Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joshua7


joshua7
veterán

Üdv mindenkinek!
Mivel a jelenlegi suliban lejár a szerződésem, álláskereső leszek hamarosan. Nem feltétlenül a szakmában képzelem el a folytatást, ezért gondoltam földobom ezt a témát.
Rólam annyit, h 2002-ben Egerben végeztem Angol (Amerikanisztika) szakon, majd 2005-ben ezt megfejeltem egy egyetemi kiegészítővel az ELTE BTK-n. Így középiskolai angolnyelv-tanár vagyok. 2001 óta tanítok folyamatosan. A számítástechnika iránt is érdeklődök, elvégre PH-s vagyok :) , Ha tudtok valami lehetőségről/helyről, ahol munkaerőt keresnek fölsőfokú angol-, középfokú némettudással (netán tanári diplomával), kérem jelezzétek! :R
Kérésre önéletrajzot küldök.

Semper Fi

(#2) joshua7


joshua7
veterán

Up nekem. :)

Mivel elegem lett a jelenlegi suliból (meg úgy általánosságban az egész helyzetből, amiben voltam...), megint állást keresek. Azóta van +1.5 év nyelvtanári tapasztalatom. Német nyelvből is.

Semper Fi

(#3) joshua7


joshua7
veterán

Van már másik sulim. Itt normálisabb a helyzet, meg tömbösítve vannak az óráim is. Így viszont másodállást keresek, vagy valami délutáni melót, akár a hét minden napjára. Minden megoldás érdekel, kivéve persze piramismóka, ügynökösködés stb. :)

Semper Fi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.