Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Bemásolom ide is, mert a topic szerintem jó kezdeményezés, és most karácsonykor valakinek hátha jól jön.

Sony Vaio szervizzel kapcsolatos tapasztalat:
Barátnőm notebookja pár nap múlva kerek két éves lesz. Mivel gyakran bele akadt a töltő kábelébe, ezért a töltő csatlakoztatása nem volt túl stabil. Mintha lötyögött volna egy kicsit. A géppel egyébként semmi más probléma, hibátlanul működött. Javasoltam neki, hogy szervizzel nézessük meg, amíg van rá garancia.
Múlt hét kedd telefon. Ügyfélszolgálat rendkívül korrekt, segítőkész. Elmondja a feltételeket, és javasolja készítsünk akkor biztonsági mentést, mert így a garancia vége felé, átfogják vizsgálni az egész gépet. Szerdán kiküldik a dobozt futárral, jelezzük nekünk csak csütörtöktől jó. Semmi gond, csak dobozt hozták. A csomagolás ötletes, felhasználóbarát, a gép szinte nem sérülhet. Másnap Frankfurtba viszik, folyamatos sms tájékoztatás. Kedden jött meg a doboz - kevesebb idő alatt, mint a várható 1 hét - benne két levél: az egyik egy személyes levél, melyben sajnálják, ha kellemetlenséget okoztak, plusz egy fájdalom díj vaio törlőkendő. A másik részletes technikai: miket csináltak. Ki tisztították, ki cserélték a töltő csatlakozót, csuklótámasz és belső rész műanyag csere, lcd műanyag csere. Ez utóbbi kettőt nem értettük, de tényleg kicserélték, mert a pici hajszálkarcokat, használódás nyomokat az istennek sem találjuk. Így mintha totál vadiúj lenne a készülék. Ma hívtak az ügyfélszolgálattól, hogy elégedettek vagyunk-e, és minden rendben volt a javíttatás során. (de ráérnek )
Ezt az egészet azért írtam le, hogy ha valaki bizonytalan lenne Vaio vásárláskor a support minősége miatt, egy percig se tegye. Nekem egy nagyon kellemes tapasztalat volt!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.