Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nike_


nike_
addikt

Na a mai nappal megnyitom a blogomat.:) Amint látjátok a nevem Balázs.Megpróbálok írni ide napi szinten.

Jó szórakozást!

(#2) nike_


nike_
addikt

Mivel kéttannyelvű iskolába járok egy csomó tárgy van angolul.Úgy utálom, főleg a törit. :( Igen, angol történelem!Ma írtunk matekból és angolból.Szerintem mindkettő jól sikerült.

Amúgy aki akar vegyen fel msn-re!:)Az msn az adatlapomon van.

[ Szerkesztve ]

(#3) nike_


nike_
addikt

Ma kaptam 3 5-öst és 2 4-est. :DDD Jó kis napom volt.Bár az egyik négyesbe bele kellett segítenie tanárnak mert 3-as lett volna. :(

(#4) nike_


nike_
addikt

Csak próbálok bocsi.

(#5) nike_


nike_
addikt

Húú, jó rég írtam ide.

Na szóval ma töltöm a pokoli szomszédok 1-et(kis nosztalgia...):D De olyan lassú, majd behalok.Du. 1 óra óta töltöm és 40% gyütt le.:( Amúgy ma jó kis napom volt, spagetti volt az ebéd és az az egyik kedevnc kajám.:K Ma nem fájt a hasam se, de gyakran beképzelem magamnak és akkor fáj.Próbálom mindig elfelejteni, de nem megy.Ja és téli szünet rulz.:) Karácsonyra kaptam egy nyakláncot meg egy Nokia 6120c-t.Aki oltogatni akar, hogy milyen szar meg ilyesmi, priviben. :P

[ Szerkesztve ]

(#6) nike_


nike_
addikt

Kíváncsi vagyok olvassa-e valaki ezt a kevéske írásom.Ha valaki szeretne valamit kérdezni, nyugodtan. :K

(#7) nike_


nike_
addikt

Ja és priviben tessék mindezt.

(#8) nike_


nike_
addikt

Na, 1 hét múlva 1 éves leszek a PH!-n. Nem gondoltam, hogy ilyen hamar elrepül.

Amúgy régen írtam ide.

(#9) nike_


nike_
addikt

Ma volt a nyelvtan verseny. Nem mondták meg hanyadik lettem. :( Úgyhogy most várhatok egy ideig az eredményre.

(#10) nike_


nike_
addikt

Mai napom: hát, elmegy..

(#11) nike_


nike_
addikt

Ma megírtam még egy tesztet... Hát nem sikerült valami fényesen...

(#12) nike_


nike_
addikt

3 nap múlva 1 éves leszek a PH!-n

[ Szerkesztve ]

(#13) nike_


nike_
addikt

Még 2 nap...

Amúgy kiderült, hogy a nyelvtan versenyen 1,5 ponttal maradtam le az első mögött. :O De lehet, hogy így is megyek a megyeire.

(#14) nike_


nike_
addikt

Na, holnap lesz a nagy nap...

(#15) nike_


nike_
addikt

Egy éves lettem a PH!-n! :D

Ráadásul kaptam hörit is. Nagyon aranyos! :))

(#16) nike_


nike_
addikt

No, ma nem mentem suliba, mert fáj a hasam. :( Pontosabban reggel fájt, most már nem annyira. Remélem estére nem lesz komolyabb baj.

(#17) nike_


nike_
addikt

Ma már nem fáj a hasam.

(#18) nike_


nike_
addikt

Érdekes érzésem támadt ma. Valami miatt úgy elfáradtam úgy 15 percre, hogy azthittem elájulok. Aztán elmúlt. :F

(#19) nike_


nike_
addikt

Akkora vihar van, mindjárt leszedi a panel tetejét baszki.

(#20) nike_


nike_
addikt

Na baszki, ma éjjel kiszökött a ketrecből a hörcsög és bebújt anyámék ágya alá. Szedhetjük ki....

(#21) nike_


nike_
addikt

Úgy néz ki meghalt a hörcsög. De nem biztos. Annyi biztos, hogy még mindig nem találjuk.

[ Szerkesztve ]

(#22) nike_


nike_
addikt

Nna, megtaláltuk a hörcsögöt. Meg is fogtuk, beraktuk egy akváriumba ideiglenesen, nehogy kiszökjön még 1x a ketrecből.

(#23) nike_


nike_
addikt

Kimaradt egy pár nap mostanában...

Mindegy, jól érzem magam, jelenleg élvezem a péntek este adta lehetőséget.

Holnap du. elmegyek oszt. társamhoz szülinapi bulira (most lett 12 :DDD).

(#24) nike_


nike_
addikt

Jót mulattam tegnap oszt.társaméknál. Egyébként semmi más nem volt mostanában.

(#25) nike_


nike_
addikt

Szokásos nap volt a mai. Mondjuk feleltem töriből és kaptam egy ötöst. Ennyi úgy dióhéjban.

(#26) nike_


nike_
addikt

Ma 6 óránk volt amiatt a szar drogprevenciós óra miatt. Nem is beszéltünk a drogról csak a "döntésekről". :(((

(#27) nike_


nike_
addikt

Szerencsésen kibicsaklott a bokám amikor lent voltam. Egyre jobban fáj.

(#28) nike_


nike_
addikt

Elértem az 1000. lekérést a blogommal. :D Egyébként még mindig fáj a lábam, ma nem is tesiztem. Ha beteszem meleg vízbe, egyáltalán nem fáj.

(#29) nike_


nike_
addikt

Na, ide is jóó rég írtam. Nem volt semmi velem mostanában, a lábam meggyógyult és .... ha tudni szeretnétek, PM! :D

(#30) nike_


nike_
addikt

Sziasztok (már aki olvassa annak).

Végre összeállt a konfigom. De egy rithadt-rothadt XP vagy Vista telepítője senkinek nincs.

Ezt nem hiszem el.

(#31) nike_


nike_
addikt

Hű, de rég írtam..

Szóval, már megtudom slideboxon a skateparkban a rolleremmel a vázpörit, egész szép trükk.

Nemsokára kéne csinálni egy promo-t, amiben benne lenne pár trükközgetésem.

Amúgy suli megyeget, repkednek a jegyek, mindjárt itt az évvége.

Ezen a héten diagnosztikus méréseket írtunk angolból, term.ism.-ből és magyarból, ezenkívül fogalmazást írtunk ma irodalomból és tegnap dogát technikából, kedden pedig angol dolgozatot. Matekból nincs diagnosztikus, csak kompetencia, az majd május végén lesz.

Nemsokára meglesz a hűtésem (TX2).

Na, most már tényleg ennyi. :DD

(#32) nike_


nike_
addikt

Holnap se kell suliba menni. Virul is a fejem rendesen. :DDD

(#33) nike_


nike_
addikt

Jó napom volt ma. Még valószínűleg megyek le, aztán este jövök.

(#34) nike_ válasza nike_ (#33) üzenetére


nike_
addikt

Huh, tegnap alig maradtam lent, mert hullott a nyárfa virága, és belement a szemembe.. Meg meleg is volt.

(#35) nike_


nike_
addikt

Csak nem viszik a dolgaimat pedig már kéne a pénz..

(#36) nike_


nike_
addikt

Még 28 nap és megyünk az osztállyal Angliába..

(#37) nike_


nike_
addikt

Megvan a házam is (Cooler Master CM RC-690). Nagyon szép.

(#38) nike_


nike_
addikt

Addikt vagyok! :DD

(#39) nike_


nike_
addikt

Régen írtam ide, semmi érdemleges nem történt mostanában.

Megyünk holnap Angliába, egy hétig nem leszek.

Ha valami megbeszélnivalód van velem, kérlek írj privit, és ahogy hazaértem elolvasom.

Szia.

(#40) nike_


nike_
addikt

De régen írtam ide..

Az a baj, hogy nincs mit.

Csak tengetem a mindennapjaim a nyárban.

Talán csak annyi, hogy 13 éves lettem végre (kis szaros :DD). Na meg az, hogy megkaptam a CPU hűtőt - szülinapi ajándékként -, ami egy Xigmatek HDT-S1283.

Már csak egy rendes monitor, ill. billentyűzet/egér szett kéne a gépembe, és teljes lenne a kép.

Itt vagyok most nagymamáméknál, a Dunántúlon, most eléggé borús az idő. Tegnapelőtt is este (éjszaka) annyira villámlott, hogy alig bírtam elaludni a robajtól.

Nagyjából ennyi, majd még írok.

Üdv

(#41) nike_


nike_
addikt

Jó reggelt.

Tegnap este megjöttek anyukámék, vasárnap visznek majd haza. Dugó nem tudom hogy lesz, szerintem özönleni fognak a Hungaroringre az emberek. Majd meglátjuk. Ha hazaértem szerintem írok.

Üdv

(#42) nike_


nike_
addikt

Na, mégse írtam :DDD :DD

Mindegy most már. Zuhog az eső, este is zuhogott. Szar idő van na.

Így szerintem nem fogok tudni lemenni...

(#43) nike_


nike_
addikt

Láma vagyok bevallom...

(#44) nike_


nike_
addikt

Egyre jobban kezdek belejönni az asztaliteniszbe. Most már 3 meccsből 2-szer megvertem apukámat (régen pedig fősulis bajnok volt).

(#45) nike_


nike_
addikt

Tegnapelőtt kaptam nagynénémék családjától egy Joola Twist ütőt. Jól néz ki, és jól is szuperál. :K [link]

Most meg beteg vagyok, lázas és köhögök is.

[ Szerkesztve ]

(#46) nike_


nike_
addikt

Most hogy nézem, az én blogom elég olvasott :DD Köszönöm mindenkinek.

(#47) nike_


nike_
addikt

Meggyógyultam. Mondjuk úgy. Már csak ez az allergia féle van nálam, de már a szemem nem viszket. Úgy tudom, a PH!-n is sokan vannak így. Lehet valami járvány van :F

(#48) nike_


nike_
addikt

600. nap. Yeeee

(#49) nike_


nike_
addikt

Ez Az Én Lovam!

:DDD

(#50) nike_


nike_
addikt

Naahm, végre szünet van.

Boldog okt. 23.-át mindenkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.