Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arty


arty
veterán

mármint pécén?

konzolon (xsx) 1440p->2160p skálázás történik, az kevesebbnek tünik mint 75%... egészen pontosan 66.6% :) tehát a standard quality mód. érdekes, h az erősen fsr-kritikus DigitalFoundry videoban említik, hogy nem igazán van artifact gond, amit a 75% jobban megmagyarázna........ (mert amugy erre az FSR hajlamos, még 67% kvali mellett is)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

(#3) Busterftw válasza Yutani (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

DLSS 2

DLSS 3-ert a modder penzt ker (Patreonon) :)

(#4) yericho800 válasza Busterftw (#3) üzenetére


yericho800
aktív tag

Úgy is 3060ti van csak xD ahhoz asszem dlss2 van :C

R7 3800x 4,5ghz -32gb tridentz neo 3600mhz - asrock phantom 6800xt

(#5) voodoo98 válasza Busterftw (#3) üzenetére


voodoo98
addikt

DLSS3 mennyit hoz? (gondolom +FG)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6) Busterftw válasza voodoo98 (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem tudom, ha jol lattam meg nincs kiadva, illetve 3080ti van :D

(#7) Gerzsi válasza Busterftw (#3) üzenetére


Gerzsi
tag

jól teszi, én se adnam ingyen

(#8) M.T.


M.T.
senior tag

Nálam állandoan bekapcsol a dinamikus felbontás az fsr hoz és igy bizonyos helyeken azonnal kifagy . (pl átmegyek 1 ajtón).

[ Szerkesztve ]

(#9) djbb534


djbb534
tag

Egy 7900XT-n jobban fut a game mint egy 4080-as karin : ) :C :C :DD :DD

[ Szerkesztve ]

the way it's meant to be played

(#10) arty válasza djbb534 (#9) üzenetére


arty
veterán

ahova az nV nem vásárol tultolt RT effekteket, ott ez "normális"
csak mára elszoktunk ettől....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) djbb534 válasza arty (#10) üzenetére


djbb534
tag

Hát persze… Vegülis csak 20%-al gyorsabb raszterben a 4080, ez teljesen normális nem pedig egy szándékos optimalizálatlanságról van szó az AMD bevásárlás miatt :DDD

the way it's meant to be played

(#12) arty válasza djbb534 (#11) üzenetére


arty
veterán

:U
élvezd a maradék 500 játékot akkor, ami jobban megy a 4080-on....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13) M.T. válasza djbb534 (#11) üzenetére


M.T.
senior tag

A 4080 RT alatt gyorsabb...

(#14) djbb534 válasza M.T. (#13) üzenetére


djbb534
tag

A 7900XT-től ? OKé :D

the way it's meant to be played

(#15) DudeHUN válasza djbb534 (#11) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Vaaagy mivel konzol volt az alap és kaptak AMD segítséget is a saját motorjuknak inkább az RDNA fekszik jobban.
Nem véletlenül néz ki nagyon sávszél igényesnek a játék a központi memória részéről is. Kvázi olyan arányban gyorsul, amennyivel gyorsabb RAM van a gépben (ofc ha a proci és GPU is elég érős hozzá).

Gamer for Life

(#16) M.T. válasza djbb534 (#14) üzenetére


M.T.
senior tag

Azt hittem xtx ről van szó bar attól is gyorsabb a 4080 rtben ha jól tudom.

(#17) Robitrix válasza DudeHUN (#15) üzenetére


Robitrix
senior tag

Mivel a konzolokban eleve RDNA 2-es radon grafika van beépítve. Így az azokra készített játékokban nyílván igyekeznek arra optimalizálni a grafikát.
Aztán mivel rengeteg konzol játéknak készítenek PC változatot logikus módon sok játékban jól fog futni majd Radeon grafikán.
Fordítva rosszabb a helyzet, mikor egy PC-s játék megy át konzolra. Például a CP 2077, ami alapvetően PC-re készült és csináltak hozzá konzolos verziót eleinte rengeteg gond volt vele. Egy időben le is állították a konzolos verzió értékesítését, annyi volt az elégedetlenség. Ma nem tudom hogy megy a CP 2077 konzolon....

(#18) djbb534 válasza Robitrix (#17) üzenetére


djbb534
tag

Pref gen konzolokra nem árulják, next gen-en jól fut

the way it's meant to be played

(#19) arty válasza djbb534 (#11) üzenetére


arty
veterán

csak nem bírom ki... :( :D

7900xt Pixel Rate 459.6 GPixel/s / Texture Rate 804.4 GTexel/s
rtx4080 Pixel Rate 280.6 GPixel/s / Texture Rate 761.5 GTexel/s

de ahogy mondtam, nyugi, az nv-nek van elég pénze mindenhova venni egy kis csillámot, hogy jó szarul fusson a játék (dlss nélkül), az amd részesedése így töretlenül zuhan, míg végül talán teljesülnek a vágyaid és egyszereplőssé válik a piac :) akkor végre költhetsz majd a mostani félmillánál is többet egy fos "4080-ra" .....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20) Sinesol válasza arty (#10) üzenetére


Sinesol
veterán

Hagyjuk mar ezt az unalmas fanboy szoveget, egy kalap sz.r lett a jatek… fél év alatt steamen 97%~ot vesztett a jatekosbazisabol, ennél többet nem is kell mondani.

Az meg külön cringe, hogy az elmult evek legnagyobb technikai elorelepese neked egy kis csillám, csak mert az AMD kártyai csak a botegyszerű raszterben mutatnak valamit. Az a “fos” 4080 meg kb. elérhetetlen ürtechnika az AMD szamara. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.