Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mohaa-breakthrough (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) 00


00
tag

Segítség kellene: Sicily: Gela küldetésnél tartok. A feladat az, hogy meg kell védeni a falut. Először 2 db tank jön az egyik irányból, majd 3 db mindkét irányból. A gránátvetőkkel kellene kilőni őket, de sehogy sem sikerül, mert szinte sosem találok. Még az odakészített Bazooka lövedék is elkanyarodik a tank elől. Mintha valami pajzs venné körül :)

(#2) Lord Zero válasza 00 (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

emlékszem erre a színre (amennyiben egy romos házban vagy, körülötted szántóföld vagy vmi veteményes vagy ilesmi, nem?)
arra is emlékszem, h kínlódgattam vele :))
tuti recept nincs, valahogy úgy csináltam, h mikor a tankok kb egyenes irányban haladtak, x távolsággal az orruk elé céloztam (ahol x azt a teljesen empirikus tényezőt jelenti, amit te kitapasztalsz) - ha jól csinálod, max 2 lövedék elég 1 tanknak, így jut időd a többire is

szerk> szóval nemtok olyat mondani, h ennyicentivel ilyenirányba ekkormegekkor stb.

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#3) Sensut válasza Lord Zero (#2) üzenetére


Sensut
őstag

Nekem is fél napomba került átverni magam ezen a pályán, elég nehéz és valóban ki kell tapasztalnod a megoldást. Ha jól emléxem ez az utolsó küldetés, úgyhogy azért annyia nehéz.

(#4) 00


00
tag

Akkor majd próbálkozom ezerrel. Köszönöm a segítséget.

Szerintem akkor a topic zárható is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mohaa-breakthrough (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.