Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chibass


Chibass
tag

Ezt nevezem. Nem tudom lesz-e valaha időm újra elővenni, de ha igen, akkor ezúttal így fogom hallgatni, igényesnek hat.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Én most próbálom ki előszőr.

(#3) duvi


duvi
nagyúr

Elindítottam a játékot és tényleg nagyszerűen sikerült a szinkron! Le a kalappal a készítők előtt! :K

(#4) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Remélem sokan toljátok újra ,nagyon jól sikerült a szinkron? 👊🏼

(#5) duvi válasza TechN7ne (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, nagyon jó lett 👌

(#6) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Én meg másfél óra után töröltem.
Minden tiszteletem a készítőknek, becsülöm a munkájuk, de az eredeti szerintem egyszerűen minden téren jobban eltalált.
Nekem egynémely magyar kifejezetten "mellément", abszolute nem illik a karakterhez.
Ráadásul van minőségi felirat hozzá...

Biztosan benne van az is, hogy már végigjátszottam az eredeti hangokkal, ha most kezdeném lehet hogy magyarul nyomnám, de így nem kell.

Nekem a minőségi magyarítások az eredeti szöveggel még mindíg többet érnek mint ezek a "szinkronok".

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#7) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A régi területekre vissza lehet térni szedegetni?

(#8) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
Alfheim-bem kiütöttem a gyökereket de mégsem nyílik a rács :( Ellenben yt-bon neki kinyílott :W

(#9) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Én játsszom egy hete, eszméletlen mennyire más élmény az anyanyelveden játszani, teljesen más lesz tőle a karakterek jellege, és tök mindegy hogy jobb vagy rosszabb kinek mi (amúgy nagyon jó lett), de egyszerűen közelebb érzed a kulturádhoz azzal hogy az anyanyelveden történik, még ha csak egy ennyire blőd játék is. Számomra tök érdektelen és végtelenül unalmas ez a játék, de ezzel a szinkronnal biztos hogy végigfogom játszani, ritkán van ilyen, becsüljük meg :)

(#10) Angie™


Angie™
addikt

Parádés a szinkron, nagyon tetszik. :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.