Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo amiibo

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:24

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) mirci18 válasza Kvelstadt (#550) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat .
Én inkább használtan szerettem volna venni itthon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#552) koncsik válasza mirci18 (#548) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocs, nem néztem kinek ment :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#553) koncsik válasza mirci18 (#551) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Használt talán FB csoportban, HA-n nem láttam még...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#554) Kvelstadt válasza mirci18 (#551) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj hogy sokan azért veszik meg hogy aztán mikor nem kapható eladják drágábban.
A uk store lekoroátoz 1feleből 1db/fő-re de ez accounthoz számít.
Nem tudom egyesek mennyi accounton veszik de nem véletlen hogy ha van is valami, pillanat alatt elfogy aztán fent is van ebayen akár 8szoeos áron is.
10font a storeba egy amibo mikor van, és ezzel szemben ebayen láttam még 80fontért is ugyanezt mikor normális áron nem volt sehol.
Nekem inkább nem kell minthogy valakit segítsek aki ezen nyerészkedik. Üljenek bele az ilyen célokra szerzett figuráikba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#555) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Boldog Karácsonyt! :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#556) mirci18 válasza koncsik (#555) üzenetére


mirci18
addikt

Gratulálok.
Én használt piacon taroltam.
Nagy az öröm főleg hogy tudtam venni egy Pixel Mariot az eredeti piros gatyósat.
A tűzgolyós Mario még bontatlan volt mikor megvettem de nekem sose jöttek be a bliszterben és egyéb ronda műanyagban tárolt cuccok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#557) koncsik válasza mirci18 (#556) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A legtöbb nálam is bontott már, csak a ritkaságok nem.
Örommel látok igazi könyveket a polcodon + Gyöngyös egyik kedvenc városom :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#558) mirci18 válasza koncsik (#557) üzenetére


mirci18
addikt

Szeretem a könyveket. fontosnak tartom még a mai világban is hogy olvasson az ember. Az hogy mit valamilyen szinten mindegy mert a lényeg az hogy ha már egy könyvet is a kezedbe veszel azzal a tudatodat formálod.
Nálam jelenleg ezek a kötelező téli olvasmányok:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#559) koncsik válasza mirci18 (#558) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bödőcs, Badár elolvasva, Piedone-t nem tudom... (szeretem, de nem ennyire vagy ilyesmi) - van könyvtopik is :), csak for info.
Bödőcs nagyon bejött, színpadon is, de ez a könyve egy tökéletes korrajz.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#560) mirci18 válasza koncsik (#559) üzenetére


mirci18
addikt

Egyetértek veled teljes mértékben. Mondjuk nekem a mindent jelenti Spencer és Hill de kinek mi.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#561) koncsik válasza mirci18 (#560) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Swicth-re megrendeltem a játékuk limitált kiadását, sajnos még nem jött meg (szóval azért gyanús, hogy mégiscsak kedvelem őket eléggé :B )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#562) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#563) z4zelda


z4zelda
tag

2020 is jól kezdödik!

(#564) Renok


Renok
senior tag

Sziasztok,

Switch-re az amiboo-nak van értelme? Egy játék harmadánák árát megéri?

Egy figurát vennék, szimplán amiatt, mert tetszik (Ryu, Ken vagy Bayonetta), de pl. számomra az sem derült ki, hogy hány cm magas egy ilyen figura?

(#565) Kai_Rong válasza Renok (#564) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

8-10 centi egy ilyen figura, attól függ, hogy kire fáj a fogad.
A funkcionalitása attól függ, hogy milyen játékban akarod használni :) A Smash Ultimate-ben pl. pont nulla értelme van, annyit csinálnak, hogy beolvasáskor azonnal unlockolják az adott karaktert, illetve tudsz belőle egy picit okosabb AI-t kreálni, ami a te játékstílusodat reprodukálja az adott karakterrel.
Ha több játékban akarod használni az adott figurát, akkor jobban megéri. Én pl. a Fire Emblem figurákat azért gyűjtöm, mert 3DS-től kezdve gyakorlatilag minden FE játékban használhatóak és valami cool extrát adnak. Meg persze a figurák jól néznek ki a polcon.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#566) Renok válasza Kai_Rong (#565) üzenetére


Renok
senior tag

Köszi.
Fire Emblem-ek esetében mik azok a cool extrák pl?

Mindkét aktuális Fire Emblem játék megvan Switchre, még nem kezdtem el őket, de nagyon bejönnek. Azokat a figurákat eddig nem is néztem, de akkor átnézem őket szépen, köszi a tippet.

A Smash Ultimate infót külön köszi, eddig főleg emiatt érdekeltek volna, de így semmi értelme. Főleg, hogy abban már mindent unlockoltam.

[ Szerkesztve ]

(#567) Kai_Rong válasza Renok (#566) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Three Houses-ban mindegyik amiibo figura unlockol egy-egy ikonikus zenét az adott karakter játékából, amit a Fódlan Winds helyére tudsz berakni az auxiliary battle-ök során, igazi nosztalgiabomba :) Emellett megnyitnak egy új helyszínt, ahol találkozhatsz egy ismerős karakterrel, aki ad egy plusz fegyvert neked, illetve egy rakat felhasználható itemet.

A Warriors az kicsit csalódáskeltőbb, azok béna itemeket adnak, kivéve Chromot meg Tikit, akik a játékbeli megfelelőjük unique fegyverét teszik elérhetővé.

Szerintem igazán akkor éri meg, ha a két amiibo supportos 3DS-es játékot is játszod, a Fates-t és az Echoest. A Fates-ben három karakter unlockol egy mini quest setet, aminek a végén az adott figura toborozható egység lesz (őket egyébként sehogy máshogy nem lehet megszerezni, se DLC-ként, se normál egységként), az Echoesban pedig szintén amiibo-exkluzív dungeont ad két figura, a többieket pedig csata közben meg lehet idézni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#568) Renok válasza Kai_Rong (#567) üzenetére


Renok
senior tag

3DS-re nem fogok benevezni.
Nagyon szépen köszi a sok infót. :R

(#569) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

HÉHÉHÉÉÉ az az arany Shovel Knight honnan van? Meg a 3 Lovag is? GP miért nem szólt???

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#570) koncsik válasza Adam_Shepard (#569) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A 3-as SK nekem USA Amazon előrendelés volt, az aranyra csak pislogok :K #irigykoncsik

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#571) Adam_Shepard válasza koncsik (#570) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

meg is rendeltem. https://www.amazon.co.uk/dp/B07NBZB79Y?tag=vg247-m-21

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#572) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ma Tiki személyében meglett az utolsó Fire Emblem amiibóm is, teljes a gyűjtemény. Remélem, idén még bővülni fog a paletta, ráfüggtem ezekre a kis figurákra. A Directen szokott lenni bejelentés új figurákról, ugye?

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#573) Renok válasza Kai_Rong (#572) üzenetére


Renok
senior tag

Itthon egy csomó figura már nem kapható, sőt, elég sok a nintendo uk-n sem. Ezekből szokott lenni utángyártás?

(#574) Kai_Rong válasza Renok (#573) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, sajnos a népszerű amiibókkal ez szokott lenni a helyzet - ha visszaolvasol a topikban, akkor látod, hogy a helyiek is sokszor panaszkodnak erre. A Fire Emblem first flush amúgy is elég régi, az első megjelen amiibók között voltak ezek. Marth, Lucina, Celica, Ike és Robin ritkaságszámba megy, a többiek elérhetőek a boltokban. Robinból talán a supergameren láttam, hogy lesz restock a hónap végén.
Utánnyomás van is meg nincs is, általában nehéz bármilyen official választ kiszedni a Nintendóból ezzel kapcsolatban. Egyébként a többség eBayről szerzi a ritkaságokat, vagy másodkézből.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#575) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

A Zelda Wind Waker HD-s amiibo dual pack az USA only valtozat volt? (Mint a Fire Emblem Echoes Alm es Celica)
Azt neztem ki kovetkezonek, viszont csak kulon-kulon lattam itthon.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#576) koncsik válasza Kai_Rong (#575) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tudomásom szerint igen.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#577) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ma reggel meghozta a futar a Zelda/Link Wind Waker HD paros amiibojat a futar. Kis gyujtemenyem mar 17 darabot szamlal, pedig tavaly oktoberben meg azt se tudtam, mi az az amiibo :DD nehez leallni.

illetve megjott a Kinabol rendelt Fire Emblem amiibo kartya szett is - csabitoan olcso volt, postaval egyutt valami 7 font, szoval ugy voltam vele, megnezem, hogy hasznalhato-e. Tokeletesen mukodik mindegyik, es gyorsabban beolvassa mind a New 3DS, mind a Wii U, mind a Switch a figurakhoz kepest. Megvan mind a 13 Fire Emblem figura, de csak 7-et bontottam ki kozuluk, a ritkabbak maradtak a dobozban, azert kerestem valami alternativat, hogy a digital goodie-kat is elvezhessem :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#578) Kvelstadt válasza Kai_Rong (#577) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is így voktam. Nagyonhamar összejött vagy 20. Jelemleg nem gyülnek mert out of stock ami még érdekel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#579) Kai_Rong válasza Kvelstadt (#578) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Most egy idore en is leallok, ami nagy kedvenc azt nagyreszt sikerult osszeszedni. A nyari/oszi uj kiadasokbol viszont kell majd szinte minden, remelem, hamar bejelentik Jokert, DQ Herot es a ket Bylethet :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#580) koncsik válasza Kai_Rong (#577) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hol vetted a kártyákat? Esetleg link, kösziii

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#581) Kai_Rong válasza koncsik (#580) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Parancsolj: [link]
Lefotózom majd amúgy, az ebayes képek alapján rosszabb minőségre számítottam, de teljesen oké, minőségi custom darabok.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#582) Renok válasza Kai_Rong (#581) üzenetére


Renok
senior tag

Nem értem, mit tudnak ezek a kártyák?
Amúgy nagyon jól néznek ki.

[ Szerkesztve ]

(#583) Kai_Rong válasza Renok (#582) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az amiibo figurák NFC adatai vannak áttöltve beléjük - tehát be tudod olvasni őket teljes értékű amiibóként, hogy a figurával járó digitális tartalmakat hozza elő. Sok amiibo gyűjtő nem bontja ki a dobozából a figurákat, ezért azokat nem lehet beolvasni, ezeken segít a kártya. Plusz ugye vannak olyan amiibók, amik már beszerezhetetlenek, így nemcsak a figurát nem lehet beszerezni, hanem az azzal járó digitális tartalmat sem, hacsak nem veszel ilyen third-party custom kártyát az NFC-chippel.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#584) Renok válasza Kai_Rong (#583) üzenetére


Renok
senior tag

Szuper.
És ez teljesen legális cucc? Mármint a Switch-el használva?

[ Szerkesztve ]

(#585) koncsik válasza Renok (#584) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rezeg a léc (friendibo), én biztos vagyok benne, hogy itt csupa gyűjtő van, akinek megvan az eredeti amiibo, de nem akarja kibontani. Vannak hivatalos N amiibo kártyák is...
Ne menjünk bele, mindenki döntse el saját maga, itt nem kibeszélhető a fórumszabályzat miatt.
Az üres NFC kártyákra töltött amiibo data biztos warez.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo amiibo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.