Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 8 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) Pet_i válasza lesaux (#1099) üzenetére


Pet_i
senior tag

Köszi, akkor sietek, amíg még él a gari:)

(#1102) lesaux válasza Pet_i (#1101) üzenetére


lesaux
veterán

Előtte szerintem le kéne menteni az adatokat, és megnézni egy formázás után. Ők is azzal fogják kezdeni szvsz.

(#1103) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Most jöttem haza a szalagavatómról :) Lehet, hogy kicsit korainak tűnik az időpont, de az a társaság akivel elmentünk volna valahova, a szalagavató végére (11 óra) lemorzsolódott kb. 5 főre. Ez még a kisebbik gond lett volna, a nagyobbik az az, hogy a lemorzsolódott emberek tudták, hogy hova is mentünk volna :) Szóval a mi részünk két klipp volt (6, illetve 3 perces) amibe gyakorlatilag iskolában/osztálykiránduláson készült képek/videók zene ütemére megvágva. Valószínűleg ez így nem hangzik annyira nagy számnak, de természetesen nem a legunalmasabb dolgokat raktuk bele :) Szóval nagyon jó lett (meg plusz előny, hogy emiatt két napig nem is kellett mennünk iskolába, klipp készítés címén :D Mondjuk az a két nap tényleg azzal telt, lévén az e heti hétfőről és keddről van szó).

(#1104) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Btw. nem értek valamit: MLaca a [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=35312[/L]-es topicban a #29-es hsz-ben az írja, hogy nem tudja zárni a topicot, mert nem moderátor. Ezt már alapból nem értem, tudtommal a Házigazda a moderátor feletti szint :U De akkor miért írta korábban, hogy nem tudja? :F

(#1105) emvy válasza Cathfaern (#1104) üzenetére


emvy
nagyúr

vicc. :)

while (!sleep) sheep++;

(#1106) lesaux


lesaux
veterán

1100. ;]

(#1107) b.bone válasza lesaux (#1106) üzenetére


b.bone
senior tag

1101.;];]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#1108) zsoltee10


zsoltee10
addikt

1102. :)

(#1109) PeliScan válasza Cathfaern (#1103) üzenetére


PeliScan
addikt

Grat hozzá! :)

Ha van kedved, küldd el/tedd fel vhová a slideshow-t, engem pl érdekelne. Már ha nem ütközik semmi tövénybe, mittomén, közszeméremsértés, stb... mert akkor inkább mail. :D

(#1110) csudri


csudri
őstag

Kezdek álmost lenni, van itt még valaki?

(#1111) lámerkóder válasza csudri (#1110) üzenetére


lámerkóder
csendes tag

Én még vagyok, de már egyre kevésbé... és most ezzel megvolt az első ph!-s beírásom
:C:C:C:C:C:C:C:C

(#1112) csudri válasza lámerkóder (#1111) üzenetére


csudri
őstag

gratula!

(#1113) Matr x válasza lámerkóder (#1111) üzenetére


Matr x
aktív tag

Gratula!

Nekem jó régen volt. Ja, mióta ismered az oldalt? Már ha ez az első hozzászólásod....

Más téma, de megkérdezem: miért van az, hogy szinte csak őstagok meg újoncok vannak?

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#1114) Cathfaern válasza PeliScan (#1109) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kösz :) Btw. szívesen elküldeném (elég sokan jelentkeztek a szalagavatón is, hogy kérik :P), de ez egy szép kis DivX film, kb. 60MB. Ráadásul a végleges verzió nincs is nálam (a haveromnál csináltuk a gyorsabb gépe miatt). Szóval vagy DC++-on kéne leszedni, vagy kéne valami nagyobb tárhely (nekem csak 50MB-nyi van, de az sem üres). Esetleg majd áttömörítem (most 640x480-as felbontású).

Matr_x:
szerintem azért, mert a tagság, illetve a kvázi-tagság kora az, ahol a legtöbb ember ''kikopik'' (ezek után meg már a senior tagság van). Ugyebár az újoncok még lelkesen írtak, akik őstagok/PH! addiktok azok ugyancsak, de a középső rétegben szvsz sokan vannak akiket már annyira nem érdekli az aktív fórumozás.

[Szerkesztve]

(#1115) csudri


csudri
őstag

Miért kellett törölni az asszociációs topikomat? Annyira szúrta a szemedet Den? Másfórumokon is jó móka szokott lenni. Nem lehet folyton alaplapról, pasztáról meg vidkariról beszélgetni! Pont erről volt szó a tegnap lezárt (teljesen jogosan, hiszen a témát A-Z-ig kiveséztük) moderátos szaporulat topikban, hogy sokszort esélyt sem hagytok!

(#1116) tildy


tildy
nagyúr

Most szedhetek szedelőcködni meg minden:((

ÁÁÁ nem hittem ennyire nehéz lesz elmenni....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1117) rog válasza csudri (#1115) üzenetére


rog
addikt

igen. tegnap epp errol is volt szo. ott ugy tunt megertettedd, mirol is szol a ph-forum. erre nyitsz egy ilyen topicot..

(#1118) csudri válasza rog (#1117) üzenetére


csudri
őstag

túl van tárgyalva

(#1119) Den válasza csudri (#1115) üzenetére


Den
veterán

ha van más fórumon is, akkor pláne teljesen felesleges itt.

www.simson4t.hu

(#1120) PeliScan válasza Cathfaern (#1114) üzenetére


PeliScan
addikt

Jó, persze, nem sürgős, csak kiváncsi vagyok. :) DC++ nekem bőven jó, majd szólj, ha elérhető. :) Akár itt, akár Matrix Network, KOLI, tejszinHUB... ez a 3. :P

(#1121) mormota válasza Den (#1119) üzenetére


mormota
senior tag

erre énis anyit mondok, hogy lol:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#1122) Som@ válasza tildy (#1116) üzenetére


Som@
őstag

Miért? Hova mész?
Csak nem dolgozni mész Norvégiába? :U

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1123) PeliScan


PeliScan
addikt

Printscreen. :D

(#1124) Den válasza PeliScan (#1123) üzenetére


Den
veterán

by szőkenő :)

www.simson4t.hu

(#1125) twollah válasza PeliScan (#1123) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem rossz poen.

(#1126) mormota válasza PeliScan (#1123) üzenetére


mormota
senior tag

ugyanezt meg lehet csinálni scannerrel.... az érdekesebb képet csinál, csak vigyázni kell, nehogy betörjön a scenner üvege...

télleg...csinálja már meg vki, hogy bescanneli a monitorát:)))

Illusztrálok, tehát vagyok

(#1127) tildy válasza Som@ (#1122) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem:)Szidnának is a munkatársak rendesen, ha bejelenteném , sorry de az anyacégnél vagyok:D
Most kaptak új épületet....

Tanulni megyek+ projektmunkára.De ha minden összejön lehet benézek a telenorhoz is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1128) Som@ válasza tildy (#1127) üzenetére


Som@
őstag

Erről írnál egy kicsit bővebben?
Akár mailben is. Hogy, hova, miért, kivel, mennyi időre stb, stb... :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1129) tildy válasza Som@ (#1128) üzenetére


tildy
nagyúr

Leírhatom végülis ide is.A suliban van ugye ilyen Erasmus , meg socrates meg leonardo meg mindenféle ösztöndíj.
Most lenne az első alkalom , hogy valaki tőlünk norvégiába menjen, merthogy egyébént annyira drága ország, hogy senki nem akar odamenni cserediáknak.Még a németek sem.Szóval a norvég kormáyn fogta magát, és azt mondta erre a félévre tőlünk két diák mehet, akiknek az ellátását állják.Tehát nem erasmus nagyságú ösztöndíjjat akpunk, hanem többet, ami fedezi a kaja, meg kolesz meg ilyen dolgokat.
Nos én megpályáztam. 4en voltunk, ketten mehetünk.
Én végülis az angol tanulás +projektmunka miatt mennék nagyon, + egy ilyen helyzet kaland is egyben , meg erőpróba.Persze az sem mellékes, hogy a koopos helyem tulaja egy norvég cég, a telenor.ÍGy gondolom ha visszajövök , ezt a cégnél értékelni fogják, és remélem maradhatok.

Február elején lesz a kiutazás.
Úgyhogy össze kel kapnom maga.Munkahelyemen még nem modntam smemit, mert tegnapig még nem volt biztos.

Remélem megértik.Szeretnék egyébként visszajönni és a koopot befejezni.
Egy tanulmányi félévre mennék, nem tdom mikor jönnék haza.Remélem államvizsgára hazaérnék:D Ha nem , akkor marad az őszi állam/álomvizsga.

Kiváncsi leszek milyen lesz, de olyan felemás érzéseim vannak.Örülök is meg nem is:D
Pedig most voltak már igazán jó munkáim benn a cégnél, ráadásul pont alegrosszabbkor lépek le, pont mikor be kéne segítenem....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1130) sebela válasza mormota (#1126) üzenetére


sebela
aktív tag

LCD-vel kell csinálni és nem lesz semmi baja a scannernek...:DDD

De azért nem csinálom meg...:B

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#1131) crab válasza sebela (#1130) üzenetére


crab
senior tag

marha jó az aláírásod!:C

(#1132) Som@ válasza tildy (#1129) üzenetére


Som@
őstag

Hm. Ez igazán jól hangzik.
Nem minden nap van lehetősége ilyenre az embernek, szóval szerintem (márha számít az én véleményem) akkor igen is ragadd meg az alkalmat, és uccu neki, irány a norvég fjordok. :D
Pláne úgy, hogy neked ez nem sokba kerülne. Egy tanulmányi félévet fél lábon ki lehet bírni, nem lennél egyedül sem, hisz ketten mentek, valamint itt van ugye PH! is. :D
Én szorítok neked. :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1133) tildy válasza Som@ (#1132) üzenetére


tildy
nagyúr

Már eldöntött a dolog, tehát 80-90% , hogy mehetek, kivéve ha a norvégok len nem fújják.Majdcsak nem.....Itt a sulról egy ksi leírás:

[L]http://www.hit.no[/L]

Jut eszembe, ha valakinek lenen erre az időre kölcsön notebookja , olyan p100-p166os kaliberű, azt megköszönném...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1134) csudri


csudri
őstag

Előrebocsájtom, semmi bajom az újoncokkal! De! Emlékszem, hogy amikor nem volt kereső a ph!-n, akkor sem volt ennyi újoncok által nyitott topik, amelyek százsor lerágott témákról szólnak. Pl: Segítség, meghalt az Asus xxxxx lapom. Nem tudnak rákeresni?

A másik meg az, hogy ki****ott türelmetlenek! Beírja mondjuk éjjel fél 1-kor a gondját és tíz perc múlva rikoltozik, hogy mi van nincs válasz? Az agyam eldobom! Amikor én újonc voltam, akkor azért előbb utánna néztem a dolgoknak, nem egyből kiabáltam. (jó hogy nyitottam jó pár IQ-blaster (by twollah) topikot, de akkor sem voltam ilyen)

Egyszerűen az agyamra mennek! De mind1, úgysem fog változni semmi. Na megyek vissza tanulni, bárcsak véget érne már ez a k**rva vizsgaidőszak!

(#1135) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Üdv
Ezért nem akartam témát nyitni de itt remélem válaszol valaki a kérdésemre:
Az lenne a kérdésem hogy melyik az a netes cim ahol hasznalt komplett pc-ket lehet találni?
Expressz.hu kivételével!!!!

Várom a válaszokat!

[Szerkesztve]

(#1136) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#1135) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

senki??????

(#1137) zsoltee10 válasza .:InnoMan:. (#1135) üzenetére


zsoltee10
addikt

aproneten is van sztem.

(#1138) .:InnoMan:. válasza zsoltee10 (#1137) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

okés de nyitottam egy hardverpiacos témát is!

(#1139) emvy


emvy
nagyúr

Den, nekem az a sony kell. :))

Van ugyan PPC-s gép 50 körül, de a sony...az valami gyönyörű így távolról. :)

Mondjuk kevesebb a ram, meg minden más..de szép egyszerűen. :)

while (!sleep) sheep++;

(#1140) twollah


twollah
nagyúr

Azt hiszem megfaztam vagy tudom is en, de a fejem majd szet robban, es lazas is vagyok.

(#1141) emvy válasza twollah (#1140) üzenetére


emvy
nagyúr

Influenza. :(

while (!sleep) sheep++;

(#1142) zsoltee10 válasza twollah (#1140) üzenetére


zsoltee10
addikt

detto. két napja 38 fokos lázam van. :O Kedden meg módszertani szigorlat. nem tudom, hogy mi lesz.

(#1143) Bash


Bash
őstag

Na, hogy ne csak panaszkodást halljunk:
Semmi bajom, makkegészséges vagyok, és olyan boldog, hogy szinte a fellegekben járok! :)
Betegeknek meg üzenem: igyatok forró mézes tejet. Nagyon jó!

http://bashtravel.com/

(#1144) zsoltee10 válasza Bash (#1143) üzenetére


zsoltee10
addikt

allergiás vagyok a tejre, de a mézet rendszeresen fogyasztom. örülök, hogy örülsz. :)

(#1145) tildy válasza Bash (#1143) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak vigyázz el ne üssön közben egy repülő!!:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1146) Bash válasza tildy (#1145) üzenetére


Bash
őstag

Ma kivételesen nem voltam a reptéren, ritka az ilyen nap. Szerencsére a repülő is egy kicsit magasabban közlekedik, mondjuk úgy 20 méterrel felettem szoktak elszállni. De egyébként bambultam már el a lámpánál. :)

http://bashtravel.com/

(#1147) tildy válasza Bash (#1146) üzenetére


tildy
nagyúr

Arra értettem, hogy a fellegekben néha repülő is jár, nemcsak te:U:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1148) Bash válasza tildy (#1147) üzenetére


Bash
őstag

Látod, már gondolkodni sem tudok. :( :P

[Szerkesztve]

http://bashtravel.com/

(#1149) twollah válasza emvy (#1141) üzenetére


twollah
nagyúr

Na meg csak ez hianyzott nekem.

(#1150) I. Richard


I. Richard
senior tag

Na egy kis OFF:

Mit lát a moderátor/házigazda a PH! ''alap'' mellett???? Mik és hogy jelennek meg nekik a PH!-n ??;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 8 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.