Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Moneybookers

Hozzászólások

(#51) adalbert1 válasza maszat (#50) üzenetére


adalbert1
veterán

Ilyennel én még nem találkoztam...
Szerintem írj a supportnak, hogy ezt hogy képzelik... Nekem ha a sima verify-ra böknék, akkor még mindig azt írja, hogy csak küldene egy levelet a megadott címemre, és az abban küldöt számot kellene csak megadni.
Vagy van még egy nagyobb moneybookers topic az onlinepokerhu-n, esetleg nézd meg ott...

(#52) maszat válasza adalbert1 (#51) üzenetére


maszat
senior tag

Köszönöm a választ!
Van fejlemény az ügyben:
Pacific Poker írt egy levelet, hogy nem tudják teljesíteni a tranzakciót. Wire transfer vagy bank draft segítségével tudják utalni a pénzt. Szerencsére ezzel ez a probléma megoldódott, nem kell foglalkoznom az MB accountommal.

(#53) adalbert1 válasza maszat (#52) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez érdekes, nekem a pacific pár hónapja még simán kirakta moneybookersre a pénzt. Azóta változtattak volna ezen? :F

(#54) maszat válasza adalbert1 (#53) üzenetére


maszat
senior tag

Nem, nem változattak. Azért nem utalták ki nekem, mert a Moneybookers accountom zárolva van.

(#55) Flow


Flow
senior tag

Heló. Iszonyat sürgősen kell egy angol bankszámlára utalnom magyarról bizonyos összeget. Kb ma, vagy max holnap délutánig. Ezzel a moneybookerrel megoldható?
Ha jól értem, regelek, áttoloma lóvát magyar számláról, majd erről angolra, és kész? Ez is macerás, mint a paypal? gondolok itt a verifying szarozásra a fillérekkel. Köszönöm a válaszokat!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#56) concret_hp válasza Flow (#55) üzenetére


concret_hp
addikt

hát 1 nap alatt ezzel sem fogsz pénzt küldeni, inkább simán utald át :)
(gyakorlatilag 2 átutalás mire odaér a many)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#57) Flow válasza concret_hp (#56) üzenetére


Flow
senior tag

Ebayen akarok végülis vásárolni, tehát igazából nincs is szükségem a kinti számlámra,csak eddig arról mentek a dolgok, és paypal is arra volt regelve. de most kiderült, nincs paypal. Egyátalán biztosítva vagyok valamilyen szinten? ha pénzt utalok el, akkor gyakorlatilag odaadtam neki, tehát le is léphet vele, nem? 278 + feedback, 100%, szal nem annyira gyanús, de mai világban nem lehet tudni.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#58) concret_hp válasza Flow (#57) üzenetére


concret_hp
addikt

ha egyszer átutaltad akkor az át van utalva.
a csókával megbeszélted hogy mb-n fizetsz neki? mert kifele csak a saját számládra vehetsz pénzt.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#59) Flow válasza concret_hp (#58) üzenetére


Flow
senior tag

nem. nincs semmi más lehetőség, csak wu vagy remittance (utalás külföldre, gondolom). Gyakorlatilag sehogy sem tudom magam biztosítani, 200e forintról lenni szó, szóval nem szeretném bebukni. De iszonyat jó lenne a cucc, és az ára is szuper.
Beugrok most a bankomba, és megkérdem, mifán terem a külföldi utalás.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#60) Flow válasza Flow (#59) üzenetére


Flow
senior tag

Hát, semmi jó. WU sem annyira vészes, és kb 3x egyszerűbb, mint a banki utalás.
Sőt, talán még olyat is meg lehet játszani, hogy a 10 jegyű kódot csak akkor küldöm el, ha megvan a gép. Kissé tanácstalan vagyok.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#61) XMZ


XMZ
újonc

Sziasztok!

Nemrég nyitottam egy MB számlát melyre kaptam összeget is. A kérdésem az lenne ,hogyan tudom továbbküldeni belföldi bankszámlára, ill.,az hogy csak a saját Otp-s számlámra tudom küldeni, vagy máséra is? nagyon köszönöm :(

(#62) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a moneybookers fizetés hogyan működik?
PayPal-os tapasztalataim vannak. Mennyire hasonlít hozzá?
Itt be kell e utalni a virtuális számlára vagy egyből a megadott számlaszámról teljesíti a fizetést.
üdv
lakisoft

- Árad -

(#63) adalbert1 válasza lakisoft (#62) üzenetére


adalbert1
veterán

Át kell utalni a moneybookersnek a pénzt, és utána azt tudod felhasználni csak amit átutaltál.
huuh, remélem érthető lett. :)

(#64) lakisoft válasza adalbert1 (#63) üzenetére


lakisoft
veterán

tökéletesen érthető... akkor ez teljesen más mint a PayPal!

- Árad -

(#65) adalbert1 válasza lakisoft (#64) üzenetére


adalbert1
veterán

Valószínűleg, azt még soha sem használtam.

(#66) lakisoft válasza adalbert1 (#65) üzenetére


lakisoft
veterán

én meg csak az használtam még. még egy kérdésem lehetne?
Miért jó ha verify-olom a bankszámlámat és címem és a hitelkártyát ... van egy összeg ami nő. - Mi ez az összeg? Ez már két kérdés... és most jön a harmadik :B ... Milyen pénznemben érdemes kiutalni? HUF vagy USD? az accountomnál HUF van beállítva.
Köszi mégegyszer a sok segítséget.
üdv
lakisoft

- Árad -

(#67) adalbert1 válasza lakisoft (#66) üzenetére


adalbert1
veterán

Elméletileg a transaction limited nő, kb. annyi hogy mennyi pénzt tudsz mozgatni a moneybookers segítségével.
Növekszik még a credit card deposit limited, ez az hogy a kártyáddal mennyi pénzt tudsz beutalni.

Ha már választottál, akkor onnantól HUF marad a moneybookersed.
Nekem jelenleg a kártyára visszautalásnál EUR-t szoktak küldeni, de mivel nem devizaszámlám van, így HUF-ba kapom meg.

(#68) lakisoft válasza adalbert1 (#67) üzenetére


lakisoft
veterán

okés rendben!

Ha viszont HUf alapú a moneybookers számlám és a bankszámlám pénzneme de USD-ben kell fizetnem ki váltja át a pénzt és milyen árfolyamon? ... gondolom ebben az esetben a moneybookers váltja át.

- Árad -

(#69) adalbert1 válasza lakisoft (#68) üzenetére


adalbert1
veterán

Abban az esetben a moneybookers váltja át, hogy milyen árfolyamon azt nem tudom. :B
Szerintem fent van a honlapjukon.

(#70) lakisoft válasza adalbert1 (#69) üzenetére


lakisoft
veterán

aham! meg is nézem köszi! Szerintem még jövök értetlenkedni ... Nagyon köszi a segítséget!
üdv
lakisoft

- Árad -

(#71) lakisoft


lakisoft
veterán

Már itt is vagyok ... szerinted mennyi a beutalás költsége? ... én valami irdatlan összeget olvastam az OTP honlapján :D ...2k/tétel ... lehet hogy nem jó helyen keresgélek.

... közben megoldottam a dolgot :D ... hitelkártyával. Nekem sokkal egyszerűbb volt.
Köszi mindent! Innen már talán megy a dolog.
üdv
lakisoft

- Árad -

(#72) lakisoft


lakisoft
veterán

Sikerült az első fizetés :DD :C

- Árad -

(#73) adalbert1 válasza lakisoft (#72) üzenetére


adalbert1
veterán

Grat! :C
A számlára utalással most valami gebasz lehet, régen a Cibnél volt a moneybookersnek számlája, most valami német banknál talán...
Jópáran panaszkodtak hogy így megnőttek a ki és befizetés díjai, viszont én kb. egy éve már csak kártyáról nyomom, ott meg adott százalékot von le.

(#74) lakisoft válasza adalbert1 (#73) üzenetére


lakisoft
veterán

Koszi! En is kartyarol fizettem be ... nincs vele gond mert azonnal a MB acc-odon van a penz. Mi kell ennel tobb. 1.9%-ot meg ki lehet birni. Fizetesnel meg 1%-ot vonnak feekent.
Atutalas nem ment ... tul sok adat kellet volna es tobbszori probalkozas utan se ment el a penzt. Ja es nem tudod hogy mennyi lesz a tranzakcios dij. Hiaba irja MB hogy nincs dijja a banktransfernek.

- Árad -

(#75) prodigy001


prodigy001
csendes tag

Sziasztok!
Van egy nagyon jó magyar leírás videós segédletekkel ezen a MoneyBookers oldalon. Számlanyitás, ellenőrzés, pénzküldés, pénzfogadás, feltöltés, kikérés stb.

(#76) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Tegnap készítettem egy ilyen Moneybookers számlát, de lenne egy kis gondom.
Aktiválásnál bank kártyát választottam, megerősítésnek pedig azt az összeget kellett beírni, amennyit levont az bankkártyámról. Csakhogy EURO-ban kell megadni én viszont csak HUF-ban látom a levont összeget. Ilyenkor mi van? Mennyivel kéne átváltanom, hogy pont annyit tudjak beírni?

Köszönöm előre is a segítséget! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#77) horvathd válasza Prof01 (#76) üzenetére


horvathd
aktív tag

Valószínűleg a tranzakció megjegyzésében találod a levont összeget Euróban, a Forintra csak a bankod váltotta át.

"The Kid just rages for a while."

(#78) Prof01 válasza horvathd (#77) üzenetére


Prof01
veterán

Sajnos nem írja. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#79) Prof01 válasza Prof01 (#78) üzenetére


Prof01
veterán

Sikerült! Tényleg ott volt a közleményben. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#80) SE_Fan


SE_Fan
tag

Ha valaki tudna segiteni nekem kimenekiteni Moneybookersröl kb 1600ft-omat és átküldeni PayPalon/AlertPayen/Liberty Reserve-n az irjon légyszives privit. Én elküldöm Bookersen te meg a másikon. :R

(#81) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok, kérdezni szeretnék:
pénzt kéne levennem moneybokers-ról, de nem tudom mit kellene a következő mezőbe írnom:

My Account fülön

ADD A NEW BANK ACCOUNT
country: Hungary
Account number - first 8 digits: <ide mit kellene írni>

előre is köszi

One Ring to rule them all

(#82) tkazmer válasza LOTR (#81) üzenetére


tkazmer
addikt

amit idéztél, az alapján a bankszámlaszámod első 8 számjegyét.(a 24-ből ugye)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#83) LOTR válasza tkazmer (#82) üzenetére


LOTR
addikt

igen, próbáltam, de sajnos kiírja, hogy az alapján nem találja a bankot:
Unfortunately we could not find your bank. Please make sure you enter the correct details.

cibnél van cibezz mastercardom

One Ring to rule them all

(#84) tkazmer válasza LOTR (#83) üzenetére


tkazmer
addikt

nem kártyaszám, hanem számlaszám kell neki

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#85) LOTR válasza tkazmer (#84) üzenetére


LOTR
addikt

persze, számlaszám a nem jó, de lehet nem tökölök vele inkább átutalom másnak, aztán leveszem úgy

One Ring to rule them all

(#86) tkazmer válasza LOTR (#85) üzenetére


tkazmer
addikt

hmm, ez érdekes. elvileg ennek kellene lennie az első résznek: "10700718", legalábbis az én cibes számlámnál ez az első 8 számjegy.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#87) LOTR válasza tkazmer (#86) üzenetére


LOTR
addikt

hát ez az, nekem meg ezt nem fogadja el: 10700770

One Ring to rule them all

(#88) heni22


heni22
újonc

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy Tatán melyik bankból tudok pénzt utalni egy londoni számlára? Vagy egyáltalán hogyan lehet? Mert én hülye úgy jöttem haza hogy nem szüntettem meg a bankszámlámat Londonban és ugye vonja durván a lóvét :W ! Léci ha tud valaki adjon tanácsot! Kösszentyű :W

(#89) concret_hp válasza heni22 (#88) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem bármelyik bankból tudsz utalni, miért ne tudnál?

Lotr mint má' mondtam sztem az a swift kód lesz, csak sz@rul van fordítva :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#90) tkazmer válasza concret_hp (#89) üzenetére


tkazmer
addikt

esetleg még lehet az IBAN számlaszám kezdete, ami nekem pl. HU48 1070 (cibes számlával szintén). akkor a kiírás sem rossz (azrét durva lenne, ha "number" lenne a "CIBHHUHB":) )

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#91) LOTR válasza concret_hp (#89) üzenetére


LOTR
addikt

nem-nem
az ibanra és a swiftre hibát ír ki
a bankszámlaszámom első 8 jegyére amit fentebb bemásoltam meg azt írja, hogy nem található bank

valami anomália lehet....

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#92) tkazmer válasza LOTR (#91) üzenetére


tkazmer
addikt

lehet, hogy "HU" nélkül kell az első 8 számjegy, tehát "48107007"
mindenesetre vicces ez a moneybookers... :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#93) LOTR válasza tkazmer (#92) üzenetére


LOTR
addikt

ezt még nem próbáltam, de sajnos így is azt írja, hogy nem találja a bankot
majd valakin keresztül akkor leszedem a pénzt, úgysem szándékozom mostanában moneybookerst használni

One Ring to rule them all

(#94) horvathd válasza LOTR (#93) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nekem úgy tűnik, hogy még a Moneybookers adatbázisában nincs benne a te fiókodhoz tartozó kód, ami szerepel a számlaszám első nyolc jegyében.

Hogy érthetőbb legyek az én számlaszámom első nyolc jegye 10700677.

Amiből:
107 jelöli a CIB Bankot,
0067 a számlavezető fiókot
7 pedig az ellenőrző szám.

Szerintem mindenképpen a Moneybookersnek kellene írnod, hogy frissítsék az adatbáziukat.

"The Kid just rages for a while."

(#95) menonococus


menonococus
újonc

sziasztok.segitséget kénék! az a gondom hogy nem tudom visszautalni a lóvét a bookerstől.van egy csavar a történetben.budapest banknál van visa kártyám.innen banki átutallásal küldtem pénzt a bookers számlámra.ez idáig rendben.viszont a bp bank nem áll közvetlen kapcsolatba a bookersel ezért a commerz bankon keresztül érkezett meg a lóvé.ezzel sincs baj.ugy gondoltam visszafelé is igy müködik,de nem.tehát a commerz bankos adatokat elfogadja,megy egy kört a lóvé, aztán vissza.megpróbáltam a bp bankos adattokkal,azt meg nem ismeri fel.szétbasz az ideg.mi a megoldás?segitsen aki tud. :W

(#96) csimav válasza menonococus (#95) üzenetére


csimav
senior tag

Szerintem egyszerűbb lenne számlaszámra kikérned és nem kártyára, vagy esetleg csekken.
Viszont kezelési költsége elég nagy.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#97) horvathd válasza menonococus (#95) üzenetére


horvathd
aktív tag

Gondolom neked is az a problémád (mint másnak korábban), hogy nem ismeri fel a bankászámlád első 8 jegyéből a bankot és nem tudsz tovább lépni.

Csak annyit tehetsz, hogy írsz a MoneyBookersnek, hogy nézzenek utána, miért nem ismeri fel a rendszerük a számlaszámodat.

Vagy elutalod valaki MoneyBookers számlájára, aki ki tudja utalni bankszámlára, és továbbutalja neked.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#98) csimav


csimav
senior tag

Hy!
Mit lehet olyankor tenni, ha valaki be szeretne fizetni moneybookers-re, de az aktiválásnál a levont eurót átkonvertálja a bank forintba? És megjegyzésben sincs benne az összeg Euróban.

:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#99) horvathd válasza csimav (#98) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ha az SMS-ben nincs is benne, de az online vagy nyomtatott számlakivonaton rajta kellene, hogy legyen.

"The Kid just rages for a while."

(#100) csimav válasza horvathd (#99) üzenetére


csimav
senior tag

Pedig nincs rajta.
És otp azt mondta, hogy majd hétfőn rajta lesz, mert ők akkor könyvelnek.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Moneybookers
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.