Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) Soak


Soak
veterán

Upssz rosszat linkeltem :B [link]

(#3752) nRu3 válasza Soak (#3751) üzenetére


nRu3
addikt

egy 4400+ tol egy dfi-ben ez nem sok egyéként :U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3753) Sn00k


Sn00k
veterán

Kijöttek már a DFI AM2-es deszkái?

Az oldalukon nem nagyon találok..:(

3njoy the Lif3

(#3754) tts válasza Sn00k (#3753) üzenetére


tts
addikt

''Hi Janos,

Here is the new price list for June. I have added 3 new AM2 boards & a new Conroe board to the price list. The delivery dates for these boards are still not confirmed yet but I hope to have the Infintiy 975X and Infinity C51PV-M2/G by the end of June....'' :C

(#3755) Soak válasza nRu3 (#3752) üzenetére


Soak
veterán

a proci megy 2.8at is ,talán a ram időzitések :U

(#3756) M3kk válasza tts (#3754) üzenetére


M3kk
őstag

RD600 nincs?;)

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3757) tts válasza M3kk (#3756) üzenetére


tts
addikt

mert van ahol már van? :P

lesz - [link]

(#3758) DummyBoy válasza jugeen (#3749) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nem ... hihetetlen de visszaváltottam levegőre :)

(Thermalright XP-120 + Zalman VF900Cu egyenlőre ...)

De ha megint vizem lesz akkor valszeg Alphacool lenne :)

Kompi nem kell ... én a csendet szeretem :)

Life is shor...

(#3759) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

TTS mester, téged kérdezlek, ebben a témában talán te vagy a kompetens :)

Ilyen JingTing chipsethűtő várható nállad a közeljövőben? Vagy esélytelen? (Németeknél még nemnagyon láttam, inkább csak USA-ban ...)

Life is shor...

(#3760) M3kk válasza tts (#3757) üzenetére


M3kk
őstag

Tudom hogy lesz.. Az arlistarol beszelek.. , amit kaptal .. vagy ott sem szerepel meg?

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3761) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok segítsetek, mert továbbra is a hűtés az akadály eg y igen szép tuning eredmény elérésében.
HA valaki tud komplett normálisan kinéző és chipsetett is hűtő vízhűtést az linkeljen privátoljon egyszóval SEGÍTSEN:D

Renault power

(#3762) tts válasza M3kk (#3760) üzenetére


tts
addikt

az úgy van felrakva ahogy jön - tehát ahol nincs ár, ott még én sem kaptam meg :R

(#3763) tts válasza DummyBoy (#3759) üzenetére


tts
addikt

egy mailt mindenképpen küldök a cégnek

(#3764) Sn00k válasza tts (#3754) üzenetére


Sn00k
veterán

Tehát akkor most júniusban jönnek ?

Jó lenne, kiváncsi vagyok mit alkotnak... ;]

3njoy the Lif3

(#3765) DummyBoy válasza tts (#3763) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Úgy tudtam, hogy ezügyben neked kell szóllni :) :)

A publikus fejleményekről tájékoztatsz majd bennünket, ugye? :)

Köszi!!!

Life is shor...

(#3766) nRu3 válasza DummyBoy (#3765) üzenetére


nRu3
addikt

a publikus minket nem érdekel :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3767) kovsol


kovsol
titán

egy DFI Lanparty UT NF3 250GB lapom van

de hiába dugom az agp foglalat és a proci közöti satára a vinyót akkor is csak max 240 es FSB -t enged ! miközben a régi tulajnak simán ment ennél sokkal többet is :( lehet az a baj, hogy én időközben raktam rá másik biost ? vagy van valami trükje ?
HT meg mindent rendesen beállítottam

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#3768) kovsol válasza kovsol (#3767) üzenetére


kovsol
titán

visszaraktam rá a korábbi biost na azse segített
240 fölött azt írja ki hogy egyelenörzi a dmi pool data -t és áll egy évig a gép majd újraindul

May the Force be with you!

(#3769) Robi_73 válasza kovsol (#3768) üzenetére


Robi_73
őstag

Nem ismerem a lapodat, de a többi sata csatlakozót próbáltad? :F

Szerk:

Memóriát vissza osztottad?

[Szerkesztve]

Robi73

(#3770) kovsol válasza Robi_73 (#3769) üzenetére


kovsol
titán

próbáltam azokon is, de ezen elvileg fixálva kellene lennie és nem számítana az órajel

ht3, ram visszaosztva 333Mhz amugy meg 490 -t bírja
na majd kipróbálom PATA vinyóval is mert bebootol 300MHz feletti FSB vel is aztán mikor a windowsnak kellene jönni ott elhal szóval totál olyan mint a régi asus lapomnál amikor az alsó sataket használtam
de elöző tulaj hosszútávon 250Mhz es FSB vel használta Sata vinyóval és feljebb is ment neki

May the Force be with you!

(#3771) robekri válasza jugeen (#3746) üzenetére


robekri
addikt

Ez tettszik! De biztos horror áron lesz majd kapható! (valamikor)

Brasilnak megmutatod csinál ilyet szerintem! :D

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3772) Krobi79


Krobi79
tag

sziasztok,
használ valaki lanparty b-t és thermalright si-97-et együtt? ha igen tudna egy képet feltenni a ház belsőtől. nem merem megvenni, mert félek, hogy a táp útban lesz. nem tudom, hogy a felszeelés után kilóg-e az alaplap síkjából a táp felé.
köszi a segítséget

(#3773) rob210


rob210
nagyúr

Hát am2 nagy csalódás nem lehet vele nagy sebesség növekedést elérni.
A ddr2 ből ha az ember vesz bele 766-os at akkor éri el azt a sebességet amit most ddr1 en 566-al.
Ennyit erről.
A chipset jobb lett ez tény nforce500.
De itt ki is merül.
Ne erre számítottam az am2-től.
:(

Renault power

(#3774) tts válasza robekri (#3771) üzenetére


tts
addikt

akkor én is megmutatnám neki a kedvenc sportkocsimat, hátha azt is... :D

(#3775) jugeen válasza robekri (#3771) üzenetére


jugeen
addikt

THX az infot!

Respekt!

judzsin

(#3776) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

DFI-t mindenkinek!

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#3777) sMF


sMF
csendes tag

hej

nah szval az a problémám lenne ,hogy van egy dfi lanparty ut nf4 ultra-d alaplapom és egy chieftec 360w dual fan os tápom de a tápcsatlakozo csak 20tűs, a dfi -nek emg 24tű kéne.
hallotam ilyet ,hogy ugyanugy rá lehet dugni de hátránya van? vagy ez hülyeség? vagy vegyek másik tápot? elöre thx :R

''Remember remember the fifth of november gunpowder, treason and plot''

(#3778) M3kk válasza sMF (#3777) üzenetére


M3kk
őstag

Radughatod.. fog menni jol :)

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3779) rob210 válasza sMF (#3777) üzenetére


rob210
nagyúr

Semmi hátrányod nem lesz belőlle.
Tökéletesen megy majd a géped.

Renault power

(#3780) rob210


rob210
nagyúr

Látom itt mindíg pangás van ilyen idő tályt:)

Renault power

(#3781) rob210 válasza rob210 (#3780) üzenetére


rob210
nagyúr

tájt:D

Renault power

(#3782) karesz501


karesz501
senior tag

Hát megszereztem, beélesítettem a 'Lanparty Ultra-D'-t és az eddigi tapasztalatok nagyon pozitívak. A legújabb BIOS-t frissítettem, meghajtók rendben települtek.

A 3200+ -as A64 -et egészen 2700Mhz-ig fel tudtam tornászni benne de ide már az 1,55v kellett. Ennél többet is tudnék adni neki mert még így is alig melegszik, az Arctic Cooling Freezer 64 PRO jól végzi a dolgát.
Szóval hogy adhatnék a procinak olyan 1,6v-t? Mert ezt a funkciót nem találtam, eddig...

Illetve meddig melegedhet a SmartGuardian mérései alapján a chipset? Most 50 foknál kapcsol max teljesítményre a hűtője, így olyan 53-54 -ig megy fel folyamatos terhelés mellett. Gondolom a 60 fok itt is egy küszöb amit nem illene átlépni...
Illetve ebből adódik a következő kérdésem, mire szolgál a chipset feszültség emelése? Mert azt és az LDT feszültségét nem babráltam, csak a memóriáét (3,3v :D ) Ezek lehetnek hatással a memória, proci tuningolhatóságára is? Vagy csak a stabilitásra? Mert alapon is eléggé melegszik a chipset, képzelem mi lehet, ha még adok neki +0.1-0.2 v-ot...

Szóval az alaplap nagyon remek, a memóriákat is szuperül hajtja, csak vmi használható aktív hűtést kell találjak a ház oldalára, mert így túlmelegszenek olyan 3,6v környékén, pedig itt már 2-2-3-5 -ben vinnék a 270Mhz -es FSB-t 1:1 -ben, ami azért nem lenne rossz.

Ha esetleg van vkinek ötlete, hogy honnét lehet egy legalább 25cm-es, eetleg még be is építhető ventit szerezni, azt megköszönném.

Üdvözlöm magam a klubban :R

[Szerkesztve]

Life is no picnic!

(#3783) rup1u5 válasza karesz501 (#3782) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ahol a cpu feszt tudod állítani ott találsz közvetlenűl alatta egy másik opciót ahol %ban emelheted a feszt. [link] óvatosan és inkább számolgasd ki a százalékokat nehogy megsüsd a procit.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3784) karesz501 válasza rup1u5 (#3783) üzenetére


karesz501
senior tag

Áááááá, már értem!

Köszi a segítséget, cselekszem :D

Life is no picnic!

(#3785) rob210


rob210
nagyúr

Megszületett a végeredmény a 3100Mhz maradt, de a hűtés titan bianca lett.
Aranyos kis vízecske:D
Kis kompakt szerkezet de nagyon jól hűt.

Renault power

(#3786) Soak


Soak
veterán

Sziasztok!

Valaki akinek nf4 ultra-d je van segitene nekem? :) Az lenne a probléma ,hogy átraktam a volt jumpert a ddr foglalatok mellett ami elvileg ''up to 4 V'' de nekem a BIOSban továbbra is csak 3.2V enged állitani esetleg valaki tudna segiteni hogyan tudnék még plus feszt adni a RAMoknak?

U.i:Mod BIOSom van

(#3787) rob210 válasza Soak (#3786) üzenetére


rob210
nagyúr

Ha a jumpert átteszed akkor a biosban mehet a 4 volt.
Akkor lehet, hogy most tetted rossz helyre a jumpert:D

Renault power

(#3788) Allien válasza rup1u5 (#3783) üzenetére


Allien
veterán

Jó lenne egy magyar leírás szerüség a biosról.:B Valaki esettleg hozzá kezdhetne, legalábbis, a lényeges dolgokról. Hiszen, aki hozzányúl eleve a bioshoz, azok ugye valszeg az óra beállításánál többet is akarnának, de soxor nem igazán lehet rájönni 1-1 állitási lehetőséghez. Legalábbis, szerintem.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3789) he7edik.


he7edik.
addikt

Hi!

Tudja v.ki hogy ilyen lapot itthon hol lehet kapni (ha egyáltalán)
[link]

Égő szöveg a flém vázon

(#3790) he7edik.


he7edik.
addikt

Esetleg SLI-s lap is érdekelne

Égő szöveg a flém vázon

(#3791) Robi_73 válasza he7edik. (#3789) üzenetére


Robi_73
őstag

Nem egy olcsó lap! ;) [link] [link]

[Szerkesztve]

Robi73

(#3792) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hi. Erről a lapról keveset hallottam :B , meg nem is nagyon néztem utána csak a hivatalos honalpot lestem meg. Szal én abszolút nemtom ez mien kategóriás lap. És árlistákba se nagyon látom sehol. Hol lehet kapni ezt a lapot? És mivel tud többet vagy kevesebbet az asus-nál pl.
eddig ezeken gondolkodom: Asus A8N-E vagy Gigabyte GA-K8N Ultra-9
Sok embernél láttam már itten DFI-s lanparty-s lapokat. Gondoltam ti biztos tudtok válaszolni a kérdéseimre.

Most néztem az előző hsz-t. Szerintem a 30e az nem olyan nagyon sok. Annyiért simán megvenném ha többet tudna vmiben(akár minőségben is) nyújtani mint a fennt említettek.

[Szerkesztve]

(#3793) ez_meg_emaz válasza Robi_73 (#3791) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ohhh. A link. Írnak benn a kariról adatokat. Bár nemvágom mindet. Dual gigabit pl engem nem érdekel annyira. Nem használnám ki. UV slots az mi?
Vki aki tapasztalt majd szóljon pár szót az elősző hsz-mhez.

(#3794) misuti


misuti
tag

Hali!
Tudnátok ajánlani pentium d805-höz egy jó lapot?Üdv

(#3795) rob210 válasza ez_meg_emaz (#3792) üzenetére


rob210
nagyúr

Pontosan melyik tipusára gondolsz a dfinek?
No mert nem mindegy ám melyikről beszélünk:)
De az általad felsorolt asus illetve gigabyte/nagyon fos/, nál még az Infinity is sokkal jobb ami ugye csak 24k -körül mozog.
Ha írsz pontos típus számot akkor mondok, neked akár részletes infót is.
Nekem ultra-d-m van és a környezetemben elég sok Dfi lap lelhető fel.

Ui.: Az UV SLOT azt jelenti hogy uv fényre aktív, ez kifejezetten modingoláshoz jó.
Nekem alul felül van egy-egy UV neon a házamban és nagyon szépen világítanak a csatlakozók kábelek slotok.

Renault power

(#3796) he7edik. válasza Robi_73 (#3791) üzenetére


he7edik.
addikt

Köszi

Úgylátom kihagyom :DDD

Égő szöveg a flém vázon

(#3797) rob210 válasza he7edik. (#3796) üzenetére


rob210
nagyúr

Pedig van látod:)

Renault power

(#3798) jugeen


jugeen
addikt

Megérkezett TTS-hez a HR05 chipset hűtő. Hamarosan megtudhatjuk melyik MB-re miként lehet ráműteni.......

(#3799) he7edik.


he7edik.
addikt

Lehet inkább keresek SLI-s lapot abból szerintetek milyet érdemes 30K környékén?

Égő szöveg a flém vázon

(#3800) Csiborbogár válasza he7edik. (#3799) üzenetére


Csiborbogár
őstag

30 környékén nem kapsz túl jó SLI-s alaplapot, hacsak ki nem fogsz valahol egy akciót, vagy nem tudsz venni használtan.
De hidd el megéri azt a pár ezer forint többletet beinvesztálni egy jobb DFI, vagy esetleg egy MSI alaplapba. :))

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.