Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbchris


bbchris
senior tag

Emléxik még rá valaki erre a Game-re ? Még most is adnak Addonsokat hozzá és új Peccseket is . Bár a legutóbbi a V 1.96-os az már tényleg jó lett . Most jelent meg hozzá valami Kegeyt's dll és ez kezeli a fényeffektusokat is . Szerintem a legkirályabb és legnehezebb hrcászati játék ez . Ami azt illeti rengeteg billentyűzet kezelés és marhán kell érteni hozzá . Jó hangok főleg a Dynamic Range hangok . A játék maga 2001-ben íródott vagy akkörül , de még mindig vannak kiegészítések és rengeteg sok mindent lehet benne kreálni .
Kinek van még meg az a játék ?

(#2) bbchris


bbchris
senior tag

Elég jó a hangkezelése is . Távolról már tompa puffanások hallatszódnak mint a valóságban . Hát a mostani játékok hangzás terén van mit korrigálni . Főleg a FARCRY-ban is . Elég gödör egy hangok vannak benne .

(#3) bbchris


bbchris
senior tag

Kinek van még meg a GAME ?

(#4) HM21 válasza bbchris (#3) üzenetére


HM21
tag

Hát szerintem most szinte mindenki alszik, úgyhogy ne lepődj meg ha nem érkezik rögtön válasz.:o

ÜDV : HM21

(#5) Amiga válasza bbchris (#3) üzenetére


Amiga
csendes tag

Én is nagyon szeretem, nagyon sok kellemes élményt szerzett az erdőben bújkálás, a csapattársakkal való utcai harcok, a válságos pillanatok egy-egy APC feltűnésekor... rendkívül jó játék.

Csak a grafika idejétmúlt, ugyanakkor a motor még izmosabb gépeken is beszaggat olykor. Van, aki emiatt nem is nyúl hozzá.

(#6) Dr. Ernő válasza Amiga (#5) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Igen kiválló játék, főleg, hogy van benne Mission Editor. Sokan nem tudják, hogy ennek a játéknak van a világon a legnagyobb gépigénye!(a Mission Editorban szerkesztett küldetéstől függően). Állítólag az átírt változatát az amerikai hadsereg is használja, katonai szituációk szimulálására és gyakorlásra.

(#7) bbchris


bbchris
senior tag

Hát igen a gépigénye valóban nagy , pontosítva a processzor igénye az a nagy . Gondolom a sok számítás miatt . Kell neki 1 giga ram is hogy ne töltögessen állandóan . Amit meg a Mission Editorban lehet művelni az fenomenális . Tetszőleges küldetés , nekem speci 59 van már amit magam szerkesztettem . Már visszafoglaltam Malden és Everont is , és most fejeztem be Kolgujevet is .
Mindent összevetve kíváló hangok és játzshatóság , nem csoda hogy az USA átvett belőle egy darabot katonai szimulációra , mert az marha jó benne . Bujkálnak letérdelnek és lehasalnak és a rohadt katona ha egyedül marad akkor lapít a bokorban és ottan vár be téged , ez és sok minden más intelligencia van a játékban . A grafika sajna idejétmúlt de most van hozzá kiegészítő ami jobbá teszi . Tükröződik a víz meg stb. A küldetészserkesztőben csuda muris mikor egy Shilkát ráküldesz a gyalogságra és elkezdi őket írtani .

(#8) GamerX


GamerX
csendes tag

A mission editor elég jóra sikeredett! Én is szeretem ezt a játékot.
Van hozzá egy rahedli letöltés fegyverekböl, jármükböl,de csak akkor müködnek,
ha van eredeti Op. flashpoint cd! :(

This is the begining of a beautiful friendship.

(#9) bbchris válasza GamerX (#8) üzenetére


bbchris
senior tag

Nekem is van egy csomó Addons ,modok , hangok stb. Ezek eléggé feldobják a játék élményét . Most töltöttem le a DXDLL -t ami kihasználja azt ATI és az NVidia FX effekteit is . Most szépen pompázik a tükröződő tenger . A hanghatások önmagukért beszélnek a levegőben elsüvítő ágyúgolyó és a rendkívül intelligens ellenség , mert ha elbaltázod a helyzetet akkor akkor kampó basszó . És lehet a kimentett állásból kezdeni előlről. Ja és a rengeteg taktika amit kell benne használni . Nincs az hogy csak megyek előre és ráesek a bal clickre és tarolok egyedül mint Rémbó a filmben . Ja és akár tizenkettő embert is lehet benne vezérelni , ez azért már nem semmi és nem egyedül menni mint a legtöbb játékban .

(#10) Amigo78 válasza bbchris (#9) üzenetére


Amigo78
senior tag

imádtam azt a játékot ugy várom a kettöt mint a megváltot
kedvenc single pályám mikor 1 völgyben volt egy tábor rakat ellenséggel....távcsövessel szedegettem öket....

(#11) bbchris válasza Amigo78 (#10) üzenetére


bbchris
senior tag

De valld be hogy az OICW se kutya mi ? Főleg a 20mm-ese . Azzal lehet őrültködni ám . Na meg az M1A1 tankokkal . Vagy éppen a Comache-al a Shilkát leszedni mint állat , mire észbekap addigra kampó basszó neki.
Egyébként én is várom az OPI 2-őt már végre lesz valami értelmes játék mert ezek a mostaniak csak ilyen egszervégigvivős oszt uninstall . Az OPI nekem speciel már 4 éve fenn van és még mindig találok újat benne . Hát már bevallom kb 80 pályát szerkesztettem benne összesen a 4 év alatt . Mindent belerakhatsz amit csak akarsz . Van pl léghajóm de léggömböm is , ez utóbbi jó poén . Na meg a JAWA czetka , huh .Ja meg az egykerekű bicikli . De vannak komolyak pl az atomrobbanás , az fenomenális , na meg torpedó a vízen . Bár azért egy kivetnivalóm volt az hogy mikor a vízbe érsz akkor miért halsz meg ? Ez öreg hiba . Azért még mindig a legkirályabb játék ez .

(#12) bbchris


bbchris
senior tag

Már 4 éve van de még mindig van az ATWAR-on hozzá Addons .Most mát van orosz oldala és cseh oldala is . És rengeteg Addons hozzá és van friss is . Tehát még mindig a legkirályabb harcászati játék szerintem.

(#13) Gorneck válasza bbchris (#12) üzenetére


Gorneck
titán

És az egyetlen...:)

Gorneck#1239

(#14) GamerX válasza bbchris (#11) üzenetére


GamerX
csendes tag

Léghajó? Léggömb??
jawa??

Király!! :)) Ezeket ugye a sima op. flashpointra is lehet telepíteni?

Ja mégegy: vmi progit le lehet hozzá tölteni amivel ilyeneket lehet bele szerkeszteni(mármint léggömb és egyéb poén cuccok)?

This is the begining of a beautiful friendship.

(#15) baliii


baliii
senior tag

nem rossz, mondjuk eddig csak lan-on toltam, de egesz jo volt. teccett a kuldetesszerkeszto. de szerintem igen ocsmany es ahoz kepest viszonylag nagy a gepigenye. a legjobb hogy fojamatosan jonnek ki hozza az addon-ok!

(#16) Flashy


Flashy
veterán

na legyen ilyen is. nekem nem tetszik. ronda a grafikája még max detailben is, és maga a játék meg pixelvadászat.

(#17) baliii válasza Flashy (#16) üzenetére


baliii
senior tag

en sem vagyok elragadtatva tole... de 1 orara ugyahogy lekotott

(#18) blemidon válasza baliii (#17) üzenetére


blemidon
tag

Most akkor tetszett vagy nem? (#15 #17) Vagy mindig egyetértesz az utolsó hozzászólással? Gratulállok. Biztos okos vagy és gyűlnek a hsz-ek. Hajrá.
Most véged van, mert nem nyilvánítottam véleményt, nem tudsz egyetérteni:)

[Szerkesztve]

(#19) Cane válasza Flashy (#16) üzenetére


Cane
őstag

kitalálták már az antialiast is. amúgy meg lehet a gfx nem a legjobb, de a hatalmas játéktér és a szinte végtelen variáció mindent kárpótol.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#20) Flashy válasza Cane (#19) üzenetére


Flashy
veterán

antialias nem sokat tud tenni a rosszul illeszkedő és ronda textúrákkal meg a csúnya fákkal :) igen, a lehetőségek az oké, azok vannak. csak az a baj hogy ez a játék már 300as celeronon is ugyanilyen ronda volt :) és a mai gépeken, full grafikával se lett jobb. átdolgozhatnák olyanra, hogy a mai gépeken menjen úgy mint 300as celeronon, csak legyen szebb :)

(#21) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

flashpoint rulz,jó nehéz a campaign,a grafikával meg semmi gond-glide alatt nézte már valaki?;]

(#22) Amigo78 válasza Flashy (#20) üzenetére


Amigo78
senior tag

sztem épp eza lényeg benne...láttál te már falut? ott nem csilivili semmi sztem tök élethüen megvan csinálva...:-P

(#23) _Volkovy_ válasza Amigo78 (#22) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mondjuk egy játék közbeni mentés menüpontot belerakhattak volna.
Dühítő hogy lopakodsz fél órát,aztán egy BMP ledarál.

(#24) pweisz


pweisz
senior tag

Régebben nyomtam kicsit én is, honnan lehet leszedni hozzá kiegeket?

(#25) Cane válasza pweisz (#24) üzenetére


Cane
őstag

egy-két cím:

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

a ''llaumax sky''-t és az ECP-t érdemes leszedni, jelentősen javít a grafikán, játékélményen.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#26) baliii válasza blemidon (#18) üzenetére


baliii
senior tag

mondom: nem volt rossz kb 1 oraig utana meguntam de szerencsere meg el lehet vele tolteni egy kis (valoban keves) idot az addonoknak koszonhetoen. ERTED MAR?? :))

(#27) Amigo78 válasza _Volkovy_ (#23) üzenetére


Amigo78
senior tag

lehet menteni játék közben is:) 1x! trükk: elmented megnézed mijen fájlnév alá menti áthejezed a filet....lehet megint menteni....DD

(#28) _Volkovy_ válasza Amigo78 (#27) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

á,az csalás.olyat nem csinálunk..:D

(#29) GamerX


GamerX
csendes tag

Szerintem a grafikát nem kell szidni, mindannyian tudjuk hogy nem tegnap jött
le GAME a szalagrol!

This is the begining of a beautiful friendship.

(#30) Petie


Petie
veterán

nekem naon bejön ez agame :)
csak kár hogy soxor kivittem :) netem még nincs ezért nem tuok neten nyomni...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#31) _Volkovy_ válasza Petie (#30) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

most is offline fórumozol,igaz?

(#32) GamerX


GamerX
csendes tag

Ami öltet a játékban hogy a mordályt el lehet szedni a halott ellenféltől,
meg hogy egy rakat járműből oszthatjuk az áldást az ellenfélre!

This is the begining of a beautiful friendship.

(#33) Petie válasza _Volkovy_ (#31) üzenetére


Petie
veterán

56os modem nekem sajna nem net...és honnan tudod hogy nem egy havernál vok? :D
broadbandre gondoltam...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34) Flashy válasza GamerX (#32) üzenetére


Flashy
veterán

a fegyver elvevés az igazából fps-eknél alap (wolf3d :) ), csak pont a legjobbakból hiányzik, pl Rainbow6 sorozat :)

(#35) _Volkovy_ válasza Petie (#33) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

majd megtudnád,ha modemed se lenne..

(#36) _Volkovy_ válasza Flashy (#34) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Tényleg nem új találmány..és semmiképp se a flashpoint újdonsága..:F

[Szerkesztve]

(#37) GamerX válasza Flashy (#34) üzenetére


GamerX
csendes tag

ok,ok igazad van :DD
(nekem új :) eddig cak pong-al játszottam :DDD

[Szerkesztve]

This is the begining of a beautiful friendship.

(#38) Flashy válasza GamerX (#37) üzenetére


Flashy
veterán

és abban nincs ilyen?? deszar... :D

(#39) _Volkovy_ válasza GamerX (#37) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ahhoz képest hogy a Flashpoint az első fps amivel játszottál,kicsit túlzás a nicked.

(#40) GamerX válasza _Volkovy_ (#39) üzenetére


GamerX
csendes tag

Úgy gondolod?
kevés cd lejátszóra kötnek rá, mégis hangszóró a jeled :D

[Szerkesztve]

This is the begining of a beautiful friendship.

(#41) _Volkovy_ válasza GamerX (#40) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ez nem volt túl jó poén.

BTW ha ennyire érdeklődsz a jeleim után,elárulom,hogy oviban korbács volt a jelem.

(#42) GamerX válasza _Volkovy_ (#41) üzenetére


GamerX
csendes tag

Ok,ez nagyszerű. Szerintem haggyuk abba egymás csesztetését mer ennek
nincs sok értelme. Tényleg.

This is the begining of a beautiful friendship.

(#43) _Volkovy_ válasza GamerX (#42) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jó.

(#44) GamerX


GamerX
csendes tag

Akkor vissza a topichoz:
Nemtom nektek feltűnt e de az MI azér nme olyan baromi tökéletes!
Van amikor szerencsétlen orosz palit elkapja a ''rágyúrhatnék''
és leguggol-feláll-leguggol-feláll közbe meg kap olmot a gyomrába! :)

This is the begining of a beautiful friendship.

(#45) _Volkovy_ válasza GamerX (#44) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem elég jó az MI.
Vagyis pont annyira jó,hogy játék közben az az érzésem,hogy bárhonnan kaphatok egy golyót.Elég reális..

Na mondjuk az már nem,amikor megyek helikopterrel,távcsövessel átlő az erdőn,és fejbetalál,mindezt 5km távolságból,menet közben,merőlegesen a repülséi irányomra.

(#46) Flashy válasza _Volkovy_ (#45) üzenetére


Flashy
veterán

ez sok játékban gáz, hogy ha én bokor mögött állok akkor a lombtextúra résein át nem tudom felismerni az ellent, de ő 1 pixelemből észrevesz.

[Szerkesztve]

(#47) GamerX válasza Flashy (#46) üzenetére


GamerX
csendes tag

Ja! belegázolsz a texturabokrokba, nem látsz semmit és a túloldalrol prímán kinyírnak, pedig elviveg nem kéne látniuk (a viecong-ban is volt pár ilyen hülye esetem :( )

[Szerkesztve]

This is the begining of a beautiful friendship.

(#48) Flashy válasza GamerX (#47) üzenetére


Flashy
veterán

asszem ofp-ben valamelyik patch orvosol ezen valamennyit, de nemtudom mennyivel lesz jobb.

vietcongot elkezdtem, de a dzsungeles rész miatt elment a kedvem. de annak több bugja is volt ezen kívül: hasalok, elkezdek mászni, egyszercsak nekimegyek valaminek és mintha felmásznék rajta, függőlegesen nézek felfele és nem tudok mozdulni :) az erdő bizonyos részei jól néztek ki bizonyos szögből. ja és csőszimulátor, csak egy úton lehet menni, néhány elágazással. megkérdeztem, azt mondták bizony még sok ilyen pálya lesz, úgyhogy elváltak az útjaink a játékkal :)

[Szerkesztve]

(#49) _Volkovy_ válasza Flashy (#46) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ebből a szempontból a FarCry a király: tényleg el lehet bújni a bokrokban.Nálam itt kezdődik valahol az élethűség,ilyen apróságokban.Nem ott,hogy hány különálló levelet lehet megszámolni a banánfán.:D

[Szerkesztve]

(#50) Cane


Cane
őstag

a járműveknél vannak érdekes dolgok, pl. amikor a rotor elkapja a fát, de csak energiát vesz le, nem sérül komolyabban. viszont a fejlövés az kanyec, nincsenek buta üi ládák, csak szanitéc, felcser (ha le nem lőtték). az AI amúgy vsz auz egyik legjobb még ma is. erre a legjobb példa, hogy ha 5x állsz neki az adott küldetésnek, mindig máshol lesznek a járőröző ellenségek, nem gagyi módon ugyanott.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.