Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia driver no tv out help!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) montaron


montaron
tag

sziasztok,

próbáltam a keresőt de nem találtam (lehet hogy vak voltam)

na a problémám... van egy GF 4 Ti4200 kareszom tv outtal..feltettem az nvidia 45.23 drivert, és semmi lehetőség nincs a menükben a tv outra való átváltásra, xp alatt próbálom eddig ment simán (mondjuk win me alatt).

mit csináljak hogy megjelenjen a menüben az átváltás lehetősége?

KÖSZÖNÖM!

üdv

(#2) Dufresne


Dufresne
addikt

Szedj le frissebb drivert nvidia honlapjáról, ha lehet és ott lesz olyan bepipálható menüpont, hogy a rendszer nem érzékeli a cssatlakoztatott TV-t. Na azt bexelni, utána restart lesz, aztán menni fog. De sztem lehet, hogy már a te driveredbe is van ilyen, sőt sztem biztos

(#3) Loretto válasza montaron (#1) üzenetére


Loretto
veterán

minden be van dugva? a ti4200 fülön nincs nview opció? mert ott lehetne állítani.

Soirée...

(#4) montaron válasza Loretto (#3) üzenetére


montaron
tag

minden be van dugva... mondjuk a tvre még nincs rádugva... lehet hogy csak úgy érzékeli? olyan menü volt régen hogy klón meg 1es meg 2es ablak meg stb...

nem értem ezt az egészet....

(#5) Loretto válasza montaron (#4) üzenetére


Loretto
veterán

hát akkor a tv-re dugd sürgősen, mert addig az életbe nem fog müxeni :P
és akkor majd lesz clone dualviwe vertic. horiz. ill single kép.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#6) montaron


montaron
tag

trükkös.. a régi tv outok úgy is kiadták a képet hogy nem volt rádugva... (hű vagy az video out volt??? lámázom magam...)

ok megprósza..

(#7) simonzé válasza montaron (#6) üzenetére


simonzé
addikt

Egyértelműen be kell dugni, akkor az autodetect is menni fog. Egyébként miért a 45.akárhanyas drivert tetted fel? Nekem valamelyik 45-ös driverrel (GFMX440) nem működött a TVOut, mondjuk ez a readme-ben is szerepelt. Az 56.akárhanyas ForceWare megoldotta, most pedig ámszóhepi.

I don't fit in. I fit out.

(#8) montaron válasza simonzé (#7) üzenetére


montaron
tag

elvileg ha jól tudom a 45.23 as ti4200 szintjén referenciadriver, nomeg elég stabilnak mondták azt a szériát... de kiprószálom majd az 56.03 vagy 04..est ugye arra gondoltál...

(#9) Loretto válasza montaron (#8) üzenetére


Loretto
veterán

mehecc feljebb is.ha esetleg jáccol akkor nemárt uj driver.nekem 56.82 van fent.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia driver no tv out help!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.