Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32151) albert8 válasza S.Feri (#32150) üzenetére


albert8
addikt

Hétvégéig várjatok vele, addig semmi nem fog menni. Egyébkéntt tuti meg fogjuk szokni.
Legalább frrissult valami és ráadásul ez nekünk semmibe sem került.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32152) S.Feri válasza albert8 (#32151) üzenetére


S.Feri
őstag

Én maradok hű alattvaló. :DDD
Amig dől a lé. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32153) gtamate2 válasza albert8 (#32151) üzenetére


gtamate2
veterán

De akkor minek tették be ha még nem is működik?
Btw, akkor most nem hozták be hogy fizetős lesz?

*Sn0w

(#32154) albert8 válasza gtamate2 (#32153) üzenetére


albert8
addikt

Egyszer mindent el kell kezdeni. Szerintem most mindenki lerohanta tegnap, hogy kipróbálja, de ezzel le is terhelik az ój oldalt mint állat.
Én úgy tudom, hogy kisembereknek nem, csak annak aki több apróhirdetést működtet/ mondjuk 10 felett csak egy példa/ vagy boltot üzemel.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32155) PeetR válasza szasanyi (#32146) üzenetére


PeetR
aktív tag

+1

(#32156) S.Feri válasza PeetR (#32155) üzenetére


S.Feri
őstag

+5 ;]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32157) PeetR válasza S.Feri (#32156) üzenetére


PeetR
aktív tag


;]

[ Szerkesztve ]

(#32158) embe


embe
nagyúr

Hali!
A DDR2-es RAM keresés tárgytalan, ma sikerült vennem adorjat-tól. :R

Új keresés:
Valakinek esetleg nincs a szekrény aljában egy Socket A lapja? Ha igen, akkor típus és ár megjelöléssel várom az ajánlatokat privátban.
Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#32159) Drughi


Drughi
addikt

Eladó cuccaim:

WD My Book Essentials külső HDD
1TB méret
USB 3.0
új, bontatlan
Gyártói garanciával

i.á: 23.000 Ft

Verbatim Portable Hard Drive GT 500 külső merevlemez
Új, Bontatlan
500Gb kapacitás
Usb 2.0

i.á: 17.000 Ft

Braun Series 3 340s Wet&Dry férfi borotva
1x használt
2év gyártói garanciával
Minden tartozékával, makulátlan állapotában
Extra: 2db tisztító olaj a pengéhez

i.á:17.000 Ft

Sony DR-EX12iP fülhallgató
Profi minőség
Új, eredeti, bontatlan
Fekete színű

i.á: 5.000 Ft

Microsoft Arc vezeték nélküli egér
Új, Bontatlan
Fekete színű

i.á: 7.000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#32160) anonymus89


anonymus89
addikt

Valaki megy majd pestrol - miskolcra?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32161) CoolBoy323 válasza szasanyi (#32146) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

+nagyonsok

szerintem is förtelmes :F

[ Szerkesztve ]

(#32162) vlevi válasza CoolBoy323 (#32161) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ja, írtam is a fórumába, hogy nem látom át én sem.
A kategória fülek hatalmas betűkkel, a szűrés olyan apró, észre sem vettem, hogy ott van, aztán az egyes hirdetések megint nagyobb betűvel vannak (pont ez nyomja el a szűrés részt, mert a sok huszonvalahányas betűméret között sormintának tűnik a tizes méret).
A színvilág is eléggé megkérdőjelezhető, ez a bézses barnás jobban bántja a szemem, mint a tiszta fehér háttér, és akkor rajta a piros szövegek, hát szokni kell, az biztos. De, írta is valaki a hardverapró fórumba, hogy inkább néhány perc után kilép, mert bántja a szemét. Van benne valami.

(#32163) CoolBoy323 válasza vlevi (#32162) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez mind igaz, de most nem is működik :DD

miért kellett ez amúgy? valakinek nem jött be a régi? szerintem nagyon sok lesz a panasz, nem hiszem el, h van aki ezt átlátja és tetszik neki :F

(#32164) gtamate2 válasza CoolBoy323 (#32163) üzenetére


gtamate2
veterán

Remélem hogy az lesz mint utoljára, és visszateszik a régit megint, bár sajnos nem valószínű..

*Sn0w

(#32165) S.Feri válasza gtamate2 (#32164) üzenetére


S.Feri
őstag

Azt erőltetik, hogy nem lesz visszatéve, bár ez az új meg olyan bugos, hogy nem is tudom..... nyilván nem eccerű egy ilyen ódalt megszerkeszteni... de azért ez erősen nem kiadható kategória szerintem.
Én ilyen munkát végeznék valszeg egy nagy sz@r sem lenne belőlem a cégnél. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32166) anonymus89 válasza S.Feri (#32165) üzenetére


anonymus89
addikt

Valakinek nincsen véletlenül 2 db 80 eres ATA kábele?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32167) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Chieftec 550W os táp vihető majd tőlem.
Asszem 550AB A
oem, próbagar
2x6 pin pci-e
------------------------
5000Ft

Illetve veszek egy új Cooler Master N200 házat. Az abban található 2 db 12cm es gyári venti is vihető lesz.
Tehát 2db 12 cm CM venti , új.
------------------------
2000Ft

22-n Vasárnap indulok haza, azt gondolom 23-24-e reális időpont az átvételre.

(#32168) taklasz


taklasz
csendes tag

478 -as alaplapok procival táppal HDD-vel fekvő házban olcsón eladók

Fujitsu Siemens Scenic D

Alaplap: D 1382 Intel chipset 845G
CPU: Intel Pentium CPU 2 Ghz-es.
Hálózati kártya, VGA és hangkártya integrált
2xUSB hátul plusz 2xUSB
Optikai meghajtó nincs

Összegezve: ram, optika és vinyó nélkül
Az alaplapok irodai alkalmazásra készültek, tehát nem mezei lapok, ezek nem fognak holnapután elfüstölni...

Jó lenne ha nem egyesével kelnének el hanem nagyobb tételben (kb 30db van).

(#32169) kopogo


kopogo
tag

ASint memória notebook-ba
2 GB DDR-II 800Mhz

Ár:4000 Ft

Privátba jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

(#32170) SG3rg0 válasza kopogo (#32169) üzenetére


SG3rg0
őstag

Elég életlen ez a kép, de UP.

[ Szerkesztve ]

(#32171) vlevi válasza Pepe78 (#32167) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Illetve veszek egy új Cooler Master N200 házat. Az abban található 2 db 12cm es gyári venti is vihető lesz."
Mit teszel be helyette?
Mert nekem is van egy N200 házam, és az első és a prociventit szívesen kicserélném valami nem túl drága, de halkabb típusra.

(#32172) gtamate2 válasza vlevi (#32171) üzenetére


gtamate2
veterán

ventilátor szabályzó esetleg? Minden ventit le lehet olyan halkra venni hogy kavarjon még, de ne legyen hangos :)

*Sn0w

(#32173) betyarr válasza vlevi (#32171) üzenetére


betyarr
veterán

[link] ezen az oldalon nézelődj,van házventi teszt is.abban 1000 ft-os venti is van az első helyen.
valamiért most nem elérhető az oldal,de hátha javítják hamar.

(#32174) E1even válasza vlevi (#32171) üzenetére


E1even
senior tag

Én tudok Neked adni egy zsír új Revoltec leszabályzót 400 Ft-ért. ;)

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#32175) Pepe78 válasza vlevi (#32171) üzenetére


Pepe78
senior tag

Én az utóbbi kettő évben csak fehér lapátos AC ventit vettem és csak a PCX től.
Nekem ez a legjobb ár,érték arányú venti.
Valamit tudnál mondani az n200 ról?
Rezonancia stb stb.

És egy tanács. Ha túl gyors a venti elől és emiatt hangos akkor két dolgot tehetsz.

-ha szükséged van a légszállitásra akkor vágd ki a rácsokat. Szépen meg lehet csinálni.
-egy sima molex csatira forditva dugod akkor 5V-on megy. Halk, persze kevesebb a levegő is.

Sajnos nem tudok hosszú iiiiiiiiii-t irni, mert nincs ilyenem. SRY

szerk:

Egy Aerocool QS-200 házikóm volt régen. Mrbig25 segitségével lett eltávolitva a rács.
A szélzaj mint olyan nincs.

Kép

[ Szerkesztve ]

(#32176) Slystyle válasza Pepe78 (#32175) üzenetére


Slystyle
őstag

Altgr+j és lesz hosszú i betűd. Altgr+i pedig a nagy hosszú í. Én mióta angol bill-t használok, azóta csak így tudom kiírni a hosszú i-t. Már azt is észrevettem, ha magyar bill előtt ülök, akkor is ugyanúgy az Altgr-es megoldással írom már.

(#32177) S.Feri válasza anonymus89 (#32166) üzenetére


S.Feri
őstag

Az nincs, ellenben van 2db HD7870 2gb-os vgam. :)
Az egyik Sapphire a másik MSI....

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32178) Zjunior válasza S.Feri (#32177) üzenetére


Zjunior
veterán

Mennyik?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#32179) E1even válasza E1even (#32174) üzenetére


E1even
senior tag

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy ellenben a molex 5V-os leszabályozással ez "csak" 9,5V-ra szabályozza le.

U.I. (S.Feri): Nekem meg egy GTX660-om és egy 20cm-es Bitfenix hűtőm apróbb hibával. ;] :P :DDD

Apropó, nem tud valaki a PC Gear-ről valamit? :U
Lehúzták a rolót? :F
Ki van kapcsolva a telefonjuk és az e-mail-re sem válaszolnak. :W :Y

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#32180) betyarr válasza E1even (#32179) üzenetére


betyarr
veterán

a milyen asztali pc-t vegyek totyikban is panaszkodtak,hogy semmire sem válaszolnak.valami történhetett velük.

(#32181) vlevi válasza Pepe78 (#32175) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Valamit tudnál mondani az n200 ról?"
Nekem nem rezonál. Mondjuk SSD van benne, és nagyon csúnya lenne, ha az rezonálna :D
Van egy HDD és egy DVD is, de mivel a rendszer SSD-n van, a HDD csak nagyon ritkán végez bármiféle műveletet, a DVD meg évente max egyszer.
Az biztos, hogy, hiába kisebb ház, mint a régebbi ATX-es noname ház, sokkal jobban elférek benne, hála annak, hogy a táp alul van, és az alsó HDD rész el van fordítva. A régi házban pont egy helyre esett az alaplap sata csatlakozója, a vinyóból kiálló tápkábel, és a videókártya tápja. Szerteszét kellett dobálni mindent a régi házban, hogy a csatlakozókhoz férjek, és egy plusz, próbálgatós HDD már bele sem fért.

(#32182) S.Feri válasza Zjunior (#32178) üzenetére


S.Feri
őstag

48500/db áron hirdetem, jó sok garival mindkettőt. :) Aztán lesz ami lesz. :DDD

Eleven82: Elvesztegetted? :DDD

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32183) E1even válasza betyarr (#32180) üzenetére


E1even
senior tag

Az e-mail-re már reagáltak, a telefon továbbra is ki van kapcsolva. :K :C :W

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#32184) S.Feri


S.Feri
őstag

Eltüntek a privik, értékelni nem tudtak még... ááá már ezt nem lehet tovább bírni... kössék fel az szerkesztőt... hát hol tanult ez? mit teszteltek hónapokon át? :DDD :W :W

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32185) anonymus89 válasza S.Feri (#32177) üzenetére


anonymus89
addikt

Oké, köszi továbbítom. :D

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32186) S.Feri válasza anonymus89 (#32185) üzenetére


S.Feri
őstag

Vegyen is valamit. :P

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32187) albert8 válasza vlevi (#32181) üzenetére


albert8
addikt

Nekem a Yate Loon elég jól muzsikál és olcsó.

anonymus:[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32188) betyarr


betyarr
veterán

vannak itt kábeles giganet-felhasználók?mik a vélemények az internet-szolgáltatásukról?

[ Szerkesztve ]

(#32189) anonymus89 válasza albert8 (#32187) üzenetére


anonymus89
addikt

Hdd-hez kellene...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32190) betyarr válasza betyarr (#32188) üzenetére


betyarr
veterán

így visszaolvasva egy kicsit félreérthető,sry.tehát: van itt valaki,aki a giganettől fizet elő internetre?mik a tapasztalatok a szolgáltatással kapcsolatban?

(#32191) izee válasza taklasz (#32168) üzenetére


izee
senior tag

Van-e benne vinyó, van-e benne HDD? :U

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#32192) izee válasza izee (#32191) üzenetére


izee
senior tag

D 1382 tulajdonságok

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#32193) umek7


umek7
őstag

GF 9600 GT pótlására keresek hamarosan használt, de jól működő, kb. egy kaliberben lévő (ha valamivel gyengébb nem gond) kártyát.

(#32194) Teejay83 válasza Teejay83 (#32142) üzenetére


Teejay83
tag

Monitor elkelt!

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#32195) Slystyle válasza betyarr (#32190) üzenetére


Slystyle
őstag

A szolgáltatásuk stabil és megbízható. Nekem egy 100/30-as csomag van a bátyám által, mivel ott dolgozik.

(#32196) betyarr válasza Slystyle (#32195) üzenetére


betyarr
veterán

egy olyat én is elfogadnék !

vélemény mégvalaki?

(#32197) S.Feri válasza betyarr (#32196) üzenetére


S.Feri
őstag

Örökösföldig tart, hozzám már nem tud szolgáltatni...de jó áron dolgoznak. :)

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#32198) albert8 válasza anonymus89 (#32189) üzenetére


albert8
addikt

Ez ugyan olyan mint az IDE kábel nem? mert szerintem van olyan is.
Megnézem.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32199) anonymus89 válasza albert8 (#32198) üzenetére


anonymus89
addikt

Tudtommal az FDD kábel az keskenyebb de ha megnéznéd hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32200) betyarr válasza S.Feri (#32197) üzenetére


betyarr
veterán

most próbálom összehozni,hogy hozzánk is jöjjenek.nem egyszerű,pedig csak kb 100 méter kábel kell és ha minden igaz még aszfaltot sem kell bontani.de ugye társasházon belül nem csak nekem van beleszólásom a kivitelezésbe.na meg a digi is lehe akadályozni fogja a dolgokat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.