Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) arcitec válasza HZoli87 (#3050) üzenetére


arcitec
addikt

Ezzel kapcsolatban hol lehetne kereskedni ????

(#3052) naksys


naksys
senior tag

Üdv

Miért nem tudom win 10 alá telepíteni a NIS-t?
Telepítésnél a downloader letölti a fileokat de mikor telepíteni kezdene kiírja, hogy nem kompatibilis a windowsal.
8.1-el működött, legális licencem van.

(#3053) arcitec válasza naksys (#3052) üzenetére


arcitec
addikt

Honnan töltötted le, mert az verzió függő ....!!!!!!
Csak adott verziószámtól megy fel win10-re

[ Szerkesztve ]

(#3054) naksys


naksys
senior tag

Azt nem tudom hányas verzió. Van egy downloaderem hozzá, gondolom a legfrissebbet kellene, hogy leszedje nem?
2015-ös vétel volt.

(#3055) naksys


naksys
senior tag

Megoldódott. Weben kellett belépni a fiókomba és ott eltávolítani a meglévő PC-t és újra letölteni a downloadert.

(#3056) JHC


JHC
tag

Üdv!

Nem tudja esetleg valaki hol lehet emberi áron venni Norton Antivirust, Mert a cégnél lejártak a licenszek, és kellene valami 10 gépre. A Symantec oldal nem jó mert csak bankkártyával lehet fizetni, meg nem is igazán akciós az ajánlat.

(#3057) Zotya84 válasza JHC (#3056) üzenetére


Zotya84
őstag

Sehol.

A Symantec nem forgalmazza már, a Norton meg még nem forgalmazza (és egyre esélyesebb, hogy nem is fogja) Magyarországon. Így sajnos kénytelen leszel a Symantectől venni. De, mint céges előfizető, ha beírod az adószámotokat, akkor bizony nettó áron számol... ;)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3058) JHC válasza Zotya84 (#3057) üzenetére


JHC
tag

Csak nincs mivel lebonyolítani a pénzügyeket.

(#3059) Gurat


Gurat
csendes tag

Sziasztok.

Kicsit hasonló kérdésem lenne mint az elöttem írónak.
Hamarosan lejár a NS.
Ha a programbol kattintok a megújításra - előfizetés megújításra akkort 39,99EUR ért ajánlja fel a standard-ot..

Viszont !
Ha elmegyek a norton magyar oldalára ott ugyanez márt 29,99€.

Norton acc-ra belépve megújítás ismét 39,99 EUR

Nem megújító előfizetőként lenne ésszerű olcsóbbnak lennie?

Gondolom ugyanúgy mint NAV esetén a NS sem lesz dobozosan elérhető számunkra.

Van valami egyéb lehetőség olcsóbban hozzájutni ?
Anno az egyik netes oldalon 3000 ft volt éves NIS , de sejtem ennyi nem lesz.
A 40 euró azért kicsit talán lehetne olcsóbb.
Valakinek van ötlete?

Köszönöm.

(#3060) JHC


JHC
tag

Norton Security viszont kapható, csak nem igazán tudom, hogy mint cég legális lenne-e.

[link]

(#3061) Lg52xMAX válasza Gurat (#3059) üzenetére


Lg52xMAX
tag

Én is nemrégen hasonló cipőben jártam.
Én egy teljesen új előfizetést vásároltam, mert ez volt a legolcsóbb! Megújítani drágább lett volna.
Itt vásároltam: [link]
Igaz 5 eszközre fizettem elő - 35.99EUR * 313,32HUF = 11276 HUF lett a vége.
Sajnos olcsóbb legális lehetőséget nem találtam.

(#3062) Gurat válasza Lg52xMAX (#3061) üzenetére


Gurat
csendes tag

Köszönöm.

Sajna akkort nekem sem lesz más válaszásom. :(

(#3063) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Eddig Norton Internet Security-m volt.
Úgy 10perce szedtem le és ki akartam próbálni a Norton Security-t.
De nem tudom használni. Nem tudja aktiválni.
Email címet kér. megadom és erre azt írja hogy nincs licenckód ezen a címhez kötve.. :S

Hogyan tudok feltelepíteni egy 30naposat? A Norton oldaláról szedtem le. [link]
Kipróbálnám. Mielőtt megveszem.

(#3064) modflow


modflow
veterán

Most akkor már sosem lesz Norton Toolbar a Firefoxban? Mármint a jelszókezelőre gondolok.

(#3065) arcitec válasza modflow (#3064) üzenetére


arcitec
addikt

Katasztrófa

Nálam a chromban nagy nehezen fel lehetett venni - mert közben történt valami kiszedték - de
nem működik mert kiírja, hogy nem bír kommunikálni vele , röhej.

Az Edge meg szintén mint tavalyi kiadáskor semmi nem történik, de komolyan nem értem
mi ezzel a koncepció , mert hogy nem a felhasználói élményre mennek az tuti , csak akkor meg mire ?

A win10 alatt az IE explorer-be működik de az meg emészthetetlenül lassú win10 alatt állítom direkt van.

De ezek így mind kinek jók és sehol semmi válasz még az itteni bennfentes szakértőktől is nagy a csend.

Kiábrándító, de komolyan , az egész mai informatika ...

[ Szerkesztve ]

(#3066) Zotya84 válasza modflow (#3064) üzenetére


Zotya84
őstag

Szerintem nem. Amióta a Mozilla kikényszeríti a csak általa aláírt kiegészítők használatát, el tudom hinni Nortonékról, hogy így már nem látják fontosnak a kiegészítőjüket. (Ahogy az egyik hazai bank is baszik rá nagy ívben, hogy a kiegészítőjük működjön - és hamarosan az sem fog már...)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3067) egykori válasza arcitec (#3065) üzenetére


egykori
őstag

Hát nem tudom mi lehet nálad az oka, hogy Chrome-on sem megy az Identity Safe, mert nálam a Chrome-mal jól együtt működik a Norton. Sajnos még mindig nem szoktam meg teljesen, de itthon is és a melóhelyemen is két-két gépen ez az összeállítás megy.

Az IE11-en is van összhang a Nortonnal, de az a böngésző már tényleg elviselhetetlen nekem.

Mindenesetre nagyon sajnálom a FF-ot, de kuka...

(#3068) Pgraph


Pgraph
aktív tag

Sziasztok!
1 hónap múlva lejár az 5 gépes NS előfizetésem. Ahogy szétnéztem, jócskán átalakultak a Nortonnál a dolgok. Nincs már magyar dobozos változat, a Norton-tól is három féle áron lehet megvenni ugyanazt a terméket... :Y
Szeretem a dobozos cuccokat, szerintetek van még esély rá , hogy 1 hónapon belül kijönnek vele nálunk, vagy felejtsem el?
Mondjuk, amit itt fentebb Lg52xMAX kolléga linkelt vásárlási lehetőségként, az nem rossz ár érte.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#3069) jbl


jbl
aktív tag

Gondolkozz el rajta, kell e neked valóban egy ilyen program.
Én megtettem. [link]

(#3070) #41133696 válasza jbl (#3069) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pont úgy jártál el ahogy én, azzal a különbséggel, hogy a tűzfalad vagy a Windows beépítettje volt, vagy nem tudom, mert nem írtad.

Ez a módszer nálam is működött több mint egy évig. Ezen a héten az Agnitum okozott sokkot. Röviden megszűnik, az Outpost termékvonal, és a Lifetime licencek korlátozott ideig - január utolsó napjáig - beválthatóak 2 darab 1 éves 3 gépes Kaspersky Internet Security-re. Így megtettem. Az én gépemen KIS van, a táblagépemen KIS van, a telefonomon 350-napig még NMS, anyum gépén 240 napig NAV+CFW. Utána mindenhol KIS lesz, ha letelik a 2 év, akkor a szolgáltatómtól tudok kedvezményesen vásárolni licencet hozzá (Invitel).

Az LT licencek is nagyot zuhantak a szememben. Persze mindig mondtam, hogy benne van a pakliban, de azért még várhatott volna a dolog, nekem akkor lett volna a legjobb, ha már lejár a két utolsó Norton licencem, de nem baj, szerencsére több eszközöm van :D

(#3071) egykori válasza Pgraph (#3068) üzenetére


egykori
őstag

Úgy vettem ki soraidból, hogy nem Norton alternatívák után érdeklődsz, így én is azt a megoldást tudom javasolni, amit a hivatkozott kollégánál olvastál. Ugyanezt az 5 gépest tavaly 12960 Ft-ért tudtam megvásárolni, melyet ketten nejemmel, ketten lányomék és egy licencet jómagam a munkahelyi gépemen használok - minden gond és vírusfertőzés nélkül!
(Nekem csak egy pici bánatom van, hogy már egy ideje a NS IDS és a Firefox nem működik együtt, így a Chrome-ot használom böngészőnek.)

(#3072) Pgraph válasza egykori (#3071) üzenetére


Pgraph
aktív tag

Igen, egyelőre nem váltanám le a Nortont, annál is inkább, mert régóta bizalommal használom, ráadásul van még 2 db régebbi XP-s gép az irodában, és azokon is emberi sebességgel futott eddig.
Akkor egy kis ojrót kell izzítanom a PayPal-fiókomba... Gondolom számlát küldenek róla valahogy a céges könyveléshez.

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#3073) Zotya84 válasza Pgraph (#3072) üzenetére


Zotya84
őstag

És ha megadod az EU-s adószámodat, akkor meg ráadásul nettó árat fizetsz érte. Tudom, mert mostanában csináltam párat így (cégnek). Valószínűleg még a sajátomra is túrok egy adószámot. :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3074) Pgraph válasza Zotya84 (#3073) üzenetére


Pgraph
aktív tag

Köszi, van EU-s adószámunk. Így még biztatóbb a dolog, ennyi pénzért 5 gépes védelmet már nehéz lenne találni... Dobozos kiadás meg hátha azért lesz még jövőre...

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#3075) modflow


modflow
veterán

Ti mit használtok firefox helyett így, hogy nem megy vele a norton?

Most az új Norton Security az kompatibilis a Firefox 42-vel?
Csak a régi Norton Internet Security nem az?
Vagy egyik sem?

[ Szerkesztve ]

(#3076) Zotya84 válasza modflow (#3075) üzenetére


Zotya84
őstag

Semmit. Sosem szerettem az ilyen böngészőbeépülőket. Mindig is le volt tiltva. Most is. Pedig a legújabb FF-ban is tudnám engedélyezni. Igaz, tavaly a NIS licencemet NS-re cseréltem. (Bár elvileg a NIS-t is kicserélték NS-re W10 miatt, csak a neve nem változott...)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3077) Zotya84 válasza Pgraph (#3074) üzenetére


Zotya84
őstag

Ez így van. Én is örülnék a dobozos verziónak. De a Symantec már nem árulja, a Norton meg még nem. És azt hiszem már sosem lesz belőle, hisz ennyi idő alatt már meg tudták volna jelentetni.

(Én hoztam és az egyik disztibútoruktól az utolsó 15 db-ot tavasszal - nem kis vita árán.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3078) Pgraph válasza Pgraph (#3074) üzenetére


Pgraph
aktív tag

Igen, működött a nettó áron vásárlás, 28.34 EUR-ba került végül az 5 gépes licensz. Számlát gondolom elektronikusan, PDF-ben küldik majd.

[ Szerkesztve ]

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#3079) Zotya84 válasza Pgraph (#3078) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem tudom, hogy küldik-e de a NA-ba belépve letölthető, ha kell. Csekkoltam közben.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3080) Pgraph válasza Zotya84 (#3079) üzenetére


Pgraph
aktív tag

Igen, ez elkerülte a figyelmem, de megtaláltam. Mondjuk, kicsit furcsa a fejléce, a könyvelő remélem, nem küld el vele... Bár amúgy se egy egetverő tétel...

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#3081) Zotya84 válasza Pgraph (#3080) üzenetére


Zotya84
őstag

Az, érdekes, az EU-ban meg elfogadják, tehát nálunk sem okozhat túl nagy gondot. Elvileg.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3082) Imco


Imco
őstag

Sziasztok!

Mit csináljak ezzel?
Norton nem indul a géppel.
Kézzel indítva pedig ezt dobja.
Van még egy gomb támogatási webhely megnyitására, ami nem működik. :(

Köszi!

Norton Security biztonsági mentéssel
22.5.5.15
8504, 104
BucketID: 9543F582
Windows 10 Enterprise
10586.63.amd64fre.th2_release.160104-1513
Norton automatikus javítás eredménye: 0 elem

Üdv! Imco

(#3083) Imco válasza Pgraph (#3078) üzenetére


Imco
őstag

A 28€-nak mennyi a bruttója?
Csak 50€/5 userest találok aminek olcsónak tűnik a 28€ nettó.

Köszi!
*****
Közben megoldottam! -ha igaz! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#3084) Imco válasza Imco (#3082) üzenetére


Imco
őstag

Egyelőre letöröltem, telepítettem. Most megy hibátlanul.
Ettől még jó lenne tudni, mi volt a baja!

Üdv! Imco

(#3085) arcitec


arcitec
addikt

Többször jeleztem, hogy egy ideje nem működik a Chromban az Identity Safe kb 1 hete, egyszer csak megjelent a képen látható + sáv és abban a norton és a trezor ahogy szokott. Ez reményteli, hogy kijavították ...

[ Szerkesztve ]

(#3086) arcitec


arcitec
addikt

Azért még nem tökéletes , ha pl új lapot nyitok nem jelenik meg, csak akkor , ha egy konkrét weboldal betöltődik

(#3087) #41133696


#41133696
törölt tag

Mivel az Agnitum mint cég megszűnik, és nem akartam anyum gépét mindössze egy NAV-val védeni - amiből 2016-os verziót nem is láttam -, és mert az Agnitumtól kapott 2 darab 3 gépes Kaspersky Internet Security egyik tagja már egyébként is ketyeg, így tegnap átálltam KIS-re, azon a gépen is.

Immáron csak egy NMS ketyeg az LG LEON okostelefonomon.

(#3088) sazo


sazo
tag

Nem értem a Symantec-et. Legalább 10 éve évente megújítom a Norton előfizetésemet, de drágábban akarja nekem adni az automatikus megújításban a Deluxe változatot (60 EUR), mintha simán megvenném (50 EUR). Az Identify Safe-hez ragaszkodom, tudtok valahol egy olcsóbb lehetőséget?

Köszönettel:

Z

(#3089) egykori válasza sazo (#3088) üzenetére


egykori
őstag

Én mindig az olcsóbb megoldást választottam - nagyon furcsa ez az üzletpolitika :F
Érdemes néhány hónappal a lejárat előtt akciókat figyelni, keresni, nekem legtöbbször bejött. Legutóbb ~40€-ért sikerült az 5 gépes előfizetést beszerezni. Mind az 5-öt kihasználjuk, így kb. 2500Ft egy évre a védelem Identity Safe-fel.

Béke és nyugalom... :K

[ Szerkesztve ]

(#3090) arcitec


arcitec
addikt

Megtaláltam, hol lehet bekapcsolni ha esetleg nem jelenne meg pl új lap nyitásakor a trezor sáv.A jobb felső sarokban lévő Norton ikonra kell kattintani ... :) (Google Chrom böngészőben)

[ Szerkesztve ]

(#3091) #41133696


#41133696
törölt tag

A Symantec marketingesei nagyon eltalálták ezt az elrendezést, tisztára mint a NASA irányítóközpontja :D A kép a Symantec Twitter csatornájáról van, nekem annyira nem volt új, mert korábban is menőztek így: Hétköznapi Red Alert 11 éves cikk :) Egyébként pont leiratkoztam a Twitter csatornájukról :)

(#3092) modflow


modflow
veterán

Lejárt az előfizetésem. Így, hogy nem megy a Ff-ben a trezor, lehet nem oda vesztem meg az új előfizetést.
Szerintetek mit érdemes használni az ingyenes vírusirtók közül?

(#3093) #41133696 válasza modflow (#3092) üzenetére


#41133696
törölt tag

Comodo, Avast, AVG....

A Norton IDS-ből elvileg ki tudod webesen menteni a jelszavaidat :)

(#3094) egykori válasza modflow (#3092) üzenetére


egykori
őstag

A Chrome és az IE böngészőkben működik az IDS, de ezt bizonyára tudod. Nekem is fájó volt az FF-t elhagyni. Ha pedig a tanácstalanságodat nézem, lehet, hogy majd egy kis kitérő után ismét visszatérsz a Nortonhoz. Ide azok nem térnek vissza nagy valószínűséggel, akik nagy öntudatossággal állnak tovább, vagy megharagudtak illetve megsértődtek erre a cégre.

(#3095) #41133696 válasza modflow (#3092) üzenetére


#41133696
törölt tag

Így:

Firefox \ about:config \ xpinstall.signatures.required -> false

sem megy?

A Kaspersky nekem így megy :)

(#3096) Zotya84 válasza #41133696 (#3095) üzenetére


Zotya84
őstag

Már nem sokáig...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3097) #41133696 válasza Zotya84 (#3096) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor marad a Chrome.

(#3098) Zotya84 válasza #41133696 (#3097) üzenetére


Zotya84
őstag

Miért, oda aláíratták a pluginjüket? Akkor a FF-hoz miért nem?

(Még a K&H is megtette mostanra - ami pedig elég nagy szó, mert sosem voltak a helyzet magaslatán.)

De ez már nem ezen témakörhöz tartozik.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3099) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Miért nem érzékeli a Norton Internet Security és a Norton Security, hogy fel van telepítve a firefox?
Azért mert 64bit-es verziót tettem fel? És nem máshová tettem, oda tettem ahová ő akarta. (Program Files)

(#3100) egykori válasza Bal0924 (#3099) üzenetére


egykori
őstag

Azért, mert a Norton már csak a Chrome-mal és az Internet Explorerrel működik együtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.