Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 7210 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dalac5


dalac5
tag

Sziasztok


Meg tudnátok mondani,hogy lehet-e valahol venni nokia 7210-t újonnan,vagy már csak használtan vehető? Kb mennyibe kerül?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) dalac5


dalac5
tag

Na valaki?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3) pyrannha


pyrannha
senior tag

UP! Mert engem is érdekelne egy.

PSN ID: VDFPO

(#4) Angie™ válasza dalac5 (#1) üzenetére


Angie™
addikt

mobilboltokban biztos lehet venni.. újak is szoktak lenni de szerintem nem éri már meg az árát.. mondom én aki majdnem 1 évig használt 7210-es nokiát.. 86K ért vettem mikor a boltokban 100K volt. :D

most olyan 30-40K között van az ára.. közelebb a 30-jhoz :D

szeintem valami mást vegyél..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) pyrannha válasza Angie™ (#4) üzenetére


pyrannha
senior tag

Használtan van már 20k-ért is. Én speciel nem vennék ilyen telót, de anyámnak ez tetszik, szal' ilyen teló után rohangálok már egy ideje. Viszont Neki új kellene, mert nem szereti a használt cuccokat. (Volt egy-két rossz élménye használt telókkal.)

PSN ID: VDFPO

(#6) Angie™ válasza pyrannha (#5) üzenetére


Angie™
addikt

az Astoria üzletházban van egy nextel mobilbolt, kérdezd meg ott.. korrektek, és tudnak neked hozni bármit..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Ilyen telóm van három éve,meg az apámnak is.Nem adnám el,és ha valaha újat veszek,ezt akkor sem fogom beszámíttatni.Egyszerűen csodaszép,és tökéletes.:U

(#8) Fred23 válasza Fred23 (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Most nézem,ez nem is az.:) 7110 az enyém.De a 7210 is szép.

(#9) pyrannha válasza Angie™ (#6) üzenetére


pyrannha
senior tag

Köszi, holnap elnézek oda.

PSN ID: VDFPO

(#10) dalac5


dalac5
tag

debrecenben nem tudtok valami jó boltot?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#11) dd_team


dd_team
csendes tag

Lehet venni újonnan! ha felmész az apronetre csomó hirdetés van, hogy új mobilok!
Vhol láttam 40k körül újonnan!
Itt is vannak újak: Notebookgsm

(#12) dalac5


dalac5
tag

köszi

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#13) Spensers


Spensers
aktív tag

Szasztok nekem 7250í -m van az majdem úgy nézki...

(#14) dalac5


dalac5
tag

Valaki?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#15) dalac5


dalac5
tag

Találtam már egy csomó GSM boltot ahol lehet kapni újonnan kb 40-45-ért,de az a baj, hogy ezek Pesten vannak,mostanában pedig nemigazán fogok arra várni,ezért lenne jó valami debreceni bolt

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#16) pyrannha


pyrannha
senior tag

Na, vettem egyet 40.000 Ft-ért. Hááát, Nekem annyira nem tetszik, de hát mindent a családért. :)

PSN ID: VDFPO

(#17) dalac5


dalac5
tag

Új?Hol vetted?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#18) pyrannha válasza dalac5 (#17) üzenetére


pyrannha
senior tag

Igen új! A Nyugati mellett van közvetlenül egy GSM bolt. (Aszem Nyugat GSM a bolt neve)

PSN ID: VDFPO

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 7210 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.