Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2552) #41133696


#41133696
törölt tag

Mondott most egy ilyet:

10/30370_20141011n360002.thumb.png]

speciel ezzel még nem találkoztam eddig

(#2553) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

A Norton IS mellé felkerült az Anvi ADblocker. Teszi a dolgát, de néha meglepő ablakocska jelenik meg:

De van amikor a Norton nis.exe-re panaszkodik. Ezek fals pozitívok, és tegyem a kivétellistába, vagy a Norton nézett el vmit?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2554) #41133696 válasza cigam (#2553) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem fals. Például rögtön egy Windows beépített alkalmazára ugrik, ami a WMP... tegyél fel egy ingyenes MBAM-ot frissítsd le, csinálja vele egy teljes rendszervizsgálatot, és ha nem talál semmit, akkor megnyugodhatsz abszolút.

(#2555) Zotya84 válasza cigam (#2553) üzenetére


Zotya84
őstag

Szinte biztos, hogy fals. Viszont érthető, hogy miért DDoS-nak értékeli. Hisz az a szolgáltatás működés szempontjából nagyon hasonlít a DDoS támadásra...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2556) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Köszi a válaszokat! Nincs warez a gépemen, uganakkor kitudja miket (nem) raknak fel a különböző, pár napig ingyenes promóciós programok.
Amúgy jól kiegészíti az IS-t. Nem is értem miért csak a Kaspersky épít be reklámszűrőt a tűzfalába.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2557) #41133696 válasza cigam (#2556) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az Agnitum termékekben is van :K Az MBAM is remekül el van mellette.

(#2558) cigam válasza #41133696 (#2557) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Jó, az már 2. No és hány Vírus+tűzfal kombó van a világon?! Az mbam ad filterként is működik?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2559) #41133696 válasza cigam (#2558) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az MBAM nem, csak arra írtam, hogy a Norton mellé tökéletes kiegészítő védelemnek. Egyébként én is csak az Agnitumot és a Kaspersky-t tudom kapásból ami ilyen remek tartalomszűrővel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#2560) #41133696


#41133696
törölt tag

Friss:

Zsaroló weboldal akart befenyíteni... :D

[ Szerkesztve ]

(#2561) bubogabor


bubogabor
tag

Hi bubogabor,

Thank you for providing helpful feedback during the Norton Security and Norton Security with Backup Public Beta test. We are happy to give you a Norton Security with Backup 10-user key that is valid for one year.

Product Key – JHTTV9FRHJ3MKJ9JK3xxxxxx
beta teszter voltam kaptam ajandekba egy eves kodot a 2015 os nortonhoz

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#2562) Zotya84 válasza #41133696 (#2560) üzenetére


Zotya84
őstag

Na, én az ilyenek miatt tervezem megtartani a jelenlegi mizéria ellenére is. Ebben a leghatékonyabb a tapasztalataim szerint. :K

bubogabor: A mázlista, én nem tudtam bétatesztelni, mert folyamatosan tiltotta a letöltést régióra hivatkozva, mind Digi, mind T-s nettel... :(

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2563) #41133696 válasza Zotya84 (#2562) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát félév múlva, a NAV lesz beaktiválva erre a gépre, OFP mellé. Csak nem tudom, hogy az egy éves előfizetés második fele alatt is megmarad e támogatás, a 21.x-hez.

(#2564) bubogabor válasza Zotya84 (#2562) üzenetére


bubogabor
tag

Pedig nekemis digis netem van

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#2565) CJ4567 válasza bubogabor (#2561) üzenetére


CJ4567
veterán

OMFG nagy mákod van :Y :Y :Y

No Sana No Life

(#2566) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok!
Ismerős valakinek a Norton vs. uTorrent probléma?
Kb. egy éve az a gond velük ha megnyitnám a uTorrentet (3.1.2)
akkor csak jó egy perc után indul el és utána is szinte használhatatlanul
lassú. Ha hozzáadom a sonar és auto-protect kizárásokhoz a torrent
mappáját máris megszűnik a probléma és minden működik rendesen.
Az lenne a kérdésem, hogy megoldható ez a probléma másképpen
vagy hagyjam így a fenébe?

Még egy megjegyzés: kizárólag tiszta telepítésnél jön elő ez a bug,
ha már volt a rendszeren korábban egy védelem és annak
eltávolítása után ment fel a Norton, akkor nem jelentkezik az összeakadás.

Köszönöm a segítséget!

(#2567) arcitec


arcitec
addikt

Azt lehet tudni, hogy az új NS mikor lesz nálunk is kapható, eléggé húzódik a dolog még mindig csak a NIS 2014 van a hazai weboldalon ...

[ Szerkesztve ]

(#2568) Zotya84 válasza Qasam (#2566) üzenetére


Zotya84
őstag

Igen ismert probléma. Felzabáltatja a µT-vel a NIS a RAMot. Nálam emlékeim szerint a nyári? 3.4.1 béta oldotta meg, és már van belőle végleges.

Egyébként µT hiba okozz(T)a.

"-- 2014-05-22: Version 3.4.1 Beta (build 31405)
- Fixed: Resolve antivirus compatibility issues"

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2569) Zotya84 válasza arcitec (#2567) üzenetére


Zotya84
őstag

Már kapható. Az első NS rendelést már okt. 9-e után szállította az első disztribútor. :K

Egyébként nem tudom miről beszélsz, már jó ideje a magyar oldalon is a NS és a NSBU vásárolható meg, igaz rohadt drágán. :)

60, meg 70€/év. Miközben friss rendelés esetén 16800Ft-ért megy dobozosan...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2570) #41133696 válasza Zotya84 (#2569) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát mert szomorúak lennének a nyugati államokban élők, ha nem egységes lenne az ár $-ban és €-ban az Amerikában illetve az EU-ban. Azt lenyelik, itt Európában, hogy 60 $ = 60 €, de ha a magyar, román, stb gazdasági Kánaánnak nem számító országokban 30-40 € lenne azt már nem. Illetve csak akkor, ha ők is vásárolhatnának így, de az meg már a Symantecnek nem lenne buli. Maximum ugye úgy tudják megoldani, hogy az offline boltban olcsóbb, mert nem valószínű, hogy az angol a hazai webáruházak honlapjait böngészné.

[ Szerkesztve ]

(#2571) arcitec válasza Zotya84 (#2568) üzenetére


arcitec
addikt

Bittorrent 7.6.1 használok semmi gond vele ....

(#2572) arcitec válasza Zotya84 (#2569) üzenetére


arcitec
addikt

Ha haha, most már igen tuti kb 1 hete néztem ...
Egyébként tényleg drága szeptemberben vettem meg a NIST ( mert lejárt ), hogy úgy is upgradelve lesz az űj verzióra, de nem érdekes jó az is és egyébként is csak max a NAV tulajoknak számíthat a + tűzfal.
A 2014 NIS kb 6-7e ft volt 3x drágábban nem veszem meg ...

(#2573) arcitec válasza #41133696 (#2570) üzenetére


arcitec
addikt

Apropó még eleddig nem vásároltam közvetlen online mert az mindig drágább mint egy adott disztribűtor-nál de olyat még nem találtam ...

(#2574) arcitec


arcitec
addikt

Ahogy látom platform független lett, na de ilyen áron egy user pc és android is , vagy külön külön meg kell venni, mert pl az androidosat is megvettem kb 3-4e ft volt most meg külön külön 16e na nem lépem meg egybe sem , külön külön meg pláne NEM

[ Szerkesztve ]

(#2575) jbl válasza Qasam (#2566) üzenetére


jbl
aktív tag

Ugyan ez a szitu. Váltottam uTorrent v2.2.1 –re azóta atom stabil minden. :K

(i5- 4670 + 8GB RAM)

[ Szerkesztve ]

(#2576) Zotya84


Zotya84
őstag

arcitec:
a) No, ugyan jó voltam mindig is szövegértésben, de a 2574-et fejtsd ki légy szíves - bár a c) pont olvasása után, nem biztos, hogy kelleni fog...
b) A BT 7 kliensek ha jól emlékszem szintén a µT kliens alapjait tartalmazzák - bár ebben az egyben nem vagyok biztos.
c) A 2014-es NIS sosem került olyan kevésbe, csak ha valahol brutálisan akciózták/promózták (elsősorban az MM termékek). Most nem kerül 3* annyiba, ha azt is észreveszed, hogy annyiért már 5 készüléken használhatod egy helyett. Akkor melyik is az olcsóbb? Én pl. 2008 óta 5 gépest használok, okkal. És az UPG verziónál is olcsóbban fogom megúszni kb. 10eFt-tal. (Az NS 5, az NSBU 10 készülékes platformfüggetlen licencet tartalmaz - ha minden igaz.)
d) Volt olyan év, amikor olcsóbb volt megújítanom, mint a dobozost beszereznem.

GoodSpeed:

Pont leszarom a szomorú nyugatiakat. :) Egyébként meg ismerek olyan online FTP játékot, ahol a magyar IP-ről bónuszt vásárlók 30-60%-kal olcsóbban kapják meg a bónuszaikat, mint a tőlünk nyugatabbra élők. Tehát pont egy biztonságtechnikával foglalkozó cég meg tudná oldani, ha akarná.

Az angolok meg persze, hogy nem fogják a mi webáruházainkat böngészni, hisz náluk eleve olcsóbbak a materiális javak. :O

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2577) Qasam válasza Zotya84 (#2568) üzenetére


Qasam
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#2578) arcitec válasza Zotya84 (#2576) üzenetére


arcitec
addikt

Hát lehet jól elbeszélünk egymás mellett. Persze az új verzióval kapcsolatban nem vagyok képben.

de a NIS 2014 -et vettem most 09.hóban kb úgy 7eft upgrade 1 gép , de nekem NEM kell 5 gépre akkor mennyi az annyi? A mobil meg volt 3-4eft. Azért nem volt korrekt a Symantec az új verziók hírverésével és a felháborodóknak igazuk van mert én is olyan publikációt olvastam, hogy még a NAV is upgradelhető lesz.
A platform függetlenségről szinte egy kukk sem esett. Erre megvettem a kvázi elavult szoftvereket az új megjelenése előtt. Mondja már valaki , hogy ez korrekt volt a Symantec részéről.

1 éves előfizetés:
Termék-előfizetésed magában foglalja e termék 5 külön eszközön történő használatának jogát a termék-előfizetési időszak során = 60 euro .
(Bár ezt a tegező üzemmódot sem értem?????)

Ezt most olvastam, való igaz úgy már elgondolkodtató, de 1 pc + 1 telefonra már nem biztos hogy megéri ha ugyanezeket 10 eft-on belül eleddig megkaptam. Évek óta 4-6 eft-on vásároltam a NIS-t

[ Szerkesztve ]

(#2579) #41133696 válasza Zotya84 (#2576) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként évekkel ezelőtt volt olyan cég, amely figyelembe vette a hazai vásárlóerőt. A McAfee kedvezményesebben adta idehaza emlékeim szerint a termékeit.

Ami a Norton-t illetve ez a termék átnevezés, szerintem csak arra volt jó, hogy bevezessék az új kulcsos rendszert, mert egyébként csak annyit kellett volna csinálnia, hogy a NAV-ot kivezetik és marad a NIS meg az N360 :) Nem ?:D

(#2580) Zotya84 válasza arcitec (#2578) üzenetére


Zotya84
őstag

Lehet. Szóval, a lényeg. Igen, sajnos elég későn vettél meg egy régi típusú licencet, de hát ha akkor jár le, hát akkor... :(

Igen, ha csak két gépre azon az áron továbbra is be tudod szerezni a régi típusú licencet, akkor érdemes lehet bespájzolni belőle - vagy nem, mert a fene se tudja, hogy a régi kulcsokat előbb-utóbb kivezetik-é.

Az hogy a platformfüggetlenségről nem olvastál, szerintem a vásárló és az eladó részéről is lehet figyelmetlenség/inkorrektség. Hisz a) ők nem szóltak már régebben, hogy ezt meg akarják/fogják lépni, amit; b) szerintem a béta megjelenésekor ezt már tudni lehetett, és ugyan utánaolvasással, de kideríthető lett volna.

A tegező szövegek engem rohadtul nem zavar, mivelhogy a magyar oldalon is az angol fordítását használják, azok meg nem szoktak magázódni... :)

Most meg érdemes lehet családban összeállni, ahogy én is teszem, és összedobni az árát az ötösnek - a régi áron így gépenként nekem is kb 4800Ft-ba került egy évi NIS...

Qasam (2577): Igazán nincs mit.

GoodSpeed: Egyébként igen, azt kellett volna tenniük szerintem is. Csak a licencbővülést még mindig lehet, hogy így lehetett a legegyszerűbben menedzselhető módon levezényelni. Pedig szép is lett volna, hogy amikor meg akarom újítani, akkor megkérdezi, hogy mostantól melyik licenc érdekel, mert hogy ezek meg ezek vannak mostantól. De hát azzal foglalkozni kellett volna kicsit többet, mint egy új kulcsgenerátort írni - ami véleményem szerint sokat nem is változott, csak valami apróságban... :W

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2582) Zotya84 válasza HZoli87 (#2581) üzenetére


Zotya84
őstag

Oszt minek? Majd, ha már tudjuk is használni... Én majd március végétől... :W :)

(Egyébként természetesen köszi.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2583) #41133696 válasza Zotya84 (#2582) üzenetére


#41133696
törölt tag

A topicban kb egy ember van, aki tudja is használni. Ő is nyerte bugvadászattal :DDD

(#2584) Zotya84 válasza #41133696 (#2583) üzenetére


Zotya84
őstag

Milyen igaz. :DD :DD

Bár már vittem párat telepíteni olyan cégekhez, ahol mostanában jár/t le... Nem egy nagy eresztés.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2585) CJ4567 válasza #41133696 (#2583) üzenetére


CJ4567
veterán

Én kipróbáltam a Nortont, majd úgy éreztem hogy nem véd eléggé, visszaraktam a 360 TS-t, majd reinstall után megint azt pedig Nortont szerettem volna, és most megint fontolom mert update után a Műveletközpont szerint nincs vírusírtó a gépen :DDD

No Sana No Life

(#2586) #41133696 válasza CJ4567 (#2585) üzenetére


#41133696
törölt tag

Napi gyöngyszem: ilyen üzenetet még nem kaptam, így megörökítettem:

Abban a 360 TS-ben én sem bíznék :D

Kaspersky-re nem gondoltál még ?:) Az Agnitum-os topicban kicsit körbejártuk a témát, hogy milyen védelmek vannak, amik megbízhatóak, és teljesen kompatibilisek is az OFP-vel, és alkalmasak a 2014-es Symantec termékek hatékony pótlására.

(#2587) ƵøŁĭ válasza #41133696 (#2586) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szerintem te se vegyél semmit .Ha a program promók topicban továbbra is lehet CHIP kódot berakni ,akkor az ESET (AV) simán jó lehetne OFP mellé .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#2588) #41133696 válasza ƵøŁĭ (#2587) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nem is tervezem. Max OSS Lifetime Upgrade. De valszeg a 3 éves OFP Lifetime marad, mert OSS-t nem szoktak már Lifetime-ban szórni. Egyébként Chip magazin olvasó vagyok :K Van benne KAV :K Meg reménykedés, hogy a WD-ből hátha kiadnak egy 5.0-t amiben már a frissítés is zökkenőmentes :)

[ Szerkesztve ]

(#2589) Mikulásbá válasza #41133696 (#2588) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Már nem KAV kulcsot kapsz a Chip-ből,hanem Multi-Device-t!

(#2590) #41133696 válasza Mikulásbá (#2589) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tényleg, ez még jobb :K

(#2591) arcitec


arcitec
addikt

Azt tudja valaki, hogy ha az új verzió megvásároltatik - NS 2015 - , akkor arra a 2016-os verzió upgradelhető?Értem ezt ha a megjelenéskor még több hónapig aktív a régi. de az újat autó fel lehet rakni rá ( mint annó )?????
Egyébként itt máris olcsóbb 5 eszközre
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2592) #41133696 válasza arcitec (#2591) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem lehet tudni sajnos. Egyébként ezt is előrevetítettem, hogy sokan nem mernek majd két éves előfizetésre váltani ezek után. Visszanyal a fagyi :D

(#2593) egykori válasza #41133696 (#2592) üzenetére


egykori
őstag

Hát, csalódott vagyok az irány miatt, de remélem - és talán itt többen is -, hogy jövő nyárra majd tisztábban látunk.
Addig meg teszi a N360 a dolgát...

(#2594) PapauZ válasza egykori (#2593) üzenetére


PapauZ
aktív tag

Lehet majd valószínűleg. A mostani korlátozás amiatt lett bevezetve, mivel teljesen új termékként lett a 2015-s széria megjelentetve.

(#2595) egykori válasza PapauZ (#2594) üzenetére


egykori
őstag

PapauZ, tudnál némi biztatót írni? Nem túl jó a légkör itt a Norton-klubban...

(#2596) Zotya84 válasza egykori (#2595) üzenetére


Zotya84
őstag

Mégis mit vársz egy ilyen lépés után, milyen legyen a hangulat?

Most már azt hiszem, hogy nem várom meg a magyar képviselőjüktől a hozzá intézett kérdéseimre a választ, mert több, mint egy hónap telt el a levél küldése óta. Ha eddig nem sikerült válaszolni, az számomra azt jelenti, hogy még Mo egyik legnagyobb disztribútorát is semmibe veszik, akik révén biztosan eljutottak a kérdéseim a termékről, licencről hozzájuk.

Ma írtam is nekik, hogy köszi, ha annyira se méltatnak, hogy "Bú.", akkor nekem ne promotálják a terméket, hogy így jó, úgy jó - mert nincs értelme. (Mármint a disztribútornak.)

(Az meg, hogy az én privát véleményem mi lesz, március végéig eldöntöm - akkor esedékes ugyanis az újítás.)

#PapauZ: Az aláírásodban levő linkre azt dobja a gép, hogy "Page not found..."

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2597) egykori válasza Zotya84 (#2596) üzenetére


egykori
őstag

Nem tudtam pontosan követni a fejleményeket, de így visszatekintve, teljesen érthető a kialakult közhangulat.

A magyar képviselet szerintem teljesen jelképes, protokolláris, az egyéni ügyfelek nem sokat tudnak kezdeni velük. Ha nem tud annyira kommunikálni valaki angolul, hogy megértesse magát, akkor nem sokat tud tenni, csak várja a fejlemények alakulását.

(#2598) Zotya84 válasza egykori (#2597) üzenetére


Zotya84
őstag

Az lehet, de a németországi telephellyel rendelkező disztribútor értett egyet a kérdéseimmel, és továbbította feléjük. Szóval... Egy Európában szinte mindenhol jelen levő disztribútor kérdéseire szarnak nagy ívben, nem az enyémre. (Nálam még mindig megtalálható a levél CC-je.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2599) egykori válasza Zotya84 (#2598) üzenetére


egykori
őstag

Nézegetted mostanában az angol Norton fórumot, ott hátha vannak válaszok a kérdéseidre.

Nekem az utóbbi időben nem volt időm nézegetni.

[ Szerkesztve ]

(#2600) Zotya84 válasza egykori (#2599) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem. Ha a Symantecet nem érdekli az európai piac, az az ő dolga. Csak akkor jelentse ezt ki, és ne lapítson, mit az a bizonyos a gazban.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.