Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Michell


Michell
tag

Üdv!

Egy H2 ház tulajdonosa lettem.

1. Messze nem vagyok maximálisan elégedett. Hiába az ötletes megoldások, ha több csavar gyárilag be volt szakítva - kártyarögzítők, másokat pedig alig lehetett becsavarozni - alaplap tartók.

2. Az egyik első ventillátort én nem használom, a venti szabályozóját is minimumra állítottam, alapvetően alulról felfelé légáramlást igyekeztem elérni.
Ez egy Scythe Ninja hűtővel elég egyszerű, csak átakasztom a ventillátort a kívánt oldalra.
E mellé kapott még két Arctic PWM ventillátort, amelyeket sorba kötöttem, egy 14 cm-eset felülre, egy 12 cm-eset alulra. Az persze majd nyáron derül ki, mennyire hatékony így, most teljesen jók a hőfokok, a hangja pedig csak egy kicsivel nagyobb mint a másik Nexus V1 házamban dolgozó konfigurációé.

(#52) sanyek2 válasza jocek91 (#48) üzenetére


sanyek2
senior tag

Szerk: Bocs, téves :)

[ Szerkesztve ]

(#53) sanyek2


sanyek2
senior tag

Mától Big Tower lapul a szobámban készen a Windowsra.

(#54) nevem.senki


nevem.senki
tag

Sziasztok. Tegnap sikeresen megrendeltem az új Phantom 530 midi white-omat ;)
Izgatottan várom!

"STAY COOL, BE TUF"

(#55) MrM94


MrM94
őstag

Na en beszallok egy 530al :DDD
Latom nagyon kihalt a topic..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#56) lipi67 válasza MrM94 (#55) üzenetére


lipi67
veterán

Valóban nem nagy itt a tolongás. Én is beszállok. Most rendeltem merlintől egy [ilyet]. Minimalita gépet akarok, s ezt nagyon jónak találtam.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#57) nevem.senki válasza lipi67 (#56) üzenetére


nevem.senki
tag

Nagyon szép kuckó! Gratula hozzá, majd pár képet dobj a kész konfigról ;)

"STAY COOL, BE TUF"

(#58) lipi67 válasza nevem.senki (#57) üzenetére


lipi67
veterán

Hali!
Oksa, csinálok majd! Azt nem tudom, hogy mikor jön meg, 7 munkanapot írtak.
Azt hizem ASrock z87ext.4 +valami i5, jó hűtő, 1 ssd (samsung)+1 hdd, s valami normális táp kerül majd bele. Játszani...kinőttem rég belőle, így elég a cpu vga-ja.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#59) nevem.senki válasza lipi67 (#58) üzenetére


nevem.senki
tag

:K Jól hagzik

"STAY COOL, BE TUF"

(#60) lipi67 válasza nevem.senki (#59) üzenetére


lipi67
veterán

Ez a ház sose ér ide...
Bár..kiköltekeztem, vettem 4690k-t, fsp tápot, Corsair ssd-t, Team ramokat, s elfogytam. Nem maradt lapra és hűtőre..
Pedig nagon várom már a házikót...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#61) nevem.senki válasza lipi67 (#60) üzenetére


nevem.senki
tag

Nyugi, Én 2 hetet vártam a Phantom 530-amra :U (de megérte)

"STAY COOL, BE TUF"

(#62) lipi67 válasza nevem.senki (#61) üzenetére


lipi67
veterán

Lapom nincs máég, időm..van. csak már szeretném látni..:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#63) lipi67


lipi67
veterán

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#64) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Keresek Nzxt m59-hez ssd keretet!Sajnos amit kaptam a házhoz már nincs meg :( Költözésnél elkeveredett!
- ha valakinek van jelezze,
- szerintem bármilyen nzxt- márkás keret jó hozzá

Köszönettel

István

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#65) nevem.senki válasza lipi67 (#63) üzenetére


nevem.senki
tag

Ejj nagyon Tip-top! Nagyon tetszik! :R

"STAY COOL, BE TUF"

(#66) nevem.senki válasza steewcv65 (#64) üzenetére


nevem.senki
tag

Szia!
Mi a helyzet a nem nzxt márkás beépítőkkel? Azért van belőlük jó néhány már a piacon. Nem lenne jó neked egyik sem?

"STAY COOL, BE TUF"

(#67) steewcv65 válasza nevem.senki (#66) üzenetére


steewcv65
őstag

Hát nem tudom,mert nekema merevlemezem nem csavarozható,csak ilyen pattintós hekemukival berakható :)

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#68) nevem.senki válasza steewcv65 (#67) üzenetére


nevem.senki
tag

képet esetleg tudsz róla küldeni vagy márkát? (ssd-ről)

"STAY COOL, BE TUF"

(#69) lipi67 válasza nevem.senki (#65) üzenetére


lipi67
veterán

:R köszi!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#70) lipi67 válasza nevem.senki (#65) üzenetére


lipi67
veterán

Beköltözve (sajna hűtő és vga nem futotta a keretből...-egyelőre-)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#71) nevem.senki válasza lipi67 (#70) üzenetére


nevem.senki
tag

Csak mindent szépen sorjában! Szép lesz :DD

"STAY COOL, BE TUF"

(#72) lipi67 válasza nevem.senki (#71) üzenetére


lipi67
veterán

:R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#73) DavideX válasza lipi67 (#70) üzenetére


DavideX
aktív tag

Nagyon jó ez a ház :K Ha nem lenne H440-em, azonnal rohannék ilyet venni. :)

(#74) lipi67 válasza DavideX (#73) üzenetére


lipi67
veterán

:R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#75) MrM94 válasza lipi67 (#70) üzenetére


MrM94
őstag

Nagyon pofás

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#76) lipi67 válasza MrM94 (#75) üzenetére


lipi67
veterán

Köszönöm szépen

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#77) MrM94


MrM94
őstag



Én így nézek most ki,bocsi a ratyi képminőségért,

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78) nevem.senki válasza MrM94 (#77) üzenetére


nevem.senki
tag

Ejj de szép! Imádom a fehér házakat ;). Na és a lapod :C

Az enyém :)

"STAY COOL, BE TUF"

(#79) MrM94 válasza nevem.senki (#78) üzenetére


MrM94
őstag

Énis imádom.Olyan szép házad van,bárcsak nekem is ilyen lenne :DDD
Mi van a lapommal? :D
Miért cserélted a gyári ventiket?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#80) nevem.senki válasza MrM94 (#79) üzenetére


nevem.senki
tag

A lapod egyszerűen csak tetszik! Egy sárga-fehér kombináció(kábelek; táp matrica; ventik) komoly lenne. Nem gondolkodtál el rajta? :DD

A gyári ventik megvannak, csak nem bírtam megállni nem megvenni ezeket a Cryorig-okat. Nem bántam meg!

"STAY COOL, BE TUF"

(#81) MrM94 válasza nevem.senki (#80) üzenetére


MrM94
őstag

Tudod a helyzet az,hogy kitudja meddig marad a lap nálam,és aztán úgy járok mint a Ramokkal.Rámmaradtak kéken, a 2 vel ezelőtti konfigból ahol minden kék volt. ami csak lehetett.
Teszek be pár nosztalgia képet ha nem baj :D
Rendetlenséget nem kell nézni


Innen maradtak a Ramok

Itt még piros fehér kékkel, VGA is piros volt alul

590 zöld leddel.
Aztán lett egy 780refim,sehogysem fértem el a házban porosodott,nehezen szerelhető volt meghát ilyen konfighoz illik mér egy gépház is.

Aztán szerelem

És sárga lappal

Volt ott pár VGA csere táp meg hűtő csere meg ilyesmik.

Most így nézek ki

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#82) nevem.senki válasza MrM94 (#81) üzenetére


nevem.senki
tag

A helyes ösvényt taposod, maradj is rajta :DDD

Csak egy kérdés! Neked nem szokott berezonálni a HDD?
Néha nekem berezeg a WD Green, nem tudom mitől már ezerszer szétszereltem, gumival kitámasztottam stb. és még mindig csinálja ha kedve szottyan. Tervezek még egy WD Red-et a közeljövőben, remélem a kettő nem fogja itt megmozgatni a házat nekem :W

"STAY COOL, BE TUF"

(#83) MrM94 válasza nevem.senki (#82) üzenetére


MrM94
őstag

De beszokott,sajnos.
De meglehet oldani úgy hogy nem nyomod be teljesen a cagebe tartót hogy kattanjon

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#84) nevem.senki válasza MrM94 (#83) üzenetére


nevem.senki
tag

Ó, hát erre még nem gondoltam! Teljesen logikus :DD :DD :DD
Köszönöm szépen, kipróbálom!

"STAY COOL, BE TUF"

(#85) yagami01 válasza nevem.senki (#82) üzenetére


yagami01
aktív tag

Nekem is beszokott Switch 810-nél... De majd akkor én is kipróbálom MrM94 megoldását. :D
Én is Köszönöm az infót!

(#86) Gerg00 válasza MrM94 (#81) üzenetére


Gerg00
tag

Hali! Én is erősen gondolkodok egy Nzxt 530 Phantom házon! :) Corsair H105 vizhűtésem van te milyen ventikre cserélted le a gyáriakat? :D

(#87) MrM94 válasza Gerg00 (#86) üzenetére


MrM94
őstag

Ilyen cucc van rajta

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#89) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ejj ha, végignézegettem a képeket és nagyon szépek ezek a házak, lehet hagyom az itx projektek és maradok micro / atx-nél és beszerzek egy szép nzxt házat.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#90) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keresek valakit akinek van S340-es háza. Érdekelne róla pár dolog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91) lipi67 válasza .LnB (#90) üzenetére


lipi67
veterán

kérdezz

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#92) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Van esetleg valakinek Noctis 450-es háza? :)

Megyen!

(#93) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Valaki tud valamit ajánlani én a S340 fehér és Phantom 410 között vacillálok ?Vagy esetleg más termék ?:)

(#94) s912


s912
aktív tag

Akinek s340-es háza van.. Milyen házhűtőket (lég) használ? Előre is köszönöm

(#95) lacus83 válasza s912 (#94) üzenetére


lacus83
senior tag

Thermaltake Contac 29.
159 mm magas,az még elfér.Gondolom erre irányult a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#96) s912 válasza lacus83 (#95) üzenetére


s912
aktív tag

házhűtők :) nem proci-hűtő.
de azért köszönöm

(#97) lacus83 válasza s912 (#96) üzenetére


lacus83
senior tag

Upsz! :P

Tényleg,Ventillátoros topicban ezzel a kérdéssel viszont többen tudnak foglalkozni.
Ügyesek a srácok ha segítségre van szükséged :R

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#98) s912 válasza lacus83 (#97) üzenetére


s912
aktív tag

igen, már segítettek. csak gondoltam megkérdezek olyat, akinek hasonló háza van
:)

[ Szerkesztve ]

(#99) Laraxior


Laraxior
titán

Csatlakozom ide is.. NZXT Phantom White -al :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#100) s912


s912
aktív tag

nzxt s340-hez van olyan oldallap, ami szellőzik?
Jelenleg plexi van, de szívesen lecserélném szellőzőre. Egyáltalán ki lehet venni?

köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.