Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Salak válasza Sixkiller6 (#33) üzenetére


Salak
tag

Hát ez az egyik megoldás, a másik pedig az lenne, hogy legalizálnak minden szert és akkor az nyer, aki jobban kockáztatja az életét- De ez, hogy elvileg tiltva van, de mindenki tudja, hogy a "legjobbak" agybafőbe doppingolnak, ennek semmi értelme. És akkor évente-kétévente mutatóba "elfognak" egy nagy sztárt, a többi meg csinálja tovább. Például országúti kerékpárban azt mondják, hogy nem lehet bekerülni a top100-ba dopping nélkül.
Azért atlétikában is dőlnek meg rekordok (Isinbajeva csinált már 23-at, 100 m sík is megdőlt), de valóban kevesebb a világcsúcs, mint pl úszásban. Mondjuk futószámban is van régi rekord, szó se róla. Majd ott is feltalálnak valami új csodaruhát, ami a passzát szelet integrálja a vádlidba, (mint úszásban a speedo LZR) és akkor a 100 is befér majd 5 mp alá.. elég szomorú.

bagyulajuve: még két nap a megnyitóig :)

Jah tényleg, Alain Bernard az már a pofátlanság Chimborasso-ja, két hónap alatt olyan felsőteste lett, mintha 30 évig ezen dolgozott volna, ekkora vállakat szerintem élő emberen nem láttam még. Na ott hangosan felnevettem, aztán jött a két világcsúcs és hello. :\

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.