Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 36 [Ha egy kis melegségre vágysz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4401) neduddki válasza (Kolombusz) (#4400) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MOst mit kotekszel nem latod hogy a Vizfeju mar kifejttet a dotoratusta:- )))

udv

neduddki

p..s Bocs Robibab: DE: mivel bolygomeretu aggyal rendeklkezik, es az a bojjgo esetunben a fold, es mivel a fold 2/.3 viz boritcsak igy asztan egyetelmu a hasonlitas:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4402) VladimirR válasza troland26 (#4396) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ooo....az elso sor a bibliabol van

peti: persze, masok mondhatjak, de ha en mondom magamra, az mar baj?

ALI_G: valamelyik nap a modkerben volt lathato, eppen moderatori felugyeletet kert maga melle, mondvan a szulei elmentek otthonrol

[Szerkesztve]

(#4403) parandroid válasza neduddki (#4398) üzenetére


parandroid
nagyúr

A liberálszemitabolsit kihagytad. Igen, mi ilyen elnyomó köcsög banda vagyunk.

Bécsi szervezése folyamatban. Viszont szereztem neked valami érdekeset és roppant finomat hálából a Nedűért. Ha feljutok végre, akkor leteszteltetem a harci pingvinnel, és ha túléli, akkor viszek egy üveggel neked is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4404) troland26 válasza (Kolombusz) (#4400) üzenetére


troland26
őstag

köszönöm hogy satírozgatod elmém világos foltjait(van belőle elég) :R

;]

(#4405) troland26 válasza VladimirR (#4402) üzenetére


troland26
őstag

hopp akkor ez ciki :B tudtam hogy valahonnan ismerős ,csak azt hittem valamelyik moziból :) de úgy látszik nem

(#4406) ladybug válasza troland26 (#4404) üzenetére


ladybug
őstag

Nem inkább sötét? :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4407) parandroid válasza neduddki (#4401) üzenetére


parandroid
nagyúr

A víz az élet eleme.

Egyébként ezúttal nem a LotR-re gondoltam, mert az még jóformán kortárs fiction, hanem arra a (szerintem melelsleg méltatlanul) világméretű bestsellerre, amiből az idézet eleje származik.

Vlad: Az élet kegyetlen. Esetleg keress egy modot a modkerben, és nyomd fel magadat, hogy ilyeneket írtál rólad.

troland: a nyom nem rossz, meglehetősen sok mozifilmbe belekerült, révén népszerű részlet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4408) Racecam válasza ladybug (#4406) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ő azt hiszi fehér, mert nincs feltérképezve, közben pedig sötét, mert használhatatlan. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4409) neduddki válasza parandroid (#4403) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MOst atam vona neki nyitan ...-ni???: - )))
Harcicsirke mar regen elharcotl amagat:- )))
Amugy hogy birta a kikepzes a jo zalai pajinkan???
Csak egy a aj hetvegek nekm most nem jok feb20-ig az bisztos;- ((( /ejjen az adobevallasi idoszak:- ((((/

udv

neduddki

p.s na nagyek tknyolni /meg a tecso-ba ocso dvd-t keresni:- )))/

mod: Robibbaba: az emberelet utjanak felen egy nagy sotetelo erdobe jutottam, mert az iga zutat nem lelem /ha jol emelxem.../

Tibikam: na ma csak ez kellet, ide ette a fene afoszervezot is:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4410) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

troland26:végtére is ez a fórum ezért van. :DDD

Hm-hm, még csak 36 órás uptimenál járok, de a windows már most lassul.

(#4411) VladimirR válasza parandroid (#4407) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mindegy, legyen neked karacsony
csak ezek utan egyikotoktol se lassak meg megcsak egy ''szar''-t sem

(Kolombusz): valamit te rontasz el, nekem tobb, mint 8 napja megy a win (lenne az tobb is, ha nem kellett volna beletenni egy optikai meghajtot)

[Szerkesztve]

(#4412) tildy


tildy
nagyúr

Bahh, emgvágtak villanytanból is. Szar az élet. Van egy hetem 4 vizsgára... Ebből tuti már csak kettő lesz:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4413) Racecam válasza VladimirR (#4411) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tessék, máris ott a szar. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4414) Thrawn válasza troland26 (#4396) üzenetére


Thrawn
félisten

Á, egy rajongó! :))

Főzzünk megint egyszerűen. A következő részben megtudhatjátok, hogyan főzzünk pálinkát :DDD

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4415) ngabor2 válasza Racecam (#4413) üzenetére


ngabor2
nagyúr

olvasd el, hogy kinél nem szerepelhet az a bizonyos szó :D

(#4416) parandroid válasza neduddki (#4409) üzenetére


parandroid
nagyúr

Valahogy csak lesz rám egy negyed órád. Amúgy sem kizárt, hogy hét közben is felkerülök valamikor.

Olcsó DVD-t meg nem a teszkóban kell keresni, van nekünk saját keresőnk is.

Egyébként még Dante sem lesz az igazi (nem, kedves ifjú kollégák, nem az a Dante a Shop Stopból), bár korban és stílusban is közeledünk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4417) neduddki válasza tildy (#4412) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Igy jar az aki poroscipoju kandosken egyfojjtaban abme-t szigya osztan ide eszi a fen oszt megtugya hol lakik az Ur az V1/V2/I-ban:- )))

udv

neduddki

p.s. cska nem gondolod, hogy nem hittam fel a oktatasi dekenhejjetes urat a nevedeel meg a csunya hozzaszolasaiddal a mit a mi kedves istalonrol irtal:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4418) VladimirR válasza Racecam (#4413) üzenetére


VladimirR
nagyúr

toletek, moderatoroktol

masreszt nem ugy volt, hogy befejezted?

(#4419) Racecam válasza VladimirR (#4418) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Be van fejezve.

u.i.: Egyébként elcsesztem, mert nem a válaszra akartam nyomni. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4420) VladimirR válasza Racecam (#4419) üzenetére


VladimirR
nagyúr

merem remelni

(#4421) parandroid


parandroid
nagyúr

Egyébként ha már a klasszikus kultúra, és a melegség is szóba került, akkor hallgassuk meg a Vlad aláírásában szereplő tagmondat eredeti változatát is, mert ez legalább olyan vicces mai szemmel, és rosszazakirosszragondol szemlélettel:

''Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem.''

(Zsolt 23:1-4)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4422) neduddki válasza parandroid (#4421) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Sajnos az utobbi idoben tul sokszor hallotam:- (((

udv

neduddki

mod: Szarvasdemon: en meg jobb napokon 120kg fole fogok a furdoszobai merlegek szerint, ez s erdekel senkit, /cska aszt aki a kezem koze kerul:- )))/

Robibab: nem sajnso csaladi esemenk voltak:- ((( /na jovegul is nem az utobbi idoben, hanem par eben de az is sok volt:- (((/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4423) ngabor2


ngabor2
nagyúr

néhány teljesen érdektelen adat...
a hajam 1.8cm-es, a szakállam 11, a bajszom 9.

tudom, hogy senkit nem érdekel, csak leírtam.

(#4424) parandroid válasza neduddki (#4422) üzenetére


parandroid
nagyúr

Téged kértek fel technikai személyzetnek vidám vasárnapon?

ngabor: Tedd le azt a tolómérőt, és keress magadnak egy barátnőt. Esetleg előtte meg is borotválkozhatnál. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4425) (Kolombusz) válasza parandroid (#4421) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez jó lesz a topic mottójának. :)

(#4426) Racecam válasza parandroid (#4424) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ott énekel.

Nem hallottad még?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4427) troland26 válasza ladybug (#4406) üzenetére


troland26
őstag

nem világos :) mellesleg nem én találtam ki hanem egy , kabaréban volt


Race : most erre mit mondjak ,tudod mindenki viszonyít (általában magához) :D

(#4428) neduddki válasza Racecam (#4426) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

LEglabb eszt felismerned Te ....:- )))
[kép]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4429) troland26 válasza neduddki (#4428) üzenetére


troland26
őstag

olyan mint egy nyeregtáskának a fém borítása :F

(#4430) Racecam válasza troland26 (#4429) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tarsolylemez.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4431) parandroid válasza troland26 (#4429) üzenetére


parandroid
nagyúr

Tarsolylemeznek hívják, te ősmagyarok gyöngye, te. :D Nem megy ma neked ez a multikturálisosdi. Amúgy ezt is valamilyen filmben hallottad? ;]

Lassan befejezhetnéd, mert kihozod belőlem a legrosszabb és legbunkóbb formámat, és a végén még tovább szemétkedek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4432) neduddki válasza troland26 (#4429) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Van ojjan smajli hogy honlokamracsapok osz raborulok az asztalra...

udv

neduddki

p.s. most mar csak annyi kellene, hogy m,egtippeld ez mejjik, mongyuk folotteb konnyu:- )))

mod: KedvesBarom: ez a konnyu resze, de nem ez a teljes es valodi neve:- ))) /mongyuk ebbol mar konnyen kitalalhato a tobbi;- ))/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4433) VladimirR válasza neduddki (#4432) üzenetére


VladimirR
nagyúr

http://www.tarsolyosok.hu/images/szolnoki.jpg

(#4434) ngabor2 válasza parandroid (#4424) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért kell egyből rosszat feltételezni?

és nem borotválkozok meg. most még nem.

(#4435) troland26 válasza parandroid (#4431) üzenetére


troland26
őstag

Hát nem mindíg van az ember jó passzban, és a honfoglalásban láttam ;]


nedu ...[kép]

(#4436) tildy válasza neduddki (#4417) üzenetére


tildy
nagyúr

A dkékándodat ozstán híjhtaad, hisyen nme a bme-n vlotam vissgázsni. ;]
Bahh de nehéz volt összeszenvednem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4437) VladimirR válasza neduddki (#4432) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szolnok-strázsahalmi => Bovebben: [link]

ne feledd, egy keresobottal allsz szemben

(#4438) Janoska26


Janoska26
addikt

Halihó, mi ez a népművészeti topic?Vagy pajzsos vagy mi?Hol marad a felhőtlen humor, viccelődés, marhaság, miegymás? Ja eddig nem voltmam :U akkor érthető, tehát megjöttem :DDD . Hogy egy kis fényt hozzak az éjszakába :DD
troland26 : Merre van a supesz barátnőd? ;]

[Szerkesztve]

(#4439) parandroid


parandroid
nagyúr

''A fölényes ötvöstechnikai tudással kialakított előlapot először sima szuroklapra erősítették, s az előrajzolt minta alapján a hátteret mélyebbre kalapálták.''

Na most itt a fölényes, az mitől fölényes? Vagy mihez képest? Vagy most ezt itt hogy?

Jánoska: Ez véletlenül sem népművészet, legfeljebb népi iparművészet. De méginkább korabeli iparművészet népi nélkül. Te is valami filmben hallottad a szót? ;] Van még kérdésed? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4440) Janoska26 válasza parandroid (#4439) üzenetére


Janoska26
addikt

Népművészeti agyagedény, másnéven köcsög :DDD . Nem mindegy darab darab, jóhogy filmbe, vagy lehet hogy valamelyik popó magazinban? :U :DDD

(#4441) Janoska26


Janoska26
addikt

Gumimaci, hallotta valaki ezt az újdonsült gépi törpikék retket, hát fantasztikus kis muzika, azt az anyám ideges úristenit:D
Rendes album minden jáccik, hát beszarás :F

[Szerkesztve]

(#4442) parandroid válasza Janoska26 (#4441) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ja, ha ilyeneket hallgatsz, akkor érthető, ha a szokásosnál is rosszabbul érzed magad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4443) Eastman


Eastman
őstag


Sziasztok!

Ma vagyok 500 napja regisztrált PH! -fórum tag (lelkes újonc :) ), és ez a 100. közösségi hsz-em... T'om nem érdem, állapot, de akkor is most jubilálok és amúgy is ilyen kis ünnepekkel színezem a napjaim...

Inkább olvasgatom a fórumot és a szakmai beszélgetésekből nagyon-nagyon sokat tanultam. Köszönöm nektek mindannyiótoknak jó kis emberkék vagytok! Nagyon tetszik, hogy összetartotok és kiálltok egymásért!

Jól érzem magam köztetek! :R :R :R

Hálám jeléül fogadjátok tőlem szeretettel: [link]

...és most pezsgő! :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4444) troland26 válasza Janoska26 (#4438) üzenetére


troland26
őstag

...ci vag ;] azt mondta hogy a nyomodba nem érhetek semmilyen szinten megint téged akar , és mivel én ritka jó arc vagyok átengedem neked :D



gondolj bele a törp slágerek is mekkora siker volt :)

[Szerkesztve]

(#4445) Janoska26 válasza parandroid (#4442) üzenetére


Janoska26
addikt

Hallgat a rosseb ilyeneket, csak véletlenül megkaptam, és belehallgattam, hogy ez milyen fasza muzsika meg miegymás, hát azért az én gyomrom is sok mindent bevesz de ezt már nem :DDD
troland26 : Tudod kinek kell a levetett inged :DDD .Maradok mostmá az asszonynál, kénytelen vagyok, mert szijjelvág :DDD Úgyhogy sok boldogságot nektek :R
Eastman: gratula :C
tivus:www.magyartvmusor.hu :DDD

[Szerkesztve]

(#4446) tiv61us


tiv61us
őstag

adjak valamelyik magyar csatornan a kezilabdat?
marmint a magyarok mecset
pls
thx

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4447) troland26 válasza tiv61us (#4446) üzenetére


troland26
őstag

sport1

ma játszanak , te ott tudod nézni valamin?



amúgy jó volt a törökös story

[Szerkesztve]

(#4448) tiv61us válasza troland26 (#4447) üzenetére


tiv61us
őstag

thx
tudom 3 perc mulva
hat a sport 1-et pont nem remeltem mtv 1, 2, duna vagy ATV azok jol bejonnek
esetleg hatha van radiokozvetites tudsz rola?

es meg igaz is volt a tory, ez tenyeg meg volt gyozodve hgoy tombben elnek nalunk torokok:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4449) troland26 válasza tiv61us (#4448) üzenetére


troland26
őstag

hát rádiót nem tudok de az origo-n van élő internetes közvetítés

(#4450) Racecam válasza tiv61us (#4448) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Néha nyomjak be eredményt? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 36 [Ha egy kis melegségre vágysz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.