Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lamonso


Lamonso
kezdő

Karácsonykor le kellene cserélni a 65-ös Hisense-t. De, hogy mire is....

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Úgy látom, jövőre jönnek a 144Hz-es TV-k, ez lesz most az új fícsör...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Astroboy válasza tibaimp (#2) üzenetére


Astroboy
őstag

Végre. Csak hát...
4K QLED + Direct-LED háttérvilágítás + 144Hz = egyelőre tuti drága lesz. :O

(#4) tibaimp válasza Astroboy (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az LG OLED-del jön 144Hz-essel: [link]
Az árára kíváncsi leszek, az látszik, hogy egyelőre csak a felső kategóriába jön, vagyis drága lesz, de "csak" annyira, mint a felső kategória általában.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Norb79 válasza tibaimp (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Samsung QD-OLED panelok is 144hz-esek, amiben az van, azok is 144hz-esek.

(#6) Sz.L. válasza tibaimp (#2) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Legyen igazad! Remélem, gyorsan el is fognak terjedni.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#7) tibaimp válasza Sz.L. (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ott van a link a 4. hsz-emben, mert mondom rákeresek, nehogy csak valami "délibábra" emlékezzem... :B , szóval, igen, terjedjen csak szépen, bár hozzáteszem, a jelenlegi 120Hz és a 144Hz között azért akkora jelentős eltérés nincs. Nem tudom, ez mennyire látványos, látható.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Sz.L. válasza tibaimp (#7) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Így legalább az ár is szépen csorog majd lefelé.
Én 60Hz-ről fogok váltani. Amint találok, 32", 3D-s, G-sync, 120Hz-144Hz tévét. (Elsősorban LG-t). Természetesen emberi áron. :)

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#9) tibaimp válasza Sz.L. (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Monitornak? A 32 col miatt gondolom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Sz.L. válasza tibaimp (#9) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Igen. Jelenleg egy 32", 3D-s tévén játszom, csak 60hz-n. Hiányzik a g-sync is.

[ Szerkesztve ]

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#11) tibaimp válasza Sz.L. (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Lassan jönnek a 34-32 colos OLED monitorok is! Jó felé megyünk eddig, szerintem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) Sz.L. válasza tibaimp (#11) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

A 3D miatt aggódom a legjobban. Az lesz nálam a szűk keresztmetszet, de nem szeretném elengedni.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#13) tibaimp válasza Sz.L. (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pedig annak már keksz, nem tudom pontosan, de a mostani TV-kben már nincs is támogatása.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) Sz.L. válasza tibaimp (#13) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Pedig van még igény az SBS és az OU 3D-k lejátszására.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#15) Nico Toscani válasza Sz.L. (#14) üzenetére


Nico Toscani
csendes tag

én úgy tudom 2016 óta nem gyártanak már 3D képes tv-ket... az utolsó talán az LG OLED C6, E6 széria volt ami még tudta ezt.

anno váltottam egy OLED 55EG910-ről B7-re és fura de a mai napig visszasírom a korábbit a 3D miatt. nekem pl nem adott többet sem a HDR, sem a 4k.

kár, hogy kaszálták ezt a vonalat teljesen...

(#16) Sz.L. válasza Nico Toscani (#15) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Ezt szomorúan hallom. Ennek fényében marad a jelenlegi 60Hz-es, 3D-s, LG-m. Mivel ebben az esetben döntenem kell a magasabb frissítés, vagy a 3D megjelenítés között.

Biztos vagyok benne, hogy sok embernél fennáll ez a dilemma. (Ez így van, legalábbis az SBS és az OU filmek statisztikáját látva mondom ezt.)

[ Szerkesztve ]

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#17) tibaimp válasza Sz.L. (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én ezt nem kétlem! De a gyártók nem így gondolják ezek szerint.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) Sz.L. válasza tibaimp (#17) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Nem is gondoltam, hogy kételkedsz benne. :)
Konstatáltam, hogy a gyártók nem így gondolják.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#19) blade zte válasza Sz.L. (#18) üzenetére


blade zte
őstag

SAki 3D élményre vágyik manapság az inkább VR szemüveget vesz.

Oppo find 7 astro black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.