cikk, ami teljes mértékben igénytelen, akkor tuti, hogy elgondolkozol, hogy most mit csinálj? ha átlapozod, akkor az nem megoldás, mert annyival is kevesebbet kapsz... nem tudsz elmenni mellette, mintha ott sem lenne... szerda van és sokkal több ilyen érdektelen cikiző post lett, mint bármi más... (oké, hogy egy része vicces azért) tenni kell valamit sürgősen szerintem a problémával, mert már nem lehet szemet hunyni fölötte...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189) #72042496 válasza 7 (#187) üzenetére


#72042496
törölt tag

:R

(#190) tildy válasza Mr X (#184) üzenetére


tildy
nagyúr

Sok esetben nem látod a szerzőt , ott sokszor csak ennyi van:
[Re:] 4770 vs. 4850

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#191) Mr X válasza tildy (#190) üzenetére


Mr X
veterán

Ha a [Re:] előtaggal kezdődik, akkor az címlapos írás, tehát tudtommal a jelenlegi rendszer szerint azt valaki jóváhagyta.

(#192) Sipi16 válasza mephi666 (#188) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ebben igazad van, hogy a tag törlése nem megoldás. Mondjuk ezek után szerintem kérdéses, hogy fog-e még itt írni. Ahogy olvasgattam erröl az utóbbi két napon nagyon sok savat kapott.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#193) 7 válasza tildy (#190) üzenetére


7
addikt

Gondolom azért a címlapos írásoknál kevésbé fordul elő az, hogy a többség szerint nem ér egy fabatkát sem. :P

(#194) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

El sem hiszitek, hogy mennyire örülök!

Hogy sikerült(vagyis sikerülni látszik...értelmes ez így? :P ) egy olyan megoldást találni, ami mindkét félnek jó lehet.

Határozottan örülök, és ezt vártam tőletek/ az oldaltól!

Smoke & Torque

(#195) 7 válasza Szplöttyy (#194) üzenetére


7
addikt

Csak akkor látnám már a modkerben a jelzéseket, hogy melyik bejegyzések totyikjait kéne szerintetek zárolni. ;)

(#196) Racecam válasza tildy (#190) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Vagy [Re:] előtag van és akkor az egy írásnak cikknek a topicja bárhol is keletkezett a PH!-n, vagy az író neve szerepel benne, pl: [Racecam:] és akkor blogbejegyzés. Mely esetek vannak ebben a témakörben (blogbejegyzések), amikor nem látod a szezőt? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#197) tildy válasza 7 (#193) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazatok van, utánanéztem. :B Csak címlaposoknál van re.
Bár volt már olyan címlapos írás is , pont noname windowsos írása :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#198) Szplöttyy válasza 7 (#195) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Beindul az! Jelenleg nincs agyi kapacitásom a dologra :)

És sok sikert kívánok, az oldalt helyrepofozásához!

Smoke & Torque

(#199) Vakegérke válasza philoxenia (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jószándékból ötös. :K
Kifulladt a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#200) Badman 4ever válasza Vakegérke (#199) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az oldal szerencséjére most nyugalom és csend van, bár ,,no name" megint publikált. Remélem mostmár lenyugodtak az indulatok... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Óvodások homokozója
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.