Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 41 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2051) Bash válasza ladybug (#2048) üzenetére


Bash
őstag

Tudod, hogy van kire számítani. :)

http://bashtravel.com/

(#2052) marsu


marsu
addikt

Mindjárt kezdődik a F1!

:D

Press any key to continue ...

(#2053) Csyppa válasza marsu (#2052) üzenetére


Csyppa
senior tag

Basszus lemaradtam a rajt-ról :((( :W

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2054) csapos2 válasza marsu (#2052) üzenetére


csapos2
addikt

Alszok is egyet.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2055) ladybug válasza Csyppa (#2053) üzenetére


ladybug
őstag

Semmi érdekes.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2056) marsu válasza Csyppa (#2053) üzenetére


marsu
addikt

Még egy párszor biztos ismétlik majd ...

Press any key to continue ...

(#2057) Csyppa válasza marsu (#2056) üzenetére


Csyppa
senior tag

Remélem. Bár ladybug szerint nem volt érdekes.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2058) Csyppa


Csyppa
senior tag

Nem ide szántam...

[Szerkesztve]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2059) marsu válasza Csyppa (#2057) üzenetére


marsu
addikt

A rajt az nem, de az előbb a tankolásnál Albers elvitte az egész benzinkutat ....

:D :DDD

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#2060) Csyppa válasza marsu (#2059) üzenetére


Csyppa
senior tag

Gondolom ezt szánta tartalék üzemanyagnak csak rosszul sikerült a kivitelezés :DDD

[Szerkesztve]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2062) Ramius válasza Kalandor (#2061) üzenetére


Ramius
őstag

én meg aXXon fórumtársnak segítettem költözni...
4. emeletről 4. emeletre, lift nuku.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2063) marsu válasza Kalandor (#2061) üzenetére


marsu
addikt

Ejjj ....

Tudom, ciki a kerekes szatyor, de praktikus!

:D

Press any key to continue ...

(#2064) ladybug


ladybug
őstag

Legyetek szívesek elárulni nekem, hogy kinek van GPS-e? Csak úgy. Szeretném tudni, mert a kocka férjem szerint minden kockának van ilyen.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2065) Integra válasza ladybug (#2064) üzenetére


Integra
titán

nekem van, egy globalsat bt-338:)
és nem vagyok kockafejű!:DDD

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2066) Integra válasza Kalandor (#2061) üzenetére


Integra
titán

ahelyett hogy este jöttél volna piálni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2067) djtoomi válasza ladybug (#2064) üzenetére


djtoomi
addikt

Ugyszintén van.Mio C310. :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2068) ladybug


ladybug
őstag

Ok, eddig kettő. És mire használjátok? Illetve minden nap vagy héten használjátok-e?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2069) parandroid


parandroid
nagyúr

Az érthetőség kedvéért pontosítok: GPS-es PDA-ról van szó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2070) Integra válasza ladybug (#2068) üzenetére


Integra
titán

változó, mikor regionáliskodtam, akkor naponta autóban. most meg ha kell és nemtom a címet, új helyre megyek akkor.
de navigáció nélkül nem nagyon megyek sehova már, ha egyszer volt, megtanulod értékelni és nem papírtérképezel többet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2071) djtoomi válasza ladybug (#2068) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát midnen nap használom szinte,mert megszoktam.De mikor ténylegesen kell mert nem tudom hogy merre kell menni az havi 2-3 alkalom.
Amugy peterkeT:Én eddig egy sima PDA-t használtam,de azt eladtam és olcsobban emgvettem ezt a GPS-t.A PDA-m valami YAKUMO nem tom mennyi volt. :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2072) Integra válasza djtoomi (#2071) üzenetére


Integra
titán

én is még pda-gps kombót használok, de majd leakarom cserélni az egészet egyre.
a htc polaris ígéretes, de aztán utánakoslattam az adatoknak és nem szeretem ha hülyének néznek..
úgyhogy még marad ez, aztán majd ha végre kijön egy polaris2, akkor újra elgondolkodom a dolgon...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2073) neduddki válasza ladybug (#2064) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mijo 520 harom naposan 50-ne 115 hejjet:- )))

udv

neduddki

mod: Hejj gyerekek most itt az alakalom:- ))) Jlenkezzen akinek GPS kell es jelkezzen akinek egy 3. lany:- ))) meg lehet itt kotnyi a kopromisszumot:- )))

mod: en filozok hogy egy C501 csereben

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2074) Csyppa válasza ladybug (#2064) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nékem is van, Airis T620-as.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2075) Bash válasza ladybug (#2068) üzenetére


Bash
őstag

Nincs, és nem is szeretném, ha mindenféle kábelek lógnának keresztben a műszerfalon. Ha új helyre megyek, akkor veszem a fáradtságot és megnézem előtte Google Maps-en, bár ő is átvert már egyszer, még szerencse, hogy észnél voltam. Biztos vagyok benne, hogy sokkal több út van itt, mint Budapesten, Zalaegerszegről nem is beszélve, mégsem szoktam eltévedni. Megérteném peterkeT igényét, ha hetente háromszor költözne a vízüzem, de ezt nem tartom túl valószínűnek.

http://bashtravel.com/

(#2076) neduddki válasza neduddki (#2073) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hejejsbites c csere a-ra, szoval a501-re csere van kilatasba

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2077) marsu válasza ladybug (#2064) üzenetére


marsu
addikt

Nekem is van egy Mio C310x ... Navigációra használom, ha olyan helyre megyek, ahova jó ha pontosan odatalálok. Egyébként 30 évig éltem Pesten, nem nagyon szoktam eltévedni.

Press any key to continue ...

(#2078) parandroid válasza Bash (#2075) üzenetére


parandroid
nagyúr

A te véleményed nem számít, mert te a családi békénk feldúlásán dolgozol a saját önző elképzeléseid érdekében.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2079) parandroid válasza neduddki (#2076) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az A501-et és az A701-et is néztem, utóbbinak az ára barátságosabb. A C520 viszont csak navi, ha már veszek, akkor inkább navis PDA-t veszek, azt azért másra is lehet használni. Nem akarok drága darabot első gépnek, igazából a FuSi n520-at, az Airis T620-at és talán még az Acer C530-at nézegettem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2080) Integra válasza parandroid (#2079) üzenetére


Integra
titán

kerülj mindent amire fudzsitszuszimensz van ráírva
szerintem

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2081) marsu válasza Bash (#2075) üzenetére


marsu
addikt

A keresztbe lógó kábeleket én sem szeretem, de az, hogy átvert, azt nem felejtem el neki. Szentendrén voltam a Barackos utcából kellett volna befordulnom egy kisebb utcába. Megyek felfelé meredeken a hegyen, mondja a kedves női hang, hogy a következő lehetőségnél forduljak jobbra ... Kapubejáró, gondoltam ez nem az, továbbmentem, erre mondja a kedves hang, hogy következő lehetőségnél forduljak vissza. Megfordultam, kapubejáró, befordultam... Kerítés, kert, udvar, ház ... Jön a tulaj, hogy kit keresek? Mutatom neki hogy itt kellene lenni egy utcának ... Hát az már 10 éve nincs. Helyette ház van.... És az az övé ... Nem volt barátságtalan. Jót röhögött. Én meg égtem....

Ennyit a pontos navigációról ....

Press any key to continue ...

(#2082) parandroid válasza Integra (#2080) üzenetére


parandroid
nagyúr

Asus N632/N636 lenne egy minőségi kategóriával feljebb, de az meg már jóval drágább is. Esetleg még Mio P550, de az már megint drágább.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2083) Bash válasza parandroid (#2078) üzenetére


Bash
őstag

Teljesen őszintén válaszoltam, vagy elhiszed vagy nem. Néha jól jönne a GPS, de azért nem fogok párszáz dollárt kiadni, hogy utána egy kábel akadályozzon a középkonzol mindennapos kényelmes kezelésében. Sokkal fontosabbnak tartom, hogy hozzáférjek a légkondi vagy éppen a rádió kezelőgombjaihoz anélkül, hogy kerülgetnem kelljen egy feszesen lógó spirál kábelt. Jelenleg nincs szükségem rá, eltalálok ahová menni akarok. Mondom ezt egy olyan helyről, ahol északra is mehetek majd 500 és délre is 350 mérföldet úgy, hogy át sem léptem még az állam határát, és az elsődleges közlekedési jármű a gépkocsi.

http://bashtravel.com/

(#2084) bandus válasza Bash (#2083) üzenetére


bandus
veterán

Lehet, hogy én nem értek hozzá, de milyen kábelről beszélünk, ami akadályozna téged? Nekünk nincsen, de ha bármikor mentünk osztálytársammal valahova, és kellett a gps, ahhoz egy centi kábel nem volt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2085) tildy válasza marsu (#2081) üzenetére


tildy
nagyúr

Igo? Engem hirvatorszagban vezetett ra olyan foutra, ami zsakutca volt, a vegen buzatablaval.
Bandus:
Lehet, hogy én nem értek hozzá, de milyen kábelről beszélünk, ami akadályozna téged? Nekünk nincsen, de ha bármikor mentünk osztálytársammal valahova, és kellett a gps, ahhoz egy centi kábel nem volt.
Normalis ember radugja toltore. A szivargyujto meg altalaban nem a konzol tetejen van :U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2086) Ramius válasza bandus (#2084) üzenetére


Ramius
őstag

a szivargyújtóig kell a kábel, hogy ne merüljön le gyorsan
gondolom...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2087) Integra válasza bandus (#2084) üzenetére


Integra
titán

igen, ezen én is elgondolkodtam hogy mi az a kábelrengeteg:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2088) marsu válasza tildy (#2085) üzenetére


marsu
addikt

IGO 2006 ...

Lehet frissíteni kellene? :Y

Szentendrén volt még egy kalandos utam, ahol azt mondta hogy forduljak jobbra, utca nem volt, de melettem volt egy út lejebb, csak volt 20-25 méter szintkülönbség ...

Press any key to continue ...

(#2089) tildy válasza ladybug (#2064) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekunk is van. Paromnak egy, faternak egy.
Marsu: nem tudom, de a hulye terkepe miatt mi is szivtunk mar parszor. Pl. ahol tavaly nyaron laktam, az a cim benne sincs.

Integra: egyertelmu pedig, hogy a tolto, kulonben hamar lemerul.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2090) bandus válasza tildy (#2085) üzenetére


bandus
veterán

Normális ember nem dugja rá, mert zavarja a kábel :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2091) Viszlát válasza parandroid (#2079) üzenetére


Viszlát
addikt

Már csak azért se vegyél Mio-t, mert nem fogod tudni frissíteni a térképet, az alap iGo-s nem megy fel rá a másféle license.db miatt, a Mio meg elfelejtett gondoskodni a térképfrissítésekről.

Ladybug: azt hiszem nem vagyok kocka, viszont van GPS-em és általában heti 1-2x jó hasznát veszem :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2092) parandroid


parandroid
nagyúr

Ez a PDA kérdés nehezebb ügy, mint a notebook-vásárlás. Tökmindegy, hogy mit választok, úgyis van valaki, akinek amúgy hajlamos vagyok adni a véleményére, és hoz valami ellenérvet.

Bash: A kábel nem zavarna, most a telefontartóba dugott töltő kábele lóg ott, az sincs útban. A gondot inkább az jelentené, hogy csak egy szivargyújtó (ez milyen hülyeség, már régen nem az) csatlakozóaljzatom van. Persze a telefon sokkal tovább bírja akkuról, úgyhogy nyilván ő kerülne le a töltőről.

Ami sokkal inkább zavar, az a béna ablakra tapasztós megoldás, amivel ezeket a kütyüket felpakolják. A telefontartó a rádió mellett sokkal praktikusabb helyen van, azt hiszem kell majd csináltatni vagy nézni neki valami fix tartót a telefontartó mellé, vagy annak a helyére akár, azt meg eggyel lejjebb tenni. De ez legyen a legnagyobb problémám.

Tildy, Marsu: Használtam már iGo-t utazás/vezetés közben, ismerem a korlátait, alapvetően mégis azt mondom, hogy nagy segítség, ha hajlamos néha tévedni, és még mindig egyszerűbb és gyorsabb a használata, mint a papírtérképé.

Katica: És hogy miért van szükségem egy PDA+GPS-re? Nos, valószínűleg nincs rá szükségem, de annyira piszkálja a fantáziámat a kis rohadék, hogy teljesen be vagyok zsongva tőle. Hónapok óta olvasgatom a teszteket, nézegetem a cikkeket, híreket, olvasgatom a fórumokat, és minél több információt szedek össze, annál jobban esz a rossebb, hogy magam is ki tudjam ezeket próbálni. Nyilván teljes értékű életet tudnék élni ezek nélkül is, és semmiféle lelki sérülés nem érne, ha nem vennék ilyet, de mégis.

Aztán lehet hogy mégis inkább veszek egy horgászfelszerelést és kiülök a tópartra. Minap ajánlottak 150e körül egy alap szettet, amivel már el lehet indulni, utána már csak a szerelvényekre, az eleségre és az engedélyekre kell rendszeresen néhány tízezret költeni, no meg szabadidő kérdése az egész. Végülis napi 10-12 óra munka után kész felüdülés lehet a tóparton csücsülni néhány üveg sör társaságában, hazafelé meg még be tudnék nézni a Horgász-tanya elnevezésű kulturális intézménybe új barátokat szerezni és szélesíteni a szociális spektrumomat. Úgyis igen sok kritika ér, hogy sokat ülök a gép előtt... ;] :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2093) Integra válasza marsu (#2088) üzenetére


Integra
titán

még 2007re lehet frissíteni
de az újjal jól beszopatták a népet...
frissítés kell mert szar a térkép? vedd meg b+...
mindegy, a 2008 is meglesz előbb utóbb.
én meg voltam olyan idióta hogy megvettem eredetiben.
amivel még nincsen gond, csak az hogy utána megköszönik és vedd meg az újat is.
hát ezt! ide egy középső ujjas szmájli jönne. csak nincsen...

mod találtam:
[kép]
[kép]
[kép]

mod2: thx ramius:))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2094) Ramius válasza Integra (#2093) üzenetére


Ramius
őstag

tessék szmájli :D
[kép]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2095) Integra válasza parandroid (#2092) üzenetére


Integra
titán

én brodit tartót használok a pda-hoz, profi.
de az ára is az.. vagyis rablás finoman szólva..
autótípushoz gyártják, pontosan passzol mindegyik.
ha beépíted akkor meg pláne nincsen gond.
a nagy gond az, hogy a brodit tartó része a pda-hoz van kialakítva szintén.
de lehet hogy már van univerzál állítható tartó is a konzolra, az megoldaná.
mert most eladom az fs720-at, akkor a tartót is adom hozzá, mert az csak ahhoz való.
a tartókonzol meg marad az autóban, azt vesz a tulaja ha akar.
de azért sok éves kemény használat után már elmondthatom hogy nagyjából látom hogy mivel mi a baj ilyen rendszereknél
egyébként pontosan ezért gondolkodom a htc polaris izéjében, mert minden egyben. nekem a gps kevés, mindenem a pda-ban van, papírt már évek óta nem használok, és telefon is kell bele. és csak egy tartó lesz az autóban, vagy csak egy kütyü a zsebben.:)
mert amikor 3 kütyü van nálad, az elég idegesítő.
viszont sokan mondják hogy a külső gps még mindig erősebb, stabilabb mint a beépített, hiába sirf3 a beépített is

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2096) Nimrod


Nimrod
addikt

Van itt valaki aki konyít valamit is iMovie-hoz? Filmet kéne csinálnom Mac-ra .mov-ban de nem akarja megenni az én tömörítésem. :F

(#2097) parandroid válasza Integra (#2095) üzenetére


parandroid
nagyúr

Szép ez a gép, különösen a kijelzője tetszik nagyon. Kár, hogy az 1.1-es USB interface-szel agyonütötték, bár ha a WiFi jól működik rajta, akkor ez elvileg nem gond. A GPS hiánya meg éppúgy lehet előny, mint hátrány. Autón kívül máshol úgysem nagyon van rá szükség, úgyhogy lehet fixen elhelyezve tartani az autóban, BT-n meg szépen felcsatlakozik. Egyébként az operációs rendszert lehet ezen frissíteni?

Közben látom szerkesztettél, igen, én is hajlok egy egyben készülék felé, de a telefont egyelőre még külön tartanám - bár egy Asus P535-tel kiegyeznék, és a Mio A701-et is nézegettem, de az meg elég rossz kritikákat kapott...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2098) Integra válasza parandroid (#2097) üzenetére


Integra
titán

tudtommal nem, 2003se azt ennyi.
egyébként meg nem vagyok megelégedve.
valszeg elviszem megint alaplapcserére.
nyáron már akkor is melegszik és jelzi hogy lekapcsolja a töltést amikor töltőn sincsen...
LOL
hja, a kijelzője sony, ebben ver minden más pda-t.

sokáig gondolkodtam hogy telefon és gpspda külön, de most már nem
elegem van hogy ezt is meg azt is cipelem. csak egyet akarok.
de pont azért várok mert amire várok hogy piacon legyen az nincsen.
a polaris lett volna az első de veszi a halál 1.1-es usb-vel meg 1.2-es kékfoggal. vérciki, szégyen és gyalázat a htc-re nézve ez.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2099) parandroid válasza Integra (#2098) üzenetére


parandroid
nagyúr

Lolmán: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2100) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Kéne irni egy angol fogalmazást de marhára nem akaródzik. :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 41 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.