Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvhardpage probléma? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) panda


panda
tag

Hali!
Az Abit Fx5600DT vidkarim nem egy tuninglap tudom :(((, ám zavar az, hogy Aida írtózatos adatokat közöl róla (194 Mhz-proci/186 Mhz-mem) és az NvHardpage (utolsó verzió) egyszerűen nem tud semmilyen adatot mutatni róla (valamilyen memory 31 probléma?) aztán kiírja, hogy a GPU 19720 és a mem ugyanennyi. Coolbits fennt, alapból 325/400-at lát az utolsó Forceware-el. Semmi gondom egyébként vele, de szerintem nem normális az, hogy az Aida ne mondjon jót róla. Most lehet, hogy tök fölösleges volt topikot nyitni, de egy kis megnyugtatás nem ártana, mert még garis és ha nagy gáz lenne, akkor rohannék vissza vele.:(((

Our choices define us, sometimes doom...

(#2) panda válasza panda (#1) üzenetére


panda
tag

na jó, zárjátok a topikot, látom csak az időtöket pazarlom:O
Azért kösz:DDD

Our choices define us, sometimes doom...

(#3) Bazsesz válasza panda (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Milyen OS, milyen Detonátor? Működik a kártya rendesen, vagy vannak hibái? Tuningoltad?

194 Mhz-proci/186 Mhz-mem

ennél sztem csak a GPU freki kicsit idióta, bár ha jól olvasom 325/400-as frekije van alapból, így még a memória sem stimmel (AIDA ha jól tudom csak a sima sebességet írja ki, de mivel DDR van rajta, szorozni kell kettővel)

Egyéb: Milyen verziójú AIDA? LEgújabb, vagy elég régi?

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4) panda válasza Bazsesz (#3) üzenetére


panda
tag

WinXp Pro, Sp1, Utsó Forceware, működik rendesen, a tuningot a gpu bírja 350-re a memória meg 450-re, de alapba visszaállítva néztem (amit az nvidia driver mutat Coolbitsel megfejelve).
Az Aida friss, az utolsót töltöttem le.
Ja, a memória képes lehalni, ha túlhúzom vagy csak megjelennek a hibák és csak hosszabb idő után pusztulnak? Ha megjelennek a háromszögek tuning után, akkor kb 20-30 mp után visszaállítom őket és minden ok. Ez kinyírhatja őket?
Ami nem tetszik, az, hogy NFS Underground alatt 1024/768, majdnem minden maxin (aszfalttükröződés medium, motion blur off) csak 28-38 fps-t mutat a Frags.:((( Azt hittem, hogy több lesz. Pl.1280/1024- 16-22 fps.
Pedig nemigazán gyenge a gépem (2500+ Barton, 2x256 ddr400, Epox nforce2 ultra 400, szinkronban a memóriák a procival persze).
Már k*rvára idegesít az a rohadt vidkari és el fogom cserélni azt hiszem.

Our choices define us, sometimes doom...

(#5) Bazsesz válasza panda (#4) üzenetére


Bazsesz
őstag

Gari van még rá? Lehet, hogy meg kéne prószálkozni kicseréltetni. Ha alapon hibázik a kártya, akkor valszeg valami problémája van.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#6) panda válasza Bazsesz (#5) üzenetére


panda
tag

mondom tuning után, tehát tuningal és csak akkor hibázik.
Kösz:D

[Szerkesztve]

Our choices define us, sometimes doom...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvhardpage probléma? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.