Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 636

Hozzászólások

(#1) BFGX


BFGX
csendes tag

Sziasztok!
Igyekszek átpártolni a Wondows Phone OS rendszerű telefonokra. Teljesen 0 a tudásom és tapasztalatom ezzel a rendszerrel. Első ízben a 820-ast néztem ki de azt nem tudtam beszerezni. Így a Lumia 630, és 636-os telefonokban kezdtem el gondolkozni. (az internetet kizárólag wi-fi-n keresztül kapná úgy hogy a 4G és hasonló hálózatok nem kritériumok) Igazából a 636 felé kacsingatok serényebben, az 1Gb RAM miatt. Úgy láttam a kijelző és processzor ugyanaz mind a kettőnél. Csak kicsit elbizonytalanít, hogy a 636-ost kínai piacra szánták. Ez okozna valamiféle problémát? Esetleg nem lehet frissíteni, nincs magyar menü, kompatibilis-e a magyar hálózatokkal, nem szervízelik stb. Érdemes megvenni valamelyiket vagy várjak-e más 50e HUF környéki Nokiát? Vagy esetleg van valkinek valamilyen tapasztalata a 636-al?

[ Szerkesztve ]

(#2) Gery1987 válasza BFGX (#1) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló!

Ahogy elnéztem itthon hivatalosan nincs forgalomban a 636, így szerintem ne is vedd figyelembe. Oké hogy 1 GB RAM meg minden de a hivatalos garanciánál jobb nincs. Itthon max boltit kapsz rá. Az meg nem éppen a legjobb.

Ha mindenképpen WP és Nokia akkor 630 v 635 (LTE). Ugyan csak 512 MB RAM de legalább hazai hivatalos garancia.

Fel kell hívjam a figyelmed arra, hogy nincs benne közelség érzékelő. Így hívásnál ha a füledhez teszed nem zár le a kijelző! Az üzemidőnek sem tesz jó, meg neked sem mert az arcoddal megérintesz valamit és hopp már akár le is raktad.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 636
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.