Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Office xp outlook zárolt mellékletek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) thozoo


thozoo
tag

Üdvözletem mindenkinek!

Olyan kérdésem volna az Office XP Outlookját ismerő emberek felé, hogy hogyan tudom azt beállítani, hogy az Outlook egyetlen fájlt (mint e-mail csatolatot) se zároljon? Nemrégiben ugyanis több, megbízható helyről kaptam EXE fájlokat csatolatban, és az Outlook nem engedett hozzáférnem. És sehogyan sem tudom kikapcsolni ezt a védelmet benne, már átolvastam a súgó ide vágó tételeit, és mégsem. Segítsetek rajtam, fontos lenne!

Köszönöm előre is,

Thozoo

(#2) vicces válasza thozoo (#1) üzenetére


vicces
addikt

mi az, hogy zárolt?
én pl szoktam kapni néha olyan leveleket, amiknek a mellékletét nem tudom megnyitni. szürke a fájl.
ilyenkor nyomok egy továbbitást, és akkor már ott figyel is a kis huncut az uj ablakban, a tárgy alatt. és meg lehet nyitni.:)

:)

(#3) dzsoni válasza thozoo (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Eszközök -> Beállítások -> Biztonság -> A gyanús mellékleteket ne lehessen megnyitni, se menteni (pipa kikapcs.)

(#4) thozoo válasza dzsoni (#3) üzenetére


thozoo
tag

Ilyen van az Office XP-ben? Sajnos nem tudom megnézni, mert a munkahelyen vagyok, de otthon mindenképpen megnézem, és el is ásom magam hirtelenjében, ha ennyire egyszerűen megy, és én nem vettem észre.

Thozoo

(#5) P_E_T_I válasza thozoo (#1) üzenetére


P_E_T_I
csendes tag

HI!
A regedit-et indítsd el, és menj ide:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice.0OutlookSecurity

Itt vegyél fel egy új karakterlánc értéket, aminek a neve: Level1remove legyen
Az értéke pedig: exe
ha több kiterjesztést is fel akarsz venni, akkor kell közéjük egy ;

pl: exe;com;bat

Ez csak office XP-vel müxik. Office 2000-nél a 10.0-t cseréld ki 9.0-ra, Office 2003-nál pedig 11.0-ra.

a #3-ban említett dolog Outlook Expressben van csak, szerintem.

(#6) thozoo válasza P_E_T_I (#5) üzenetére


thozoo
tag

Én is meglepődtem volna, ha ilyen egyszerű lenne kikapcsolni, és nem jöttem volna rá, persze lehet, hogy elnéztem. Értékes tanácsodat köszönöm!

Thozoo

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Office xp outlook zárolt mellékletek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.