Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia6101 kérdés, műszaki hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gerzsonka12


Gerzsonka12
csendes tag

Hi!

Olyan kérdésem lenne, hogy Nokia 6101-es telefonom van, és egyszer kikapcsoltam, minden rendben volt, fel volt töltve, semmi gondja korábban nem volt, eltekintve az apróságoktól; és aztán mikor legközelebb be akartam kapcsolni, akkor semmit sem csinalt csak annyit irt ki a kijelzo, hogy ''Local mode''...es semmi...se kep se hang.

a kulso kijelzon ugyanez jelent meg, kis vörös háttérben, és ez a helyzet már lassan harom napja.

Szerviz lesz belole vagy tud valaki modani vmi megoldast...en mar mindent megprobaltam, kiszedtem a SIM kartyat, az aksit megigazgattam, tobbszor is de semmi sem hasznalt.

Nagyon fontros lenne, ha vki tud vmit... Koszonom! Elore is...

(#2) mikado válasza Gerzsonka12 (#1) üzenetére


mikado
tag

Nem érte víz mostanában?

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#3) Gerzsonka12 válasza mikado (#2) üzenetére


Gerzsonka12
csendes tag

Amennyire en tudom nem igazan, egyszer ketszer esoben telefonaltam vele, meg esetleg nedves kezzel nyulhattam hozza, de egyebkent semmi...Beazhatott az esotol???

(#4) Gerzsonka12


Gerzsonka12
csendes tag

elgondolkodtam egy picit, es lehet h ráömlött egy kis víz talán egy vagy két hete...kisebb konyhai baleset :(...az aksinak eshetett baja???...azért lenne furcsa, ha amiatt tortent vele valami, mert utana letorolgettem, megszaritgattam, es mukodott egeszen a mult het vegeig, ahogy irtam...

(#5) PapaMaci válasza Gerzsonka12 (#4) üzenetére


PapaMaci
őstag

Sajnos a víztől elkezd rohadni az elektronika. Ha ilyen történt, akkor még a garit is elbukhatod.

...mint az közismert...

(#6) Gerzsonka12 válasza PapaMaci (#5) üzenetére


Gerzsonka12
csendes tag

én is ettől féltem...ha így van, akkor valami jó fedősztorival kell előrukkolnom, kikerülvén az önhibát... :) egyébként viszont nem hiszem, hogy attól a pár csepp víztől ekkora baja történt volna, hiszen még majdnem két teljes hétig tökéletesen működött utána...hacsak nem azon szerencsétlenek közé tartozom, akiknek mindig minden a lehető legrosszabbul sül el... :( (nesze neked önsajnálat)

(#7) PapaMaci válasza Gerzsonka12 (#6) üzenetére


PapaMaci
őstag

Azt hiszem, erre nincs fedősztori. Bemegy a szervízbe, szétszedik, átnézik, és ha beázásnyom van rajta, akkor lefényképezik, összerakják, és küldik vissza...

...mint az közismert...

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A témát zártam.
Máskor ilyesminek ne nyissunk új témát, használjuk a köv. [link]et.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia6101 kérdés, műszaki hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.