Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 41 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) t1 válasza erdey_a (#2245) üzenetére


t1
addikt

lol :DDD vagy az unokája xD

(#2252) VoDaFoNe válasza tildy (#2250) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

smiley =) de akkor mostmár abbahagyom =)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#2253) t1 válasza VoDaFoNe (#2252) üzenetére


t1
addikt

kéne a ph-ra csinálni egy xD szmájlit nem gondolod?:D

(#2254) VoDaFoNe válasza t1 (#2253) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

tudnék neki örülni =) XD de szólj valakinek =) én ezekhez nem értem ^.^''

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#2255) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha az embernek van egy nagy zacskónyi aprópénze, 1, 2, 5 forintosok. Hol tudja őket beváltani? Bankban nem néznének hülyének, ha ezzel a 8 kilónyi (lemértem) erős valutával bemennék?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2256) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Miskolci McDonalds WiFi - fizetős
Miskolci Hősök terén talált 3 WiFi - 2 WEP, 1 WPA, Symbianos Nokiával feltörni lehetetlen

(#2257) bobsys válasza Algieba (#2255) üzenetére


bobsys
addikt

nem, de felszámolnak valami pénzt a beváltásra 50 ua. érme felett

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2258) Winner_hun válasza Algieba (#2255) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem, de lehet rá kell fizetned, hogy beváltsák.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2259) Algieba válasza Winner_hun (#2258) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ööö, és ha azt mondanám, hogy eme összeget, szeretném befizetni a bankszámlámra?? :DDD

Nem mutatnának ajtót?? De nem is mutathatnak ajtót, mert tudtommal az aprópénz is érvényes, törvényes magyar valuta. Na. Ugye.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2260) Winner_hun válasza Algieba (#2259) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arról nem tudok. De ők még a pénzből is plusz pénzt csinálnak (mily meglepő)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2261) bobsys válasza Algieba (#2259) üzenetére


bobsys
addikt

külön díj felszámolás nélkül max. 50 darab ugyanolyan pénzérmét kötelesek elfogadni, azután vagy kérnek valamit vagy nem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2262) tildy válasza Algieba (#2255) üzenetére


tildy
nagyúr

[link]
A Magyar Posta és a pénzintézetek – beleértve az MNB-t is – csak címletenként 100 darabig váltják ingyen az érméket, fölötte különböző díjakat számítanak fel. A jegybanknál egy személy egy napon egyféle címletből 100 darabért kaphat nagyobb címletet, ami azt jelenti, hogy naponta akár 700 darab aprót (100-100 darab egyest, kettest, ötöst, tízest, húszast, ötvenest és százast) válthatunk be......
Banki váltótarifák

Az OTP-nél 100 forintot és a végösszeg 2 százalékát kérik a váltásért. A Budapest Bank kevésbé jó választás, itt ugyanis 500 forint az alapdíj, ráadásul 4 százalékra is megvágják az érmetulajdonost. Az Erste a végösszeg 1 százalékát és 50 forintot tesz zsebre. Egyes pénzintézetek más tételeket számíthatnak fel, ha nem magánszemély, hanem vállalkozás traktálja őket a garasokkal. Vannak olyan helyek is, ahol aprót nem váltanak, csak számlára befizetéskor fogadják el az érmét.


Bankja válogatja, hogy olcsóbban szabadulhat-e meg az ember a 10-20 kiló aprótól akkor, ha befizeti saját számlájára a tetemes mennyiségű egyforintost. Az OTP ugyanannyi kezelési költséget számít fel, mintha váltanánk; a Budapest Bank ezer darabig díjmentesen fogadja a forintosokat.
Ennél többet viszont nem érdemes becipelni a fiókba, különben 5 ezer forintot nyomban leemelnek a számláról. Kivéve, ha bezsákolva viszi az ügyfél az érméket, így ugyanis csak a teljes összeg 2 százalékát, de legalább 180 forintot kell kicsengetnie. Sőt, megmenekül a lincseléstől is. A bank becslése szerint ugyanis ezer darab érme megszámlálása 10-15 percet vesz igénybe, tízezer egyforintossal viszont 2,5 órán át is elszórakoznak a banki alkalmazottak.

Forrás index.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2263) Algieba válasza bobsys (#2261) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:((( Ejnye, a smucig banda.
Na, mindegy. Az a lényeg, hogy megszabaduljak a 8 kiló fémtől.
Kár, hogy nem veszik be a fém kereskedők. Tudtommal az anyagköltsége nagyobb az aprópénznek, mint a névleges értéke. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2264) ladybug válasza Algieba (#2255) üzenetére


ladybug
őstag

Mivel a nagylányomnak perselye van, sok aprópénz kerül bele. Amikor megtelik a persely, szétválogatjuk érmék szerint a forintokat, és összegurigázom őket papírtekercsbe. 10-20-asával teszem őket össze, aztán felírom egy lapra a címleteket, a gurigákra nevemet és címemet, és így beadjuk a postára, ahol simán átváltják papírpénzre.

Mod: Nemrég olvastam valahol, hogy rézműveshez vitte el valaki, mert ők jó áron megveszik.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2265) Algieba válasza tildy (#2262) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Izé, első körben a zömét szeretném lepasszolni, vagyis 1000db 2 forintost, és 640db 5 forintost.

Gondosan átszámoltam és 100 forintonként becsomagoltam őket... :D kicsit állat vagyok, tudom...

Szerk: A család körberöhögött, mikor ''kivonszoltam'' a zacskót a konyhamérleghez...

[Szerkesztve]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2266) tildy válasza Algieba (#2265) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát vagy két posta, és 3 nap, vagy 1 hét posta :( :W

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2267) Algieba válasza tildy (#2266) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem érdekel, ha megsarcolnak, csak vegyék be eme tömeget.

Szerk: az 50 darab/per guriga 1 forintosból 16 darab van, ami ugye 800 darab 1 forintos. Ezek egy papírdobozban vannak. Ezzel már lehet súlyzózni. Bizony. Még a végén fitt leszek. :D

[Szerkesztve]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2268) neduddki válasza parandroid (#2235) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ragyuttem mit akartam:- )))
Szoval irjak ossze visssza, hogy nem tugya 3g-t, az a pone en meg azt e tom hogy mi a 2g:- )) szoval vaslzeg nagyin hasznalnam:- ))) /csak az akku, az a 7-8 napos akku ne hianyzona:- )))/

udv

neduddki

mod: valami balhe van mar megint:- ((( igen komojj mozgas van erre:- ((( ninu es egyebek

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2269) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Ki kereste a mi derék Urunkat?
Mer nem veszett el, most futottam össze vele az ''Arckép request''-ben. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2270) Lord Zero válasza Racecam (#2269) üzenetére


Lord Zero
addikt

lol *

* - ikszdé

nem, mindegy

(#2271) dragonfx


dragonfx
veterán

áhhh nem hiszem el mekkora rákos cég ez a tmobil.
A vodánál 30é lehet kapni a 6234et...náluk meg.... :O
Végre rájöttek hogy a w200 árát nyomják le :((( ....igaz hogy klassz telefon, de lassan elavulóféálbe kerülő k750et akciózzák még mindig :((( ....mekkora egy szégyen cég ez halljátók, nem győzőm hangsúlyozni csak járjon le a hűségem.........a 3110ért is 32öt elkérni... :W ...meg csomó túlárazott, semmit nem tudó telefona kínálatban....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2272) csapos2 válasza Lord Zero (#2270) üzenetére


csapos2
addikt

Előkerültél?

Már éppen nyomozást indítottunk az öreggel.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2273) parandroid válasza neduddki (#2268) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nemkő 3G, meg 3D, meg semmi ilyesmi. Néddmán meg a #3554-et a milyenpédéát topikban ([link]), kíváncsi vagyok a véleményedre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2274) Lord Zero válasza csapos2 (#2272) üzenetére


Lord Zero
addikt

picit elő
nyomozás? hol? egy nyamvadt üzenetet nem kaptam
serlokhólmszok, pff... :))

nem, mindegy

(#2275) csapos2 válasza Lord Zero (#2274) üzenetére


csapos2
addikt

Üzenet? Minek neked üzenet? Te csak akkor vagy képes előjönni, ha üzengetünk?
Te nem szóltál, hogy nem leszel! Pff... ;]

Azt hiszem megnézem a Jedi visszatér című műremeket.

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2276) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Írtam neki... mert msn-en még mindig :( ...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2277) Racecam válasza Lord Zero (#2274) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, üzenet mi?
Úgy könnyű...
Mi üzenet nélkül akartunk rájönni, hogy mi van Veled.
Tippjeink a halálra itta magát-tól a Hawai-on sütteti a hasát, miközben lenge öltözetű (értsd: jobbára meztelen) lányok legyezgetik a hiúságát-ig terjedt.
De most hogy itt vagy, már nem olyan érdekes játék... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2278) Lord Zero


Lord Zero
addikt

ti is nekem ;)

szerk.
nem halálra, de konkrétan egy másik dimenzióba.. valamelyik hajnalon pedig egy szézúzott, amortizált, sokadik-kulcsra-sem-induló testben hagytak ébredni a zufók..
pokol volt.. (és újrajárnám :)) )

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#2279) neduddki válasza parandroid (#2273) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A mosztani me45-omhoz kepest blutyuk kell es semmi mas:- )))
Amuyg latott mar vki ojjan pda-t ami tud wpa-s wifire felmaszni?
mert akkor a tszelnoknek kell vennem egyet:- )))

udv

neduddki

mod: amugy jopar esmerosom favor izelei a asus-okat es sok szervizt es bajt sem szok tak emlegetni

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2280) Bash válasza Algieba (#2265) üzenetére


Bash
őstag

Én is épp tegnap vittem el a kb. 5 éve gyűlő 1 centeseket a közeli supermarket-ba. 6 db teli Pringles doboz, közel 22 kg volt. Szépen beleöntöttem az érmés masinába, az pedig bőszen számolt. Kétszer kellett hívnom a CSM kiscsajt, hogy cseréljen zsákot a gépben, mert megtelt. 3-4 perc alatt végzett is a gép, kis híján 8000 db 1 centest számolt, nyomtatott nekem egy kis papirost, amire a pénztárban megkaptam a cash-t. 8% díjat lecsípett a gép, de azt a $6-t nekem megérte, hogy ne kelljen foglalkoznom vele órákat.

http://bashtravel.com/

(#2281) EQMontoya


EQMontoya
veterán

mér vok én ilyen korán már álmos?

Same rules apply!

(#2282) csapos2 válasza EQMontoya (#2281) üzenetére


csapos2
addikt

mer lekvár vagy

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2283) EQMontoya válasza csapos2 (#2282) üzenetére


EQMontoya
veterán

Te meg szamár!

Same rules apply!

(#2284) csapos2 válasza EQMontoya (#2283) üzenetére


csapos2
addikt

Ezek a tények.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2285) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Volt itt egy kis apro esso:- )))
Nem vagyok hajalndi tropusi ovezetbe menni nyaralni esso itt is van:- )
Komojjan mondom, ontottek, nem cseppekben, hanem egybe az egesz.

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2286) Eastman válasza Bash (#2280) üzenetére


Eastman
őstag

Aprópénz témában:

Volt egy kollegám aki felmondott annó a cégnél ahol dolgoztunk. A főnököm nagyon ideges lett, mert épp' szezon közepén voltunk és rengeteg bevállalt munka várt ránk. Elkezdte (a főnök) felhánytorgatni a régi dolgokat és ettől meglehetősen feszült lett a légkör. Kitalálta, hogy tartozik a cégnek 30k -val.
''Jó!'' -mondta a kollegám és másnap elment a MNB-hoz és vásárolt 30000 db egyforintost. Összeöntötte egy zsákba és odaszexuálta másnap reggel a küszöbre. A főnököm és a családja egy hónapig rollnizta az inggombokat, mert csak úgy vették vissza. :DDD
...és persze végig a srácra gondoltak nagyon sok szeretettel.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#2287) csapos2 válasza neduddki (#2285) üzenetére


csapos2
addikt

Persze fényképeződ nincs, így a bizonyítási eljárás során csúnyán elvérzik a vád.
Apró kis eső volt, semmi több. ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2288) Csyppa


Csyppa
senior tag

Rohadt álmos vagyok, megyek aludni. Byez all.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2289) EQMontoya válasza Eastman (#2286) üzenetére


EQMontoya
veterán

LOL! Erősen igaza volt a srácnak.

Same rules apply!

(#2290) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nah, húzok én is, alunni azt kell, byebye

Same rules apply!

(#2291) ladybug válasza neduddki (#2285) üzenetére


ladybug
őstag

Ha akarsz, ha nem, akkor is trópusi övezetbe kerültél. Vhogy úgy érzem, hogy változik a klímánk, és egyre jobban a mediterrán éghajlat kezd uralkodóvá válni az országban. Az esők pedig egyre jobban a monszunokat jellemzik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2292) erdey_a válasza ladybug (#2291) üzenetére


erdey_a
őstag

...a leguánok meg már a spájzban vannak :D

Vérboci

(#2293) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mi a szar, mi a szar, mi a szaracénok serege vagyunk... :))

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2294) Janoska26


Janoska26
addikt

Ha most meghaltam volna, biztosan forognék a síromban, így elbánni a nős topiccal, aggyatok moderátori jogot gyorsan hadd ritkíccsak cseppet ;] :DD

(#2295) Janoska26 válasza BlacKSouL (#2293) üzenetére


Janoska26
addikt

POFF kell? :F :DDD

(#2296) neduddki válasza erdey_a (#2292) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Csak nem Vizbefult vilag raongoi kor tagja vagyon:- )))

udv

neduddki

p.s. en nem , en jobban kedvelem a sivataogs vegeke:- )))

DragaOvoneni: hat nezegettem, hogy hol azok be, az elson, de vegi si ugy tunik megusztam:- ) amug csak nalunk volt ijjen szolid eso sehol a mashol??? amugy bejenltem a reklamziomat a gojjanal, meg jol segberugom, mert nem ijjen eghajlatra volt a elfogadott kervenyem:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2297) csapos2


csapos2
addikt

Hányszor mondtam már neked, hogy a lekvárt nem két ujjal kell enni az üvegből. A mogyorókrémes palacsinta meg csak akkor jó, ha nutellát teszel bele.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2298) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó reggelt!

(#2299) csapos2 válasza csapos2 (#2297) üzenetére


csapos2
addikt

Nem jó ez a későn kelés.

János. az előző neked szól.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2300) neduddki válasza csapos2 (#2297) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szelllemi fogyatekos /sajnos egyre inkabb ugy tunik nem tulzas:- (/ munkatarsaknak, akik a zagma aszanak kepzelik magat, a fel meteres vascsovon kivul tucc vmi jo gyogymodot???:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 41 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.