Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Otp web kártyára online utalás hogyan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Marko98


Marko98
csendes tag

Kérdésem:

Hogyan tudok az otp weblapján folyószamlámról átutalni a web kártyámra?
Szájbarágósan, ha kérhetem, tök hülye vok ezekhez a dolgokhoz :)

(#2) X-COM


X-COM
nagyúr

a kezdőlapon kiválasztod azt a gombócot, ahonnan utalni szeretnél (valószínű, hogy a folyószámlád lesz az, 11773377-xxxxxxxx)
új belföldi átutalás célszámla meg a webszámlád (11771375-xxxxxxxx)

ha jól emlékszem a kártyafedezet is arra van, amit szeretnél

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#3) Marko98 válasza X-COM (#2) üzenetére


Marko98
csendes tag

Köszi a segítséget!
Otthon kipróbálom, melóhelyen nem célszerű :)

(#4) amdk7


amdk7
aktív tag

Ma kötöttem Direktet, de nem megy a bejelentkezés!
Megadom az azonosítót, jelszót, számlaszámot, és ezt dobja ki:

''Hiba a bejelentkezés során!

- A bejelentkezés során kommunikációs hiba történt. Kérjük, ismételten jelentkezzen be!''


Persze, hiába gépelem be mégegyszer, ugyanez.
Légyszi, próbáljatok meg segíteni.

(WinXP, Norton antivirus 2002, és Norton Internet Security 2002. -Lehet itt kellene valamit beállítanom?:F)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#5) BosX válasza amdk7 (#4) üzenetére


BosX
aktív tag

szerintem várjál még vele, lehet hogy a bank oldalán nincs még kész az account...

mentality, tradition, history. these things never change.

(#6) amdk7 válasza BosX (#5) üzenetére


amdk7
aktív tag

OK, de mennyi idő múlva tudom használni?
Csak mert még a bankba, ahogy az ügyintéző hölgy bepötyögött mindent, és nyomott egy ENTERT, rögtön kaptam az esemest:
Mostantól minden opciónk használható. -vagy valami ilyesmi.-:)

Azért ha van valaki másnak is 5lete, csak írja meg nyugodtan!:U

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#7) L3zl13 válasza amdk7 (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tom, de szivesen kipróbálom neked. :DDD

Egyébként nekem, ha jól emlékszem 1-2 nap átfutási idő volt. Igaz, hogy én valamikor este intéztem, normál banki órákon kívül, és ez megdobta még egy nappal...

Aki hülye, haljon meg!

(#8) amdk7 válasza L3zl13 (#7) üzenetére


amdk7
aktív tag

OK, akkor addig malmozok:D

UI.: rávárok még 2 napot :)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#9) amdk7


amdk7
aktív tag

Mások okulására:
Malmoztam egy darabig, majd írtam az Informacio@otpbank.hu -ra, hogy nekem ez nem megy. (Mármint az OTP Direkt webes bejelentkezés)
És kaptam az alábbi választ, amely után egyből be tudtam jelentkezni. :)

''A bankfiókban az Internetes szolgáltatás igénylése alkalmával a számlához kapcsolódó jogosultságok engedélyezéséről külön kell intézkedni. Ez a lépés elmaradt, melyet bejelentése alapján pótoltunk.''

Ilyen az élet. :)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#10) Agyzuzo válasza amdk7 (#9) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én meg úgy jártam, hogy junior-ról áttértem egy másik típusú számlára, de a junior-ra megadott lekötésem elfelejtették feloldani (pedig az elvileg az új számlán nem is lehetséges, mivel külön megtakarítási van, az enyém meg úgy nézett ki, hogy a fedezetimen volt a teljes összeg... zárolva) én meg először nem értettem miért nem tudok hozzányúlni a pénzemhez. Ráadásul a számlám neve ''LAME'' volt (a nevem után illesztve), aszittem szívtanak. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#11) amdk7 válasza Agyzuzo (#10) üzenetére


amdk7
aktív tag

:C:Y:C

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Otp web kártyára online utalás hogyan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.