Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nem tiszta a v200 hangja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Telefon


Telefon
csendes tag

Hello-hello!
Vettem egy elég drága telefont. Samsung v200-ast. Ez az első komolyabb mobilom. A baj az, hogy nem vagyok megelégedve a hangminőségével! Magasabb hangerőn meglehetősen torzít néha, és van egy kis alapzaja is, sőt még közepes hangerőn is furcsán hangzik főleg az s. :O
Ha van valakinek esetleg ilyen, mesélhetne egy kicsit a hangjáról! Attól félek, ha visszaviszem, hogy nem tiszta a hangja, hülyének néznek, főleg ,ha kicserélik és az újnak is ilyen.
Előre is kösz!

(#2) Telefon válasza Telefon (#1) üzenetére


Telefon
csendes tag

Mit jelent az, hogy up? :DD
Help!

(#3) Ra3


Ra3
őstag

nem hiszem hogy itt sok embernek lenne ilyen, itt ha valakinek van fölös 100e+Huf-ja, az vesz egy Genius HT5.1-et, 17-es TFT-t vagy valami hasonló cuccot, ami még két év mulva is tartja az értékét (ez persze a TFT-re remélem nem igaz)... szerintem egyébként vidd vissza, és kérdezd meg hogy gyárilag ilyen szar-e...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4) Ra3


Ra3
őstag

ja, egyébként SonyEriccson-T100-am van, és max hangerőn is teljesen tisztán szól, semmi alapzaj... :))

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#5) Telefon válasza Ra3 (#4) üzenetére


Telefon
csendes tag

Azt nem ismerem közelről! Haveromnak Samsung T100-a van, az sem torzít, meg ''alapzajozik'', de nem is ilyen hangos. Az utóbbi két évben Alcatelem volt, de azok sem torított, és nem voltak halkak! Amúgy az lesz! Visszaviszem.

(#6) Telefon válasza Telefon (#5) üzenetére


Telefon
csendes tag

torított=torzítottak

(#7) Telefon válasza Telefon (#6) üzenetére


Telefon
csendes tag

Na, ha érdekel valakit:
visszavittem, és mosolyogva közölték, hogy gyárilag ilyenek, már többen panaszkodtak! Ez van.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nem tiszta a v200 hangja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.