Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 8 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) Panther válasza Bash (#1900) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

No hát ennek örülünk. De miért (vagy az)? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1902) Bash válasza Panther (#1901) üzenetére


Bash
őstag

Hát, ööö.... Jól jegyezzétek meg:
A szerelem nem ismer határokat! :)

http://bashtravel.com/

(#1903) Som@ válasza Bash (#1902) üzenetére


Som@
őstag

Csak nem kanadai?
Vagy netán mexikó? :DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1904) Bash válasza Som@ (#1903) üzenetére


Bash
őstag

''Csak'' amerikai! De csodálatos!

http://bashtravel.com/

(#1905) mormota válasza Bash (#1904) üzenetére


mormota
senior tag

esetleg egy fénykép?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#1906) Bash válasza mormota (#1905) üzenetére


Bash
őstag

Az nem lesz!

http://bashtravel.com/

(#1907) PeliScan válasza Bash (#1906) üzenetére


PeliScan
addikt

:P

(#1908) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Gyertek szavazni meg röhögni a szavazós topikba :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1909) crab


crab
senior tag

ismét tesztelek!:)


[Szerkesztve]

(#1910) twollah válasza Bash (#1902) üzenetére


twollah
nagyúr

Utalok szerelmes lenni.

Teljesen kifordulok magambol.

(#1911) MUŁĐER válasza twollah (#1910) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Hja,ismerős érzés...
Nyugi,elmúlik...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#1912) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Emberek, ma még senki sem szólt hozzá a korábban rendkívüli népszerűségnek örvendett OFF TOPIC 8-hoz... Mi történt? :F

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1913) lesaux válasza Ye_Nő (#1912) üzenetére


lesaux
veterán

Ma ilyen szakmaiak vagyunk.
Dolgozunk egyébként. :)

(#1914) Ye_Nő válasza lesaux (#1913) üzenetére


Ye_Nő
tag

Jó, hogy látlak! A ''Moderátort keresek!'' topicban írt hsz-om tárgytalan, időközben rájöttem, hogy mire céloztál. :DDD
(Bocs, nem vagyok ma valahogy formában... :U)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1915) lesaux válasza Ye_Nő (#1912) üzenetére


lesaux
veterán

Nincs baj az aláírásoddal, nem kötekedni akartam. Illetve most, hogy a francia szöveget
kiszedted, most már nem olyan jó. Csak úgy megtetszett, na! :)
freemail monnyon le

(#1916) Ye_Nő válasza lesaux (#1915) üzenetére


Ye_Nő
tag

Mit vettem ki?! Beletettem! ;]

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1917) lesaux válasza Ye_Nő (#1916) üzenetére


lesaux
veterán

Kíváncsi vagyok, meddig marad így. :)

(#1918) Matr x


Matr x
aktív tag

Ye_Nő!

Látva, hogy itt járkáltál, bátorkodok ide írni. Egész jól egymásra találtunk, amióta aktívabban kezdtem el fórumozgatni (év vége körültől kedzve).

Egy nagy problémám van, ami általában megesik: előbb írok, aztán godolkodok, aztán már mindegy, én vagyok a hülye. Bocsánat, elnézést. Nemcsak tőled, mindenkitől. Ilyen vagyok.

Változni? Lehet. De nem fog sikerülni.

Mégegyszer mindenkitől elnézést.

(u.i: ezt 3szor olvastam el, úgy küldöm)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#1919) tkesy


tkesy
őstag

Megy (eddig vasárnaponként) a Viasat3-on egy sorozat: Narancsvidék címmel...
Műsorváltozás volt és ma (feb.23.-án 20.00) adták a 7. rész.... Sikeresen lemaradtam róla... :(
Nem vette fel valaki :F :F

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1920) Jozsué


Jozsué
tag

1 kérdés milyen cd író progival lehet kiírni .IMG kiterjesztésú cd képet?

''Only one man stands between hell and earth...''

(#1921) sebela válasza Jozsué (#1920) üzenetére


sebela
aktív tag

[L]http://www.newfreeware.com/audio/1774/[/L]

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#1922) LOTR


LOTR
addikt

OFF

holnap megyek osztv re (info-hardver szakirány)
csak úgy eszembe jutott mert nincs kedvem tanulni rá, eddig még semmit sem tanultam
ja programozni meg nem tudok az már egyből -30 pont
ha nehéz lesz a matek pl:vmi bizonyítás akkor még -10
az már -40 összesen
és a 100-ból 50 pontot el kell érni, hogy országosra kijussak
tehát ehh
na mindegy
gl-t nekem

ON
OFF

One Ring to rule them all

(#1923) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Miért
Ilyen
Döglött
Az
OFF TOPIC?? :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1924) Som@ válasza Panther (#1923) üzenetére


Som@
őstag

És
Te
Miért
Írsz
Ilyen
Hülyén? :DDD


Amúgy pedig én speciel dolgozok megint mikulásig. :(

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1925) Panther válasza Som@ (#1924) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez ilyen hangsúlyozás. Úgy kéne kiejteni, hogy minden szót hangsúlyosan, mintha mondat kezdődne, szépen, tagoltan. Nem tudom el tudod-e képzelni mire gondolok. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1926) Som@ válasza Panther (#1925) üzenetére


Som@
őstag

Iiigggeeennn! :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1927) tomcs válasza Som@ (#1924) üzenetére


tomcs
őstag

te_meg_miert_kritizalod_mindenki_irasmodjat?_:DDD

(#1928) Som@ válasza tomcs (#1927) üzenetére


Som@
őstag

Látom, még mindig nem vettél billentyűzetet. :(
Ye_Nő-é miért nincs nálad?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1929) tomcs válasza Som@ (#1928) üzenetére


tomcs
őstag

probaltam_:(

lasd_alairasom,_atvettem_peliscan_mocceret_6ha_vezet_vmire

(#1930) Panther válasza Som@ (#1928) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na mi van már te is _-t használsz? :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1931) Bash válasza Panther (#1923) üzenetére


Bash
őstag

Más dolgokkal vagyok elfoglalva: lásd #1895, #1897, #1899. :P Na meg persze sok a munka, minden nap túlóráznom kell.

http://bashtravel.com/

(#1932) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Nagyon élvezem, hogy végre tisztességes billentyűzet van az ujjaim alatt! A tegnapi BK-McD akcióm éveket vett el az életemből, és szerencse, hogy festett a hajam, így nem látszik, hogy megőszültem. Ma ismét változatos nap elébe nézek, fél ötig a semmittevés és az azonnal-rögtön-de-tegnapelőttre-mindent-elintézni között fogok sínylődni, utána takarítás (már két hete húzom...:B), aztán este egy kis szórakozás. Holnap meg már úgyis boldogan ébredek, mert péntek:)), és azt már fél lábon is ki lehet bírni. Na, Panther, kellett neked panaszkodni, hogy nincs elég off... :DDD

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1933) lesaux válasza Ye_Nő (#1932) üzenetére


lesaux
veterán

Kedves Ye_Nő, te hány nyelven beszélsz? Ezeket már nem is értem. :DDD

(#1934) Ye_Nő válasza lesaux (#1933) üzenetére


Ye_Nő
tag

nemszólbe! :DDD Tanultam oroszul (10 év), németül (5 ~), olaszul(1 ~) és angolul(0,5~). Franciául csak tanítottak, nagyon nem jött be. Ez minden, ja, kicsit még foglalkoztam - magánúton - a spanyol nyelvvel és a lovárival (_nem_ azért, mert a diplomához nyelvvizsga kellett, hanem mert érdekelt). Igazából németben és oroszban vagyok otthon (na jó, leginkább talán a németben, sajnos, az orosz már rég volt... de most frissítem a tudásomat :B), angolt inkább csak töröm... kis jóindulattal, mondjuk...
de hisz ''Előttem az élet'' (Émile Ajar)...bár - mint tudjuk - ''olyan nehéz megváltozni''...

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1935) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Nah, kellett itten nekem panaszkodni, nyakamba sóztak holnap 13:00-ra egy külföldi delegációt, akiket egy konferenciára kellene elkísérni. :O Az még csak hagyján, hogy éghetek a középfelsőzsolcai kiejtésemmel az időjárásról, az utazásról és Budapest szépségeiről társalogván, de nem tudom, hogy pontosan hol kell leadnom a népeket. Tehát
ELTE-TTK-sok, segítség!!! A Szociológia Tanszékre kellene elvinnem a usereket, de nem tudom, hogy hol van pontosan. Állítólag a TTK új épületében (melyik az?:F), a harmadik emeleten... Elmondaná valaki, hogyan kell menni a Petőfi híd budai hídfőjétől? Nagyon hálás lennék, igazán... :O

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1936) lesaux válasza Ye_Nő (#1935) üzenetére


lesaux
veterán

Jelents beteget! ;]

(#1937) KovacsUr válasza Ye_Nő (#1935) üzenetére


KovacsUr
addikt

Hívd PeliScant, még Vodás is :DDD
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=22964&arc=f[/L]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1938) Ye_Nő válasza lesaux (#1936) üzenetére


Ye_Nő
tag

Vázze, lesaux! :((( Nem jó, azért megyek én, mert a főnök beteg, és a csaj, akinek helyette kellett volna menni, szintén. A feladatot végre kell hajtani. Érted. Megin' szívok. Úgy utálom. :O :O :O
(A kolleganőm meg nem tud ''kockát nagyobbítani'' az excelben, löncser meg rámkiabál ICQ-n, borzalmas az élet. Hja.)
[Szerk.]
KovacsUr: thx, mindjárt fel is hívom szegény Tivadart. Lehet, hogy őt sem hívja soha senki? :D

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1939) Ye_Nő válasza Ye_Nő (#1938) üzenetére


Ye_Nő
tag

Nem veszi fel. Biztosan tanul. Ilyen az én szerencsém. :O Hátha még 1.5 óra alatt ideér valaki, aki megmondja.
Igazság szerint qrvára örülnék egy olyan embernek, aki el is kísérné a srácokat helyettem, és közben bájosan elbeszélgetne velük, mert ehhez sem nagyon van kedvem... Nah mindegy, csak arra gondoltam, amikor néni kéregetett az utcasarkon, ''csak pár forintot'', aztán megunta, odament az egyik buszra váró taghoz, hogy ''nem tudna véletlenül adni egy százast?'', és erre kapott 200-at... Tudom, álmodik a nyomor... :DDD

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1940) nilrem válasza Ye_Nő (#1938) üzenetére


nilrem
tag

Walesi nyelvet nemprobaltad? Durvanak tunik eleg egyedi.
Taxi=Tacsi
Nem=Dim
Udvozleskent ezt mondjak. Kiejtes szerint irom Szutmaj.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#1941) Ye_Nő válasza nilrem (#1940) üzenetére


Ye_Nő
tag

Nem. Még nem. :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1942) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Várj csak... ráadásul a Szociológia most már nem is TTK, vagy igen? Úgy emlékszem, átpasszolták valami más karhoz... Persze ez most semmit sem segít, de izé.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1943) PeliScan


PeliScan
addikt

Nem tanultam, hanem épp az elsősegélyt tettem le, és stabil oldalfektettem vkit. :) És potn h nagyon sokan hívnak, épp ezért nem hívtlaak vissza, mert sokan érdeklődnek mostanában az eladó Pola ügyében, de már eladtam, és mivel nem volt ismert a szám, godolotam ez is Pola-ügyben keresett. :)

Amúgy már megoldódott a problem, ICQ segítségével, de azért a köz okulására >



Mégvmivel szolgálhatok esetleg? Kávét, teát, aprósüteményt..? :DDD

(#1944) PeliScan válasza KovacsUr (#1942) üzenetére


PeliScan
addikt

Átpasszolták..?!

Kikérem magamak. :) A szociológia külön kar lett, a TáTK égisze alatt, mint Társadalomtudományi Kar. Még ilyet. Helyileg azoban a Lágymányoson maradt.

(#1945) tomcs


tomcs
őstag

ugy_nez_ki_lesz_billzetem._ha_esetleg_vkinek_meg_kene_logi_ultrax_az
nezze_az_alairasomban_levo_topikot

no_persze_hogy_mikorra_er_ide.._remelem_gyorsan

(#1946) Panther válasza PeliScan (#1943) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mennyiért?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1947) tildy


tildy
nagyúr

hali!
Na vegre itt:)
hehejj from norway:)
the weather is cold but same in hungary:)
Na szoval tegnap erkeztem ide, reggel hetkor indultunk ferihegyrol.'' fapadossal jottunk, skyeurope, es ryanair.
Londonban ertetlenkedett egy kicsit a csaj a bejaratnal, mert volt nalunk egy femvazas hatizsak.Sajnos ott motoztak is, mert besipoltam, de nagyon rendesek voltak ugy egyebknet, segitettek mit csnaljak.:)

Duty free shopban lattunk canon a70et 70 E korul volt arban.
Sajnos kar hogy a picimaci kartyam eladtam, emrt vegul is lett latopom, amibe jo lett volna:(
Remelem kapok itt is, de itt eleg kicsi shopok vannak, ma vettunk egy helyen pl. djuice kartyat, de ott nem lattunk csak wireless picimaci kartyat , meg pciost.

Na bekopizom ide is amit mar par embernek megirtam:

Na most jutottam nethez.Egyelore egy tanarnal lakunk, majd a koliban is lesz
net, amint veszek a gepbe kartyat.I hope:)

Hetfoig itt leszunk, tehat nem a koliban, ezert nem tudok allandoan neten
lenni.

egyebkent adsl van itt.
Na szoval.A repulout nagyon jo volt, a skyeuropeon meg teat es kavet is
kaptunk, a ryanairen fizetni kellett volna mindenert.Igazsag szerint a
repulorol le sem szalltam volna, annyira jo volt repulni.

Itt egyebkent gyonyoru sikloernyozesre kivalo hegyek van, csak keves a
leszallo:(

Egy to partjan , de fenn a hegyen lakunk.50 centis ho van, kb, de nincs
hideg.Persze a kabatom ujja, mivel cippzaras lejott:(szetjott, ugyhogy
kellett tut es cernat kerni.

A hazaknal nincs kerites, es az egesz udulofalunak nez ki.
Az arak az egekben, nem magyaroknak valok. 10 korona= 300 ft 1.5 liter cola.

A sima kenyer kiloja 300-600 forint korul van, a tojas darabja 90ftnak
megfelelo osszeg.
Penzt kb. szerdan kapunk.
Fogunk business englishre is menni.

Van par szo amit nem ertek, de matyas elmondja.Bar jo lett volna az a
konyv , amit el akartam hozni, abban nyelvtani dolgok vannak ugyan benne,
de pl. itt van a must es a may multideje es a jovoideje.
(valami abble to meg ilyesmi meg remlik regrol, de nem minden...:()

Remelem belejovunk.Szeretnenk par szot norvegul is tudni, pl . a szoba az
itt rom (room helyett).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1948) PeliScan válasza Panther (#1946) üzenetére


PeliScan
addikt

Pont mint az élet értelme :D (42)

(#1949) lesaux válasza tildy (#1947) üzenetére


lesaux
veterán

Húha, nekem úgy rémlett, hogy később mész.
Ahogy öregszem, úgy hülyülök. :)
Hasít a net rendesen?

(#1950) tildy válasza lesaux (#1949) üzenetére


tildy
nagyúr

25en jottem, itt adsl van.Nem tudom koliban mi lesz, remelem jo net lesz.Bar lehet hogy wireless.
Mint irtam, egyik tanarnal lakunk par napig.
Jahm es 2 oraja meg nem jtott be a prohardver oldala, nem tudom miert:(

Legjobban a a parom hianyzik otthonrol, es az, hogy nem tudok vele beszelni, mert iszonyat draga.(ma pl. 2 percre veletlen benyomodott a telom, mondhatom orultem:(

Van egy hatalmas to itt, suzanne meselt valami szornyrol is, es hogy tavaly a discovery chanel forgatott itt, szornyet varva:)
Most epp kislanyanak, ninanak mond meset.
'' macsek is van, hatalmasak, akkorak mint otthona perzsa, jo hosszu szoruk van, de nem nymott a pofajuk, hanem mint az otthoni hazimacsekoke.
A norveg sracok nem nekem valok:)
csunya vorosek...
A busz draga , nagyon, 30 kmert fizettunk 45 koronat fejenkent (~1400 ft), de lehet atvagott a sofor, mert oslotol idaig a diakjegy 165 volt (jahm es az 180 km legalabb...).
Kajakrol: normalis kenyer vagy nincs vagy iszonyat draga.Ajam megfizetheto, es tuti nem mudzsem:)
A benzin kb. 8 korona, ~kb mint otthon.

But the english words not come easy:(
Hat igen.Bele kell meg tanulnom.Szerencsere matyas eleg jol beszel angolul , en csak figyelek, es probalom megerteni mirol beszelgetnek:)
Tobbnyire sikerul, de megszolalni nem nagyon merek meg, max csak ha keerdeznek:)

Na majd meg irok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 8 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.