Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) FunPro válasza nepszter1 (#12147) üzenetére


FunPro
senior tag

Am akkor megveszi valaki, vagy nem?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#12152) nepszter1


nepszter1
addikt

Akkor ki veszi meg? :D

(#12153) reelc válasza nepszter1 (#12152) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem senki. Most néztem meg a linket, már másik deal van, alatta számlálóval. Szerintem ez is 24 órás ajánlat volt.

[ Szerkesztve ]

(#12154) FunPro válasza reelc (#12153) üzenetére


FunPro
senior tag

Ja, hát az volt! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#12155) default. válasza nepszter1 (#12147) üzenetére


default.
őstag

Ez hogy működik? Mert most a We Need to go Deeper c. játékot látom, és engem érdekelne ez a játék.

(#12156) FunPro válasza default. (#12155) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából minden nap este 6-kor van új ajánlat.

A broforce is csak 24 óráig volt aktív, szóval ez az ajánlat már elszállt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#12157) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

A gay2a-nak is volt egy havi pár eurós zsákbamacska csomagja, mostanában tűnt fel hogy nem vonják a lóvét rá, van valami infó arról hogy megszűnt volna? Hírleveleit nem olvasom .

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12158) bepken válasza DrTechnoid (#12157) üzenetére


bepken
veterán

én leginkább arra gondolok, hogy a világon senkit sem érdekelt egy olyan havi előfizetéses csomag, ami rendre, korábban már ingyenesen osztogatott kulcsokat is tartalmaz és/vagy mellé nem fér bele legalább egy normális cím 3-5 dollárért.... (úgy emlékszem, ennyi volt az ára)

meg aztán volt az a G2A vs. Gearbox történet, amikor is összerúgták a port....bár a végkifejletet - megvallom őszintén - nem követtem, de talán lehet köze a dologhoz.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#12159) Cheesus válasza DrTechnoid (#12157) üzenetére


Cheesus
senior tag

Énis pont a minap kerestem, mivel nem emlékeztem rá h bármelyik topicban szó esett volna róla, de ahogy nézem teljesen megszűnt. Igaz max 2 csomagot vettem csak onnan, de azok jók is voltak.

https://www.twitch.tv/csehla

(#12160) sowi válasza DrTechnoid (#12157) üzenetére


sowi
őstag

megszunt mar ev elejen

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#12161) reelc


reelc
veterán

Elkezdett lejárni egy halom Fanatical bundli, Ends in... számlálók jelzik.

(#12162) Crytek válasza reelc (#12161) üzenetére


Crytek
veterán

Végre! Hátha a következők értelmesek lesznek ;]

Next PC Upgrade: 2022

(#12163) bepken válasza Crytek (#12162) üzenetére


bepken
veterán

eltűnnek.....hogy aztán pár hónap múlva újra visszatérhessenek! :DDD ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#12164) Mystery230


Mystery230
csendes tag

Hali!
Mafia 3-at cd kulcs formában cserélném a Max Payne 3-ra!! :))

(#12165) arty válasza Mystery230 (#12164) üzenetére


arty
veterán

te adod a mafiát? nincs maxpaynem, de fizetnék! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#12166) Segal


Segal
veterán

dollar-slam-bundle
13 játékból 10 kártyás 1 euro-ért. Meg is vettem :) 3 még tetszik is belőle :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12167) thomasa válasza Segal (#12166) üzenetére


thomasa
senior tag

Mit jelent, hogy kártyás?

(#12168) De4d válasza thomasa (#12167) üzenetére


De4d
őstag

Játékkártyákat lehet kinyerni belőle, kitűzőhöz :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#12169) lemusz válasza Segal (#12166) üzenetére


lemusz
addikt

tele van olyannal ami ingyenes volt korábban :S

(#12170) Cheesus válasza Segal (#12166) üzenetére


Cheesus
senior tag

Lenne valakinek esetleg egy felesleges Bedlam? Fel tudok ajánlani érte valamit egy-két apróság közül :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#12171) thomasa válasza De4d (#12168) üzenetére


thomasa
senior tag

Á, köszi, azt hittem, hogy valami kártyás a játék, de akkor nem.

(#12172) default.


default.
őstag

Sziasztok.

Megvenném a havi HumbleBundle-t, és eladó lenne belőle a Deus Ex - Mankind Divided és a God Eater 2, csak egyben.

Ha valakit érdekel, kérem írjon privátot!
Köszönöm

(#12173) Segal válasza Cheesus (#12170) üzenetére


Segal
veterán

Ez volt az első amit beaktiváltam belőle. Tulajdonképpen ez meg a puzzle játék ami érdekel is belőle :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12174) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Megvenném a mostani humble monthly-t, viszont engem nem érdekel a maffia 3 és a deus ex sem, ha valakit érdekel, akkor privátban megegyezhetünk :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#12175) KaiotEch válasza AllTheBest (#12174) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jelentkezem Mafia 3-ra!

(#12176) default. válasza Segal (#12166) üzenetére


default.
őstag

Sziasztok, ez úgy működik, hogy csak egyben lehet az összeset felrakni a Steam-re, és ha az egyik játékot végleg törölni akarom, akkor a többi is törlődik?
Volt valami hasonló pack, amit megvettem, egy rakás haszontalan vacakkal, és csak egyben tudnám őket kitörölni a Steam könyvtáramból... :)

(#12177) KaiotEch válasza default. (#12176) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Külön kódokat kapsz.

(#12178) kigyi_23 válasza default. (#12176) üzenetére


kigyi_23
addikt

Azokat tedd rejtetté (tudom nem ugyanaz, de legalább nem szembesülsz azzal nap mint nap, hogy mit tettél :D )

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#12179) gyimger válasza kigyi_23 (#12178) üzenetére


gyimger
őstag

Én kategóriákat csináltam a szemétnek, amit egy Steam reinstall teljesen eltüntetett. Nem állok megint átnyálazni őket.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12180) Marci79


Marci79
aktív tag

Ha valakinek nem kell a God Eater 2, akkor megvenném.

(#12181) kigyi_23 válasza gyimger (#12179) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tudom az utóbbi 10-12 évben nem raktam újra a steam-et :D Azóta csak a könyvtárra rátelepítem, ha újul a windows vagy a gép. Így ezt a problémát nem ismertem, de köszönöm akkor továbbra is rátelepítéses módszer lesz. a nyerő.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#12182) chris0000


chris0000
őstag

hi.ha vki megválna Monthlys Mafia 3-as kulcsától én megvenném!thx.üdv.

(#12183) MrTwister válasza chris0000 (#12182) üzenetére


MrTwister
őstag

Én is keresnék egy Maffia 3-as kulcsot jó áron! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#12184) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Humble monthly-ból még mindig megmaradt a deus ex ha esetleg valakit érdekel, akkor írjon :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#12185) chris0000


chris0000
őstag

hi.
Mafia 3 csere,esetleg ezeknek a 0-90%-áért? :D pm-ben megbeszéljük!thx.üdv.

LiEat
Punch Club
Tempest: Pirate Action RPG
Hand of Fate
Satellite Reign
Screencheat
The Warlock of Firetop Mountain
The Flame in the Flood
Human: Fall Flat
Infested Planet
Infested Planet - Trickster's Arsenal DLC
Else Heart.Break()
Evoland 2
Victor Vran
Spriter: Game Effects Pack
Spriter Pro
TIS-100
Dangerous Golf
Snakebird
Pinball FX2 Iron & Steel Pack
(1 kulcson van!)XCOM: Enemy Unknown, Sid Meier’s Pirates!, Ace Patrol Bundle, and Sid Meier's Civilization III Complete

(#12186) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Megvettem ezt a Bob Ross bundle-t hogy benne foglaltassék a repertoáromba ez is, de elmondaná nekem ezt valaki hogy ennek a bundlinak mi értelme? 4 steam kulcsot tudtam aktiválni, a többi meg egyéb , mint például videó és e-book kollekciók, azok is eltérő series-ből. Corel alkalmazás ér valamit?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12187) kwzatz válasza DrTechnoid (#12186) üzenetére


kwzatz
őstag

Nyilván nem az én dolgom, de: Először megveszed, és csak ezt követően nézel utána, hogy mégis mi van benne? :U

(#12188) DrTechnoid válasza kwzatz (#12187) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Minden bundlit a pluszegysor miatt vásárolok mivel gyakorlatilag nem játszok semmivel, így sajnos az első pár címet néztem és ott volt a steam jel, így emiatt halál nyugalommal már vertem is rá az instant pay-re alul.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12189) thomasa válasza DrTechnoid (#12188) üzenetére


thomasa
senior tag

Én vagyok a tudatlan, de mi az a pluszegysor?

(#12190) eami válasza thomasa (#12189) üzenetére


eami
Topikgazda

libraryban +1 játék :)

(#12191) kwzatz válasza DrTechnoid (#12188) üzenetére


kwzatz
őstag

"Minden bundlit a pluszegysor miatt vásárolok mivel gyakorlatilag nem játszok semmivel"
Nem semmi. Én még azért hitegetem magam azzal, hogy azért veszem a játékokat, mert majd játszani is fogok velük. Ettől függetlenül be kell vallanom - szerintem sok fórumtársunkkal egyetemben -, lehetséges, hogy mégsem különbözünk annyira. :D

(#12192) interstate76 válasza kwzatz (#12191) üzenetére


interstate76
addikt

Ezt én nem értem, srácok. Nem kötekedésből, de egyszerűen nem értem. Még a konzolos Live Gold előfizuhoz járó játékok közül sem húzom be azokat, amikkel nem fogunk játszani (vagy én, vagy a gyerekek). Kifejezetten idegesít, ha tele van hulladékkal bármelyik játékkönyvtáram, legyen az akár konzolos, akár pécés.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#12193) powerwade válasza interstate76 (#12192) üzenetére


powerwade
senior tag

Nem kell érteni, csak elfogadni :) Én sem értem miért gyűjtik a kártyákat egyesek Steamben pedig tudom, hogy fizikai pénzt érnek/érhetnek. Engem nem szórakoztat, más igen. Valaki szeret "birtokolni" szar játékokat, van aki irtózik a gondolattól is.

(#12194) reelc válasza powerwade (#12193) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek, nem kell megérteni.
Én sem értem, de ez van. Ez is olyan mint bármely más hobbi, amiért fizetni kell és gyűjtőszenvedéllyel együtt jár.

(#12195) Niczo


Niczo
senior tag

véletlenül két hostnál is kértem Indiegala Doodle Heroes bundlit, ha kell valakinek, $1,16-ért átadom az egyik packot.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#12196) interstate76 válasza powerwade (#12193) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem meg nem kell minden agyrémet elfogadni - nem tudom, minek vesz játékokat az, aki abszolút nem játszik.

Tisztában vagyok vele, hogy a nagybetűs TOLERANCIA időszakát éljük, no de amire nincs épeszű indok (a kártyagyűjtésre van), arra talán belefér 1-1 értetlenkedő megjegyzés. Szerintem. De nem húznám tovább a témát.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#12197) kwzatz válasza interstate76 (#12192) üzenetére


kwzatz
őstag

Félreértesz. Én olyan játékokat veszek, amikkel játszani akarok, ráadásul rohadt olcsón, legtöbbször bundle-ben. Más kérdés, hogy nincs rá elég időm.
Csak egy példa: Ott volt a Telltale Bundle pár hónapja, valami 6$ környékén vettem közel 20 játékot. Nem fogok minddel játszani, de végigtoltam a Walking Dead 1. évadát, a Wolf Among Us-t és a két Puzzle Agentet. Már most kevésnek érzem, amit ezekért fizettem, és még mindig van 15 játék, amiből jó eséllyel legaláb 2-3 szintén tök jó. Nekem így halmozódnak a játékok általában.

[ Szerkesztve ]

(#12198) reelc válasza kwzatz (#12197) üzenetére


reelc
veterán

Én is szinte mindig bundlit, ha legalább 1-2 játék van benne, amiről úgy érzem, játszani fogok vele valamikor.
Sosem voltam sorgyűjtő, nem is leszek.

(#12196) interstate76: részemről nem divat tolerancia.
A világ legjobb dealjét az orrom elé dughatják, ha egyszer nem érdekel az a játék.

De elfogadom, hogy van aki ész nélkül gyűjti. Az embernek legyen valami hobbija. Ha az a célja, hogy legyen 5000 játéka, én nem bánom, nekem nem okoz ezzel semmilyen kárt. Akkor sem, ha önmagát viszi romlásba ezzel. Vagy ha a legboldogabb ember lesz tőle. Nekem nem kell megértenem.
Nyilván van egy nagy rakás hobbi, amit szintén nem értenék, de hadd csinálják.

Más szemében meg én vagyok eretnek, hogy egyáltalán pénzt adok játékért.

[ Szerkesztve ]

(#12199) eami válasza interstate76 (#12196) üzenetére


eami
Topikgazda

kártyagyűjtésre van magyarázat a játék gyűjtésre meg nincs ? :F

(#12200) FunPro válasza reelc (#12198) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem mondjuk tudnak olyan árat mutatni, amiért hajlandó vagyok kipróbálni valamit, ami amúgy nem nagyon érdekel.

Pl.:

Most volt a Mad Max 3,49 euróért (ez most melléke, mert kb. minden héten leviszik ennyire :D ). Én tudom, hogy unnám az egészet, de ennyiért már elgondolkodtam, hogy megvegyem. Még akár jól is elsülhetne.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.