Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Soak válasza vedini (#3350) üzenetére


Soak
veterán

Aha, csak mert ha a fölsőbe teszem akkor nagyon közel van a CPU hűtő a kártya ''aljához'' és igy a meleg levegőt szívja be , ugyan nem egy csúcs teljeseitményu vga de hőtermelése van, főleg ,hogym ost szeretné gépet bőviteni és ha egy komolyoabb vga-t (7900gt/x, x1900xtx) beleteszek az már igencsak befűt :(

(#3352) vedini válasza Soak (#3351) üzenetére


vedini
őstag

nekem is mindig alsóban van, mert a chipset blokktól nem fér oda a vidkari, most majd szerintem moddolom a lapom,

pár pontért néha átvariálom a rendszert, visszateszem a léghűtést a chipsetre, felsőbe a vidkari, aztán hajrá

workworkwork...

(#3353) Soak válasza vedini (#3352) üzenetére


Soak
veterán

Ha ezt a modolást elvégzem akkor , két 8x lesz mindig , vagy csak ha beleteszek 2 karit?

(#3354) vedini válasza Soak (#3353) üzenetére


vedini
őstag

hát 1000%-ra nem állítom, de elvileg egy karinál is működni kellene a 8x-nak

workworkwork...

(#3355) Soak válasza vedini (#3354) üzenetére


Soak
veterán

ok, nekem a 100% is elég :DDD ,lehet ,hogy én is megcsinálom :)

(#3356) Armando_19


Armando_19
őstag

Sziasztok!
Lehet hogy tök láma dolog,és nem veszek észre valamit,de:Olyat csinál a gépem,hogy ha elkezdem a CPU-mat húzni,akármennyire is,akkor gép bekapcsolásakor a logo eltűnése után,fehér kép jelenik meg,aminek a bal alsó sarkában villog 1 kis fekete pont.Ez tudjátok hogy mitől lehet?A fölösleges dolgokat mint a raid,sata,floppy,meg a nem használt portok,letiltom.1 hétig rendesen ment a gép húzva.Akkor a biost 1 haverommal állítottam be,akinek szintúgy DFI lapja van,de most nemtudom a gyereket elérni,és foggalmam sincs,mi baja lehet.
Az alaplapom DFI Infinity NF4.
Előre is THX4 help! :R :R

(#3357) sz0k3e_ válasza Armando_19 (#3356) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

mé nem csörgettél meg? átmentem volna :P

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#3358) robekri


robekri
addikt

SATA II-re akarok váltani! Egyik PH-s kollega mondta, hogy NCQ mellett megfingik (nem szereti) a HDD?:Y:Y:F

Írjatok tapasztalatot PLS, hogy bekapcsolt NCQ-val már mióta használjátok vinyát?

Amúgy itt a nagy hír:[link]
#120

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3359) Armando_19 válasza sz0k3e_ (#3357) üzenetére


Armando_19
őstag

Sikerült megcsinálni!Felcsavartam 1 másik biost!:D Most rendesen működik minden!Hasít a vas!

(#3360) XaraX válasza robekri (#3358) üzenetére


XaraX
addikt

Hát én kb január óta használok egy Seagate sata II winyót az expertel.
NCQ eléjétől be van kapcsolva,Nvidia driver van felrakva és még semmi gondom nem volt .....

(#3361) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Sziasztok!

Az abit nf7-s-em meghalódása után egy dfi lanparty nf2 ultra b lapot szeretnék,hol tudom ezt beszerzni? Tudom, hogy újan már nem adják,mint ahogy egyik socket a-s lapot sem.
Előre iskösz

(#3362) robekri válasza Balázs_a_laz (#3361) üzenetére


robekri
addikt

Ez nem lesz egy gyszerű dollog szerintem!

Mert akinek ilyen van az nagyon becsüli, babusgatja! (sajna horror árban mennek ezek)

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3363) jugeen válasza robekri (#3358) üzenetére


jugeen
addikt

Amióta NF4-et használok, azóta csak NCQ HDD-im voltak és vannak. No problemo! NCQ-ra fel! :DDD

(#3364) siriq válasza Balázs_a_laz (#3361) üzenetére


siriq
őstag

Az ebayen tudsz venni en is onnan vettem meg a lapomat. remelem mihamarabb meg is jon.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3365) Balázs_a_laz válasza siriq (#3364) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Találtam egyet new york egyesült államokban...
Hogy tudnám megszerezni?
Mennyire biztonságos és mennyi lenne a szállítási díj kb?

(#3366) siriq válasza Balázs_a_laz (#3365) üzenetére


siriq
őstag

vettem mar amcsibol ebayen keresztul cuccot, nem volt semmi gond vele. Egyebkent nez korul nemetben meg a tobbi allamban is. ott is vannk DFI lapok.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3367) Balázs_a_laz válasza siriq (#3366) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Több kérdésem is lenne.
A fizetés mikor történik?
A postai irányító számnak a város irányító számát adjam meg amiben lakok?
Mennyi a szállítási költség?
Azt írták : Europe: 19,95 dollár,ennyi is lesz + még a lap ára?
Mennyi idő alatt ér ide?
Vám meg ilyesmi van rá?
Vagy pedig ajándékként érkezik?
Kérlek segíts mert nagyon nagy szükségem van egy alaplapra!

Balázs

(#3368) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

DFI LanParty NFII Ultra B

known to be the best Socket A/462 Motherboard for AMD Athlon XP!

Comes with ALL accessories and packages in the retail box (except for the case window sticker). I hate to part with this gorgeous motherboard because it is the only one out there with green UV-reactive slots (and 2 IDE, 1 floppy, 2 SATA cables--all UV green). Worked great for 1 year, upgrading to Athlon 64 x2 (insanely expensive, though). Guaranteed not DOA.

LANPARTY NFII ULTRA B Features




DFI LANPARTY NFII ULTRA B

NVIDIA nForce2 Ultra 400 Chipset
400/333/266/200 MHz FSB
Dual Channel DDR400/333/266
Dual LANs--Realtek 8110S & ICS 1893Y PHY
IEEE 1394 FireWire
Genie BIOS
CMOS Reloaded
DFI LANPARTY features

UV Sensitive
FrontX Device
PC Transpo
BIOS Live Update
EZ-On/ EZ-Touch



Ezt írják róla.

(#3369) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Jah és ez a licitálás hogy működik?

(#3370) siriq válasza Balázs_a_laz (#3369) üzenetére


siriq
őstag

Aki a legtobbet adja a vegen az nyer. Neked eleg csak az utolso percekben licitalni. A masik fontos dolog hogy nezd meg a nemzetkozi szallitast. ha nincs feltuntetve akkor nem szallit. esetlegesen megkerdezheted tole hogy valalna-e es menyibe kerul.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3371) Balázs_a_laz válasza siriq (#3370) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Hát fel volt tünteve az ár, a mellette levő oszlopban pedig az amerikai kiszállítás postaköltsége,ott átállítottam Hungaríra és egy csomó mellett a not specified felirat lett, amit én néztem az mellett pedig az hogy 19,95. Akkor gondolom szállít.

Hehe remélem az enyém lesz,mert az ára nagyon kecsegtető:)
Köszi mindent!

(#3372) siriq válasza Balázs_a_laz (#3371) üzenetére


siriq
őstag

Vard meg a veget majd. Akkor nezd meg hogy egekbe kuszik fel.
Amugy sok sikert a laphoz, varom mar az enyemet nagyon. Aszem ki sem mozdulok a szobabol vagy 2 napig.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3373) Balázs_a_laz válasza siriq (#3372) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Te mennyiért vetted? Ha nem vagyok indiszkrét.
És ugye ha van feltüntetve a Hungaryhoz ár,akkor szállítják igaz?

(#3374) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Sziasztok
Valaki regelje mar el nekem,h mi a kulonbseg a lanparty nf4 sli-DR es a lanparty Ut Nf4 sli-dr
Kozott?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3375) Soak válasza DeadMeat (#3374) üzenetére


Soak
veterán

Szia!

Azthiszem az,hogy az UT-n vannak uv ragánc cuccok, ha nem akkor ne kövezzetek meg :)

(#3376) XaraX válasza DeadMeat (#3374) üzenetére


XaraX
addikt

[link]
[link]
Nézzd meg magad. ;)

(#3377) Shodan válasza DeadMeat (#3374) üzenetére


Shodan
addikt

az UT-hez nincs frontX előlapi panel és nincs diagnostic LED kivezetés.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#3378) jugeen


jugeen
addikt

Szia TTS!

DFI LANParty UT CFX3200-DR deszkáról tudnál infot adni, hogy mikortól lesz elérhető nálad, és mennyiért?

THX!

[Szerkesztve]

(#3379) tts válasza jugeen (#3378) üzenetére


tts
addikt

már kérdeztem - májusban valamikor, ettől pontosabbat még nem tudtak mondani

(#3380) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

TTS, nem tudsz véletlenül egy DFI lanparty nf2 ultra B alaplapot szerezni?

Előre is kössz!

(#3381) jugeen válasza tts (#3379) üzenetére


jugeen
addikt

thx

(#3382) Soak válasza Soak (#3375) üzenetére


Soak
veterán

Pff, akkor elnézést a félreinformálásért :) , legközelebb kicsit utánna nézek mielött segitek :)

(#3383) Muszti válasza Armando_19 (#3356) üzenetére


Muszti
csendes tag

Hali!

PLZ HELP!!!

Nekem is ugyanilyen problémám van a gépemmel, és rettentően örülnék néhány tapasztalatnak, hogy az én deszkámhoz milyen bios lenne jó! (SLI-DR)
Olvasom a hsz-eket, de Te vagy az első, aki ugyanezzel a problémával küzdött.
Nekem is egy húzás alkalmával kifagyott és azóta abszolút antituning lett a vas :O és instabil. Valaki dobjon egy kipróbált és bevált stabil bios linket!

:R Köszi: M.

(#3384) robekri


robekri
addikt

Nálam most 2x512 DDR400 Kingston KHX A-s nem megy dualban! :D
Kezd a faszom tele lenni DFIvel! Igaz citronyban próbáltam ott meg se nyikkan! Ha egymás mellé rakom akkor megy az 1 gig!

Nos a narancsos foglalatba nem tudom betenni mert nincs hely 7000es zalmantól! Pedig ha jó gondolom az lenne az igazi a narancs!

Szerintetek?

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3385) jugeen válasza robekri (#3384) üzenetére


jugeen
addikt

narancsban kellene. cooler csere.

(#3386) Allien válasza robekri (#3384) üzenetére


Allien
veterán

Én mindig is utáltam a zalmant. Igaz, ez a saját hülyeségem, de a hűtőivel mindig oldalra terjeszkedik, ahol persze nincsen hely.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3387) robekri válasza Allien (#3386) üzenetére


robekri
addikt

Én meg szeretem ezt a kiba hűtőt! (minegy) Megfaragom vhazzze! :DD

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3388) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Nos nincs ötletetek, hogy hol vehetnék Magyarországon DFI Lanparty nf2 ultra B lapot?
Vennék én sima ultrát is, csak először hátha találok B-t.
Fontos lenne.

Köszi

(#3389) tts


tts
addikt

ismét bővül a család - DFI LANParty UT CFX3200-DR - teszt [link]

(#3390) rup1u5


rup1u5
nagyúr

valaki meg tudná mondani, hogy minek kell az alaplapra rádugni egy floppy és egy hdd feszt is?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3391) g4dg3t válasza rup1u5 (#3390) üzenetére


g4dg3t
senior tag

izmos VGA kartyak hasznalatanal (plane ha 2 is van a gepben) novelik a rendszer stabilitasat...elvileg.

[Szerkesztve]

(#3392) HERR Z


HERR Z
veterán

Sziasztok!
van egy DFI NF4 Ultra-D + 3700+ +2x512 A-Data 500(Hynix D5) + 2x36GB WD Raptor SATA...
Naszóval a win pöpecül felment rá a raidet belőttem, de a wint sehogyse tudja betölteni sose...letiltok alaplapból szinte mindent, és úgy is egy 1-1.5 perces töltés után kifagy és nyom egy restartot...
Mitől lehet, nem szereti a raidet?Telepítésnél a hozzá adott lemezt használtam -mármint a raid driver esetén

Pls help

(#3393) fiATHaLON válasza Balázs_a_laz (#3388) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Itt nézd meg:

http://www.tts-kft.hu/news.php

(#3394) M3kk válasza rup1u5 (#3390) üzenetére


M3kk
őstag

A HDD tapcsati a proci , es a memoriak stabilitasara szukseges.. a floopy tapcsati , meg a vgaknak , hogyha SLI -t hasznalsz..

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3395) ROLBOL válasza M3kk (#3394) üzenetére


ROLBOL
csendes tag

ZÁRHATÓ!!!!

(#3396) Shodan válasza ROLBOL (#3395) üzenetére


Shodan
addikt

?? :Y :DDD

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#3397) M3kk válasza ROLBOL (#3395) üzenetére


M3kk
őstag

Nincs mivel szorakozzal? Menj le az udvarra jatszani, szepen sut a nap. :(((

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3398) Robi_73 válasza M3kk (#3394) üzenetére


Robi_73
őstag

Én nem használom. Nyernék vele valamit? :F

Robi73

(#3399) M3kk válasza Robi_73 (#3398) üzenetére


M3kk
őstag

Egyiket sem?

Regebb nekem sem hasznalt.. de most pl , ha nem rakom ra a hdd molexet , akkor a procim nem megy 3 gigan stabilan 1.43v al..

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#3400) Robi_73 válasza M3kk (#3399) üzenetére


Robi_73
őstag

Egyiket sem.:( Viszont stabill az összes fesz, nincs ingadozás mint az MSI-nél. ;)

[Szerkesztve]

Robi73

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.