Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nv38 és nv36 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17) Keitaro válasza FreeM (#16) üzenetére


Keitaro
addikt

Bízonyítékok találhatóak szinte minden harmadik Videokártyák alatti topicban. Nevetséges ahogy például Rudival kötözködsz olyan dolgokon, ami mindenki számára egyértelmű volt, de neeeeeem, neked bele kell húznod, csak, hogy megmutasd, hogy TE igen TE. Gondolok itt például Rudi - ha jól emlékszem - bitmélység szavára. Egyszerűen nevetséges amit néha művelsz :))
Ráadásul még nem láttalak soha olyan topicban ami nem nVidiával vagy videokártyákkal foglalkozott, (persze lehet van ilyen, de azért kétlem) és nem láttalak még sehol, hogy segítő szándékkal, minden ego nélkül segítettél volna valakinek. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy azokhoz a dolgokhoz ''értessz'', amiket az nV marketing könyvből be lehet majmolni. Arról pl meggyőződhettem, hogy a hangzatos neveket kívülről fújod. Van egy pár úgyhogy ez :)
Idegesít kicsit, hogy ezt nem valahol a fáradt gőz keretein belül mondhatom el, de nem hinném, hogy egyedül vagyok a véleményemmel.
Vagy nV melletti kiállás vagy ''ne kötözködj'' megy. Újíthatnál kicsit. Tudod van élet ezeken a dolgokon túl is. Már ha egyáltalán tudod, hogy mi az :)

No joccak mindenkinek ^_^

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nv38 és nv36 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.