Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kem


kem
addikt

Mit tudtok erről az alaplapról, és mennyit ér?
Kérem a tapasztalatokat megosztani:))

Köszi!

(#2) kem


kem
addikt

Ennyire ritka ez a lap:F

Köszi!

(#3) kem


kem
addikt

UP!

Köszi!

(#4) kem


kem
addikt

UP!

Köszi!

(#5) emaila


emaila
csendes tag

Nekem ilyen van, jó, stabil, tuning is szóba jöhet, bár én nem húzom mert igy is elég gyors.

(#6) Screw válasza emaila (#5) üzenetére


Screw
csendes tag

Üdv!

Nagy bajban vagyok.Ha valaki tud segítsen.
Eddig ABIT, ASUS moboim voltak.
Most vettem egy MSI 865PE Neo2 Platinum-ot.
Félig meddig új gépet építettem, de van némi gond, és nem találok rá választ a neten.
Gép összerakva, XP felrak, driverek stb. aztán örül.
Majd a mobo cd-jéről fel akartam rakni valami hardver monitort, PC alert meg van az msinek valami CoreCenter nevű win alól tuning + monitor progi.
Akár PC alert, akár ez a core izé, indítás után a CPU teljesítmény 99%-ra ugrik, csak resettel lehet leállítani. Maga a progi kezelő felülete se jelenik meg.
Rossz a lap vagy mit baltáztam el? Minden más működőnek látszik.

Celeron D 2,4/533/256 (most csak erre volt zsé), 2*256 Twinmos CL2,5 Twister PC3200 KIT ram Dimm1 és Dimm3 slotban, Samsung 120 GB SATA és 80 Gb ATA HDD, NEC-2500 DVD író, Hercules 3DFX 8500LE 64Mb, Terratec TV 400, Terratec Hangkari, Coolermaster CAV-T03 ház 350w táppal.
Nem erőgép, de jó lenne ha nem vacakolna, MSI-vel 0 tapasztalatom van, de lehet nem is lesz több:(
Üdv

(#7) t-rac


t-rac
senior tag

Az MSI 865PE Neo2 Platinum Editionra kiírja az everest hogy 865-ös a chipsetje? Nekem az MSI 865PE Neo2-V-re csak 848at ír ki,és olyan lassan is megy a gép.
Help

(#8) Tomo9005


Tomo9005
csendes tag

Hali
tudna valaki segíteni abban hogy hogy rakjak bele 2x512 400mhz ramot hogy dual chanelbe kezelje

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.