Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

váltás alatt vagyok... mely belülröl tör kifelé... le akarom cserléni a ruhatáramat garbókra, ingekre, egyszinű,de igényes kötött pulóverekre.... cipő...
de a 12,000 Ft-os pulcsi áraktól égnek áll a rövid hajam is, mikor a női ruházat 2500-tól indul... nagyon jól tudom miért olyan nagy a választék és alacsony az ár a női ruházatban, és miért nincs meg ez a ffi ruháknál.... mert a nők rengeteget vásárolnak, mig a ffiak ennek rész-töredékét.

aki tud mondjon már jó címeket Budapesten!

elöre is nagyon köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) rii


rii
nagyúr

még mindig ....

pulóver: 12,000
cipő: 12,000
garbó: 8,000

ennél olcsóbban nem lehet...?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3) nilrem válasza rii (#2) üzenetére


nilrem
tag

Menj ki kulfoldre kirandulni, olyan olcsok a ruhak, hogy megdoppensz, a kirandulas koltsege meg bejon azon a dolgokon amit veszel.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#4) nilrem


nilrem
tag

p=b

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#5) tildy válasza rii (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom te hol nézelődsz, de ezek elég durva árak... (én egy éve vettem páromnak zsenilia pulcsit 999Ft-ért, nagyon jó, puha , meleg nem kopik..).
Azok a 2500-ös cuccok meg nem minőségiek, hidd el..(kivéve new yorkerben, ott vannak kib. jó leárazások , férfi cuccokban is, nézz be!)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) tildy válasza tildy (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Én elég soxor vásárolok ott.(westendben alagsorban van egy ny bolt, de van az árkádban is.)
AMiket olcsón beszereztem eddi:
fishbone farmer 12E-ről 1200-ra (!) leárazva, 6000-es short, egy ezresért, Fishbone dzseki 14E-ről, 2500-re leárazva...:)
És ezek nem gagyik.Pólokat láttam 2500 környékén, pulcsik is voltak 4E-5E körül...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) rii válasza nilrem (#3) üzenetére


rii
nagyúr

az legalább 3 napot venne el .. most annyit nem tudok szakitani, lévén új munkahely ... de jó ötlket ... köszi...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#8) rii válasza tildy (#6) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm ... megyek megnézem westen meg árkád...

ASIA? szerinted milyen...?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9) tildy válasza rii (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Kb józsefvárosi piac, csak szebb környezet, de azáruk olyanok.Olcsó, de nem a legjobb minőség.(márha az asiacenterre gondolsz)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Gergeli


Gergeli
tag

Ha ólcsón akarsz jót venni, akkor szvsz nem a plázákban kellene nyomulni. Ha normális ffi cucc kell, akkor pl. mrsale weiner leo utca és jókai sarka. Cipőért nyomulj végig a nyugatitól a blaháig.

Keresek régi processzorokat

(#11) tildy válasza Gergeli (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Én is így gondolom, de a new yorker az én szememben kivétel...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) rii válasza Gergeli (#10) üzenetére


rii
nagyúr

cimet kérnék szépen kerülettel együtt .. nekem is magas ... (:

de amugy nagyon köszi....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13) rii válasza rii (#12) üzenetére


rii
nagyúr

nekem is magas => nekem így magas ... EHH ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14) Adi


Adi
senior tag

Az I. kerületben, a Fő utcában van egy egész jó bolt, én évek óta ott vásárolok mindenfélét. A Bem térről kell elindulni a Batyi felé, és a jobb oldalon lesz, még a templom előtt, szemben a Külügyminisztériummal. Jó kis Trappereket :) lehet kapni, meg inget, alsónacit, pulcsit, pólót és igen emberi áron! Kis bolt, a próbafülke kicsit kényelmetlen, de az eladók eddig mindig nagyon kedvesek voltak, bármikor is mentem oda. Nem biztos, hogy kapsz azt, amit keresnél, de ha mást vennél, akkor nagyon tudom ajánlani.

ldm start-reconf primary

(#15) rii válasza Adi (#14) üzenetére


rii
nagyúr

tankeeeeerr ... (: honlap el is megyek ... izé holnap ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is ajánlanám a Mr. Sale-t, valamint az Öltönyházat, néha ki lehet fogni jó és olcsó ruhákat. Ezen kívül megpróbálhatod a Saxoo Outletet a Rákóczi térnél, feltéve ha bejön neked a stílus. (Nekem nem, kivéve az öltönyeit és nadrágjait, azok nagyon elegánsak).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) bLaCkDoGoNe válasza tildy (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És a vicc az egészben, hogy a plázákban is egy csomó helyen a józsefvárosin vett cuccok kaphatóak, 10x-es áron. :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) tildy válasza rii (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Sikerült bevásárolni?
black:jaja, nem is vásárolok ilyen üzletekben...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) gergoke válasza Adi (#14) üzenetére

LOL :)
Adi ismét pozitívan csalódtam benned.
A Trapper boltot én is nagyon szeretem. :) Baromi jó kord bársony nadrágaik szoktak lenni... :)

(#20) tildy válasza Adi (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

A póló tán 990:)
Ph talin jegesen trapper póló volt azt hiszem:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) WolfByte


WolfByte
tag

Van meglepően jó/olcsó cucc a Westendben is. a Jeans fashion boltban rengeteg-féle ing, felső, nadrág stb van férfi és női összeállításokban egyaránt, és nem is durva áron. Múltkor vettem kord-inget 2500 Ft-ért pl ott, érdemes megnézni.

(#22) tildy válasza WolfByte (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Jeans club az , nem?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) rii válasza tildy (#18) üzenetére


rii
nagyúr

az időm nem nagyon engedi, hogy annyit nézelődjek, de a múltkor bementem a Blaha téri Skálába, és a 12000 Ft-os tavaszi cipők le volak értékelve 5000-re, ... ugyhogy vettem is 2-t ...

a többi ruha megvételel még várat magára a fent említett időhiány miatt ...
most szombaton is 8:30-tól 21:30 voltam bent, igaz hogy munka nap volt, meg igaz hogy élvezem, .... de akkor is ... (:

a tapasztalatokat, amiket megosztotok velem, hasznosítom, a boltok címeit felírom, és mindenképpen elugrom oda, de most hajtás-pajtás van a melóhelyen... ma is 7re jöttem ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#24) Trak


Trak
addikt

Ajánlom a 3-as metró vonal Forgách utcai megállót. Ha Újpest felé menve leszálsz legelöl, és felmész a metróból, kicsit tovább a sarkon van egy Káprázat nevü ruha nagyker, de magánszemély is vásárolhat bármi nélkül(pénz azért kell:)) , ott néha vannak egész jó cuccok.
Onnan, ha elindulsz vissza a Nyugati irányába, kb 100 m- és lesz vlami hasonló bolt, ott is egészen jók vannak.

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#25) PaladiN válasza rii (#23) üzenetére


PaladiN
aktív tag

A külföld nem feltétlenül 3 nap. Ausztriában a határ és Bécs között van egy ''park'' ahol tavalyi kifutott (már nem divatos) modelleket árulnak ócsóért. 2-3 h oda uennyi vissza. Én még nem jártam arrafelé, de több ismerősöm vett már dolgokat onnan vicces pénzekért.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#26) Avicularia válasza PaladiN (#25) üzenetére


Avicularia
veterán

Parndorf az amire gondolsz, a fasza giccses kis üzleteivel :)
ott is csak akciós cuccot érdemes vásárolni ,bár a nike bolt elég olcsó,már akinek bejön az :)
csak minden 3. ember magyar ott

(#27) amargo


amargo
addikt

hmm
ha azt veszem alapul, hogy egy poló amit kiszemeltem megamnak (még nyáron) abból Te a garbót és a pulcsit is megvehetnéd.. (20ft volt)
tényleg a legtöbb üzlet elvan szálva.. de ha eccer egy öltöny üzletben találom meg a nekem megfelelőket.
persze azóta találtam üzleteket ahol beszerzési áron lehet vásárolni kittünő minöségű ruhát. a nagyvárad térnél van az eggyik üzlet.. pontos címet majd megnézem, ha járok arra fele.
meg szerintem akkor is olcsóbban jösz ki, ha megveszed az anyagot és egy varró ismerösöddel (ha nincs akkor keresni kell) varatattod a ruháidat. pont rádszabják és tényleg egyedi stilust tudsz kialakítani magadnak :)
remélem tuttam segíteni, ha csak kicsit is
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#28) TitiRii válasza rii (#1) üzenetére


TitiRii
senior tag

fenomén nagyker
kicsit macerás bejutni és vásárolni de nem lehetetlen
probálj kártyát kunyizni(vagy mond azt hog othon /elhagytad)
a kinálat oriási,atzá rak olcsok normálisak :)
megjegyezném hogy nem 1* látam már ruhát onann ami a 3*osába került az otani árának!!!!
pontos példa:
1 szinü kötöt pulcsi piros csikal a válán 4300ft ért vettem
ugyan az a ruha egy bevásárlo központ kirakatában: 11.990 ft volt,ráadásul ugy hogy akcios volt és a felete lévő 13.990 át volt huzva
ok élni kel valamiből
na de f@szom az ilyenektől felál ször a hátamon, azért egy ''fagyi árus'' ne akarjon miliárdos lennei abol hogy 10000* áron ad egy gomboc fagyit....
nyilvános rablás,ruha mafia, kartelezés..
dehát e van.. nálunk demokrácia van(és vad kapitalizmus korupcioval füszerezve)
na kitomboltam magam
jaa bolt
pontos cimet nem tudok
a nagylajos király utján van a bosnyák tér után azsem 1 megáloval a 3 villamosal(a mexikoi ut fele 1 megáloval) nehéz nem észre venni hatalmas nagy betükkel ki van irva és szép szines :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#29) salgado válasza rii (#1) üzenetére


salgado
tag

Cipőre van egy tuti tippem bárki számára aki ezt olvassa,mégpedig:a Bécsi uti praktiker mellet épült uj-ujabb bevasárlo cener fsz-én a deichmann-ban 8000-bol tök jo cipöt vettem és minöségileg sem rosszab a 13000@+ cipőknél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.