Hirdetés

2024. szeptember 14., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Akelaus válasza Angi9207 (#948) üzenetére


Akelaus
senior tag

Szombaton vettem észre. Digis net, már a routert fullra visszaállítottam, majd mindent újra beállítottam, wifi-t stb.. és amit észrevettem, hogy a 2,4 GHz-s wifinél hatványozottan előjön a probléma. Utolsó ötletem az, hogy visszarakom a Digi-s routert, mert hídban van egy Tp link-el.
Van más készülékem is, azzal nem volt gond.
Ma melóhelyen is megnézem majd, bár lehet itt csak 5GHz-s net van.

(#952) konci79 válasza Akelaus (#951) üzenetére


konci79
őstag

Amit én vettem észre, ha be van kapcsolva a bluetooth, akkor lassabb a 2.4-es.
Lehet típushiba..

Eladó DDR4 GSkill 2x8 GB 4000 MHz CL16

(#953) Akelaus válasza konci79 (#952) üzenetére


Akelaus
senior tag

Tegnap este megnéztem, bekapcsoltam a Bluetotth-ot, és úgy van ahogy írtad. Na már csak arra kéne emlékeznem, hogy mi is volt szombaton, ment vagy nem a Bluetooth. :F :DD

(#954) JamesFinn válasza konci79 (#952) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Érdekes, lenovo tabletnél is hasonló a helyzet, ha a bt-on kapcsolódva van valami, a quickshare megosztás valami elképesztően tetű lassú. De a telefonjainkon (nokia x30, moto g54 power moto g30) nincs ilyen gond.

(#955) Akelaus válasza Akelaus (#953) üzenetére


Akelaus
senior tag

Lehet ez a wifi és a bluetooth dolog oka:

"Bluetooth frekvencia
A Bluetooth rádió része ugyanolyan frekvenciasávon működik, mint a WiFi, ennek neve 2.4 GHz ISM frekvencia." :F

[ Szerkesztve ]

(#956) Angi9207


Angi9207
csendes tag

Köszi Mindenkinek! Kipróbálom úgy, hogy a bluetooth-t kikapcsolom, ha megy a mobilnet és a wifi. De ez így meg sz@r, mert az okoskarkötő és a fülhallgató akkor használhatatlan.
Max ha otthon wifizek, akkor lehet jó ez az opció.
Megnézem, leírom a tapasztalatot. De ha tényleg a bluetooth zavar be, akkor nemtom. Csere...
Vagy akkor ez más telefonnál is előfordulhat? Bocs, ha hülye a kérdés, de nem vagyok egy tech-guru.

(#957) dethroner


dethroner
veterán

Szombati rendeléssel tegnap vettem át a fehéret 59-ért, ma nézem a szürkét leolcsózták 49-re :Y
[link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#958) fradi81 válasza dethroner (#957) üzenetére


fradi81
veterán

És vannak akik még majd 100ért vették :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#959) fradi81 válasza Angi9207 (#956) üzenetére


fradi81
veterán

Kis google és sok találat van erre, lehetséges megoldásnak írják a routerben a wifi beállítások változtatását, channel, bandwith, nálam nem jött be. 5ghz-t tudó routernél megoldódik ez a probléma.

moto g72, Ninebot d28e

(#960) Angi9207 válasza fradi81 (#959) üzenetére


Angi9207
csendes tag

Köszönöm, a wifi még a kisebbik gond, és az a páromnak pl. hibátlan. Ha nem itthon vagyok, és mobilnetet használok, akkor is belassul sokszor, ugyanezzel a mobilnettel korábban nem volt gond.
Ezért gondolok telefon problémára, mert korábban jó volt, pár hete vacakol.

(#961) dethroner válasza fradi81 (#958) üzenetére


dethroner
veterán

Láttam még az elején vettél kijelzőfóliát, de azt is láttam a képen hogy nem ér ki a szélére. Nincs olyan fólia, ami a teljes kijelzőt védi? Eddig csak olyan fóliát raktam fel a családban akármilyen telefonra, ami saroktól sarokig tökéletesen befedte, nem hagyom ki a kijelző fekete szélét védtelenül. Bizonytalan vagyok, hogy létezik-e ilyen ehhez a telefonhoz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#962) fradi81 válasza dethroner (#961) üzenetére


fradi81
veterán

Azért nem érnek ki a telefonok szélére mert íveltek a kijelzők, tehát ott már nem tudnak rátapadni. Vannak fekete keretesek, ezek teljesen fedik, a szélénél meg ragasztós így ráragad az üvegre, legalábbis régebbi telóimnál így működött.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#963) dethroner válasza fradi81 (#962) üzenetére


dethroner
veterán

Aha, na ilyen kell nekem, fekete szélű. A mostani Redmi Note 4 is ilyen fekete szélű fóliát szokott kapni, és a párom Mi 9 Lite telója is. Nem szeretem ha nem ér ki a keret széléig a fólia.
Köszi a tippet :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#964) Vigneau


Vigneau
félisten

Ma nálam megjött a T2SVS33.68-21-8-9.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#965) csongi válasza Vigneau (#964) üzenetére


csongi
veterán

Nalam meg a mikulas. Azt mondta letudja most, decemberbe ugy sem lesz hidegebb :)
Amugy nalam is megerkezett.

(#966) dethroner


dethroner
veterán

Nagyon hiányzik az értesítési led, nagyon megszoktam az előző telefonomon. Tudtok olyan alkalmazást, ami értesítési ledként működik, pl egy apró színes pöttyöt jelenítene meg a képernyőn? Nem szeretnék mindig látható órát, dátumot egyéb biztbaszt, ilyen appot már láttam, nekem tényleg csak egy színes kis pötty kéne ha eseményt mulasztottam el.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#967) vacs válasza dethroner (#966) üzenetére


vacs
veterán

(#968) kanyi51 válasza vacs (#967) üzenetére


kanyi51
senior tag

Vajon mért küldted oda?

(#969) Vigneau válasza dethroner (#966) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem kizárt, hogy ezt tudja a "Tevékenység Launcher" is, csak át kellene böngészni. Bár én csak a Háromgombos navigáció billentyűit cseréltem fel vele.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#970) vacs válasza kanyi51 (#968) üzenetére


vacs
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy komolyan kérdezed, vagy csak ironizálsz...

Azért küldtem oda, mert ő egy appot keres és ott jó eséllyel tudnak neki segíteni!

(^)(>.<)(^)

(#971) csongi válasza dethroner (#966) üzenetére


csongi
veterán

Minden ertesitest ki lehet tenni a kijelzore. Sajnos meriti a telefont rendesen.
Ettol eltekintve egesz jo. Alkalmazasonkent ikonokkal jelezve, es a tartalomba is bele lehet olvasni.
Barmilyen alkalmazas ami a kijlezot hasznalja, ugyan ezt teszi.
Az egesz kijelzo zabalja az aramot, nem csak a zold potty.

(#972) JamesFinn válasza dethroner (#966) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Esetleg ezt [link] megnézheted. Egész jól beállítható. Használtam egy darabig. Én a vakut használom, értesítést kapok villog.

[ Szerkesztve ]

(#973) dethroner válasza JamesFinn (#972) üzenetére


dethroner
veterán

Úgy tűnik pont erre volt szükségem, nagyon köszönöm szépen :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#974) JamesFinn válasza dethroner (#973) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Én is újratelepítettem... :)

(#975) Akelaus válasza dethroner (#973) üzenetére


Akelaus
senior tag

Biztos én vagyok a béna, de nekem csak akkor mutatja a kamera körül a színes kört, ha hozzáérek a telefonhoz, hogy van értesítés vagy nincs. :F

Anno volt egy nagyon jó kis app, ami megoldotta ezt, meg már évek óta nem fejlesztik.

(#976) dethroner válasza Akelaus (#975) üzenetére


dethroner
veterán

Nálam ott a kis színes kör amint jön valami. Szerintem beállításon múlik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#977) fradi81 válasza Akelaus (#975) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam is csak mikor felvillan az értesítés, de pár mp után ugyanúgy elsötétült.

moto g72, Ninebot d28e

(#978) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok!

Fiam telefonja beadta az unalmast, szerencsére garis. Nem kapcsol be, csak a kék Motorola logót mutatja. Bootloader alól csináltam gyári visszállítást, de semmi, ellenben kiírja a folyamat alkalmával hogy: No such file or directory... Itt lehet a bibi.

(#979) JamesFinn válasza kárátékutyá (#978) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Esetleg az asztali klienset próbáltad? Ott a legutosó sw-t elvileg le tudja tölteni, és telepíteni a telefonra. Egy próbát talán megérne...

(#980) kárátékutyá válasza JamesFinn (#979) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszönöm a választ!
Pontosan mit kell letolteni mint kliens és honnan? Illetve ez nem jár gari veszteséssel?

(#981) csongi válasza kárátékutyá (#980) üzenetére


csongi
veterán

Elmeletileg nem. Amig nincs rotolva es bootloader nincs nyitva.

(#982) JamesFinn válasza kárátékutyá (#980) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Nem hinném, hogy garanciát zavarná. Ez a motorola-lenovo saját programja.
[link] ezt telepítsd a gépedre, és ha települt, (azt hiszem regisztráció kell, én azzal használom) elinditod, és követed a lepeseket, miután csatlakoztattad a telefont. Nem tudom, így hogy nem indul ,fel fogja e ismerni vagy sem. Mindenesetre ha felismeri a rescue menüpontra kell kattintanod, majd ott le tudja a program tölteni az utolsó sw kiadást. Miutan letöltötte a pc-re, telepiti a telefonra. Megkerdezi, hogy a felhasználói adatokat törölje, vagy meghagyja, kiválasztod, és elvileg telepit. Nekem kb. 5-8 pecalatt rakta újra a telefont. Remélem sikerrel jársz.

(#983) kárátékutyá válasza JamesFinn (#982) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi szépen a segítséget. Innen sajnos nem tudok tovább menni. Lehet rossz ütemben lépek be, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#984) kárátékutyá válasza kárátékutyá (#983) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Hiába vagyok bármelyik USB slotban többféle (közte gyári) kábellel, mindig ezt írja ki egy idő után.

(#985) JamesFinn válasza kárátékutyá (#983) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Esetleg kábel csere? A g60-am nem csatlakozott csak saját kábeljével... Illetve sim kártyát, sd kártyát próbáld kivenni.
Szerk. Közen látom, probaltad már...

[ Szerkesztve ]

(#986) JamesFinn válasza kárátékutyá (#984) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Találtam a yt-on egy videot, ott ezt a kábeldugdosós-hangerőgombos procedúrat 4x5x ismétli, mire sikerrel jár. Lehet érdemes lenne próbalkoznod, hatha bejön. Ha nem, irány a garancia.

(#987) kárátékutyá válasza JamesFinn (#986) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Linket be tudnád ide illeszteni? Köszi szépen.

(#988) JamesFinn válasza kárátékutyá (#987) üzenetére


JamesFinn
senior tag

[link]
05:06-nél kezdődik

(#989) kárátékutyá válasza JamesFinn (#988) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszönöm, menet közben aztán a 6. Kábel 4. Slot egyszer csak megoldotta. Sikerült...viszont sim kártyát nem fogadja el. Most kaptunk hozzá új kártyát szolgáltatónál, azzal sem jó....illetve másik szolgáltató kártyáját sem fogadja el sajnos.

(#990) dethroner válasza fradi81 (#977) üzenetére


dethroner
veterán

Visszavonom az aodNotify dicséretét. Értesítés után villog kb fél percig, utána abbahagyja és nincs tovább. Ez így nem jó.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#991) JamesFinn válasza kárátékutyá (#989) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Hűha... Ezt nem tudom miért csinálja.

(#992) csongi válasza kárátékutyá (#989) üzenetére


csongi
veterán

ellenorizd a emi szamot. lehet serult a telepitesnel. Driverek szempontjabol az mtk erzekeny.

(#993) kárátékutyá válasza csongi (#992) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszönöm. Ha sérült az azt jelenti hogy nem ugyanazt mutatja majd mint az eredeti állapotban? Tudok vele valamit csinálni, vagy majd a garis javitasnal?

(#994) csongi válasza kárátékutyá (#993) üzenetére


csongi
veterán

Hivatalosan nem modosithato. A visszairashoz root kell.
Szoval marad a gari.

(#995) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok!

Hátha valaki járt hasonlóan. 12.
napja próbálom a G72 garanciát intézni a XDiscount cégnél, náluk vettem. Egyszerűen falakba ütközöm, telefonon mindig jön a rizsa hogy már szóltak a garanciát és javitast végző cégnek, de senki sem keresett azoktól. Ma már betelt a pohár, a fogyasztó védelmnél fogom fojtatni, mert úgy érzem nagyjából xarnak a fejemre.

Esetleg van ötlete valakinek mit tudok még ezen kívül tenni hogy a garanciát érvényesíteni tudjam?

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#996) vacs válasza kárátékutyá (#995) üzenetére


vacs
veterán

Jelen esetben semmit!
Legközelebb ne szürke importos sufni gsm-ben vásárolj, ha fontos a garancia!

(^)(>.<)(^)

(#997) ben11 válasza vacs (#996) üzenetére


ben11
őstag

Ezt akartam írni én is, aztán megpróbáltam megkeresni kik a hivatalos forgalamzói a motorola telefonoknak. Nem jártam sikerrel.

(#998) kárátékutyá válasza vacs (#996) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Anno mikor tavaly vettem csak sufni GSM árulta sajnos.
Fogyasztó védelem tud tenni bármit is egyébként?

(#999) vacs válasza kárátékutyá (#998) üzenetére


vacs
veterán

Esetlen írj a Motorola hivatalos magyarországi Facebook oldalán keresztül.

Hoppá, jobban megnézve nem lehet nekik üzenetet írni és semmilyen elérhetőség nincs megadva! :F

Dobtam egy privátot.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1000) Vigneau


Vigneau
félisten

Esetleg az info@motorola.hu? :F

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.