Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) SPDeluxe1.0 válasza erdey_a (#2447) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

:C Egész bivaly gépet összedobsz szép lassan,de nekem is ott figyel a szekrény tetején az MSI6800GT, - persze pci-e-s verzióban - ,így jelenleg csak porfogóként funkcionál szegényke. :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2452) ladybug


ladybug
őstag

Na, végre van időm megnézni benneteket.:)
Az almástáskák legyártva, én meg hulla vagyok. Ilyen hektikus napom sem volt mostanában. De látom másnak is így indult a reggel...

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2453) fokukac


fokukac
nagyúr

hogy ennek a wilmának milyen hülye alakú várható pályája van...

Bővebben: link

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2454) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Lassan kezdődik a hétvége, addigra meg is jön a kedvem. Remélen holnap tudok menni a szalagtűzős ebédre, nem kell maradnom górézni... igazából esőben nem is igazán érdemes, szerintem. Megyek is hazafele, most, hogy úgy tűnik, stabilan van net, ismét veletek leszek :D

(#2455) Xpod válasza ladybug (#2452) üzenetére


Xpod
addikt

Szia.
Akkor modst élvezheted munkád gyümölcsét, vagyis táskáját. :).

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2456) ladybug válasza Xpod (#2455) üzenetére


ladybug
őstag

Hát, már az illatától is kidőltem. Nem bírnék enni.
Egy csomószor vagyok így, ha főzök. Mire kész vagyok, már nem vagyok éhes, mert eltelek az ételszagtól.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2457) Xpod válasza ladybug (#2456) üzenetére


Xpod
addikt

Ez van. Pedig biztos finom lehet, gőzölgő almástáska, fincsi teával, befűtött kandalló mellett. Hmmmmm...

Most nézem csak, te átszerkesztetted az aláírásodat, vagy csak a re-install volt jó hatással a gépemre.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2458) Xpod válasza fokukac (#2453) üzenetére


Xpod
addikt

Egyébként ez már hanyadik hurrikán az idén? Lassan nem kell attól tartani, hogy mindent elvisz (mint preszli:) ), mert már nam nagyon van semmi azon a környéken. :(((

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2459) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Szép péntekdélutánt kívánok mindenkinek. Itt nagyon borongós már néhány napja:O,es még hideg is van....De nem érdekel, mert ma jön meg a joystic-om!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#2460) fokukac válasza Xpod (#2458) üzenetére


fokukac
nagyúr

asszem a 12.
egyébként mindegyik másfelé megy, tehát még sok minden van azon a ''környéken'' - azért kurva nagy területről van ám szó...!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2461) faster válasza fokukac (#2460) üzenetére


faster
nagyúr

Te nem is köszönsz b*? :D
És arra milyen az idő?

(#2462) Xpod válasza fokukac (#2460) üzenetére


Xpod
addikt

Tényleg, erre nem emlékeztem, hogy a többi merre ment. Köszönöm. Viszont fogalmazhattál volna 1 kicsit finomabban is.

faster. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2463) fokukac válasza faster (#2461) üzenetére


fokukac
nagyúr

izé...
ezt nem értem.
mit köszönjek?

csá b+!
(így jó? ?:D)

---------------

és hgoy erre milyen az idő? hol esik, hol nem. egyenletes sötét van egész nap, legszívesebben aludnék egész nap. de nem hagynak...

ja igen, már végleg hazajöttem kishazánkba. most, hogy már a sivatagban lenne kellemesebb az idő, most már itt vagyok... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2464) faster válasza fokukac (#2463) üzenetére


faster
nagyúr

Mindent meg fogsz érteni, ha elolvasod ezt: Bővebben: link

(#2465) fokukac válasza faster (#2464) üzenetére


fokukac
nagyúr

aha.
most már ezt is tudom.

akkor jó estét mindenkinek!
:)

és most elmegyek, veszek doditól pár nyers médiumot. :D

és megtankolom a BMW-t is, ami már csak 1 napig az enyém.
még szerencse, mert kicsit túl szomjas, símán benyakal 10-11 litert városban... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2466) Den válasza Xpod (#2458) üzenetére


Den
veterán

az egy ilyen szeles vidék.

www.simson4t.hu

(#2467) tildy válasza Xpod (#2433) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó, hogy jó napod van. Az enyém ott csesződött el, ahol csak lehetett. Reggel elb*sztam a vezetést, utána persze várható volt, hogy a villanytan zh-t is elfogom (qrva számológép, nem tudtam complex számolásnál jobbra lépni vele... Így nem láttam az imaginárius részét a számolásnak a végén)... Jó ha két pontom lesz..Hála égnek csak aláírásért mey a solog, de ha jól tudom, akkor ahhoz elég lesz két pont is...
Azt sem tudom hol áll(t) a fejem....Elegem van....
valakinek be kéne törnöm az orrát, vagy egy hatalmasat belevágnoma falba... Ideges és ingerült vagyoka q^@&˘^ˇ˘ életbe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na de látom én sem vagyok jobb a deákné ásznánál, emrt ez akár mehetett volna a blogba is. De látom mások sem erőltették meg magukat, hogy visszaolvassank. Ez egy ilyen @{

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2468) ngabor2 válasza tildy (#2467) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Tildy, az vigasztaljon (ha tud), hogy nem vagy egyedül. Sőt, ahogy látod, igen sokan vagyunk. Esetleg még annyi, hogy lesz ez még így se. Nehéz optimistán hozzáállni, de meg kell próbálni. Nekem is nagyon nehezen sikerült, de asszem átlendültem a holtponton. Mindenkinek értelmes hétvégét kívánok, remélem nekem is az lesz :U

(#2469) tildy válasza ngabor2 (#2468) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ja.. Lesz ez még így se... Márcsak tudnám, hogy mi a francért élek akkor?:F
Mázlisták azok, akiknek van életcéjuk, én csak folyok az eseményekkel...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2470) faster válasza tildy (#2467) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem is gondjaim voltak a komplex számoknál, mert az én számológépem ósdi modell volt, és nem tudott komplex számokat kezelni. És akkor ugye minden egyes osztásnál jött a konjugálttal való szorzás és a bűvészkedés...de az én zh-im jól sikerültek mindig, bár nekem könnyű volt a villanytan, eleve villanyos középsuliból mentem.
Na de nem mesélem el életem történetét, csak annyit, hogy fel a fejjel.

(#2471) tildy válasza faster (#2470) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom, tudom, de ha amúgyis kattog az ember, meg para, (én is próbáltam konjugáltas módszert) , akkro azt is elrontja amit.... Amit egyébként nem.. (pl. 200/ (20+20j ) -> atalkitas utan nekem 1/(1-1j) =(1+j)/2 lett...Pedig... na érted...)
Szal amúgyis tök para meg ideges voltam... Erre még a gép is sz...kodott.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2472) faster válasza tildy (#2471) üzenetére


faster
nagyúr

Igen, értem, elnézted, velem is előfordult a dolog, pláne, ha stresszeltem magam közben...

(#2473) ngabor2 válasza tildy (#2469) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hidd el, nekem sincs jelenleg értelmesnek mondható, középtávú életcélom. előre tudom, hogy a jövő hét iszonyú szemét lesz, mert szabadalmi összefoglalót kell írnom, amit egyrészt még sose csináltam, másrészt utálom a papírmunkát :( Ha úgy vesszük, 1-2 apróságtól eltekintve én is napról napra élek, reggel azt várom, mikorl esz már vége a napnak, vagy a hétnek. Egy igen rossz, most különösen ideges főnök mellett, teljesen kifáradva, túlterhelve nem egyszerű az élet.

Ezzel közel se akarom azt a látszatot kelteni, hogy bármelyikőnknek jobb lenne a másiknál. Csak azt szeretném mondani, hogy legalább próbálj meg valami pici pozitív dolgot meglátni. ha nem megy, legalább megpróbáltad.

(#2474) tildy válasza ngabor2 (#2473) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem magamat akartam sajnáltatni, csupán csodálkozom mások életkedvén:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2475) Bubu79 válasza ngabor2 (#2473) üzenetére


Bubu79
addikt

Sziasztok OFF-olók!:)

Ngabor2: Pontosan ugyanígy voltam egészen a hónap elejéig én is - napról-napra vártam, hogy vége legyen a munkanapoknak emiatt:Bővebben: link
De aztán váltottam, és most kíváncsian várom a fejleményeket az új munkahelyemen - jobb fizetés, más jellegű és kevesebb felelősség, nyugodt éjszakák, stb.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is feltétlenül melóhelyet kell változtatnod a boldogabb élet reményében, csupán rá akartam világítani arra, hogy nem vagytok egyedül a problémával.
Szerintem az átlag magyar polgár pontosan ugyanebben a cipőben jár - hatalmas elvárások, túlzott /értsd: meg nem fizetett/ felelősség, fokozódó életundor :(

Életcélok? Ha minden úgy alakult volna, ahogy elterveztem, már én is mérnök lennék, a fősulival a hátam mögött, lenne lakásom, és autóm...
Ehelyett - hála a helyben topogásnak a saját beszariságom miatt - a jogsi is előttem áll...:(
De csak magamat okolhatom, mert bedőltem egy rakás nagyfejűnek, akik kihasználták a jóhiszeműségemet

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2476) ngabor2 válasza Bubu79 (#2475) üzenetére


ngabor2
nagyúr

néha én is elgondolkodom a munkahely-változtatáson. csak sajnos, vagy szerencsére a céghez már annyi szállal kötődök, hogy erősen mérlegelnem kellene, és lehet, hogy a maradás oldalára billenne a mérleg a 2 hülye főnököm ellenére is.

tildy: lehet, hogy ismét sikerült rosszul fogalmaznom, nem akartam veled mégcsak éreztetni se, hogy sajnálod magad. fel se merült bennem. ma szinte mindenki, akivel találkoztam, rosszkedvű és ingerlékeny volt. vagy már bevette a 3x1 Leszarom-ot, és már nem érdekelte az újabb letolás. reménykedjünk benne, hogy a jövő hét jobb lesz.

ma átjött hozzám az egyik kollégám, arról az osztályról, ahonnan átkerültem a jelenlegi helyemre. Ez azért esett nekem nagyon jól, mert értelmes témában kérte a segítségemet, és úgy érzem, tudtam is neki segíteni. Sajnos a mi osztályunkon akkora a mosolyhiány, hogy már az ilyen apró dolgoknak is örülni kell. Odaát ez teljesen természetes, mindennapi dolog. ha akár szakmai, akár szabadidős kérdésben segítségre volt bármelyikőnknek szüksége, át tudott menni a szomszéd irodába, és nyugodtan beszélhetett egy pár percet. Én is segítettem, nekem is segítettek, és észre se vettük. A mostani helyemen majdcsakhogynem kidobjuk egymást az irodából/laborból, ha be mer jönni, esetleg valamit kölcsön akar kérni... Miért kell, hogy az ember akkor vegyen észre ilyen értékeket, mikor azok már részben a múlt részei? :U

(#2477) LOTR


LOTR
addikt

na HÍREK:
Ajánt menesztették (de hogy miért csak most)
jön a Vilma (ha jól emlékszek ez a hurrikán neve), állítólag erősebb mint eddig bármelyik
-hmmmm megint kezd alakulni Kiszhazánk meg a Földecske is

de legalább van oltóanyag madárinfluenza ellen :) -ja és magyar

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2478) tildy válasza Bubu79 (#2475) üzenetére


tildy
nagyúr

Mégha a munkával lenne bajom (nincsen... )Sőt nekem már a diploma is megvan.
De nincs küzdelem. (ha megvan van -> pl. jogsi, vagy a suli... , akkor meg természetesnek veszem, hoyg sikerülnie kell... na ha meg nem akkor meg ugye jön a letargia.. Remélem ez azért nem kövekezik be.)
A legrosszabb az, hogy meg sem tudom fogalmazni, mi a problémám ,igazándiból semmin nem pörgök, talán ez.Semmi nicns ami izgatná a fantáziám (nehogy félreéértsétek;]) , semmi nincs, amitől ''bezsonganék'' .
Szal még csak azt sem mondhatom, hogy hatalmasak az elvárások... Pénnz sem annyira vészes. hanem egyszerűen nincsenek célok, amiket kitűzhetnék magam elé... nincs semmi. És ennél rosszabb aligha lehetne. (miközben a párkapcsolatom nyugodt és kiegyensúlyozott, boldog...)

Bubu79 : kár... Pedig jó lenne.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2479) Bubu79 válasza ngabor2 (#2476) üzenetére


Bubu79
addikt

Az az igazság, hogy én is kötődtem a céghez, ahol 6 évig dolgoztam ( ez volt az első melóhelyem, rengeteg jó fej kollégával ismerkedtem meg, kár, hogy a vezetés egy részének nem esett nehezére alfertályt csinálni a szájából. :(
Úgy gondoltam, hogy a sz@r fizetést talán kárpótolja a megbecsülés, ami úgy tűnt, hogy előfordul a cégnél; de rá kellett jönnöm, hogy minden ígéret csak parasztvakítás...
Meglógatták az orrom előtt, hogy segít a cég elvégezni a fősulit, mert önerőből nem tudtam kifizetni a tandíjat, sajna a családom nem tudott ebben segíteni. de a feltétel az volt, hogy az első félévet nekem kell állnom - kb.:130000.- HuF - egy rettenetesen erős fizetéssel, amiből fizetni kell az albérletet, és a megélhetést is ( jó hónapban 86000.- nettó! )
Hát nem jött össze... És ehhez hozzá jött még a betegségem is, úgyhogy kb. 2 lépés választott el az öngyilkosságtól...
De úgy alakult, hogy sikerült betelnie a pohárnak, és hálistennek nem az első irányban tettem meg a két lépést, hanem az ellenkező irányba, és egyik napról a másikra felmondtam. Mázlim volt, mert volt felvétel is, és le tudtam zsírozni, hogy egyik nap leszámolok a cégtől, másik nap pedig felszámolok a másikhoz, tehát még csak kiesés sem volt a munkaviszonyomban :)
A mostani melóhelyemen magasan jobb a bér, időm is lesz tanulni, úgyhogy hajrá :)

Tildy: sajna életcélt csak Te tudsz választani magadnak, ebben nem segíthetünk:(

Húúúú, ez jól összejött---> 2 hsz ugyanabban a másodpercben !:DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2480) Sianis


Sianis
addikt

ngabor2: Nagyon tetszik az avatarod, remélem, hogy te is meg vagy vele legalább annyira elégedve, mint azzal amit eredetileg is szerettél volna...;)

(#2481) faster válasza Bubu79 (#2479) üzenetére


faster
nagyúr

Reménykedj benne, hogy csak valami múló világfájdalom.
Mint ennek itt, aki ezt kitalálta:

Közelségre vágytam, cumit kaptam.

Szülőkre vágytam, játékot kaptam.

Beszélgetni vágytam, tévéműsort kaptam.

Tanulni vágytam, bizonyítványt kaptam.

Szabadságra vágytam, parancsokat kaptam.

Gondolkodni vágytam, ismereteket kaptam.

Áttekintésre vágytam, betekintést kaptam.

Szeretetre vágytam, erkölcstant kaptam.

Hívatásra vágytam, állást kaptam.

Boldogságra vágytam, pénzt kaptam.

Függetlenségre vágytam, kocsit kaptam.

Értelmes életre vágytam, karriert kaptam.

Reménységre vágytam, szorongást kaptam,

Változtatni vágytam, sajnálkozást kaptam.

Élni akartam…


Nab*zz, már én is kezdek érzelegni. Vlad, hol vagy? :D

[Szerkesztve]

(#2482) Bubu79 válasza faster (#2481) üzenetére


Bubu79
addikt

Úgy érzem túl vagyok rajta, de azért köszi!:R
Tetszett az idézet :D

FasterBocs, a RI/OS3 kitolt velünk:DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2483) mayerlaci válasza faster (#2481) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Értelmes hsz-t vártam , ezt kaptam.;]

Vladot mér hivod?ő is tud érzelegni? vagy azt akarod hogy visszafojtson:)

(#2484) faster válasza Bubu79 (#2482) üzenetére


faster
nagyúr

Hát, igazság szerint Tildynek ment a válasz :B , de a te hsz-edhez is passzol.

mayerlaci: Vlad? Érzelegni? Nehéz elképzelni, pláne itt.

[Szerkesztve]

(#2485) tildy válasza faster (#2484) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát reménykedem benne.
Na jó egy célom lehet hogy van...Vagyis egy rajongásom... Ő lenne az:
Bővebben: link

Na de ez meg... Szal ehhez meg pénz kéne.. ennyi meg nincs...(Tudom tudom hüyle vagyok, hogy ilyesmiért rajongok...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2486) rii válasza steve@prhw (#2427) üzenetére


rii
nagyúr

hit hit hit

(C) twollah

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2487) faster válasza tildy (#2485) üzenetére


faster
nagyúr

Új autót venni eléggé nem egyszerű, ha nem hitelből akarsz (én soha nem vennék hitelre). Van 3 autó is a családban, de az összértékük nem éri el együtt egy új Logan árát sem, de nincs okom panaszra, megbízható jószágok.

(#2488) tildy válasza faster (#2487) üzenetére


tildy
nagyúr

Na az jó, ha megbízhatóak... Vennénk mi is használtat, ha tutira megbíznánk az eladókban... És tényleg jót adnának ide. És nem kéne rá költeni túl sokat...

Sajnos eléggé bizalamtlanok vagyunk... Hm.. emg is nézem hátha valamelyik ph-s el akar adni autót...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2489) faster válasza tildy (#2488) üzenetére


faster
nagyúr

Két kis Toyota és egy Corsa. Meghibásodásban a Corsa vezet, de megtett kilométerben is.
Használt autót venni nem egyszerű, én a keresztapámmal szoktam menni, mert ő tudja, mit kell megnézni rajta.

[Szerkesztve]

(#2490) erdey_a válasza SPDeluxe1.0 (#2451) üzenetére


erdey_a
őstag

6800GT a polcon porfogóként?
Vigyázz, mert lincseltek meg embert kevesebbért is :DDD

Mikorra tervezed a konfigváltást? Mik a célok?

------------------------------------------------------------------------------------------

Jó estét mindenkinek. Szobám melegét élvezi immáron két teljes konfiguráció, ám egyenlőre még részben darabokban. Holnap eljövend a nagy nap: számítógép-szerelésbe fogok.

Vérboci

(#2491) Bubu79 válasza erdey_a (#2490) üzenetére


Bubu79
addikt

LEGO rulez!:DDD Kellemes összepakolást;) Ezek szerint megkaptál mindent::C

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2492) SLYM válasza erdey_a (#2490) üzenetére


SLYM
veterán

milyen konfigot vettél?

(#2493) escie válasza erdey_a (#2490) üzenetére


escie
őstag

'jó ég, hogy bírod ki, hogy ne rakd azonnal össze?! :)

I'm back, baby!

(#2494) Bubu79 válasza escie (#2493) üzenetére


Bubu79
addikt

Szvsz nem bírja ki, ezért nem írt még vissza:D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2495) erdey_a válasza Bubu79 (#2491) üzenetére


erdey_a
őstag

Igen, szerencsére minden megjött. Illetve számlám még nincs, mert összeomlott a sulinetes regisztrációs rendszer. Holnap azért még vissza kell mennem. Különben nincs adó vissza :D

SLYM: Jelenleg egy socket A-s 2500+ sempront hajtok Asrock lapban. Ez lesz a sógoromé, neki vettem memóriát, házat, videókártyát, meg minden kütyüt. Én meg lecserélem a procit egy 754 lábú 2800-as 64 bites sempronra. Új asrock lapom lesz, ami később fogadja a 939 lábú procikat is. VGA-t nem cseréltem.

escie: Nagyon fáradt is vagyok, késő is van, meg ugye először uninstall mindent (nem árt már egy újratelepítés). A fő indok viszont az, hogy a Kedvesem szeretne itt lenni a barkácsolásnál. Érdekli, mitől is megy egy masina. Holnap délelőtt rendet teszek a vinyón, aztán egy laza szarvaspörkölt után neklátunk a szerelésnek.
Az a baj, hogy nincs két telepítő cédém a vindózhoz, így nem tudom a két gépet párhuzamosan telepíteni. Igaz, a panel hálózat nem biztos hogy elbírna egy konnektorban két moncsit meg két gépet :DDD

mod: Ja igen. A CD írómat is eladtam, DVD írót vettem sulinetben. NEC 3540. Aszonták jó :D

[Szerkesztve]

Vérboci

(#2496) Bash


Bash
őstag

Tegnapi illetve mai nap én is kicsi hardverfrissítést végeztem.
14 hónapos Logitech diNovo Media Desktop-omat (Bővebben: link) lecseréltem a lézeres változatra (Bővebben: link). Örömmel tapasztalom, hogy javítottak a driver-en, most már csak egyetlen hibája maradt, borzasztó sokáig tart az installálása.
3 hónapos Linksys router-emet (Bővebben: link) is lecseréltem egy újabb változatra (Bővebben: link). Szintén javították a korábbi hibákat, legszembetűnőbb a nagynyereségű antennák használata. Az előzőek néhány gondatlan user keze alatt könnyen törtek.
És vettem a router-hez egy hozzáillő kártyát is: Bővebben: link, működik flawlessly.
Valamint lecseréltem a régi telefont is egy komolyabb masinára: Bővebben: link, plusz vettem hozzá még egy handset-et a harmadik szobába: Bővebben: link.

Nem tudom, hogy ennek hála vagy nem, de vasárnap óta gyengélkedő internetkapcsolatom is meggyógyulta magát, ismét 8 Mbit-en szörfölök, ami nem ritkán 9 körül teljesít. :C

http://bashtravel.com/

(#2497) erdey_a válasza Bash (#2496) üzenetére


erdey_a
őstag

Csendben irigykedünk... :D

Vérboci

(#2498) Bubu79 válasza erdey_a (#2495) üzenetére


Bubu79
addikt

Hű, ez ám a mázli! Egy amazon, akit érdekel, hogy mitől megy a gép ! Hol lehet ilyenre szert tenni?:DDD
Egyébként én is panelben lakom, és gond nélkül megy két gép egyszerre ( teljesítményben nagyjából egyforma a kettő ( adatok a konfigomnál )) ;)

A pörihez pedig előre is jó étvágyat ! :)

Bash: Csak egyet tudok érteni Erdey_a-val :R

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2499) erdey_a válasza Bubu79 (#2498) üzenetére


erdey_a
őstag

amazon, akit érdekel, hogy mitől megy a gép

LOL! Hát ha ezt a postot holnap megmutatom neki... :))

Hol lehet ilyenre szert tenni?
Nemmondommeg :P

Tulajdonképpen egészséges kíváncsiság van benne. Az ő gépüket is szervizelgetem néha, aztán csak figyelget. Most megkért, hogy hadd tapizzon meg minden alkatrészt, meg kicsit magyarázzak türelmesebben.
Nem akarja beleásni magát, csak gondolom számára is jó érzés furcsa színes kütyüket nézegetni. Már egy hete megvan az alaplapom és azóta én is vagy 10x a kezembe vettem és nézegettem, mennyi bizgentyű van rajta.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#2500) Bubu79 válasza erdey_a (#2499) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazán irigylésre méltó !:) Légy türelmes, megérdemli!;)

Pedig igazán elárulhatnád! :D

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.