Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Motherboard monitor 5 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Atlantis


Atlantis
veterán

Hello!

Ha valki ismeri a fenti HW monitor programot, árulja ár el, hogy kell beállítani. Nem hajlandó mérni egyetlen hőmérsékletet és fordulatszámot sem.
Az alaplap egy Gigabyte GA-8KNXP.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2) SYZYGY válasza Atlantis (#1) üzenetére


SYZYGY
tag

A deszkádnak van saját hardwer monitor progija is, lehet, hogy az jobb lenne. De ha ez a másik kell, akkor a szenzorokat próbálgasd végig, és ahol a legvalószínűbben jók az értékek az a jó beállítás.( ha nem jó szenzort állítasz be, egész vad dolgok jönnek ki, mint pl: 1231fokos proci, 12430 fordulatú venti stb.)

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#3) Atlantis válasza SYZYGY (#2) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz, végigzongorázom.
A saját programja egy kalap .... .

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4) Totyi


Totyi
őstag

Van egy olyan problem,hogy:A motherboard monitorban a core fesz 1.26-1.38V között ingázik.Na mostan ez az érték a speedfannal a következő(pontosabban le tudom írni,mert ezredes értékek is vannak):1.297-1.343.Most kinek kell hinni?

(#5) Flashy válasza Totyi (#4) üzenetére


Flashy
veterán

amíg hibátlanul megy a gép addig tökmindegy. amúgy meg talán a biosban levő értéknek lehet még legjobban hinni.

(#6) asturel


asturel
őstag

mbm5-be nem lehet beleintegralni a ati homersekletet? nv-hez talaltam ilyen plugint de atihoz nem... most atitool kuldi at 2 sensorra es azt irkajja mbm5 de ez igy nem fasza.. valaki 5let?

(#7) Totyi válasza Flashy (#5) üzenetére


Totyi
őstag

Az odáig rendben is lenne,de a biosban nem lehet terhelni a gépet.Terhelésnél jön ez elő,eddig se volt baj vele;semmi fagyás.Csak nem értem,hogy miért kisebb az ingadozás a speedfannal.

(#8) Totyi


Totyi
őstag

Up.

(#9) Totyi válasza Totyi (#8) üzenetére


Totyi
őstag

Van egy olyan problem,hogy:A motherboard monitorban a core fesz 1.26-1.38V között ingázik.Na mostan ez az érték a speedfannal a következő(pontosabban le tudom írni,mert ezredes értékek is vannak):1.297-1.343.Most kinek kell hinni?''Újból ez a kérdés.''

(#10) Viktor77 válasza Totyi (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Én a CPU-Z-nek hiszek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Motherboard monitor 5 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.