Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero

Hozzászólások

(#1) attilam


attilam
őstag

A Nero 6 topik után, úgy érzem ideje lenne a Nero 7-nek is nyitni egyet. Éppen most írok ki vele egy DVD-t.:) Elődjeihez hasonlóan külsőben is megváltozott, és egy picit furcsa is még nekem a kezelőfelület Nero 6-hoz képest. Például alapból üres a Toolbar, így egy picit keresgélnem kellett, hogy elkezdhessem az írást.
Szóval várom ide mindenkinek a tapasztalatát. Nekem első körben tetszik, de egyelőre még csak tesztelgetem.:)

(#2) nRu3


nRu3
addikt

már elérhető? mert a nero honlapján csak koming soon van,
na lehet megint szerzni a licenzet rá mert gondolom a 6nak a licenzét nem fogadja ell.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3) attilam válasza nRu3 (#2) üzenetére


attilam
őstag

Október 13-a körül jelenik meg hivatalosan.:) Szinte biztos, hogy új licensz kell majd hozzá, mert a régi sorozatszámot nem fogadja el. A Premium változathoz van még egy csomó apróság, és ami tetszik még, hogy végre a NeroVision Express is támogatja az 5.1-es audió kiírását.

(#4) vicces válasza attilam (#1) üzenetére


vicces
addikt

azon kivül, hogy másképp néz ki, mi minden ujdonság van benne??

:)

(#5) capafog23 válasza attilam (#3) üzenetére


capafog23
őstag

Az király!

(#6) attilam válasza vicces (#4) üzenetére


attilam
őstag

Gondolom olyan egetrengető újdonságok nincsenek benne. Amit most így hamar találtam az az Ultra Buffer funkció ami talán nem volt benne a 6-ban, és szerintem nagyon hasznos. Ezt írja róla:
''Ez a másodlagos memória az író saját fizikai memóriáját egészíti ki, tehát az írás ezáltal még biztonságosabb lesz''. Ja és ezt természetesen a RAM-ból veszi el, nem pedig a lemezterületből. A mérete pedig állítható 1 Mb és 80 Mb között.

(#7) vicces válasza attilam (#6) üzenetére


vicces
addikt

pont most olvastam egy hirt, hogy blue-ray-t is támogatja. vav!
//+ lehet szedni p2p hálozatokon :D az 500megas verzioját. na ezt a pofátlanságot!! //

:)

(#8) attilam válasza vicces (#7) üzenetére


attilam
őstag

:C. Na ezt én sem tudtam, hogy a Blue-Ray-t már támogatja. Már csak drive kellene hozzá.:)

(#9) capafog23


capafog23
őstag

mire mi a blue-ray-t használjuk addigra kijön a 8-as version.

(#10) attilam válasza capafog23 (#9) üzenetére


attilam
őstag

Megnéztem a dokumentációját, és itt nem említik még a Blue-Ray-t. Lightscribe funkció van benne (ez lehet, hogy a 6-ba is van). Van még a Premium csomagban egy Nero Home nevű program, amelyet gondolom egy teljes multimédiás központtá igyekeztek tenni. Aztán Nero Productsetup nevű csoda is van itt, ha valamelyik részét el szeretnénk távolítani a programcsomagnak, vagy hozzáadni valami újat. Ha jól tudom ilyen sem volt a 6-ban. Persze ezek nagyon apróságok, de azért az Ultra Buffer nem hülyeség szerintem. Főleg, hogy a legtöbb íróban csak 2 megás buffer van.

(#11) Dilikutya válasza capafog23 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem is a magyar userekre gondoltak:) Teljesen logikus, hogy támogatja, hiszen a Blu-Ray meghajtók már a küszöbön vannak, hónapok kérdése, és piacra kerülnek, és nincs is annál ''szebb'', amikor van valamid, amit nem tudsz használni :) Ergo addigra kell, hogy legyen írószoftver is hozzá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Lehet egyáltalán valamit tudni a Blu-Ray meghajtó,író,lemez áráról?

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#13) Dilikutya válasza mr.ki (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Persze, hogy lehet. Kezdetben éppúgy elérhetetlenül drága lesz, mint anno a CD és a DVD írók :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez ki nem adott végleges verzió,vagy valamiféle beta:F

(#15) attilam válasza ToBeY (#14) üzenetére


attilam
őstag

Az előbbi.:)

(#16) nRu3 válasza attilam (#3) üzenetére


nRu3
addikt

Egy képet nem tudsz csinálni milyen az új külső nagyábol hogy tudjuk hogy néz ki ?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#17) ToBeY válasza attilam (#15) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tehát nem béta ami televan buggal?! De miért 550mb?

(#18) nofreenick válasza ToBeY (#17) üzenetére


nofreenick
aktív tag

a 6-nak is van teljes cd-s változata... tele van pakolva minden extrával...

(#19) capafog23 válasza ToBeY (#17) üzenetére


capafog23
őstag

Ez már nem béta.

(#20) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Felraktam a nero7-et és megjelent egy olyan icon a sajátgépben hogy Nero Scout ezt hogyan lehetne kikapcsolni eltüntetni?Egy házikó nagyítóval.

[Szerkesztve]

(#21) attilam válasza ToBeY (#20) üzenetére


attilam
őstag

Na akkor gondolom tudod már, hogy miért annyi mega. Mert minden benne van. Nem tudom, hogyan lehet a Scout-ot eltűntetni, de még azt sem, hogy mire jó. Ezt nem tudod véletlenül?

(#22) attilam válasza nRu3 (#16) üzenetére


attilam
őstag

De, csináltam egy-kettőt. Most többre nincs időm, ha kell még este esetleg tudok. Itt elérheted: Bővebben: link

(#23) marcee válasza attilam (#22) üzenetére


marcee
addikt

2.3 MB-os .bmp-k, Oh Yeah! ennyire azért nem széles a sáv illetve érdekesek a képek. :U
Viszont azon meglepődtem, hogy máris tud magyarul.

Szerk: Ja, nem tudom, hogy ultra buffer-nek hívták-e, de már a hatos is gyorsítótárazott a memóriába. (írás közben ennek a gyorsítótárnak a telítettségét mutatta a felső hosszú sáv, az alsó hosszú az írás folyamatát és a rövid az író fizikai pufferének kihasználtságát)

[Szerkesztve]

\m/

(#24) Viktor77


Viktor77
titán

Emlékeztek mi volt itt a Doom3 kapcsán?

Szóval milyen verzió is ez? Ha ''tisztán'' warezból lehet meg, akkor ez a topic zárva lesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) attilam válasza Viktor77 (#24) üzenetére


attilam
őstag

Nem tudom, hogy csak warez lehet-e megszerezni. Mindenesetre nem ilyen jellegű tevékenységre történő buzdítás volt a célom. De ha úgy látod, hogy ütközik az alapelvekbe, akkor nyugodtan zárd be, és akkor ezúton kérek elnézést mindenkitől.

(#26) Viktor77 válasza attilam (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Perpill nem otthon vagyok, nem tudom megnézni a Nero honlapját. Este megteszem és megnézem van-e hivatalosan elérhető 7-es verzió.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) Mania válasza Viktor77 (#26) üzenetére


Mania
senior tag

Description :
Filename: Nero-6.6.0.16.exe
Release date: August 5th, 2005
Filesize: 32,64 MB (34235626 byte)

Ez a letölthetö legutolso TRIAL verzio...

(#28) Viktor77


Viktor77
titán

Mivel valóban a 6.x.x.x-os(es) a legutolsó megvehető verzió, így a topicot bezárom, még ha ezzel nem is leszek népszerű.

Megnyitom, mihelyst megjelenik a 7-es hivatalosan. Ha esetleg elfelejteném, írjatok a Modkereső topicba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) tr00p3r


tr00p3r
őstag

úgy látom még nincs trial belőle!:U

(#31) Nabu


Nabu
aktív tag

Mi a különbség a Premium és az ultra edition között!
Neten láttam ezeket!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#32) Nabu válasza Nabu (#31) üzenetére


Nabu
aktív tag

Már tudom................;)

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#33) pyrannha válasza Nabu (#32) üzenetére


pyrannha
senior tag

És megosztod velünk?

PSN ID: VDFPO

(#34) kirkri válasza Nabu (#31) üzenetére


kirkri
addikt

Ha más nem, akkor a mérete már biztos eltérő, mivel ha jól emlékszem több mint 400 megával nagyobb. De ha már tudod a különbséget tedd közkincsé. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#35) Nabu válasza pyrannha (#33) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ellenkezik az alapelvekkel
Amúgy nekem a 2-ből sikerült összehozni egy teljesen működő teljesen magyar verziót..

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#36) pyrannha válasza Nabu (#35) üzenetére


pyrannha
senior tag

Félreértetted! :)
Arra voltam kiváncsi, hogy mi a különbség a kettő között.

PSN ID: VDFPO

(#37) Nabu válasza pyrannha (#36) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ja már látom félreértettem, amúgy meg tuti megveszem ha megjelenik mert nagyon facca!

Akkor a válasz:
A neve ! :F Szerintem!
Mert nem vettem észre más semmit! (Nyelveket kivéve)

[Szerkesztve]

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#38) Zoli bácsi válasza Nabu (#37) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hali! Melyik magyar....? Van egy premium nevű, 630Mb-os bin fájlom, meg egy 81MB-os rar-os ultra edition. Itt találtam a winyómon úgy véletlenül... Akkor ebből a kettőből lehet összehozni egy magyar verziót? Mert hát kipróbálnám, ugye, mielőtt rohanok a boltba megvenni.

(#39) pyrannha válasza Zoli bácsi (#38) üzenetére


pyrannha
senior tag

Nekem a Premium van meg ami alapból magyar volt. Szal szerintem mindegy, hogy melyiket telepíted.

De most már valaki elmondhatná, hogy mi a különbség a két verzió között.

PSN ID: VDFPO

(#40) Zoli bácsi válasza pyrannha (#39) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Kösz. Már csak azt kérdezném, hogy a fentlévő 6-os nerot leszedjem a telepítés előtt? Vagy külön föltelepül, esetleg felülírja?

(#41) attilam válasza pyrannha (#39) üzenetére


attilam
őstag

Szerintem a Premium tartalmaz minden programot és extrát, míg a másik csak az íróprogramot. De nem vagyok biztos benne.

(#42) pyrannha válasza Zoli bácsi (#40) üzenetére


pyrannha
senior tag

Én friss win-re telepítettem, úgyhogy nem tudom. Ha gondja van a 6-os néróval, akkor azt úgy is kiírja az elején.

PSN ID: VDFPO

(#43) attilam válasza pyrannha (#42) üzenetére


attilam
őstag

Nekem kiírta, és uninstallálta a nem tetsző dolgokat.

(#44) pyrannha válasza attilam (#41) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ez a legvalószínűbb. Azért a néró oldalán lehetne róla valami infó.

PSN ID: VDFPO

(#45) djtörök


djtörök
senior tag

nekem a premium verzio van meg(2 cd), ami abban különbözik hogy kb. 300MB-nyi dokumentáció, tutorial videok vannak benne

[Szerkesztve]

(#46) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Kipróbáltam mind a két verziót, ami a kezem ügyébe került. A hatos nerot leuninstallálja telepítés előtt. Az ultra editionban az író rész teljesen magyar, a többi alkalmazás angol. A nero home rész nem működik, indításkor inicializálási hibát ír ki. A premium változatban a cd-író rész részben angol, részben magyar. A nero home itt sem működött. Az uninstall része nem tökéletes, az ikonok, és regisztrációs bejegyzések nem törlődnek, miután leszedtem mindent, utána minden indításnál még a nero home-ot kereste. Nem sok külömbséget találtam a hatos változathoz képest, inkább csak a kinézete más. De stabil, egész délután írtam ki a winyóm tartalmát, tökéletesen működik. Egy kicsit mintha jobban kézreállna minden, mint a hatos verzióban, átgondoltabbnak tűnik. Nektek működik a nero home...?

(#47) Gabesz84 válasza Zoli bácsi (#46) üzenetére


Gabesz84
őstag

müxik biza, de nincs ra szukseg, szal kuka ;]

(#48) Digital


Digital
addikt

Hol lehet letölteni/kipróbálni a 7-es free verziót?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#49) L3zl13 válasza Digital (#48) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Free verzió? neroból?
Letölthető elvileg 24.-étől lesz a 7-es.

Aki hülye, haljon meg!

(#50) Digital válasza L3zl13 (#49) üzenetére


Digital
addikt

Arra az 1 hónapos próbaverzióra gondoltam :R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.